Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Darah

Dátum: 2010.11.03. 14:01:57
Tehát ha van három AFpontom, megjelenik a gomb az állatoknál.
Így már értem.
Dátum: 2010.11.03. 12:16:30
Én meg egyáltalán nem érzem annak, olyan szaki még nem nagyon volt, ami "kopik" a használattól.
Dátum: 2010.11.03. 12:11:06


Hát ez érdekes egy szaki...
És ez miért is nem szerepel a leírásában akkor, hogy használjad, de akkor nullázódik, feljesztheted újra?
Dátum: 2010.11.03. 12:03:57
Akkor mitől többször is használható?
Dátum: 2010.11.03. 12:00:06
Ez pontosan mi?

Respecializáció. Leírás: Egy állatod szakértelempontjait újra eloszthatod. (Többször is használható, gombként jelenik meg az állatoknál.) Költség: 3.

Bárhányszor, bármikor, bármelyiknek?
Dátum: 2010.11.02. 14:27:42
Így már világosabb, köszönöm.

Mostmár a portyás VF-es AFképlet érdekelne még.
Dátum: 2010.11.02. 14:19:46
Aki érti ezt a képletet, nekem, ostobának elmagyarázná?

VF esetén AF = AF * (1 - VF/100)
Dátum: 2010.11.02. 10:55:34
Csak elírtam, itt, de nem számoltam el.

De jogos.
Mostmár nem javítom fenn, mert akkor hülyén nézne ki a te hsz-od.
Dátum: 2010.11.02. 10:52:34
Igen, ez igaz.

Magam is láthatatlan VF-es voltam.
Most csak VF-es, vadászat nélkül.
Holnaptól meg talán kalaposinas.

Én inkább attól tartok, hogy akkor lesz itt igazán anyázkodás, ha egy jópár hónap múlva valamelyik oldalba belenyúlnak, mert "nem így terveztük", vagy "nem szóltatok piszok csalók".
És ez sajna szinte borítékolható.
Dátum: 2010.11.02. 10:33:30
Izé... nem tudom kiszámolta-e már valaki.
Én spec igen, bár lehet nem pont jól.
A mostani szintem 0-tól maxig TP-je alapján a VF-es 0,0005-ös szorzóval konkrétan ezer vadászat kellene ötös darab AFponthoz.
Ennyi vadászat gyak nincs a szintben. VF-el sem.
Persze, tudom-tudom, nem így kell ezt számolni, hiszen nem csak vadászom, hanem térkapuzok, kalandozok, portyázok, amiből a portya ugye teljesen más AFképet fog mutatni, mint az általános VF-es AFszorzó. Bár hogy pontosan milyet, azt még nem tudom én spec.

Ha használni akarom a kompenzáció szakit, ami növelné az AF-pontokat, akkor már eleve kiütöm ugye magam a térkifordító további használatából.

Fordítva váltásnál meg még katasztrófasújtottabb a helyzet, hiszen az EH-os AF-ok igensok pontba kerülnek, pláne kimaxolva.

Ha törlődnek váltáskor, és valaki már megcsinálja őket, szinte kizárt, hogy visszaváltson VF-re.

Mindezzel csak azt akarom mondani, hogy fölösleg AF-pontból igen-igen nagyon sokára fog keletkezni.
Dátum: 2010.11.02. 07:23:14
Úgy legyen, én szurkolok.
Dátum: 2010.11.02. 07:10:01
Nem létezik.

Ugyanezt csinálja a fúzióm.
Két vadászat közt szimplán fogja magát, és minden általam indított váltás nélkül úgy dönt, elég ebből nekem kevesebb is, és lejjebb veszi a turbót.
És nem vált vissza, csak ha újraturbózom.

Próbáltam már még feljebb nyomni a fúziót, ugyanúgy leértékelődik a turbó, amikor egyet gondol.

Baratyot már számtalanszor zaklattam ezügyben, nézte, szólni kellett amikor megint megtörtént.
Nem leljük.
Ez a VU fantomja.
Dátum: 2010.11.01. 11:57:04
Én is ebbe futok bele pár napja.

Rákémkedve kiderül, hogy adott karinak nincs meg a szintkülönbségünkhöz szükséges ÉP-je, bár 50 % fölött van már.

Edit:
És nem tűnik ám el a portyalistából, hanem ott dekkol továbbra is, míg ki nem üti onnan valaki, vagy le nem vereti magát.
Dátum: 2010.11.01. 09:56:48
A kvízolimpián meg a vadászok kapjanak valami előnyt?
Hiszen az meg mégiscsak a vadászatról szól...

Azért az megütötte a szemem, hogy "élvezi a játékvezetés által későn felismert taktikát".

A taktika az rossz.
Ha felismerik, akkor irtani kell.
Hogy is mondta Kocos hátrébb?
Játssz egyszerűen, mint egy faék, ne legyen taktikád, és máris happy minden.
Kaptál tőlem egy 10-est.

Altair, a porcelánérzékeny optimalizátorok csak had szokjanak rád félszövistől, neked segítenek fordítani.
Ha már ilyet kell játszani.
Mondjuk azon nem lepődnék meg, ha miután már elegen átfordítják, Miklós kitalálna neki egy újabb akadályt, hogy miért is ne legyen még úgy se használható.
Dátum: 2010.10.29. 18:05:09
Remekül leírtad.
Miért is?
Add el inkább.

Milyen übertápról beszélsz?

Amit beletolsz abba az über AF-ba, ami átváltva nem működik, mintha nem is lenne, ergo hiába szedted rá össze az AFpontot?

De akkor sincs értelme az italnak, ha már bármelyik EH-VF szakit feltoltad akár eggyel is, mert akkor fölöslegesen tetted?

Igaza van Mirahnak, ez ebben a formában übernulla.
Dátum: 2010.10.29. 15:55:04
Azt én sem értem miért nullázódnak le.
Hogy nem lehet adott szakikat a másik oldalon használni, az oké.
Hogy nem lehet elköltetlen AFpontot átvinni, még az is oké.
A nullázást nem értem.
Dátum: 2010.10.29. 11:05:47
Hatvantól.
Dátum: 2010.10.28. 13:24:44
A V3-on ezek szerint (ha arról beszélsz) egy egészen speciális TOP alakult ki.
Dátum: 2010.10.28. 13:17:56
Birka, kihagytad, hogy Solinának, és vele a TOP-nak, az ezzel a legnagyobb baja, hogy nem tudja kihasználni.
Ők nem vadászhatnak VF-el, mert nekik kell a TP az ottmaradáshoz, ahol vannak.
Nem válthatnak.

De ezt már megírták az esemény topicjában is anno.
Dátum: 2010.10.28. 12:27:31
Nem úgy érvényesül.
Próbáld ki.
Ha beadsz 100 LE-t, egy 2 %-os cuccnál 102LE-vel fog csökkenni a szerencséd ára.