Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Darah

Endyr, azért a vadászat nem egy véletlenszerű tevékenység, én legalábbis akkor fogok hozzá, amikor tudom, hogy van rá időm, vagyis úgy tervezem.
Valóban, ebben lehetnek közbejövő dolgok, de ez azért nem általános.
Ha tudom, hogy három óra múlva már-még nem leszek gépközelben, nem indítom el, vagy csak annyit, amennyi belefér.
Ha el kell mennem és nem úgy, hogy rohamléptekkel, megszakítom, költök, megyek.

Míg a TP tömés elleni védelem az ÉP automatikus növekedése miatt valóban kényszerpályára állítaná a védekezőt.

(ígérem utolsó tömős komment volt, teljesen félrecsúszunk)
És neked muszáj minden beíróra reagálnod?

Szerintem Jeriko is írta a TP LE-hez igazítását, sőt, mintha úgy rémlene, hogy ebben már ki is egyeztetek, efelé kellene elvinni a portyamegbeszélést, hogy ő mit gondol a TP tömésről, és te mit, ezt ennél világosabban már max. csak zongorázni lehetne, képben vagytok szerintem egymás véleményével.

Teljesen elvesztetek egy mellékszálon, és semmire nem halad a topic, holott mindketten híresen jó ötletelők vagytok, ezt érdemes lenne kihasználni inkább, mint azon vitatkozni, szebb szín-e a kék, mint a zöld, az vitának vita, de értelme semmi.
Én azt nem értem, ha már eljutottatok a közös nevezőre, hogy LE-hez járjon TP, akkor miért tértek vissza újra és újra ahhoz a mókuskerékhez, hogy jó, vagy nem jó a TP tömés?

Kinek a pap, kinek a lánya, nem ez lenne a fő kérdés, hanem használjátok ki a közös gondolatot, és azt próbáljátok kidolgozni, hogyan lehetne jobb?
29900-as kari.
Ösvényjáró linkelte.

Ő már direktben olyan kari, akiről fentebb írtam.
Egy másik játék tapasztalataiból ítélve ez a TP tömősdi akkor lesz majd vicces, ha divattá válik, és a diplomáciai kísérletekre olyan válaszok jönnek majd, hogy:

Azé támadlak, mert egy másik szerveren nem hagytak játszani, az ilyenek, mint te!
Nem édekel, hogy meg se támadtál, erős vagy, TOPakárhanyadik, támadlak!

Ez a játék egy bizonyos szintig jó, tovább nem, mert már macerás lesz ütni az erősebbet, ahogyan nő a szintlépéshez szükséges TP mennyisége.

Igaz, hogy a figura sem játszik, mert nem játszik, csak nő, hogy üthessen másokat, jah, és esetleg épít másoknak.

Csak igazándiból nem lehet tenni ellene semmit.

Legfelebb a TP LE-hez igazítása lehetne megfelelő, ami a portyán is segítene, de ebben azért messze nem vagyok biztos, körbe kellene járni.
Dátum: 2009.11.30. 15:24:09
S0laris, mindent, azaz bármit.
Bármelyik oldal ír be bármit, egy percen belül megindul a pontozása életszínvonal iránt.

Úgyhogy abszolut kiegyensúlyozottan vannak minden részről a pontozóművészek, élvezet nézni.

Volt olyan, hogy fel akartam pontozni valakit, mire befrissült, eggyel alacsonyabb volt a pontszáma, mintha lefelé szavaztam volna.

Viszont még mindig nem tudom mit szavazunk.
Hogy ne legyen teljesen OFF.

Azt, hogy csak a gömb legyen lebutítva, avagy a sima kémkedés is?
Vagy hogy teljesen kivegyék-e a TP csíkot, vagy nyolc órával, illetve randommal késleltetettet mutasson?
(ami szerintem tökéletesen ugyanaz, mintha kivennék)
Vagy mit is?
Dátum: 2009.11.30. 15:13:12
De kellett ez már.

