Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Darah

Dátum: 2009.10.29. 14:36:02
A felület nagyon gusztusos, szépen kialakított, nekem nagyon bejövős, még ha lila is, grat hozzá.
Dátum: 2009.10.29. 14:30:16
Birkózó gödör siker, 83 LGY.

Ha még nincs wikin, elküldöm PM valakinek, aki ért hozzá, hogy feltegye.
Dátum: 2009.10.29. 14:07:11
Mivel kell mászni?

Edit:
Megvan, három új szaki, derék.
Dátum: 2009.10.29. 13:56:18
Már benn vannak?
Dátum: 2009.10.28. 18:08:12
Meik az az MMORPG játék aminek startlapjatekok grafikája van?

LinageII
WoW
Combat Arms
Metin

Kell ezt tudni? A Meikről nem is beszélve.

Melyik megyével NEM határos a Balaton?
Györ-Moson-Sopron
Zala
Sopron
Veszprém

Erre a kérdésre eddig (rákerestem) három bejelentés érkezett, az egyiket én írtam, április 11.-én.
Van egyáltalán értelme annak, hogy beírjuk ide a hibás kérdéseket, ha még fél év múlva is visszaköszöngetnek?
Gaia áldott Prófétája majdnem épp olyan mélységesen kortalan, mint maga az Istennő, olvassátok olyan kedvteléssel írásait, ahogyan mi.
Kissé összeszaladtak a Rajenek tényleg.
De heten már benn vannak.
Dátum: 2009.10.24. 14:28:51
Időjárástól függűen /tél-nyár/ mit fordírunk ki?
guba
suba
zakó
zeke

lg100 mennyivel egyellő?
2
0,1
1000
10000

Ó páratlan szépségű anyanyelvünk...
Dátum: 2009.10.24. 13:36:29
Két hónapos off után mehetne neki egy mail a regelt címére, hogy egy hónap múlva archiválásra kerül a karaktere, ha nem lép be vele, esetleg mehetne vele egy jelszóemlékeztető is.
A harmadik hónap után meg szintén egy mail, hova fordulhat visszaállítást kérni és kész.

Akik most kezdik a játékot, azok el sem tudom képzelni hogyan verekszik át magukat azon a brutális hullahegyen, ami a legalsóbb pár szintre jellemző.
Valószínűleg úgy nézhet ki, hogy ez egy halott játék.
Dátum: 2009.10.24. 11:19:07
Ezt a kérdést már legalább három verzában megkaptam, már elsőre sem találtam alapműveltséginek, arról nem szólva, mi lesz, ha jövőre C.S.I. Kismohányterenye helyszínelők címmel is kijön egy?

Hány fajta C.S.I. című sorozat van?
2
1
3
4
Dátum: 2009.10.23. 09:59:57
Mit nem gyárt a Samsung gyár?

Mobiltelefont
Botmixert
Porszívót
Televíziót

Helytelen válasz! A helyes válasz a következő lett volna: Casper Van Dien

Na ezt most hirtelen háromszor egymás után eljátszotta.

Nehéz úgy jól válaszolni, ha más kérdés válaszait figyeli, mint amit kérdez.
Dátum: 2009.10.22. 09:11:26
Az benne a durva, hogy a másik három horda bónusza ezzel tovább fejlődne, amikor a LE-t a bónuszos tulajdonságra költi, a gyémántét meg frankón kiiktatod, neki nincs harci bónuszos tulajdonsága, akkor lenne, ha a portyában LE lenne, tehát túl tudná emelni a TÖ-jét a többi hordáén.
Ha a kamrán keresztül juttatsz LE-hez mindenkit, ahogy te magad is írod, elveszed a gyémánt bónuszát.
Viszont kétlem, hogy ezt neked magyarázni kéne.
Ha mégis, azon nagyon elcsodálkoznék.


Ahogy Mortimer írta, egy szint/vadászat átlagot kellene belőni, és azt a PP-kre elosztva egyensúlyt teremteni.
És a felfelé ütőket nem TP-vel kellene "jutalmazni" hanem valóban LE-vel.

Megj:
Kellene egy portyareform topic, (ha már van, sorry) mert megint rossz helyen vagyunk.
Dátum: 2009.10.21. 23:45:34
Ariel, szerintem se menjünk bele, mindössze vedd figyelembe, mielőtt javasolgatsz, hogy mit is javasolgatsz, mert ez brutkón durva volt.
Kerüljük meg és meg van oldva.

Ha bárki ilyet javasolt volna bármelyik horda ellen, nem ekkora hörr lett volna azt hiszem, hanem jóval nagyobb.

Node nekünk Jerikónk van.
Hehe.
Dátum: 2009.10.21. 23:41:00
Lehet behozni bármilyen kalandot, Zarknodot, eseményt, földindulást, mind-mind ideig-óráig pótol, a portya lenne az, ami folyamatosan életben tudná tartani az izgalmat a játékban, mert a játékos dönt kit támad, és minden rajta múlik. (bődületes random kivételével)

Ideje lenne magához téríteni.
Úgy kellene belőni, hogy egyensúlyban legyenek a vadászattal.
Dátum: 2009.10.21. 23:24:17
Senki nem tett felelőssé Jerikó szavaiért, az legyen Jerikó felelőssége.
A sajátjaidról volt szó.

Mortimer sem gyémánt, mégsem megkerülni akarja.
Ritka pillanatok egyike, egyetértek vele, ha a számokban nem is teljesen.
Dátum: 2009.10.21. 23:11:04
De miért kikerülni akarod?
Miért arra kell alternatíva, hogy ismét megszabadítsatok bennünket a bónuszunktól, ami most sincs?
Ez az egyetlen megoldás?
Kerüljük meg, nehogy kapjanak belőle?
Az nem lett volna válasz, hogy rájuk fér már bőven?
Főleg ahol ugye nincs KH...
Nem érzed visszásnak?
Mert én roppantul.

Tudom, váltsak hordát.
Dátum: 2009.10.21. 22:52:40
Te tévedsz, hát ő sosem önös érdekből javaslatol, mindig a közösség érdeke az első, azzal kel, azzal fekszik.
Pláne nem akar keresztbe tenni senkinek.
Hogyan is képzelheted...ejj-ejj.
Dátum: 2009.10.21. 22:46:09
Hát arra szerintem is kínos gonddal kell ügyelni, hogy nehogy gyémánt bónusz is legyen belőle!
Nem számít, hogy mostmár a lélekszívásnál sem érvényesül a bónusza, még a védő sem, sima portyában nincs LE, csak úgy reformáljuk már meg az egészet, hogy továbbra se legyen neki.
Világos, menjen a kamrába...

LOL!
Dátum: 2009.10.18. 13:33:22
http://vegzetur.wikidot.com/epikus-emlekmu

Innen végig tudod vezetni.