Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kissolyom

Dátum: 2009.04.03. 09:52:09
Köszönjük szépen
Dátum: 2009.04.03. 09:33:51
Nahh nem offolom tovább a topikot Remélem, hogy hamarosan javítva lesz és grat nektek

és kár lepontozni a hozzászólásom mert amit mondok vállalom is nem csak itt bárhol
Dátum: 2009.04.03. 09:29:26
Ezt tudom és higgyétek el nem rajtam múlott nahh de ez már nem a témához tartozó dolog.
Dátum: 2009.04.03. 09:17:27
Nem szerintem nem kaptok büntit max kis sarokbanállás De szerintem úgy igazságos, hogy nekünk visszaadják tőletek meg elveszik ami nem jár.
Dátum: 2009.04.03. 09:05:45
Igaz én sem panaszkodnék ha ennyit nyernék, de az biztos, hogy ez hiba pláne itt a 3-on remélem, hogy hamar javítva lesz.
Dátum: 2009.04.03. 09:00:17
De azért elismered te is, hogy kicsit durva lenne ennyit nyernetek?
Dátum: 2009.04.03. 08:11:36
Kapituláltatok az A Vérkő Bajnokai szövetséggel szemben, a Lélekkutatok töltöttsége csökkent 66937 ponttal.

Ez nem hiba?? Azért ez egy kicsit durva veszteség a cirka 30ezres kutunkkal nem??

Bocsánat kicsit ideges lettem innen nagyon gáz lenne visszajönni szóval szebben kérdezném:) Megnézné nekem az illetékes és javítaná ezt a dolgot mert azt hiszem ez a 3-as világban sőt még a többiben nagyon durva veszteség.
Dátum: 2009.04.03. 06:31:59
Ki a hupilék törpikék gonosz varázslója?
Haryy Potter
Merlin
Hokuszpók
David Copperfield

helyesírás

Mit nevezünk "abszolút nulla fok"-nak?
Amikor az iránytű egyenesen Északnak mutat.
Az a hőmérséklet, amelynél a testből nem nyerhető ki hőenergia.
A Vodka ideális fogyasztási hőmérsékletét.
A Németországban kiállított "Nagy hőmérő" állása szerinti 0 fokot.

igénytelen, idétlen válaszok
Dátum: 2009.04.02. 07:08:53
Sziasztok napok óta nem írtam mert belefáradtam kicsit a sok állatságba de már nem bírom annyi hülyeséget olvastam a kvízben az utóbbi napokban íme egy ízelítő:


Hány fia volt Baradlay Kázmérnak?(Kőszivű Ember Fiai).
3
8
10000000000
1

Dátum: 2009.03.26. 08:52:17
MI NEM SZÜKSÉGES A TATÁR BIFSZTEK ELKÉSZÍTÉSÉHEZ?

TOJÁS
HÚS
LISZT

Dobd ki a billentyűdet rossz a CapsLock gomb
Dátum: 2009.03.23. 16:13:33
én úgy tudom Sisi és a google is így ad több találatot
A Tamás férfinév arámi eredetű szó, a Teomo névből származik, jelentése: iker, csodálatos. A görögök vették át Thomasz formában, mivel a görögben volt egy ilyen alakú szó, csodálatos jelentéssel. Női névpárja a Tamara.

én ezt találtam ami számomra nem azt bizonyítja, hogy Görög eredetű lenne.

A másik kérdést meg jelezd a kviz3 topikba légyszíves és megkapja a sorsát

Zsotesz:

Nem mindig ugyanazok értékelik így előfordulhat, hogy a tied elfogadják (bár a focisokat én már nem igazán engedném át hiszen rengeteg van nemigen tudsz olyat kérdezni ami ne lett volna)a társadét pedig nem. Amit meg jelzel kérdést azt te is írd be a kvíz 3-ba előfordulhat, hogy még régebbről amikor nem volt ennyire figyelve a kvíz akkor maradt bent.


És még mindig nem mentség egy másik rossz kérdés a tietekre.
Sziasztok!
Nem ekkor sem kerül be, ez is azt jelenti, hogy az értékelők nagy része nem fogadta el a kérdésed, mert úgy ítélte meg, hogy túl speciális, ami azt jelenti, hogy szerintük csak egy nagyon kis réteg tudhatja rá a választ.
Dátum: 2009.03.23. 15:45:50
Figyelem világraszóló attrakció! Csak most, csak ma , csak nektek! A GoldenEye társulat nyilvános casting-ot hirdet! Bárki jelentkezhet aki elérte a hatos szintet és elég spirituszt érez magában ahhoz, hogy egy csapat tagja legyen. Ha nem vagy ijedős és rendelkezel némi építészeti vénával akkor köztünk a helyed.
Casting címe: V3
Jelentkezz de ne felejtsd el az első egy-két mondatod döntő is lehet akár
Dátum: 2009.03.23. 08:35:32
Mi a Tesco áruház szlogene?
Egy mosollyal több
Nálunk az árak a földön járnak
Vonzó választék, vonzó ár
A legkisebb is számit

Dátum: 2009.03.20. 14:13:53
Európai Póker Torna
1. és százával vannak már olyan kérdések, hogy melyik falu, község, térség stb hol van. Ennek gondolom ez volt az elutasítási oka.

2. nem tudom miért lehetett rossz

3. Ez pedig nincs ilyenformán meghatározva, ez a te általad kitalált, meghatározott dolog, hogy mi az érdektelen fogalma. Mellesleg szerintem Magyarország földrajzában pl egy 1000-2000fős kis falucskára való rákérdezés is lehet érdektelen, lexikális.
Dátum: 2009.03.20. 13:00:25
Melyik CRPG játszódik posztapokaliptikus környezetben?
Baldur's Gate
Fallout
Oblivion
Diablo

hmm nyilván az én tudatlanságom de én már a CRPG-nél elakadtam azt se tudom mi az de a posztapokaliptikus betett abszolút ha valaki elmondaná mit jelentenek ezek megköszönném.
Dátum: 2009.03.20. 12:12:27
Milyen sportág jeles képviselője Loeb?
MotoGP
Forma 1
IRC Rally
WRC Rally

Könyörgöm, ha már rákérdezünk valakire akkor miért nem írjuk ki a teljes nevét?
A bezzeg-et kihagyhatnád. Nekem tetszik a kérdésed.
(áhh figyelitek ma milyen lágyszívű vagyok a második kérdés amivel nincs bajom )