Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Darah

Dátum: 2009.04.11. 18:17:32
A nemérekrá problémát esetleg lehetne olyannal kiküszöbölni, hogy minden szövi tag külön jelentkezhetne a szövetségi küldetésre, és a jutalom annak is függvénye lenne, hány szövetségi tag végzi el. Ha mindenki, akkor 100 %-os jutalom, ha nem mindenki, a feladat nem válik végrehajthatatlanná, viszont a jutalom csökken, a nem jelentkezett fők százalékában.
Dátum: 2009.04.11. 18:12:11
Dorong, az alapötlet kiváló.
Csapatformáló, és szórakozásnak sem utolsó, főleg ha valóban szint, TÖ, SZÖ függetlenül minden szövi tag ki tudná belőle venni a részét.
Jók az epikások, a végére már úgy felpezsdül a szövi élet, hogy még a kisszintűek is kamikazéznak bele, csak nyíródjon már ki.

Ezt a hangulatot valóban megérné, sőt, nagyon érdemes lenne átmenteni más feladatokba is, csak támogatni tudom.
Dátum: 2009.04.11. 15:29:29
Melyik megyével NEM határos a Balaton?
Györ-Moson-Sopron
Zala
Veszprém
Sopron


Egy nem létező megye nehézkesen határos a Balatonnal. Is.
Dátum: 2009.04.11. 15:07:56
A gyémántoké tuti változott, már hordagyűlölet előtt is, ugyanis mondhatni megszűnt a bónusza magas szinten, kivéve persze azokat, ahol spórolhat, de ahhoz özön minuszt kell beszereznie. Veszíteni a portyában, és vásárolni nyakló nélkül. Kapott helyette egy fél térkapubónuszt viszont, ami vicceskés.
Dátum: 2009.04.11. 15:00:03
Erről ne legyél meggyőződve, olvasd vissza ezt a topicot.
Meggyőződésem, hogy nem a 40-esek szavazták fel a gyémánt bónuszát, ezt hidd el nekem.
Dátum: 2009.04.11. 14:57:06
Sehogy.
Viszont lehetne a szavazást olyanra megcsinálni, ha változott a véleményed, változtathasd a szavazatod.
Dátum: 2009.04.11. 14:53:09
Gyémánt vagyok.

Én viszont azt mondom, könnyű úgy azt mondani, hogy egy horda irtójó, ha 15 szintet látok belőle.
Ha 15-ös a környezeted is, (szövi) egyáltalán nincs rálátásod milyen lesz az a horda majd nagyobb szinten.

Egyébként nem megbántásként, vagy miegyébként vegyétek, csak rá akartam mutatni, hogy nem olyan fényes az, ahogyan csillan, de hordát véleményezni valamiért igen kisszintű korban szokás.
Dátum: 2009.04.11. 12:42:17
D4vid... az az 5 az %. És nem 5 darab.

Ha magasabb a bónuszt "okozó" tulajdonsága, magasabb az 5 %-a is.

5000 spórolásért viszont a gyémánt 45000-t elkölt. Ha nem költ, nincs bónusz.
Magyarul -45000 LÉ-ért érvényesített egy 5000-es hordabónuszt, ami meg sem marad, mert kinövi a cuccot.
Dátum: 2009.04.11. 12:29:46
Idézet: Nari77 - 2009.04.11. 08:58:55
Lehet ilyen 30-40es szinten most azt gondoljátok az gyengébb. De ez nem a hordától függ, hanem a játékosoktól.


Tényleg nem írtad, elnézésed kérem.
Akkor ezt hogyan is érted?
Dátum: 2009.04.11. 11:59:35
D4vid, 37-en egy cuccon 2660 LÉ-t spórolok meg. Kb három hetente veszek egyetlen új cuccot.
Bár a varázslatom most 23-as szintű szégyenszemre.
De ehhez költenem kell ugye.

Nari, aki még nem volt 40-es, viszont 15-ön tudja, hogy a 40-esek nem tudnak játszani, az egy igen tehetséges ember.
Dátum: 2009.04.11. 11:17:32
Elképzeltem a szép új világot...azonnal beregelek egy másik világra.

A legalsó kategória mondjuk lesz 250-270 TÖ-ig.
Feltornázom a karakterem 270 TÖ-re, és onnan egy lépést nem fejlesztem tovább, viszont növök, növök, növök, és nyomom a szakikat.

Ha türelmes vagyok, nekem már rég hordaállatom, és hatvanezres kivégzésem is lesz, mikor a kategóriám többi bajnokjelöltje még azon gondolkodik, megcsináljon-e egy kör szívósságot.
Node majd megmondom nekik, hogy nem kötelező nevezni.

Garantált siker.
N.C.

Editálva a "kölcsöncucc" figyelembe vételével.
Dátum: 2009.04.11. 10:02:28
Mellégyanítottál.

37-es zsintű vagyok, pók sose voltam...sajna. És őszintén, irígylem őket, több eszük volt, mint nekem.
Örülök neki, hogy személyes irányba viszed a dolgot, az sokat segít az érveidnek és az objektivitásodnak, de grat, hogy vállalod.

Utált stratégia, ezért dögöljön is meg, ha másképp nem megy, legalább a Bajnokságban.

