Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Tabac

Oldal: 12345
Dátum: 2009.08.16. 17:33:32
Tipli van innen te szerencsétlen. Nem tudom miről beszélsz te, én nem azért kezdtem el ezt az egész töltögetést, hogy még csináljam vagy egy hónapig. Nem tudom mit kell itt beszólnod másoknak. Számold már ki milyen jutalmat kéne adni most már a rengeteg bevétel kiesésért, meg ami még jönni fog.
Dátum: 2009.08.16. 17:20:31
Remek fejlesztés, köszönjük! Hogyan gyengítsük le azokat a barmokat örök időkre, akik voltak olyan hülyék, hogy beszálljanak az egészbe. Egy örök élet lesz mire feltöltjük ezt megint és most már jó ha a 10%-a tovább tölti aki eddig töltötte, a karimtól majd elvett 1 milla LE-t és semmi jutalom ezért a szakaszért. Tényleg nagy kreativitásra vall ez az egész fejlesztés bölcsődés kisgyereknek több fantáziája van. Reméltem, hogy ez hoz valami színt játszhatok rajta, úgy, hogy nem gyengít le, erre ez még hetekig el fog tartani, ezért milyen kompenzációt adtok vagy másfél hónap portya meghanyatlás, mivel olyanok vernek el, hogy az hihetetlen és ez az LE kiesés még kis se jött rendesen, boxzsák üzemmód bekapcsolva kösz szépen. Nem lapítani kell, reagáljatok valamit erre, meg levelekre se jön válasz, tele van hibával a játék, meg terítékre került ez a mocsok, hát ez nonszensz!
Dátum: 2009.08.16. 14:08:30
Remek azt hittem, ez egy pozitív hiba, de nem. Most nincsen maxon az állatlétszám és mégis leállította a vadászatot. Erre inkább már nem is mondok semmit. Egyre jobb már harmadjára áll le a vadászatom. Mit csináljak egész nap üljek a gép előtt az indítsam újra a vadászatokat? Jó lenne ha végre ki lenne javítva ez a rengeteg hiba! Hol a hatalom tornya nem működik, hol a vadászat áll le. Mi lesz még lecsórja csp-t, LE-t? Lassan félek, hogy berakom kennelbe az állatokat és ki lesznek sajtolva....
Dátum: 2009.08.16. 13:57:07
Nem mintha zavarna ez, de azért beírom: nem maxos a vezetőkészségem mégis max befogott állatnál leállította a vadászatot.
Dátum: 2009.08.14. 18:52:36
Ezt tényleg érdemes lenne tudni, mert nekem nincs kedvem bevárni a többi világot már bocs. Adják ide a jutalmazást meg menjen tovább az egész. Már most a történet szempontjából is felébresztjük Zarknodot erre: Várjál már Zarknod le van maradva a másik két világ az alteregóid ébresztgetésével pár napot regenerálódjál még majd aztán add meg a szükséges infókat a világ megmentéséhez.......
Dátum: 2009.08.13. 20:46:07
A top alatt már akad bőven célpont könnyedén el lehet nyomni 40-50 pp-t is egy nap alatt. Tehát ebből a szempontból felesleges. A gyengébb karik akik nem tudnak portyázni se rendesen, szerintem plusz nyűgöt jelentene nekik. Abból a nézőpontból viszont, hogy új dolog érdekesség mások számára is nem csak a top-nak jó ötlet. Persze kéne egy szintkorlátot is csinálni mondjuk 30-40-es szint alatt abszolút felesleges lenne. Mindenesetre engem ez nem érint, de ha a szavazatok alapján ez kell a kisebb kariknak támogatom az ötletet.
Dátum: 2009.08.12. 19:26:24
Röviden nem működik a hatalom tornya, vadászatokért fele LE jön esetleg nem is jön, transzcendális fókusz nem működik, portyák sincsenek rendben nem írja jóvá az LE, ugyanannyit rabol 100%..40%-on, jah és a sajtolás is bőven megszokott alatt hoz és ez nem random. Ez több ember tapasztalata V1,V2,V3-ról. Csak, hogy ne kelljen visszakeresni, hogy mit kell javítani.
Dátum: 2009.08.07. 08:41:38
Nah elmondanám, hogy van már bajnokim, egy pár kvízmedálom, egy jó aukciós relikviám (lesz még több is ), rengeteget építettem szövibe, benne vagyok top 25-be, legyőztem már mindenkit aki a közelembe van, és lám ebbe a Zarknodba is beletoltam 130k-t már, még fogok is. Igen lehet, hogy ez itt felül egy érvágás, de én segítek a hordámnak, mivel módomban áll. Ha úgymond a nagy szintű jó karik, a vf-ek, a pókok magyarul a legtehetősebb karakterek nem áldoznak ilyenre mert jajj teljesen tönkre megy a karim tudom őket sajnálni. Itt teljesen a hozzáálláson múlik az egész. Itt van az új esemény lehet nem a legtökéletesebb, de ha minden horda komolyan venné jó kis verseny jönne ki belőle. Szóval tessék példát mutatni az alacsony szintűeknek mert ha a legtáposabb karik nem raknak bele semmit akkor a kicsiktől se kell elvárni.
Dátum: 2009.08.06. 20:04:43
Zafírok mért tudtak volna erről az egészről? Én nem vagyok zafír mégis 300 körüli csp-vel vártam a dolgot meg pár százezer LE-vel. Összefogás kell ide nem itt írogatni. Szerintem jó, hogy van ez az esemény mert egy jó ideje egysíkú volt minden. Az viszont engem is érdekelne toplistát mért kell forgatni? Több betöltött Le számít vagy több leölt beho manó? Vagy külön-külön mindkettő esetleg együtt? Elgondolkodtató
Oldal: 12345