Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Darah

Dátum: 2011.02.03. 00:21:56
Igen, én is hetesként (is) ütlegelem az ötös nénit, és izgi volt a kábítása, állatsebzése, krit ütései, és a krit varijai.

Meg is reklamáltuk, fentiek ma már eltűntek, a kivégzés bevallom nálam eddig még nem kattant.
Persze még mindig a max csatám amit le tudtam vele nyomni egyhuzamban, az hat darab, és a kicsiny szövi, nem létező ilyen regeneráló szakik miatt ezt legfeljebb háromszor engedi megejteni napjában.
Az itóka meg túl drága móka még itten lenn.
Dátum: 2011.02.02. 23:46:02
Idézet: Dozer - 2011.02.02. 16:53:59

Igen kedves Darah teljesen igazad van, döglünk a Xenóktól.. azért feküdt már meg 7, bő 2 nap alatt mert annyira erősek ugye?


Nem tudom melyik topicot olvastad eddig, de ha nem tűnt volna fel a saját szintű Xenójaival senkinek nem volt baja, kivéve az aprónépet.

De már közel sem a saját szintjét üti speciel a fél V1, és a probléma ebből adódik.
70-esek vergődnek a 115-ös királynővel, és a helyzet romlandó, még a 145-ös királynő is 76 %-on köszöngeti szépen, jól van.

Erre javasoltam, hogy adják vissza ütőerőben mindenkinek a sajátjait, és játsszanak inkább a királynők ÉP-jével, hogy ne halódjanak ki túl hamar, amit lereagáltál a szerepjátékos tréfával.
Kedves Dozer.
Dátum: 2011.02.02. 17:08:28
Hát konkrétan épp ezt írtam szerintem.
Dátum: 2011.02.02. 16:58:59
Ez azért nem így van.

Itt voltak álló nap, Baraty felől pedig folyamatos kopácsolás neszei érkeznek, a klavijának külön vízhűtése van.
(ha már szerepjátszás)

Csinálják, ügyködnek rajta.

Úgyhogy picit mindenkinek ommmm... így tutibiztos nem marad, és szinte biztos, hogy ki fognak rá valamit ötölni, hogy ne három napos legyen.
Dátum: 2011.02.02. 16:48:38
Szerepjátékilag cseréljék ki a kariképet, meg a nevét az aktuálisra, és lehet fantáziálni, hogy húmekkorát ütök mibe.

Hát most a szerepjáték része az prímán megvan, döglünk a királynők után... vagy tőlük.
Dátum: 2011.02.02. 16:16:07
Azt miért nem lehet megcsinálni, hogy mindenki ütlegeli tovább a saját szintjéhez kirendelt Xenyót, és a nagyobb élete fogy tőle, ami gondolom klasszisokkal több is?
Vagy ha még nem több, akkor legyen több.

És máris nem kellene összevissza kopácsolni semmit, mehetne a tegnapi alapfelállás?

Kivéve persze az apró szinteket, oda kellett a módosítás, sőt, úgy nézem az itt írók szerint még mindig nem ártana.
Dátum: 2011.02.02. 06:58:19
Ha nem csak randomisten fogadott a kegyeibe, akkor a legkisebb királykisasszony is kezd kulturáltan játszódni.
Köszönjük.
Dátum: 2011.02.01. 15:51:22
Igen, az is érthető, de ezen a szinten az a majd' 38K arra is bőszen jó, és ugyanúgy szerencsét növel, hogy valamelyik szövibe beépülj, és ne a Xenyók csapdázzák el.
Dátum: 2011.02.01. 15:32:35
S0laris, nem okvetlen játéktudásbeli hiányosság az alsó szinteké, csak józan ész.

160 alkalommal kellene 235 LE-t betolni az építésbe hetes szinten.
Ugyanis csak 10 pontot ér a nemlétező építés szaki.

Már ott elakadtam hogyan jött ki 78-as vadászátlag, nekem 64-ra futja, de ráfogtam az egyszemélyes tele állatparkra.

V1-n nyolcvanegyes szinten az 50 CSP-s nagyküldiből megoldottam az építés részét az eventnek.

Tréfás ez.
Dátum: 2011.02.01. 14:09:55
Idézet: Baraty - 2011.02.01. 13:45:57

- alacsony szinteken gyengítettünk rajtuk kicsit, kisebb kritikusuk és bénításuk van, és itt nincs állatsebző varázslatuk


Baraty, ezeket a legkisebbnél nem csökkenteni kellene, hanem kivenni.
3-10 szinten ilyenek ugyanis nincsenek.
Most próbáltam, még mindig krit üt, és közelharcban állatsebez.
Szerintem a sebgyógyítás sem jellemzően ilyen szintű szaki.
Dátum: 2011.02.01. 11:49:07
Nekem meg épp ez benne az egyetlen pozitívum eddig.

