Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Darah

Dátum: 2010.09.07. 21:08:13
Szia!
Van idomítás szakid?
LE-d is az idmításra?
Nem idomodik épp másik állatod?
Dátum: 2010.09.07. 19:42:15
A most beszélt aspektusban az is.

Ha nélküle érsz 50-es szintre, vagy speki nélkül vadászva, körülbelül ugyanolyan erőnléten leszel.
Dátum: 2010.09.07. 19:23:04
Ilyen erővel minden LEbefolyásoló szakit alapjárónak kellene megcsinálni.
Aki speki nélkül vadászgat, az is csúnyán megnöveszti a kobakját.
Dátum: 2010.09.07. 18:38:17
És mikor kértük már, hogy vegyék ki az akadémiából... haj de nagyon régen...
Nem kell automatice járjon, de ki lehessen akadémia nélkül fejleszteni...
Úgy nem falként jelenik meg, azonnal maxosan, hanem fokozatosan jön be.
Dátum: 2010.09.07. 11:16:24
Idézet: Ariel - 2010.09.06. 18:54:35

Nem kell piszkálni a VF-et, elég ezt a bizonyos X hatósugarú környezetet bővíteni. Megfelelően nagy X mellett már nem a megszerzett LE/TP arány lesz meghatározó paraméter, hanem egyszerűen csak a megszerzett LE.


Mondom Ariellel tárgyald meg.

Edit:
És épp az így lenne, meg úgy lenne jót taglaljuk, úgyhogy akár ez is belefér, nem?
Áttettem a dicső javaslatot a ti környezetetekre.
Nem ragadhatod ki azt az egyszál mondatot a környezetből, mert hülyeség jön ki.
Míg nincs fentről ütés, a LE számít.
Mihelyt van, és folyamatosan nő, van, és lesz LE/TP.
Hár ha szükséged van játéktérre.
Dátum: 2010.09.07. 10:59:42
Vagy esetleg te pedig lehetnél elektromos kisülés is.

Egyébként nem értem, Ariel felvetésére válaszoltam, te pedig azóta folyamatosan velem vitázol, hogy miért is nem úgy van, ami úgy van, és mi van a ti környezetetekkel.
Ariel nem azt akarja viccesíteni, úgyhogy ezt majd vele, légyszi.

Solina, hát akkor ízesítsünk még rajta, nem? A legnagyobb királyok úgyis ti vagytok, nem ártana.
Azt a pár tagot nevezed falkának?
Más.
Nem én akartam a te életed ízesíteni, fölösleges a nehézségeiteket ecsetelned.
Viszont te se tedd lehetőleg ilyen átgondoltan.
Dátum: 2010.09.07. 10:13:57
Veled azonos erősségűvel max döntetlenezni tudsz a random jelenleg működő formájában, nem portyázni.
Dátum: 2010.09.07. 09:40:57
TÖ-re sem lehet már rendezni, nem hiszem, hogy az SZÖ-t beraknák.
Dátum: 2010.09.07. 09:30:38
Azért lásd be, erősen összefügg.

Ha fölöttetek is lenne X kristályhordás, akit akár csak normál fejlesztéssel (sem szingu, sem VF) számolna ki 15 szinttel fölétek Miklós, számítana az a fránya TP is, főleg ha növögetne az a leütőkorlát derékul, mint ahogy rajtatok kívül mindenkinek nő.

Akkorbiz nektek is azért a pár szint játéktérért kéne figyelnetek a TP-t, hogy ne harmatos állapotban érjen bennetekek mondjuk a nicsak, már a 16-al nagyobb is elér.
Dátum: 2010.09.07. 09:24:10
Ha jól veszem le, az a gondja, hogy nem lehet csak kihívásra rendezni a portyalistát.
A lebarizott népek ismét megjelennek rajta, immár kihívás gomb nélkül.
Szerintem jó ötlet lenne, amit mond.
Már ha jól értem persze.
Dátum: 2010.09.07. 08:53:42
Szerintem nem játékosok kérése nyomán.

Persze legbiztosabban Miklós lenne a megmondhatója miért, bár mellékelt ábra(ák) szerint ő sem pontosan tudja már miért, én azt hiszem, ott jött rá, hogy a szingu volt elhibázott fejlesztés, mert elhúztok Jeruzsálem iránt, és nem győz benneteket paripával, fegyverrel, így hát megpróbált befékezni titeket dúsan mézes madzaggal.
Csak talán virágmézet kent rá, ti pedig maradtatok az akácméznél.
Így aztán megérkeztek a kristályok.

Nem hiszem, hogy csak azt figyelnétek, hogy mennyi a LE. Viszont a TP-hez való arányát nem kell figyelnetek, épp azért, mert fölöttetek nincs kihez erősebbnek lenni, így mondhatni a sok TP nektek töknyóc, csak közelebb visz a nagyobb LE-hez.
Bárhogy csavarjuk, nektek egy fél mezőnyötök van, a lefelé terjedő rész.

