Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kissolyom

Dátum: 2009.02.23. 14:22:27
És most lehet választani párbajnemet?
Dátum: 2009.02.23. 13:25:47
Idézet: Szacsiga - 2009.02.23. 13:23:38
Rendszeresen idegtépő már értékelt kvíz kérdéseket kapok...

Én nem tudom, de mindehol 52-t találtam, szóval hogyan számolt az illető?

hány lapból áll a francia kártya?
55*
50
48
53


Hozzászámolt egy csomó Jolly-t mert neki van otthon benne De igen valóban hibás a kérdés nem is értem, hogy ment át.
Dátum: 2009.02.23. 12:52:06
Alapban a Lélekkút feltöltődéséhez mennyi idő szükséges?
2 hét
2 nap
1 hét
1 hónap

Ez megint olyan, hogy ha nem vagy szövetségbe honnan tudhatnád? Egyébként egyre több az ilyen kérdés szerintem vagy csak én fogom ki őket?
Dátum: 2009.02.23. 12:40:07
Mennyi Lélekenergia kell a Lélekkút felépítéséhez?
7500
5000
1000
2500

és aki nincs szövetségben?

Hány ember játszhat egyszerre 1 futsal csapatban?
5
7
6
4

ez tényleg tudni kéne? szerintem ez simán spec kérdés
Ahogy elnézem ezeket a kérdéseket máskor sem szokták elfogadni bár én nem értek egyet ezzel mert meg lehet nézni mindent a wiki-ben akit tényleg érdekel a játék De tény, hogy nem nagyon szokták elfogadni egy-kettő persze átcsúszik.
Idézet: Craslorg - 2009.02.23. 08:03:08
Gratula, de a kérdésemre - sajna - nem válaszoltál


Gondoltam elbliccelem családos asszonyka vagyok így azt hiszem nem vehetem komolyan a kérdésed
Gondoltam megosztom veletek, hogy a másik világban átment egy kérdésem végre hurrá
Dátum: 2009.02.23. 06:18:18
A Herry Potterben meghal Herry keresztapja,Sírius Black?
Nem,boldog családapa lesz.
Igen,a 3-ban elkapják a dementorok.
Nem,felségül veszi Tonk-ot és születik 3 gyereke.
Igen,1 párbaj során.

Helyesírás megint...
én meg az arany középút nahh talán a következő kérdésem menni fog több is veszett Mohácsnál
Igen tudod én elfogadnám ezt, de akkor viszont felmerül a kérdés, hogy mi az ami nem speciális. Ugyanis a tizenéveseknek alap az anime és egyéb ilyen finomságok. Ha az alapján gondolkozunk ahogy most te mondtad akkor a két korosztálynak nem nagyon van olyan kérdés ami ne lenne speciális. Nem bántásként írom csak e gondolatmenet alapján szerintem így van.
Igen én is így gondolom, tényleg azzal nem lett volna bajom, ha azt kaptam volna, hogy már szerepelt hiszen nyílván nem mindenki találkozott az összes feltett kérdéssel, de most, hogy olvasgatok még örülhetek, hogy nem azonnal törölni-t kaptam rá viszont egyre szomorúbb a helyzet, hogy egyesek össze-vissza értékelnek ahogy kedvük tartja sajnos így érzem.
Sziasztok!

Tényleg már kicsit nehéz kérdést feltenni komolyan lassan már úgy érzem, hogy semmi értelme nincs, amíg a melyik város hol van és az évszámos, anime-s stb kérdések átmennek addig az enyémek mostanában sosem. Jelenleg azt tettem fel ki Süsü hangja? Szerintem ezt kis kivételtől eltekintve mindenki tudja erre speciális kérdés kategóriát kapott. Azért lassan össze kéne foglalni mi a speciális ugyanis egyre többen használják ezt előszeretettel olyanra is ami szerintem egyátalán nem az.
Dátum: 2009.02.21. 15:00:38
most nézem a Micimackóba volt vakond?
Dátum: 2009.02.21. 14:59:28
Kik voltak Mici mackó barátai?
tigris,thomas,zsebibaba,füles
zsebibaba,mickey egér,kanga,bagoj
füles,zsebibaba,frenki,shevchenko,füles
tigris,zsebibaba,füles,nyuszi,kanga,bagoj,vakond

külön felhívnám a figyelmet a bagoj-ra és átengedték pffff

Melyikük nem köthető Középföldéhez?
Gandalf
Boromir
Frodó
Obi Van Kenobi

egyrészt primítív a megoldás másrészt nagyon szeretem de kicsit sok van már belőle

Mibúl készül a tatar beafsteak?
marha bélszín
őzgerinc
pulykamell
disznókaraj

helyesírás....
Dátum: 2009.02.19. 15:58:49
Arról nem is beszélve, hogy a mostanában divatos nézetek szerint (pár éve már így van) az igény szerinti etetést nyílvánították megfelelőnek és nem csak az első 1-2hónapban, de igaz ez nagyon speciális. És kb 5éve pedig még a 3órás volt divat-megfelelő akkor lehet, hogy akár holnap már más lesz a tanácsos.
Dátum: 2009.02.19. 14:52:39
lehet, hogy értem mire gondolt gondolom arra, hogy ha magát a 8-as számot elfelezed vízszintesen két nullát kapsz, de már megdőlt a teória mert ha függőlegesen vágnád ketté akkor lehetne akár hármas is.
Dátum: 2009.02.19. 14:09:56
rendben fejet hajtottam de a lényeg, hogy akkor sem kéne ebben legalább egyetértünk
Dátum: 2009.02.19. 13:58:16
5+5-5+5-10+5
(10)-(10)-10+5
0-10+5
-10+5=-5

szerintem
Dátum: 2009.02.19. 13:39:30
Mi nem kell a somlói galuskába?
Mandula
Dió
Rum
Lekvár

és lekvár kell bele mert a kérdező szerint mandula nem kell hmm én még nem ettem lekváros somlóit bizti finom

Mi a "köröm" szó negyedik betűje?
ö
x
z
y

na ne máááá

Alapból hányas szintü egy egyes szinü játékos tulajdonságösszege ?
360
280
140
1

ezer féle variációban láttam már ezt a kérdést

5+5-5+5-10+5=??
20
10
15
5

Ezeket sem kéne szerintem. Nem mellesleg nem is jó a válasz. Lehet én vagyok matematikailag műveletlen de a válasz a kérdező szerint 5 szerintem meg szerintem -5
Dátum: 2009.02.19. 13:24:46
A tűzoltósat én már elfogadott kérdésként kaptam meg az 1-es világon.