Nem kell állandóan valamire várogatni, ha játszani akarok, tudok, ez egyedül rajtam múlik.
Persze mindez csak a nagy karakteremre igaz.
Dátum: 2011.02.01. 10:30:11
Valóban nem, csak reagszámukból ítélve előfordulhat, hogy ők nem újrakezdők, hanem valóban új játékosok, és ezzel a világon semmit nem magyaráztál meg nekik.
A szintenként eltérő erősségű manómodul nem magyarázza meg a valós problémájukat, hogy használhatatlan nekik az event.
Dátum: 2011.02.01. 10:20:01
Kócos, manómodul ide, kariszinthez generált ellenfél oda, a hetes szintű karinak generált ötös szintű királynő kritikusat varázsol, kábít és állatsebez.

Ez a világon minden, csak nem reális.

Ha egy hármasról legombol 10 támadást egy kábítással, az alaptulja sem marad meg.

Ez egy az egyben el van kalibrálva.
Dátum: 2011.02.01. 08:42:20
Igen, azt hiszem a legalsó szint csak azért lett bepakolva, hogy feljebbről lehessen majd mit ütlegelni, hogy mindenki megszerezhesse a jutalmat.
Ötös szintű Xenyó kritvarizik boldogan, egyetlen jutalom sem használható a legalsó királynő szinteseinek, brutális LE-t kellene beépíteni szinthez képest és egyetlen mukkot nem reagáltak még erre az egészre.
Igaz, hogy ennél bőven tisztességesebb lett volna kihagyni 15 alatt az egész bagázst, de egyes vélemények szerint akkor az lenne a baj, hogy kihagyják a kicsiket.

Hát most kihagyva nincsenek.
Csak lehetetlen helyzetbe állítva.

Edit:
Ez meg a legújabb.
Még mindig ötös királynőről beszélünk, egyszál tűzfuvallatban:

Egy gyors csel után A Dg-kleothon, az iszonyatos a hasadat támadja. 12 pontnyit sebzett rajtad. Fegyvere kábít! (-10 támadás) Az állatod 1 életpontot sebződött.
Dátum: 2011.01.31. 12:54:58
Kisszintűek jutalma sikeresen úgy maradt?

Egyébként egy ötös szintű Xenonak aranyos a krit varija.
Dátum: 2011.01.30. 19:23:59
Egyszeri, szinted átlagvadászata*3 LE-nyi építés ad konstid, ill. építésed szakiszintjénnyi építéspontot.
A max jutalomhoz 1600 építéspont kell a végére.
Dátum: 2011.01.30. 13:58:16
OFF be

Spec ettől tudom megugrani a tripla axelt helyből:
Hat-nyolc oldal beírás a klánfórumon pl.
"Írjátok le nekem miről volt szó, mert nem olvasok vissza!"
1. Ha nem olvas, minek írjuk?
2. Ha már egyszer leírtuk, írjuk le még egyszer a hat-nyolc oldalt, amit nem hajlandó elolvasni?



OFF ki
Dátum: 2011.01.28. 11:58:21
Idézet: Miklós - 2011.01.19. 21:56:09

- az épités egy kicsit módosult: a manakonstrukció annyi épitéspontot ad, ahányas a manakonstrukciód. A LE-ből épités annyi épitéspontod ad, ahányas az épitésed (de min. 10.et a kiskarik miatt). A nyereményekhez igy nem 10, 20, 30 és 40 épitéspont kell, hanem 400, 800, 1200 és 1600. A LE-ből épités növeli a szerencsét, és ennek a hatásfokát a szerencse fejlesztését olcsóbbitó tárgyak befolyásolják.


Engem az érdekelne, hogy ez így marad?
Egy 7-es karinak, akinek még a fasorban van építése 160*3=480 vadászatnyi LE-t kell beépítenie a jutalomért, míg egy fertőgyógyult mondjuk 80-as karinak 36*3=108 vadászatnyit, illetve ha konstiból megoldja, 30 nap alatt megvan magától?

Segítsen már valaki.
Miért kellett ebbe építés és konsti szakit tenni?
Biztosan van értelme, csak én nem látom.
Dátum: 2011.01.26. 21:47:45
Szia!
Van olyan szakértelem, hogy hordázás.
Az teszi lehetővé.
Dátum: 2011.01.26. 14:53:00
Igazából nem akartam beleírni, mert sajnos csak "nyehehe, döglődik a lovatok, de jó nekem" hozzászólás lett volna, azt meg inkább hagynám sokakra tekintettel.
De még mielőtt visszaszottyannánk Altamirába, nem kellene tudni hogyan működik ez a cucc egyáltalán?
Aki kamrazárás után éjjel háromkor megüti, az még rabol, de délután ötkor már ne is álmodjunk, vagy mimimi?