Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Darah

Dátum: 2009.04.18. 21:28:42
Lehet, viszont 6 szintről nem lehet, hanem kötelező.
Dátum: 2009.04.18. 20:39:30
Ariel, ilyen nekem is van, csak valahogy a szintek mások.

44 vs 38 A csatában összesen 189 sebzést okoztál, és 1232 sebzést kaptál.
Ez lehet több lett volna, csak kiájultam a szituból.

Csak a szintkülönbség köztünk 15.
Na ez a nem mindegy.
Dátum: 2009.04.18. 19:29:33
Köszi Simon.
Végre valaki a nagyok közül beismeri, hogy ez nem sírás, hanem létező probléma.
És nem az egészségünket akarja 100-ra nyomatni.
A "mikor sül el" mellett még az is gond lehet, hogy mennyit gyógyít egyszerre. Mert ha kifullolja a tagot ÉP-ből, akkor aztán már csak másodpercei vannak attól a 2000-2500-as sebzéstől fentről, mivel azonnal láthatóvá válik.
Sokkal egyszerűbb megoldás lenne csökkenteni a támadószintet szerintem, valóban olyanra, amit még ki lehet kompenzálni.
Viszont azt is világosan látom, hogy az meg nektek nem jó, ahogyan a béke csarnoka is ezért nem volt jó.
Dátum: 2009.04.18. 18:45:20
Egy olyan felvetés már volt, hogy esteleg lehetne a fejlécet kiegészíteni aktuális cucc listával, amit Mortimer kiegészített azzal, hogy egyszerűbb lenne, ha szetteket lehetne cuccból csinálni, és azt írná ki.
Az állatokról talán az is elég lenne, melyik, vagy hány van épp harcra állítva. Vagy épp egy se, ha elfelejtem, hogy nem jelentkezik vissza magától szolgálatba a kennelből.
Dátum: 2009.04.18. 18:27:13
Úgy értelmeztem Simon ötletét, hogy ez végiggördülne a szinteken.
Tévedek?

Az epikushoz meg még kellene 8 akadémiaszint, mire megjelenik a manából reg.
Dátum: 2009.04.18. 18:09:52
Simon, akkor ismét írom.
Nem erősek, nagyok.
Nem mindegy.

a manából regenrálódásnak olyan épületfeltételei vannak, amivel megint ott van mindenki, ahol szakad a part. Lehet, hogy épp a TOP alatti szövik már éppen tudnának vele mit kezdeni, de minél lejjeb halad a szineteken, (szöviszinteken, nem karakterszinteken) rácsodálkozni épp rácsodálkoznának, de nem tudnák elérni, holott a szintleütés megjelenne.
Az alapelképzelés egyébként nem rossz.

Edit: nagy hülyeséget írok akkor, ha azt mondom, valamiképp azt kellene megelőzni, hogy sokkal táposabb szövik kirívóan geyngébbeket üthessenek le, háború címszóval? Akkor a sima portya megmaradna bár a hat szint sima portyában is özön.

Piciklon, nem vágyakozom másik szövibe, nem lehet mindenki TGY-s, szeretem a szövimet.
Hogy milyen gyorsan megy micsoda, azon meg nem szeretnék meglepődni, ne haragudj, nem bántásként, főleg nem téged bántásként írom, hogy te felnyomhattad akárhányra az egészséged, közben védett a szövid éületbónuszának jó része.
Dátum: 2009.04.18. 16:23:07
Nem az erősekről van szó.
A nagyokról, nagy szövikből.
Amivel szintén nem szembesült egyik nagy szövi sem.
Csak egymással, nagyjából azonos erővel.
Tudom, kisebb tagok mindenhol vannak, de épületbónuszok nem.
Gondolod, hogy valaha vége lesz az új épületek, vagy az új szinteknek? Kétlem.
Falazódik tovább az alagút, mert akkor fulladna csak igazán unalomba az egész, ha szépen rá lehetne ülni a kész épületekre, és csinosodni.
A középmezőnynek nem csak oldalról jön a támadás, háború, hanem fentről is, olyan épületbónuszokkal, amit aztán védj ki. Pluszban hat szintről, amit megint.
Nem, nem hozhatjuk meg ugyanazt a döntést, amit ti, mert fölöttetek nem voltak nagyobbak, jobb épületekkel.

