Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Darah

Dátum: 2010.01.11. 12:43:44
Phobos, a +20 miatt a 30-as szintű epik tárgyakból valót hordhatod.
A többibe bele kell nőni, de megveheted.
Dátum: 2010.01.11. 12:42:07
Nem zárja ki.
A 10-es kari a +20-al már hordhat a legkisebb epik tárgyakból, a szint*2 szerint meg még nem hordhatna.

Edit:
Fogalmazászavar.
Khm... szerintem szedd ki a nevet, mert még a jövő héten is ütik.

Egyszer egyiknek kell elmenni a géptől, máskor másiknak.
Számomra meg az a furcsa, hogyha tegnap lecsapott, meg tegnapelőtt is, meg a múlt héten is, akkor miért is kell feljönni még mindig LE-vel, 15 % fölé?
Lehet pár csp elúszna pár napig, turbóváltásokra, de valószínűleg leszokna arról, hogy negyedórákat várjon rád a portyaablakot frissítgetve.
Dátum: 2010.01.10. 10:49:49
PVE-ben bármit teszel, az előbb-utóbb monotonná válik.
PVE elem bőven van már a játékban, melyik nem monoton?
Térkapu, epikus, entitás. KH-hoz nem értek, de valahol az is az, azzal az eltéréssel, hogy ott a többi játékos is beleszól, hogy egy KH tag pl mikor üthető, vagy hány %-os.
A PVP-nek van egy varázsa, egy meglepetésfaktora, ami utánozhatatlan és leprogramozhatatlan, jelesül hogy a másik akkor támad, amikor akar, te akkor támadsz amikor akarsz, meglepetésnek meg ott van, hogy mit szerzel, vagy mit szereznek tőled.
Ha tőled szereznek, természetesen csalódás, de ha te szerzel, no az játékélmény.
Win-win szitu jó, csak pocsolyává degradálja a folyóvizet, nincs izgalom, kockázat.
A pvp részt vissza kéne kicsit erősíteni, az az egyetlen igazi fegyver az unalom ellen minden végtelen játékban.
Dátum: 2010.01.08. 14:33:35
Ki írta a Gyűrűk Ura c. filmet?
Andy Mikita
Steven Spielberg
Peter Jackson
George Lucas

Enyhe képzavar.
Dátum: 2010.01.07. 15:28:01
Elolvastam...
Elmagyarázod nekem mi az a hamarosan benne?
Dátum: 2010.01.07. 15:20:27
Idézet: Miklós - 2010.01.07. 13:46:56
Baraty megdumált közben, hogy az epikusokra licitálni azért lehessen akkor is, ha még nem tudod használni (küldetéshez, vagy ha hamarosan használni fogod tudni).


Lehet tudni mennyi az a "hamarosan"?
Nem lehetne hamaros nélkül?
Mert ezzel csak odébb tolódik a dolog.
Elviheted 5-ösön is, de nem használhatod, csak majd ha eléred az X szintet.
Nem kéne ehhez hamarost is még.
Dátum: 2010.01.06. 23:13:03
Te a bevezetés után is lefele beszéltél mindenkit, szintfüggetlenül.
Vagyis hozzájárultál ahhoz, hogy legyen kit most "felzárkóztatni".
És azóta is folyamatosan azt fújod, hogy ne-ne-ne.
Holott nyilvánvaló, hogy de, aki nem éri el hamar az alattatok kialakuló szakadék tetejét, annak ártasz.
Dátum: 2010.01.06. 22:56:46
Igen, emlékszem rá Kocos, te voltál az egyetlen, aki az akkor épp aktuális VFköpködő topicban bevállalta a TOP-ból, hogy hátbiz... a VF kifejezetten előnyös szaki középszinten.
Dátum: 2010.01.06. 22:54:57
Mortimer, na épp ez az.
Aki körül alig vannak, az ezt megteheti, ugye?
És aki fölött még van 30 szint addig, az megvethette a keresztet a karakterére, ha hallgatott az öngyilkossági elvedre.
Még ha felér is, őt már alulról is megverik.
Dátum: 2010.01.06. 22:43:27
Mortimer, közöm nincs a szövetségedhez, és nem én adtam rád az inget.
Magad bújtál bele, egyébként abszolut jogosan, a tied (is).
A személyeskedésről tán ennyit.