A többi leírt izé... érved(?) meg fejtsd már ki részletesen, hogy az mitől lesz jó, ha Ürge Béni fog összekerülni az építgetős karijával a 300-as TÖ-jű kategóriában a 28-as szintjével és ehhez képest lévő cuccával a 15-ös, ugyanakkora TÖ-jű, és szintjéhez mért cuccú Pók Benővel, természetesen a fairplay jegyében.
Ez így nagyon aranyos, csak át kell nevezni "Hogyan legyünk Bajnokok nulla befektetéssel" körmenetnek.

Edit:
Szemléltetésnek, valódi példa, V1:
xy 26. szintű végzetúr, TÖ: 337
vz 11. szintű végzetúr TÖ: 336
Dátum: 2009.04.11. 08:13:05
Awenhai, üti egymást a mondandód némely része.
Ez egy játék, de utáljuk a pókokat.
Mivel ők kisebb szintűek, általában, így a TOP-ban nem rúghatnak labdába, nehogymár a Bajnokságon meg el kelljen bújdosniuk, vagy azért kapjanak büntetést, mert jól játszanak.
Rengeteg helyen kiveséztük-ték már, pl a gyémánt ha nem pók, akkor hozzá se fogjon játszani.
A TÖ szerinti becsoportosítással meg ne vicceskedjünk már.
Szakértelem előny? Felszerelés előny? Elérhető varázslat előny?
a felsőbb szinteken így is nevetséges kategóriák születtek. Birkózz le egy 4-5 szinttel nagyobb végzeturat, aki mondjuk 4 szinttel maga fölül vásárolt cuccal nevezett.

Ez a bajnokságosdi mondjuk engem nem érint, az első kettőn részt vettem, azóta egyiken sem.
Szórakoztassa más a nagyobb szintűeket, én elvagyok nélküle is.
De olyan elrugaszkodott dolgokat olvasok itt néhol, hogy muszáj volt véleményt írnom.

Viszont jó ötlet a díjazás, a fa szerkezetű csatamegjelenítés, és ezek szerint a végeredmény álcázás is, el tudom képzelni, hogy akit ez érint, az nem szeretné, hogy az arcába világítson a végeredmény, úgy, hogy még semmit se látott. Mintha egy krimiben az első mondat elárulná ki a gyilkos.
Dátum: 2009.04.11. 07:13:39
De szeretném, ha a véleményezők beírnák azt is, hanyas szintű épp a karakterük.
Edit:
És ha módosítani lehetne a szavazást, ha mégis másképp gondolná valaki később.
Dátum: 2009.04.09. 05:36:26
Az állatodat mikor nevezeheted el?
soha
6-os szintű állatnál
ammedig prémiumus vagy
bármikor

Helye sírás...
Dátum: 2009.04.08. 13:16:36
Azért más egy szakértelem, meg más egy tulajdonság.
Ennyi erővel lehetne 10 erős, 10 támadós, 10 védős, stb küldetés, hátha rájönnek, hogy azt is nyomni kell.
Mentorszintre be lehetne tenni rászokásképpen, hogy fejlessz minden tulajdonságodon kettőt, és máris mindenki megtanulná a játék legelemibb részét.

Nah, jó, kekeckedek, a küldetéssel semmi baj, akiknek nem sima az EEG görbéje túl lesz rajta, legalább nem a hóttunalmas - copy, beilleszt, számot átír benne - küldi.
Dátum: 2009.04.07. 17:22:53
Mitől függ,hogy mennyi sebzést bírsz ki?

mágiádtól és szintedtől
lélekenergiádtól
életpontodtól
egészségedtől és a szintedtől

Az utolsó a jó.
Meg az utolsó előtti is szerintem.
Dátum: 2009.04.07. 13:31:19
Ők azok, akik az egészségnöveléssel együtt sem fognak az életben több sikerélményt kapni a játéktól, erre írtam, hogy egészen biztos-e az, hogy szájba kell nekik rágni a falatot?
Előre látom a következő gondjukat. Túl hamar fognak töltődni, vagy szintlépés után több tag kell, hogy leverje róluk a magasabb ÉP-t, ergo még több támadás éri őket.

Egyébként, enyhe túlzásnak érzem, hogy csak a TOP számolna, és optimalizálna, egyet-kettőt még lehet hozzászámolni.
Dátum: 2009.04.07. 13:17:19
Nade ha nem jut el odáig, hogy miért is fogy el az az ÉP, akkor hogyan is játszik?
Azt sem tudja, hogy a többi tulajdonságot is növelni kell?
Ez már inkább olyan cseréljünk pelust és fújd ki szépen az orrocskádat is dolog.
Mondjuk nekem a küldetéssel nagy gondom nincs, még mindig sokkal változatosabb, és több valódi játékosi tevékenységet igényel, mint a guggolj végig négy-öt-hetven szintet, vagy randomozz össze x darab akármit.
Dátum: 2009.04.07. 12:55:37
A VP-t úgyis húzza magától mindenki, ha turbózgatni akar és varázsolgatni is.
Mondjuk az egészet nonszensznek érzem, hogy küldetéssel kell rávenni az embereket, hogy növeljék az egészséget, maguktól nem jönnek rá.
Abban sem vagyok biztos, hogy akik nem jönnek rá, azokat érdemes-e megvédeni egy ilyen "rávezetős" küldivel.