Piciklon, én is épp a szakis korszakomat élem, és abban is özön restanciám van még, tartok tőle, hogy messze nem én vagyok ezzel így, és akkor még most számoljam hozzá a restanciához az egészség túlkompenzálást is?
Dátum: 2009.04.18. 15:59:27
Ó, megvan az Simon.
Csak amíg ti reszeltétek a körmötöket és cseszettétek Miklóst, mi lesz már, mert nem volt mit építeni, mi akkor értünk kb a térkapuhoz.
Tehát nem volt idő szakit maxolni, mert nekünk már volt mit építeni, amit ti pihenten, vagy addig maxolgatott szakikkal pillanat alatt fel is nyomtatok.
Mindenki másnak van mit építeni folyamatosan, kivéve a... gyevi bírót.
Tudom, megállni mindenkinek meg lehet, szépülgetni, maxolgatni.
Nő is szépen a szakadék. Hálisten.

Mint mondtam, eszemben nincs beérni a TOP-ot, mondjuk ez lehetetlen vállalkozás lenne.
De be kéne látni, ők az extrém feltételekkel játszók, és nem mindenki más, a normál sétát a gyalogúton nem az látja, aki egy bozótvágóval indul el kijelölni merre vezessen majd az ösvény.
Dátum: 2009.04.18. 15:27:52
Piciklon, nem az egészségfejlesztéssel van a gond.
Amit írtok, és szerintetek reális egészségszint, az az is.
A ti szinteteken.
De nem hattal lejjebb.
Olyan extrém költségekbe vernétek, veritek bele ezzel a kisebbeket, ami ahhoz vezet, hogy mindenki kicsattanóan egészséges, harmatgyenge őszilégy lesz.
Egy 43-as már leér 37-re. Akkor a 37-es tolja 100-ra az egészségét, és még véletlen se az akadémia magasabb szintjét nyomják, hanem nekrofun fókuszáljanak?
Hat szinttel kisebb bevételi forrásokból hat szinttel magasabb tulajdonságokat elvárni nonszensz, nem?

A TOP éppen azzal nem szembesül, amivel a középmezőny igen.
Hogy nincsen kimaxolt épületegyüttes, nincsenek kimaxolt tulajdonságok, mert erre nincs idő, hacsak be nem állnak, mint a nagyok, mikor kifogynak alóluk a küldik, épületek.
Bár nekem eszembe nincs utolérni a TOP-okat, a normális játékmenetet nem a TOP-ok látják közvetlen közelről, hanem biz a középmezőny, hogy Infernal hasonlatával éljek, nem a miniszterek, hanem a szürke közemberek.

Ettől függetlenül a TOP leteszi a magáét az asztalra, senki nem vitatja el ezt.
De ne úgy tekintsünk már rájuk, mint mindenek alfájára és omegájára, és ők ne úgy kezelgessenek mindenkit, mint megbocsájtó anya az értelmi fogyatékos gyermekét.
Dátum: 2009.04.18. 12:23:32
Te a szintesedtől, ill 1-2-vel nagyobbtól ugyanakkora sebzéseket kapsz, mint egy 6 szinttel nagyobbtól?
Ismét elmondom, nem az egészségfejlesztéssel van gondom, rá fog jönni mindenki előbb-utóbb, (ha más nem küldikor) hogy nem mindegy, hogy annyi ÉP-vel jön-e ki a 15 %-ból, hogy épcsak vissza tudják küldeni a jótékony eszméletlenségbe, hanem ő maga is tud vele kezdeni valamit.
Csak ezzel nem sebződsz egy dekával sem kevesebbet, és a mindenféle regenerációba beleölt LÉ-től egy pöppet sem lesz nagyobb esélyed portyát-háborút nyerni, nagyobbak ellen meg semmiképp. Nem erősebbről beszélek, nagyobbról.
Dátum: 2009.04.18. 11:45:16
Megint a jó öreg lekezelő duma.

