Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Darah

Dátum: 2011.01.01. 19:42:01
Előbb csináljuk meg a homokozót, aztán már csinálhatunk osztálytermeket, majd előadótermeket is.
Csak valahol ugorjunk neki.
Dátum: 2011.01.01. 14:57:50
Ariel, akkor ezen tudásbázist át kellene tenni egy Beho által fenntartott helyre, és meghagyni a játékosok szerkesztési jogát benne. És máris benn is van és kinn is van.
És lehet rá hivatkozni magában a játékban, jólirányzottan elhelyezett linkekkel odaküldeni a kezdőket, nemtalálókat, még ha "Nem vállalunk felelősséget a tartalom pontosságáért" felirata is lenne.
Dátum: 2011.01.01. 14:39:13
Youtube-os bemutatókat Let?
Miről?
Hogy hogyan fejlessz karaktert, klánt, entitást?

Átugorjuk az ABC tanulást, máris disszertációkat akarunk írni?

Nem voltam ott talikon, talán ezért maradtam le a dicső döntésekről, de ezen ismét előjött a gyermeki rácsodálkozó énem, bevallom.

Edit:
Mail Miklósnak.
Elküldjem neki a wiki linket oldalanként, ezt ide tedd, ezt oda tedd, ezt meg amoda?
Összeszedettebb az már izomból se lehet.
Dátum: 2011.01.01. 13:23:10
Let, Kocos, ezek rossz topicba jöttek.

Kellene egy azért ne fejlesszünk valamit, mert nekem nem kell, illetve úgyse fog fejleszteni a Beho topic.

Ja!

Boldog új évet mindenkinek.
Dátum: 2010.12.31. 19:11:23

A wiki nem a játék része.
A wiki, míg nincs benn a játékban, van, és hála, és köszönet érte, és stb, de ezt játékon belül illene megoldani.
Dátum: 2010.12.31. 13:29:14
A tárgylista messze nem minimális hatású.
Hány olyan kérdést láttál már, hogy ez a disznó pók csalik, mér van neki olyan cucca, amit én még nem is látok, és egyforma a szintünk?
A tárgyvásárlást, és hozzá a kerinövelést is tervezni kellene, és ha nem is olyan fontos része a játéknak, mint a tul fejlesztés, nem is hanyagolható. Nem kell az egyes karikat a 110-es szintű tárgyakkal nyakon önteni, de egy a keri szintjénél 10 szinttel feljebb mutató szürke tárgylista bőven beleférne szerintem.
És ugyanez az epiknél is. Szürke épület korában a legelső 10 tárgy, ha meg már nekiláttak, az aktuális, és a következő tárgyszint tárgyai látszhatnának.
Sőt, az entitástervezéshez sem ártana.
A más a lényszint, mint a tárgyszint biz még a wikin is megkavarja a kevésbé figyelmeseket, vagy nem annyira szakértőket.
Dátum: 2010.12.30. 15:14:07
Ariel, ez is jó.
De ettől még mindig nem fog infócsíkod lenni a szakiknál, mi várható.
Még mindig nem lesz épületlistád, mi építhető mi után, mit ad, stb.
Míg nem is vagy szöviben, abszolut nincs róla semmid.
Legfeljebb ha szürkén megjelenik a majdan építhető összes épület, előfeltételestől, ugyanilyen szürkén pedig a szakértelmek, akadémia szükséglet feltüntetéssel.
De ekkor még mindig fogalmuk nem lesz milyen tárgyak jönnek epikből, aukcióból, keriszint emeléssel.
Ezért kellene beemelni a wikit, bepontosítva.
És ha még ekkor is elakad, jöhetne a mentor. Személyre szabottan... aki itt, a fórumon kérdez, azoknak személyre szabottan válaszolnak? Ez már a szőrnek hasítása.
A mostani semminincshez képest jókora előrelépés lenne.
Dátum: 2010.12.29. 13:43:05
Nem okvetlen egy játékos egy mentor kell legyen a felállás.
Lehetne ez az egész egy chatdobozban, ahol az összes mentor látná a feltett kérést, és a rá adott választ.
Így mindjárt lenne kontroll is a dologban.