Végre egy szikránnyi humor ebbe a nagy fogcsikorgatásba, ment egy 10-es.

(akkor is, ha ez bősz OFF)
Dátum: 2009.11.30. 14:29:47
Lehet az én hibám, túl sokszor használom komolyan ahhoz, hogy viccként értékelhető legyen.
Node ne OFF-oljunk, mert be leszünk fenyítve.
Dátum: 2009.11.30. 14:25:51
Meglepő, hogy Incu mester nem érzi a viszontiróniát, holott kenyere.
Dátum: 2009.11.30. 14:15:52
A portyások is megkapták volna rablásból a maguk kis öt százalékát, úgyhogy mindenkit sikerült boldoggá tenned.

Stubb, ilyent nem szabad írni, mert rögtön repül a rasszista jelző.
Dátum: 2009.11.30. 13:13:54
Teljesen igazad van, ott van.
Lehetne a portyánál is.
Dátum: 2009.11.30. 05:33:40
Hányféle tulajdonsága van egy Végzetúrnak?

6
7
8
9

A nyolcas a jónak jelölt.
Senki nem fog jól válaszolni erre, akinek a szerencséje még nem "nőtt ki".
Dátum: 2009.11.29. 16:44:00
Hát ezé' nem értem miről is szavazunk, ha már eldöntötte.
Dátum: 2009.11.29. 16:40:55
Csak én vagyok béna, ha nem tudom miről szavazunk?
Elolvastam a nyitót, de mégsem értem.
Dátum: 2009.11.29. 15:39:16
Byzon, mindössze Mortimer azon ténylegállapítására reagáltam, hogy a kémkedés arra való, hogy megtudjuk kinek mekkorák a tuljadonságai.
Ezzel szemben bejött egy olyan relik, ami percenkénti gömbözést tett lehetővé, ami azért ha egy icipicit is belegondolsz, nyilvánvalóan nem arra való, hogy megtudd, mennyit fejlődött egy perc alatt a figura.

Egyébként nem csak te nem értesz egyet, tényleg vicces, hogy egy perccel a beírás után felére zuhan egy HSZ pontozása.
Dátum: 2009.11.29. 15:28:03

Hát hogyne.
A Kristálygömb meg azoknak való, akik annyira roppant kíváncsiak, hogy percenként óhajtották nézni az emberek egészségnövekedését.
Ez teljesen egyértelmű.
Mit jelent az a "szintednek megfelelően"?
Dátum: 2009.11.29. 12:07:55
Majd ismételhető küldetésekkel is fogsz kapni, mindegyikért egyet.
Dátum: 2009.11.29. 09:11:10
Kezdeni kellene valamit a leírásokkal.
Jóformán minden leírással, úgy a szakértelmekével, mint az épületek és opciók működési leírásával.

Valahol volt már erről szó, hogy kevés második szintig a mentor, feljebb is kellene.

És tényleg kellene, de egyszerűbb lenne mentor helyett olyan leírásokat alkalmazni, amiből meg is érthető a valaminek a működési elve, mert jelenleg ez közel sincs így.

Például csak a legalapvetőbb dolog, sehol nem szerepel pl, hogy 15 % ÉP alatt nem támadható egy karakter. (vagy csak én nem találom )

Talán kellene egy topicot nyitni, ahol a nagyon elnagyolt leírásokat emészthetővé lehetne fogalmazni.

Az is megoldás lehetne, ha a wiki aktuális oldalára mutató linkeket helyeznétek be valahogyan a játékba, még akár azzal a figyelmeztetéssel is, hogy azt a játékosok szerkesztik, tehát a 100 %-os pontosság nem garantált.
Dátum: 2009.11.29. 08:46:04
Kiskapu bezárások...de szép is ez Birka.

Mostmár menjünk vissza Mortimer topicjába, és sajnálkozzunk a kitörési pont hiányán.

És közben ne felejtsük el köpködni a VF-et.