Aztán fentről nem verik el a szövitársaidat?
Csak alulról fáj, vagy ott már ők a falubikái?

Vagy arra megmagyarázod, hogy ez a játék rendje?
Dátum: 2010.01.06. 22:26:14
Mortimer, téged igazol ám ...

Ha téged igazolna, akkor nem rídogáltál volna tele minden lehető és lehetetlen fórumot aztán, hogy ejjderohadtszemét VF-esek, elrontják a portyát, nem jönnek fel alánk, elrontják a kalandokat, rínak a szövidben, hogy felnyomjuk a kalandteljesítést, de bezzeg a szemét VF nem rí, de még bolondítsuk meg egy kicsit a bajnokságot is, hogy ne legyen már nekik olyan egyszerű az élet.

Úgyhogy hagyjuk már ezt a mi igazolt téged.
Az, hogy elég sokáig mondtad, hogy történjen ellene valami.

A lelkiismereted edzettségéhez meg gratula.
Dátum: 2010.01.06. 22:11:32
Idézet: Kocos - 2010.01.06. 21:28:54
Idézet: Darah - 2010.01.06. 12:51:49
De mi az, hogy nem erősít a szingu?

Hetvennyolcmillió helyen olvastuk, hogy a VF gyengít, öngyilkosság, a szintlépéssel erősödik a karakter, és a szingu ezt segíti elő.

Hát akkor mostmár csak el kellene dönteni.


Jajj ne keverjuk mar a szezont a fazonnal ha lehet, az egyik abszolut ero a masik relativ. De ezt te is PONTOSAN tudod.


Igen, én ezt egészen pontosan tudom.
Csak azt nem, hogy azok hogyan számolnak el a lelkiismeretükkel, akik bőven középmezőnyös játékosokat arra bíztattak, hogy nehogy VF, hanem szingu.
Dátum: 2010.01.06. 13:59:53
Biztosan nem látta, majd eztán.
Dátum: 2010.01.06. 13:57:36
De igen, és itt a lényeg:

"Ha portyában győzöl"
Dátum: 2010.01.06. 13:52:09
Yasmina, valahol tévútra mentél.
Ebben semmi sajtolás.
A másik végzeturat masszírozod portya közben, belőle sajtolódik a több.
Dátum: 2010.01.06. 13:50:46
Ez is egy megoldás lehet, a kristályokról igazándiból lila gőzöm nincs, hány 0-s, vagy kevésLE-s porta generálódik náluk, vagy mi mihez képest.

Ezt érintettek gondolom majd véleményezik.
Dátum: 2010.01.06. 13:25:22
Ricardo, hát pedig az a szingu nem kizárásának legfőbb érve, hátha megindul valaki megostromolni a TOP-ot, akkor pedig kell neki ez is, meg a szingu is.
Csak míg ő a növekvő fix portyaLE-vel csoszog felfele, odafenn a már nagy fix portyaLE-vel operálnak, ergo megint egy jottánnyit sem segíti a felzárkózást.
Dátum: 2010.01.06. 13:17:37
Tudom Phobosz, használom.

Csak az a furcsa, hogy ha egyik témáról van szó (ménemjönnekfelfeléezekadisznók) akkor hajjdejó szaki.
Most meg hááát egyáltalán nem az.

Holott nonszensz, hogy egy vadász szaki megléte kizáró oka lehet egy portyás szakinak, míg egy másik portyás szaki nem az.

Ha valóban flezárkózásra alkalmas lenne, akkor TOP-tól való távolsággal is számolna.
Másképp ezzel semmit nem ér, aki megindul.