Aki jelentkezik mentornak, megnyílik előtte a chat doboz, értesítést kap új íráskor.
Erre máris alkalmas lenne a segítség menü, ahol még "jelenleg nincs operátor" feliraton kívül semmi mást nem láttunk.

Vagy ehhez hasonló.
Dátum: 2010.12.29. 10:25:21
Byzon erre már réges-rég megoldást javasolt.
Játékosok közül önkéntes jelentkezéses alapon mentor rendszer.
A játék a játékleírásból nem tanulható meg.
Az infók töredékesek, szanaszét vannak, avagy sehol sincsenek.
A fórum rég túlnőtte önmagát, bármit megtalálni szinte képtelenség.
A wiki pontosítása, és a játékba integrálása egy jókora lépés lehetne.

Dmatyas, azért nem éppen csak lehetőség kérdése, hogy mekkora kutú szöviben vagy.
Ezért biz tenni is kellett, nem keveset, és nem rövid ideig.
Főleg épp ilyen kicsi szinten.
Feljebb ez már eltűnik, nem létezik akkora kút, amit egy normálisan fejlesztett karinak nagy megerőltetés lenne feltölteni.

Két eset van, ahol nem tudja egy kezdő elrontani a kariját.
Ha eleve isteni szikrával rendelkezik, és pillanatok alatt átlátja mire van szüksége.
Ezt teheti úgy, hogy reg után elsőnek lapozgat egy kicsit itt a nagy fórumon, és pl a kérdezős topicban minden második válaszban belinkelt wikioldalra feltalál.

Vagy már a legelejétől segítséget kap.
Megkapja a wiki lapot, és kérdezhet gőzerővel.
Ja, és válaszolnak is neki.

Magából a játékból azt sem tudja meg, milyen szakik lesznek még egyáltalán, míg fel nem tanul odáig.
Kétségbeesnek, hogy elromlottam, növeltem a tanulást, és nem jött új szaki!

Ha fölöslegesnek talál bizonyos épületeket, az életben rá nem jön, hogy létezik triász, vagy zafírcsillag nevű tárgy, legfeljebb ha olyan üt a fejére, akinél lát ilyet.
Egyszerűen még csak tárgylista sincs.
Ismét mondom, nem a wikin, a játékban.
Dátum: 2010.12.29. 01:19:21
Idézet: S0laris - 2010.12.28. 22:01:53
Idézet: Darah - 2010.12.28. 20:48:13
Idézet: S0laris - 2010.12.28. 15:10:33
A Beho elkövette azt a hibát másodszorra is, hogy az új épületeket nem kötötte szinthez, így egy viszonylag alacsony szintű top szövitag óriási előnyhöz jut anélkül, hogy komolyabban megeröltette volna magát. Ezt is vedd számításba.


Nono.
Ő megerőltette magát szerintem.
El ne vegyük már tőle az épületeket.

Diclonius 16 (szint) 1.1M LE (építés)


Nem akarok én semmit elvenni tőle. De azért abba már belengondolnék, hogy az álltalad említett Diclonius 500 TÖ-jére hány % táp az a 165 extra TÖ amit szövetségi épületekből kap (továbbá akadémia meg egyéb). Mindez 16-os szinten. Értem én, hogy megdolgozott érte, de amit mostantól kap, azt mind ingyen kapja. Morálisan ez rendben van, de játéktechnikailag kilóg a lóláb.


Stimmel S0laris, belegondoltam.
Nem véletlen ezért falazott május óta nálunk, vállalva, hogy fia bónusza nem volt, ahelyett, hogy egy 3/3-as szöviben palincolna?

