Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Darah

Dátum: 2009.12.09. 20:43:13
Az a jelenleg folyamatosan nő.
Én kétlem, hogy barátságos portyát fogok a szintemen kezdeményezni, mivel a magasabb SZÖ kevés nyereményt ígér, velem szemben a szintemen sem fognak valószínűleg, bár ez nem tudható, LanMaffia pl egészen biztosan rommáhancúrozná az állataimat.

A velem azonos SZÖ-n levők mellett viszont én leszek esélytelen az ő nullás fertőzésük miatt.
Magyarul büntetnek azért, mert jobban feljesztettem a szakikat, mint a szintemen jellemző, igaz ezt a TÖ-m sínyli, de ez gondolom senkit nem érdekel.

Dehogy tudtad mit vállalsz a fertőzés küzdéssel, vagy nem küzdéssel...
A mai napig sem tudod, lásd jelen topic.
Azt meg azért nem lehet hoppra változtatni, mint a bejövő újításokat, igen sok szint kell valamerre megfordítani, a 100-ról lefeléről már nem is beszélve.
Nincs más _helyette_.

Csak ott tud dicsőséget szerezni magának és a szövinek is.

Ha elveszed, megint nem marad játékcél a lentebbi régiókban, főleg valóban az erős kariknak.
Ha lehet ne jöjjünk azzal, hogy de menjen feljebb.

Az meg nem tudom mennyiben lesz dicsőség, ha azért lehetek én Bajnok, mert már ez, meg ez, meg emez is ki van belőle zárva.
Dátum: 2009.12.09. 19:14:35
Ha nem hagyod benne a szintkorlátot, máris ott vagyunk, hogy mi a vihart kezdjek a SZÖ-mnek megfelelő nullás fertőzött karakterek ellen egy barátságos portyában, akik a sokkal magasabb szintjükből adódóan egyre több szakit húzhattak már túl maxon..
Ott hogy melyik pár szakimmal nem akarok harcolni a sokból, majdhogynem teljesen mindegy.

Feljebb pedig a nullás fertőzöttek eleve előnyerők a 100 %-osokkal szemben, kivéve ha a "túlhúzás" nem lesz figyelembe véve.
Dátum: 2009.12.09. 18:16:52
És ez ellen hogyan lehet védekezni?
Mármint az ilyen jellegű támadások ellen?

És mennyiben lesz az fair, ha özön szinttel nagyobb, tehát SZÖ-re is többet költhetett tag támadhat? Főleg maxon túl húzott szakis 0 fertőzöttek, akik ellen gyak esélye sincs egy gyógyulatlannak.
Dátum: 2009.12.09. 17:37:55
Azért fejlesztjük a karaktereket, hogy ha nem is sérthetetlen legyen, de legalább ne felmosórongy státuszban legyenek, ezt a kockázás, főleg az általad javasolt %-os arányban mondhatni teljesen eltüntetné, tökéletesen mindegy lenne hogy mit csináltál eddig a karaktereddel, ha a másiknak jön be a dobása.
Biztos, hogy ez jó ötlet lenne?
Dátum: 2009.12.09. 16:12:24
50 győztes portya, kábítások, állatsebzős küldik, szóval mindenféle portyás küldi innestől kezdve kenterbe verné döntetlenest.

Szerintem erre még párat aludni kéne.

Viszont ha ugyanezeket a támadó beállítása határozná meg, az érdekesebb lenne, a gyengébb karik kockával még mindig jobb győzelmi %-ot érnének el, mint most.
Dátum: 2009.12.09. 15:59:49
Meg a karakterfejlesztés is.
Dátum: 2009.12.09. 13:04:08
De legalább egy kút - X %-ot el kellene érjen folyamatosan, ha ebből kiesik, kiesik a szövibónuszból is.

Ebben az esetben viszont nincs szükség szintfüggővé tenni az érvényesülő szövibónuszt, ha tényleg beépül, miért ne kapjon többet, mint az, aki valóban egy kettes szintű gyak/védőfallal rendelkező szöviben csücsül, ahhoz mért kúttal?
Ez csak a sok apró szövi létrejöttének kedvez.
Dátum: 2009.12.09. 12:42:46
Akkor egyszerűbb fejlesztés lenne a sima PP becserélhetőség KP-ra, őskő nélkül, akár 15/ital áron is.
Állatok a kennelben is fejlődnek.
Nem túl nagy fejlesztés ez ahhoz, hogy csak ez legyen a célja?