Onnan pedig vicces Solina ízesítő javaslata a kiskirályokról, és Ariel bővítsük a szinttávot javaslata.
Legalábbis addig, amíg önmaguknak is nem javasolnak ilyen építőt.
Dátum: 2010.09.06. 20:41:18
Agatity kérdésére válaszoltam vele.

De most így a felvetésedre végigfutottam azon, mit okozott volna, ha bejön vele Miklós terve, feltéve persze, hogy az előbbi dátumú volt az alapelgondolás.

Kifejlesztitek szépen a szingu mellé, így mondhatni a TPszerzésetek visszazuhan normál szintre, viszont a vadászLE-tek brutálisan megnő.
És ezzel szakadtatok volna a feltörekvők nyakába.
És akkor arról értekeznénk egy éve fórumszerte, hogy mekkora jó kis szaki, és tessék alkalmazkodni, mindenki csinálja meg, ahogy a spekit és a sajtot meg kell csinálni.

Csak tényleg azt nézte el Miklós, hogy, vagy attól tartván, hogy lecsúsztok a szinTOPról, vagy ti egymástól nem mertek lemaradni, mert akkor fentről elagyal a másik.

Ahogyan minket szeretnél agyaltatni.
Méginkább, mint most.

Ha csak szinguval párban fejleszthetőnek csinálta volna meg, már rég ki lehetett volna venni.
Dátum: 2010.09.06. 20:09:22
Lásd fenn.
Valamiért mégis bekerült az akadémiába.
Dátum: 2010.09.06. 20:06:34
Idézet: Miklós - 2009.03.30. 17:36:21
A visszafogott fejlődést én elsősorban a top játékosok számára raktam be - hogy ne mondhassa senki, annyira elhúzott, hogy nincs kit támadnia portyában. De másodlagosan, egy alternativ stratégiát jelenthet bárkinek.

A védelem italával kapcsolatban - természetesen nem az a cél, hogy mindössze ez megfordítsa a csata kimenetelét, egyszerűen csak az esélyeket javitja, mint egy tárgy vagy el tulajdonságfejlesztés. De egyébként lehet, hogy tényleg nem a tulajdonság bónuszát kéne növelni, hanem az elnyelésre adott bónuszt.
Dátum: 2010.09.06. 19:51:55
Ezesetben kérek nektek egy kristályhordát, aki 15 szinttel fölöttetekekről ütlegel lefelé.
Nem kell 15 % alá beüssön, de talán ti is meggondoljátok, hogy nyeljétek-e továbbra is a TP-t, mint kacsa a nokedlit, vagy esetleg pusztán a LE számítson.

Edit:
Sőt, talán emelkedhetne is a szintlépésekkel az a leütőtáv.
Úgy, mint mezei játékosoknak.

Ariel, Nézd meg a dátumot.
Ez közel nincs a VF behozásához.
Én is olvastam ezt a visszaemlékezést, viszont anno nem erről volt szó.
Közel sem.
Dátum: 2010.09.06. 19:02:14
Ezen mit is értesz?
Legyen 25 szintes ütőtáv?
Dátum: 2010.09.06. 18:57:10
Le fognak hurrogni...

Az volt a célja, hogy a TOP összébb tömörüljön a középmezőnnyel, amikor elkezdtek elhúzni, és elfogyott a portyacélpont.

Csak ők nem láttak benne fantáziát, vagy egymást figyelve nem lépett egyik sem.

Bezzeg a lentebbiek...
Dátum: 2010.09.05. 11:53:42
Ki volt a Négy testőr ellensége?
Rihelieu
XIV. Lajos
Shrek
D'Artagnan

Rihe?

Ki jelenleg a Magyar Országgyűlés elnöke?
Szili Katalin
Áder János
Gál Zoltán
Göncz Árpád

Ez a jelenleg egy másik jelenleg.
Dátum: 2010.09.03. 16:06:11
Hát látod erre nem is gondoltam.

Hjaj... hová lett Mortimer?
Teljesen hiányzik a VF mániája.

Jah, meg még hozzávenném a virtuózul tud hsz-t pontoznit is, ha lehet egy kategóriának.
Főleg úgy kell pontozni, hogy ha válaszolnak egy beszólásra, akkor a választ aztat nyomjuk már le.

No akkor lehet ezt is.
Dátum: 2010.09.03. 15:00:02
Vagy nem volt kedvük a havi vírusirtásokhoz a közeletekben?

Edit:
Vagy attól tökös a legény, ha felszambázik 7-8 szinttel fölé szinguval, és onnan ütlegeli.