Ugyan mondd már, miért is kellene neki ennyit építenie, ha te a szintjétől tennéd függővé mit is kaphat a LE-jéért?
Mert akik már felhúzták a nagymesterit, onnastól nem ingyen kapják?
Azért húzták fel, nem?
Egyedül a HT az, ami "bomlik", amiért meg kell harcolni újra és újra.
Miért harcászkodtatnád a kisebbeket?
Vagy ahogy nő, váltogassa a szöviket?
Te sem tetted...

A lóláb nem itt lóg ki, ha egy szövibe valaki normálisan beépíti magát.
Hanem ott, ha köré rántják.
Ezt a szinttől járjon épület dolgot azt hiszem már körbejártuk egyszer.
Frankón kiütnéd a nagyobb szövik utánpótlását.
Ki az a hülye, aki 300K-t betol tiszta LE-ben valahova, pluszban ekkora szinten az építés szakiját rángatja felfelé LEszerző szakik helyett, ha ugyanazt megkaphatja 30K-ért is, pusztán mert még csak akkora az ő saját szintje?
Dátum: 2010.12.28. 20:48:13
Idézet: S0laris - 2010.12.28. 15:10:33
A Beho elkövette azt a hibát másodszorra is, hogy az új épületeket nem kötötte szinthez, így egy viszonylag alacsony szintű top szövitag óriási előnyhöz jut anélkül, hogy komolyabban megeröltette volna magát. Ezt is vedd számításba.


Nono.
Ő megerőltette magát szerintem.
El ne vegyük már tőle az épületeket.

Diclonius 16 (szint) 1.1M LE (építés)
Dátum: 2010.12.25. 09:55:11
Neked is békés Karácsonyt.

Minden világon.
Dátum: 2010.12.23. 11:37:38
Ebből csak a sziasztokot értettem.
Dátum: 2010.12.23. 10:18:29
Érezd magad az alsóbb szintek vendégének.

Viszont így már teljesen világos miért is született meg ez a nyomorú gomb egy háromnegyed éves késéssel...
Ami nektek nem kell, az nem kell senkinek.
Dátum: 2010.12.23. 00:34:06
Arra jó, amire a másik kettő tökéketesen alkalmatlan.

Lássuk.
Minden állat gyakorol.
Mikor?
Nyári szünetben?
Vagy ha két napig nem vagy gép előtt?
Ez mennyire mindennapos jelenség?

Normál esetekben az állatokat, pláne egyszerre, és azonos időre nem küldjük el.

Minden nem harcoló állat gyakorol.
Ezt sem használom én speciel.
Mert nem okvetlen kell a szintléptetős küldihez, hogy mind azonos időre battyogjon el, és tökéletesen fölösleges szinteket lépdeljen.

Viszont mi az, amit minden áldott este csinálunk?
Már aki, én speciel a gomb óta minden este nyolc kattintás alól felszabadultan, eggyel megoldva megteszek?
Elküldöm tentézni a harcolókat.

A minden állat gyakorol gomb abszolut fölösleges szerintem.
Főleg, hogy mostmár van harcoló, és nem harcoló.
Kettő darab kattba belefér az összes.
Dátum: 2010.12.20. 13:34:59
Éljen Baraty, végre megszületett a "minden harcoló állat gyakorol" gomb.
Dátum: 2010.12.19. 08:39:51
Sehogyan.
Mivel relikvia, amint megkapod, "használódni kezd", és ezt abba sem hagyja.
De te ezt miattuk csináltad?
Dátum: 2010.12.17. 14:19:48
Valahol itt hátrébb egy picivel már volt erről szó, lapozz vissza néhányat.

Edit:
Meg is van:

Idézet: Clyde - 2010.12.15. 14:47:24
^
Miután 25 karakter elérte a 60. szintet.
...
Dátum: 2010.12.17. 13:54:57
V4 gyors szeró, igaz?

Ott nem valahány karinak kell elérnie a 60-as szintet, hogy bejöjjön az aukciós ház?