Nem abban kételkedtem, hogy ezek működnek, lepődj meg, én is tudom, hogy többnek a 15 %-a is több.
Csak ezt nem úgy kéne tálalni, hogy ez biz megoldás. Mert ez nem az.
A sebzések a szintkülönbség és a cucc miatt szállnak el. Ha saját bevallásotok szerint, ti ott egymást is ilyen sebzésekkel ütitek, amit azért igen furcsállnék, bár nem tudhatom, csak a saját szintarányos sebzéseimet látom, és az szinthez képest valóban megfelelő, akkor van sansza egy hat szinttel kisebbnek ugye.
Hogy nagyobb szinten drágább a tulajdonság és ezért nem számít hat szint, az érdekes indok, amikor a vadászat átlaga is magasabb, és feltételezhető a magasabb SZÖ is.
Dátum: 2009.04.18. 11:28:53
Ariel, ezek gagyik.
Ezek arra jók, hogy többször üthetővé váljon a karakter, amit fejlesszen ki ugye jóóóó sok LÉ-ért. Nem tudom melyikőtök írta be, hogy hopp, ha valaki gyógyításból kifolyólag megjelenik a portyalistán, akkor azonnal lecsapja. És ettől csóri tag egy petákkal nem sebződik kevesebbet, csak többször. És ennyi.
És ezt te is tudod, mégis etetitek ezzel azokat, akik ezt elhiszik. Végülis onnan nézvést érthető, ha megfelezitek önkéntesen a támadható ellenfelek listáját, valahonnan pótolni kell, etessük be a kicsiket. Míg azok etethetőek. Csakhogy a 46-os játékosok már nem kétéves nyeretlenek, akik felnéznek a nagy kezdőkre, ők sem teljesen hülyék már a játékhoz.

Háborúban ez különlegesen nagyon jó.
Dátum: 2009.04.18. 11:09:56
Halkan megjegyzem, volt itt Tyrantos, Roninos, a többieket nem figyeltem...

Elképesztő ez ám. Az az igazi kabaré, hogy páran elérnek valamit, mert elég kitartóan eszik a vezetőség fülét, de aztán akinek a nyakába vágták az újítást, az alkalmazkodjon.
Nem, nem ők, mindenki más, hozzájuk, a nemtámadásukhoz, mindenhez. Ismét.
Egyébként tényleg parttalan, míg ez a demokrácia így megy, addig fölösleges.
Dátum: 2009.04.18. 11:01:58
Biztosra sosem lehet menni, a beépített random ezt meggátolja, de persze minél nagyobb a TÖ különbségetek (és persze azok megfelelő tulajdonságból állnak), annál valószínűbb a győzelmed. Ez a különbség még nincs akkora pajzzsal sem, amit a random simán ne fordítana a gyengébb javára.

Edit:
Mire összejön 100, a környezetednek is ottkörül lesz, és ha a tied nem sokkal több, kioltják egymást.
Dátum: 2009.04.18. 10:16:35
Hát nagyon remélem, hogy ez bug.

Vettem egy goblin nektárt.
Megiszom, erre kiírja szép sárgával, hogy gyógyultam 450 ÉP-t.
Ajj mondom, de hülye vagyok, biztosan rosszul állítottam be a szűkítést a kufárnál, és gyógyitalt vettem. Visszakattanok a kufárhoz, és nem én tévedtem, varázsitalra van szűkítve, tehát tényleg goblin nektárt vettem.

Ez most akkor hogy van?

Ugye nem lesz random mostmár az is, hogy mit hat, amit veszünk?
Dátum: 2009.04.18. 10:06:35
Akkor passz, nálam elég régen így van.
Dátum: 2009.04.18. 09:58:04
Mutass rá a kurzorral a tulajdonság pöttyére, és kiírja.
Dátum: 2009.04.18. 09:08:10
És nem lennének ezek elég fontos infók ahhoz, hogy hogyan éri meg a háborúkhoz viszonyulni eztán a megtámadott félnek?

Egy taktikákról szóló játékban ez már nem az első eset, amikor egyáltalán semmi információ nem tudható pontosan valamiról, ami igen fontos.

Ilyen pl a hordabónuszok képlete is, ami csak a gyémánté köztudott pontosan. Vagyis volt, míg egyáltalán volt neki.

Ez így jól van?
Dátum: 2009.04.18. 08:38:13
Ezt egész biztos ide szántad?
Dátum: 2009.04.18. 08:30:06
A háború csarnok leírás így marad?

Egyetlen szám sem szerepel benne.
Mennyi az a csekély LÉ, amit már kipótol a lélekkútból?
Mennyi a minusz a tulajdonságokra?
Mennyi az a kevesebb nyert csata?

Vagy ezt csak én nem tudom?