Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Nosferatu81

Oldal: 12
Dátum: 2008.12.11. 09:04:18
Kedves Játékfejlesztők!

Szeretnék élni egy ötlettel,ami igen hasznos lenne,személy szerint nekem,de ki tudja,lehet másnak is.
Azt szeretném kérdezni,hogy megoldható lenne-e ha a vadászatból eletelt időt,de még inkább a következő gyengítés nélkülni portyázásig hátralévő időt látná az ember akkor is ha mondjuk a böngészőt leteszi az asztalra vagy ha egyszerre több fül van megnyitva a böngészőben akkor is láthassam a Végzetúr fülön,hogy még mennyi időm van míg újratámadhatok!
Köszönöm előre is ha fontolóra veszitek a javaslatomat!
Üdv és jó játékot mindenkinek!
Dátum: 2008.12.10. 11:43:31
Azt szeretném kérdezni,hogy megoldható lenne-e ha mondjuk vadászat közben átkattintanék a portyázásra és látnám,hogy mennyi időnek kell még eltelnie,hogy minusz nélkül támadhassak!
Köszönöm előre is!
Dátum: 2008.12.09. 16:28:13
Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni,hogy tud-e valaki többet a fertőzésről,mint amit a leírásban lehet olvasni!
Érdekelne,hogy mi van akkor ha nem "pazarol" az ember LE-t arra,hogy lecsökkentse a fertőzés mértékát?
Nő a fertőzés %-a,és akkor mi van?
Hátrányunk lesz belőle?
Köszi előre is!
Dátum: 2008.12.02. 10:04:23
Jó tanács....ne tarts magadnál annyi LE-t vagy üttesd le magad 1 HP-re és úgy gyűjtögess...
Amint eléred a 15%-át a max HP-dnak újra üttesd le magad...így nem fognak ekkora mennyiségű LE-t zsákmányolni tőled
Dátum: 2008.11.27. 13:53:57
A kereskedelem szakértelmet felnyomod 10-esré és akkor az egyel feljebbi szinten lévő cuccok is megvehetők lesznek.
Ezután tizesével kapsz +1 szintet a lélekkufárnál.
Ergó:
10-es kereskedelem--->+1 szintű cuccok
20-as kereskedelem--->+2 szintű cuccok
És így tovább....
Dátum: 2008.11.05. 12:11:23
Igazat adok Mortimernek...az enyészmester megvétele elkerülhetetlen.....ennek hiányával jelentős hátrányba kerülhet az ember.
Nemrég még a Deflektorról is ezt,de aztán nem vettem meg és nem is hiányzik annyira!
Szerintem ugyanez a szituáció a villámlással is.11-es szinten megveszed és többet sebez,mint a jóval feljebbi szintű varázslatok,ergó a prémiumosok megint nagy fórba kerülnek!

Azt a részét is meértem,hogy a játék alkotóinak is meg kell élniük valamiből és fenn is kell tartani a játék színvonalát,újabb és újabb fejlesztéseket,javításokat téve értünk játékosokért,hogy még jobban élvezzük ezt az amúgy is jól sikerült játékot!

Nem is ragoznám tovább a szót,lényeg a lényeg a prémiumosok nagy előnyben vannak a játékra pénz nem költő végzeturakkal szemben!
Ha ezt a határt lehetne valami folytán szűkíteni az nagyon jó lenne!
Dátum: 2008.11.05. 11:00:52
Nem iagzán tudom,hogy jó helyre írok-e,de nagyon szeretném,ha végre valahára bevezetnénk a játékba valamilyenféle jegyzettömbőt,amibe írkálhatna az ember!
Köszönöm előre is,hogy fontólóra veszitek!
Dátum: 2008.10.28. 09:05:56
Nincs mit!
Nem tudom miért nincs képen fent.....mondjuk minek is:)
Dátum: 2008.10.27. 16:33:07
Kattints rá a nevére a Legendánál.
Dátum: 2008.10.27. 16:28:47
Javaslom,hogy vedd meg a legkisebb értékű fegyvert és raktározd!
Amikor eljött az idő,hogy lecseréld az aktuálist,tedd be a kezedbe a raktározott,olcsó fegyvert és így el tudod adni az éppen használt,nagyobb értékű feygvert!
Én így csinálom....megvan az 1-es szintű buzogányom és fegyver cserénél aktiválom és el tudom adni az addig használtat!

Remélem érthető voltam....kissé belebonyolódtam így a végére!
Dátum: 2008.10.18. 14:40:22
Balor,engem érdekelne a dolog!
Van 40 portyapontom....a baj az hogy 2x támadhatok óránként -10% nélkül!
Ha valami hókuszpókusz,légyszi oszd meg velem!
Dátum: 2008.10.18. 09:39:09
Csak annyi lenne a kérdésem,hogy kiégett öskövet még mindig lehet találni a vadászatokon vagy már nem?
Mostanában nem találtam egyet sem:(
Köszi előre is!

Egyébként a körüzenet még mindig kéne a szövetségen belül.....a fórum nem oldja meg ezt a problémát!
Dátum: 2008.10.14. 13:07:40
Azt szeretném kérdezni,hogy van-e lehetőség körüzenetet küldeni a szövetségen belül?
Ha nincs,trevbe van véve,hogy lesz előbb utóbb?
Dátum: 2008.10.13. 14:13:32
Köszönöm a válaszokat!
Akkor még csak annyit,hogy hol találhatóak ezek az "epikus" szörnyek?Hányas szinten találkozhatok velük?
Mik ezek egyáltalán?
Dátum: 2008.10.13. 11:49:37
Sziasztok!

Ha jól tudom a szerencse növelésével (építkezés) nő az esélye a tárgyak szerzésének a vadászatokon. "- A térkapun átlépő borzalmas szörnyektől néha különleges relikviákat zsákmányolhatsz. A szerencsésebbek gyakrabban..."
Azt kérdezném,hogy kapott-e már valaki valamit?Tényleg így van ez?
Oldal: 12