Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kissolyom

Egyszer már kiakadtam itt ezen, de most nyugodt vagyok. A lényeg azért mert mások primitív kérdést tesznek fel, vagy a válaszok azok, attól még neked, nekem akárkinek aki játszik nem kell azt tenni. Tessék gondolkozni és feltenni egy érdekes és színvonalas kérdést ahogy te is fogalmaztál. Ez a boszorkányos szerintem nem az, persze lehet erről vitázni de felesleges. Azzal, hogy kimásolod a rossz kérdéseket nem hiszem, hogy sok időt vesztesz és ezáltal segítesz abban, hogy igenis tényleg csak a színvonalas kérdések maradjanak meg. Még mindíg nem mentség a mások által feltett rossz kérdés arra, hogy itt példálózzunk vele. Vagy megpróbálsz tenni ellene vagy elfogadod, hogy mások tesznek ellene és persze minél kevesebb ember akar változtatni annál lassabb is a változás.
Egyébként el szoktad olvasni amit neked válaszolnak?
Szerintem ezt pont nem egy tizenéves értékelte mert akkor most el lenne fogadva.
De ezért sem egyértelmű. De szerintem pörkölt alap vöröshagyma, zsíradék és pirospaprika és onnantól kezdve amit beleraksz olyan pörkölt lesz lásd gomba, csirke, marha.
Nekem kicsit más a véleményem, hogy miért adtak erre rossz választ, szerintem ezek azok akiket amúgy sem érdekelnek a kvízek és csak lenyomogatják. Azért az á betűt szerintem nemigen hagyják ki, még ha esetleg a dz és a dzs mondod azt aláírom azt sokan kihagyják.
Én ebben viszont szőrősszívűbb lettem volna egy azonnal törölnit adtam volna, szerinted nem hasonlít ez az 1X1-es kérdésekre? Szerintem primitív kérdés kicsit erőltesd meg magad jobban és próbálj egy olyan kérdést feltenni ami érdekes lehet.
Nekem rögtön a gombapörkölt jutott eszembe ugye nem kell magyaráznom, hogy akkor miért nem jó? De nem én értékeltem úgyhogy ez csak egy példa rá.
Visszaraktam remélem jó lesz
Nem tudok így is nagyon le van rövídítve nem fér ki.
Sziasztok jöttem panaszkodni Szerintetek ez tényleg speciális? Illetve helyesírással kaptam vissza, de amikor beléptem a kvízre akkor ott meg speciálisnak van írva. Légyszi nézzétek meg, ha nincs vele gond megpróbálnám még egyszer.


A II. világháború idején írt naplójegyzeteket. Naplóját, melyben életéről írt, 13.születésnapjától kezdve vezette 1944.augusztus 1-ig. Ki Ő?

Anneliese Marie „Anne” Frank
Rosa Holländer
Miep Giest
Dorothea Ockleman
megbecsült tag ez tetszik köszönöm

Ami a hozzászólásokat illeti esetleg tiltóra kéne tenni a bezzeg, mások és hasonló szavakat
Dátum: 2009.03.12. 14:53:11
folytasd a közmondást:ki korán kel...................?
szerencsét lel
vasat lel
aranyat lel
vagy egyik sem

Van belőle egy pár, a mondatokat nagybetűvel kezdjük meg egyébként is
Dátum: 2009.03.12. 13:06:19
Ki most Magyarország miniszterelnöke?
Gyurcsány Ferenc
Kádár János
Orbán Viktor
Horty Miklós

Mikor most? És Horthy szerintem.
Dátum: 2009.03.12. 12:42:25
Van olyan topik, hogy nem fogadták el a kérdésem miért? Máskor légyszives oda írd.

De elmondom miért kapott ilyen értékelést, azért mert egy nem szövetségben játszó játékos szerinted honnan fogja tudni erre a választ?
Dátum: 2009.03.12. 12:12:15
Értem és köszönöm a választ.
Dátum: 2009.03.12. 11:26:07
Sziasztok!
Igazán nem tudom, hogy ez hiba, vagy direkt van így csinálva, de a háborúnak nincs vége automatikusan, ha letelt a bizonyos idő és teljesültek a feltételek. Van egy csatánk több mint két hete tart megvan a 10-el több győzelem viszont közben mi szinteket léptünk amíg a másik fél nem és így nem tudjuk támadni őket. A kapituláció viszont nem történik meg automatikusan, mostanában többször is volt ilyen de akkor meg tudtuk őket támadni és így vége lett. Szóval a kérdésem ez szándékos vagy valami hiba?
Dátum: 2009.03.12. 11:22:32
Kik éneleltek a "sárga tengeralattjáróról"?
Bee Gees
a "gomba fejűek"
Szandi
Guns & Roses

Talán nem tudja a nevüket? Vagy akkor mindegyiknek a "becenevét" kellett volna írni.

Ki az Amerikai Egyesült Államok elnöke?
Barack Obama
George Washington
John Fitzgerald Kennedy
George Bush

Mikor?
Dátum: 2009.03.12. 06:57:02
Mi az a "mormiska"?

m@rhaság, ilyen kifejezés nincs
arra mondjuk, ha egy Mihály nevű ember morgolódik valamin
egyszerű és nagyon hatásos sügércsali
Mór város városrésze

Milyen eszköz az ukulele?

Tangóharmonika
Nincs ilyen eszköz
Kicsi 4 húros gitár
Hosszú fúvócső fajtája
Dátum: 2009.03.10. 13:45:27
hiperinflciója itt hiányzik egy betű elsőkörben nekem ez tűnik fel.
Te magad is elmondtad most, hogy legalább 5ilyen kérdésed vagy hasonló van benn akkor meg miért nem találsz ki valami mást esetleg ami érdekes is lehetne. Vagy tudod mit biztosan jó lenne, ha elővennénk egy világatlaszt és szépen sorba A-tól Zs-ig végigkérdeznénk az összes várost ez már csak azért is tuti lenne mert egészen biztos, hogy nem kéne több kérdést feltenni. Amúgy meg szerintem fizetés nélkül is nagyon jól lehet boldogulni a játékban én ugyanis eddig csak minden világban egyszer fizettem akkor is csak azért mert türelmetlen voltam teljesíteni egy küldetést és inkább az egyszerűbb módot választottam és köszi kérdésed így is nagyon jól boldogulok. És elnézést a kicsit durvább hangnemért, de azt hiszem az is durva, hogy minden oldalon ebben a fórumban le van írva, hogy miért nem jók ezek a kérdések mégis minden nap szinte van valaki aki példálózik, hogy bezzeg és, hogy a többi miért ahelyett, hogy esetleg elgondolkodna vagy utánanézne és írna egy normális, érdekes kérdést. Jahh az nehéz bocs.