De ha mégis csak ennyi a cél, akkor tényleg igazad van, ennek a célnak tökéletesen megfelel.
Dátum: 2009.12.09. 12:10:48
Hát jól van... de ettől nem lesznek kevésbé gyengék a gyengék, nekik általában az SZÖ-jük is a béka nyakkendője alatt van.
Dátum: 2009.12.09. 11:56:15
Mortimer, a kristálypont megvehető sima LE-ért is.
Amit a kamrából kapok.
Pluszban ha rendes portyában LE-t is nyerek, akár háromszorannyi kristálypontot veszek, mintha barátságos portyáznék, ha nincs jól belőve az arány, erről beszéltem.
No és persze eldönthetem mit is akarok venni a LE-ből, egyáltalán kristálypontot-e.

Edit:
Látom módosítottad, nem azt mondtam, hogy okvetlen legyen kamrázós portya, viszont ha nem lesz a kamrázás bevétele a nyereségébe beszámítva, nem fogja megérni használni.
Dátum: 2009.12.09. 11:38:27
Bármit ad, farmolás lesz belőle.
Kivéve ha negatív dolgot, azt meg ugye nem akarnánk.

Kitmatko, ha kamrára nem alkalmas, akkor még inkább használhatatlan, onnan azért LE jön, az univerzális, bármire váltható valuta, nagyon-nagyon jutalmazni kéne a barátságost, hogy a sima portyával egyenlő erőforrásra jöjjön ki kamra nélkül. Ha nem ilyen lesz, nem fogják használni.
Minden szaki nem maradhat benn, pl a négy hordagyűlölet értelmetlen szerintem, mondjuk a VF-et lehetne szinguval összeereszteni, de az a normál fejlődésűeket hozná hátrányba.
Dátum: 2009.12.09. 09:54:41
A 375-be már bele van építve a +34, úgy is írja alatta a szöveg "A szerzett lélekbenergiából".
Dátum: 2009.12.09. 09:26:29
Igen, estefelé már leamortizálódnak a népek.
Nem kell ez 10 % legyen okvetlen, lehet kevesebb is, de a farmolást valahogy csak így lehetne megfogni, ha TÖ-ben brutkó eltérések vannak, SZÖ-ben még brutkóbbak.
LanMaffiáról nem beszélve, de csak köztem és a szintem legutolsó helyezettje között 999 SZÖ különbség van.
(Edit: és még nem is ő a leggyengébb SZÖ-ben, van majd' 1500 eltérés is és ez csak azonos szint)

Ha annyira felmennek a %-ok, max rendesportyázunk majd.

Viszont tényleg tudni kéne, ez kamraképes portya lesz-e.
Dátum: 2009.12.09. 09:17:29
Az óránkénti egy az teljesen macerássá és ezáltal használhatatlanná tenné az egészet.

Ki lehetne terjeszteni erre is a "fáradásbónuszt", valamint a zsákmányszerzés %-értékét fordított formában. Aki most 90 %-os üthetőséggel jelenik meg a portyalistában, az a barátságos portya listájában 110 %-al jelenne meg, azaz kapna +10 %-ot a szakértelmeire.
Így azért nem lenne érdemes rászállni egyes karikra túlzottan, főleg hogy random 3 szakiról van szó, amibe becsusszanhat olyan is, ami nem túl népszerű, de a támadottnak a + %-ok ezt is felvinnék.

Ez magasabb szinten, kevés ellenfélnél viszont gond lenne, mindenki hamar özön %-on lenne.
Dátum: 2009.12.09. 08:26:24
Exploit lehetőség ott van, hogy ha semmiféle hátránya nincs belőle a vesztes karakternek, illetve még csak a portyalistából sem tűnik el egy vesztett megmérettetés után, gyakorlatilag korlátlan "erőforrásgyár" lesz belőle, főleg a kirívóan alacsony SZÖ-vel rendelkező tagokból.
Igaz, ez legalább nem fogja őket zavarni.
Dátum: 2009.12.08. 23:06:19
Idézet: Miklós - 2009.07.28. 14:59:54

- ha egy alacsony szintű kari "köré épitenek" egy szövetséget, nem profitáljon teljes szinten a védőfalból és gyakorlótérből: legfeljebb szint/2 érvényesüljön, tehát egy 4. szintű kari csak +6 támadást és +6 védekezést kapna meg.


Remélem ez azért nem eldöntött kérdés még, mert ezzel éppenhogy nem a köréépített szövitagokkal toltok ki, nekik aztán töknyóc mennyit nem építenek, ha ugyanannyi bónuszt kapnak, mint azok, akik normál szövikbe normálisan beépítik magukat többszázezer LE-ért.
Dátum: 2009.12.08. 22:16:29
Kamrázásnak számít egy győztes barátságos portya?

Ki lesznek hagyva belőle a spec szakik (VF, szingu, hordagyűlöletek)?
Szóval ő Kocos multija.
Dátum: 2009.12.08. 15:15:40
A harag itala?
40-es.
LGY-s elején keresd.