Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Darah

Dátum: 2010.10.23. 11:51:00
Aukciós házról, benne a Jóság köpenyéről jutott eszembe.
Tökéletes szövetségi küldetésjutalom, ill. szövetségi tárgy lehetne.
Nem valakié lenne, hanem az bújna bele, akit a szövetség érdeke épp jónak lát, és nem lenne az övé, hanem maradna szövitulajdon, bárki belebújhatna.
Dátum: 2010.10.22. 13:53:34
Hol fedezték fel a citromot?
Kína
Olaszország
Párizs
India

Fedezték fel?
Őshonos már nem is jó?
Dátum: 2010.10.21. 10:02:45
Hát azt hiszem máshogy nézzük.
Ahol hatnia kell, ott szerintem 100 %-os.
Ahol nem kell hatnia, ott azért nem, mert más hat, a rablás, ergo csak ott nem hat, ahol több jön nélküle, ezt meg azért hibának felróni...
Dátum: 2010.10.21. 09:44:25
Ebben ne legyél biztos azért ilyen brutál projekciókkal.
Dátum: 2010.10.21. 09:31:36
Idézet: Ariel - 2010.10.21. 01:29:24
Idézet: Darah - 2010.10.21. 01:00:06
De bárhogy szorozzuk is, az EH mindkét LEszerzést bestabilizálja, eltünteti belőle a 0-t.


A portya végi 0 LE látványa tényleg demoralizáló tud lenni, de ha az ember küldizik, kínzókamrába viszi az ellenfelét esetleg még LE szívással is tud LE-t szerezni, akkor lefelé ütve eddig is jobb LE/TP arányt lehetett portyával összeszedni mint vadászattal, még akkor is, ha a rablás 0 LE volt a csata végén.


Nem írhatod ezt a VF-re.
Ugyanezen kondik adottak az EH-ra.
Kamra, küldi, LEszívás.
Megnéztem az utolsó olyan napot, ahol megcsináltam mindhárom portyás küldit.
46 csatából 3 olyan volt, ahol nem kattant volna az EH.
Tehát 43-ból EH-al plusz bevételhez jutottam volna.
Ha gondolod, számold ki mennyihez.
Dátum: 2010.10.21. 01:01:46
Na, hát megy ez nektek, ti legalább két EH-s vagytok, átmegyek csendes megfigyelőbe.
Dátum: 2010.10.21. 01:00:06
Ne csak azt számold mi jön be magából az EH-ból.
Számold azt, amit a VF-nek felróttál, ha nem az EH-ból jön a LE, hanem rablásból.
Aki bátrabban portyázik, mert nincs 0 LE / szatyor TP, az valószínűleg többször fog nagyobbat, mint aki a kötelezőt lecsapkodja, mert muszáj, a küldihez.

Persze mindez csak adalék.

De bárhogy szorozzuk is, az EH mindkét LEszerzést bestabilizálja, eltünteti belőle a 0-t.
Dátum: 2010.10.21. 00:44:05
Semennyit nem bukik, ahhoz képest, hogy alapállásban azt vettük, hogy neki most a csp haszontalan, mert TP-vel tömi.
Ahhoz képest láthatatlanul határozottan nyer vele.
Hozza a VF vadászTP-jét, ergo mintha az a szakija is meglenne, AF büntetés nélkül.

Szerintem.

Majd biztosan kiszámolja valaki.
Dátum: 2010.10.21. 00:21:59
Nade... van nekünk remek láthatatlan vadászatunk, ahol derék EH-s honfitársaink simán tudják hozni a VF tp mennyiségét, közben pedig portyázódhatnak.
Edit:
A befogás ugyan feleződik, de nem kell érte fejleszteni semmit, a küldis állatok is csak becsorognak azért így is, portya mindig LE-s, gyűlnek az AF pontok...
(irónia)

Nem fura azért azt feltételezni, hogy az EH-s az ugyan egyáltalán nem fog vadászni, miközben azt azért kételljük, hogy a VF-es nem szerez LE-t portyában?

A portyáért a VF-es a TP-t mindig megkapja hiánytalanul, míg a LE-t az esetek 80 %-ban zérót.
EH-al ilyen nem fordulhat elő.

Úgyhogy szerintem sajnáljuk még az EH-seket kicsit.
Duplázzunk meg mindent.
Dátum: 2010.10.20. 23:58:09
Hol van 0 TP-s vadászat?
Én is olyat akarok.
Dátum: 2010.10.20. 09:43:15
A LE-ből építéstől a szerencse is nő.
Azt hova illesztenéd be ebbe?
Dátum: 2010.10.19. 17:09:11
Egy piros feliratka térkapuzás közben:

"Elérted a térkapus fókuszkristályok maximális számát."

Sok csorba fejszét megspórolhatnánk.
Dátum: 2010.10.16. 12:45:20
Akadémia kell hozzá a szövetségedben, hogy tovább tanulj.

Itt nézelődj:

http://vegzetur.wikidot.com/szakertelmek
Dátum: 2010.10.15. 21:57:18
Tanulom már, tanulom.
Bár most inkább még értetlenül pislogok a fejemből.
Dátum: 2010.10.15. 19:12:47
Nem én kezdtem el.
Te érezted szükségét rögtön beírni Miklós válaszára, hogy jogos.

És igen, valószínűleg olcsóbban veszed meg majd, mint én, és a cinizmusodból pontosan látszik, teljesen tisztában vagy vele, hogy a köpeny így értéktelen.
Ígyhát csak gratulálni tudok neked ehhez, és itt zárnám is soraim.

(jöhetnek a pontozások)
Dátum: 2010.10.15. 19:01:38
Igen, látom, hogy te tökéletesen jogosnak érzed ezt a döntést.

És azt is értem, hogy a köpeny a láthatatlanság elérését könnyíti meg.
Csak maga a láthatatlanság definíciója változott meg, amiről nem a köpeny, és nem az azt megvásárlók tehetnek.

A láthatatlansági védelmet is kiveséztük már pár helyen.
Egy irgalmas kiáltást sem ér.

Nem látom be miért ne őrizhetné meg a köpeny az eredeti értékét, még ha esetleg az új relik megvásárlása is szükséges lenne hozzá.

Edit:
Hát hajrá, ha ez neked megér egy aukciós reliket.
Dátum: 2010.10.15. 18:39:09
Mint ahogy kárba is veszett.
Nagy valószínűséggel állítható, hogy a köpenyt mindenki emiatt vette meg.

Edit:
A mostani formájában aukciós értéke pozitív csatamérlegesek esetében nincs.
Dátum: 2010.10.15. 18:38:17
Dozer, te tudod értelmezni amit írok?

A láthatatlan sajtolás a játék kezdetétől köztudottan a láthatatlanság szerves részét képezte.
És így a láthatatlanság köpenyéét is.

Amikor megvettük a köpenyt, nyilván azért vettük meg, és nem a tyúkot, szkarabeuszt, ángyomtérdét, mert tudtuk, hogy mit tud a láthatatlan sajtolás.

Nem sunyiban, a fórumon hetvenezer helyen leírt módon működött így a dolog a kezdetektől.

Nézhetjük még egymást hülyének, ha szükségét érzed, de én azt hiszem pontosan tudod te is, és Miklós is, hogy a reliket nem azért vettük meg, hogy a nagy semmiért bujdokoljunk láthatatlanban, amit a köpeny a mostani formájában biztosítani tud.

Arról nem szólva, hogy még AF pontokban is büntetve lesz.
Dátum: 2010.10.15. 18:22:47
Ha megveszel egy nyaralóbérletet negyven évre, aztán két év múlva a nyaralót lebontják, attól te még nyugodtan utazhatsz a nyaraló hűlt helyére nyaralni, szerintem mégis vissza fogod követelni a pénzed, illetve elvárod, hogy nyaraltassanak.

Amikor megvettük a köpenyt, semmiféle csatamérleghez nem volt kötve a láthatatlan sajtolás, a köpeny használati részét képezte, mint ahogy magának a láthatatlanságnak is az egyetlen értelme volt.

Egy aukciós relik nem pár napba, és három őskőbe kerül.

Az sem volt odaírva, hogy kell hozzá negatív csatamérleg, vagy valaha kelleni fog, ha bármire is használni akarod Dozer.
Dátum: 2010.10.15. 17:36:26
Idézet: Darah - 2010.10.13. 15:19:41
Miklós!

A köpenyekkel mi lesz?


Kaphatnánk erre a kérdésre választ, vagy továbbra is csak az egy-két fejből kipattanó csodálatos nerfötletek vannak figyelembe véve, míg az esetleges kérdések, bár elolvasva valószínűleg, válaszra méltatva továbbra sincsenek?

Nem ezt a köpenyt vettük meg.