Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Tabac

Oldal: 12345
Dátum: 2009.09.25. 22:06:51
Kértetek egyéni epikust itt van. Ráadásul a véleményetek alapján lett elkészítve. Ja, hogy 20-as sebgyógyítás meg 1,5 hónapot kell várni a tárgyra, de sajnálok néhány embert. Nem kell itt a siránkozás. A valóságban sincsenek egyenlő feltételek soha. A lottó a bolondok adója, több esélyed van arra, hogy az utcán hozzád vágnak egy zsák pénzt. Én azért játszok.
Dátum: 2009.09.10. 16:20:27
Kíváncsi vagyok, hogy fog alakulni Zarknod után. Jó, hogy csinálod ezeket az adatokat, érdekesek!
Dátum: 2009.09.10. 16:16:47
Én teljesen elégedett vagyok a jutalmazással! Kiszámoltam, kijöttem nullszaldósra. Főleg még egy húzásommal pluszba jól jöttem ki a dolgokból. Van egy csomó relikviám, plecsnit is nem sokára kapom, toplistán is szépen mutatok. Ezért megérte töltögetni! Én már várom a következő eseményt, mert most nincs min izgulni.
Dátum: 2009.09.08. 21:03:24
Szerintem V4 meg Zarknod teljesen más. Kavicsokat nem hinném, hogy osztanának legalábbis nem látnám értelmét. Te se nagyon aukciózhatsz egyébként a 600 dukátból még V3-on is 3 tárgyat vennél meg jó esetben vagy 2 táposat. Meg felesleges filózni nem sokára úgyis kiderül.
Dátum: 2009.09.06. 17:35:20
Ja ez a haláli hullák megoldás tetszetős.
Dátum: 2009.09.06. 17:23:09
Nah megszereztem a portyagömböt kicsit sokáig tartott, de megvan. Van egy olyan érzésem, hogy nem sokáig tart ez a harmadik fázis.
Dátum: 2009.09.03. 16:12:15
Mivel páran kérdezték a toplistások véleményét, ezért én a magam részéről válaszolok. (V3 töltés topjában vagyok) Én a nemre szavaztam. Ha olyan dolog a jutalom, ami megéri, akkor lapuló emberek szépen benyomnák mindenüket és jót röhögnének a markukban, hogy betápoltak egy hét alatt, és még az elmúlt időszakban laposra is verték a rendes manózókat. Számomra ez elég unfair lenne. Főleg ha kiszorítanának valakit a top-ból . Bár szerintem ez lehetetlen, legalábbis engem biztos nem mert rengeteg tartalékom van még. A jutalom is szóba esett, én mindenképp elvárok egy egyedi plecsnit.(Ilyen bajnoki medál szintűre gondoltam). A beletöltött Le kompenzációját eleve, úgy kalkuláltam, hogy annak kb. 75%-a valamilyen formában visszajön.(Itt nem Le-re gondolok, hanem relikviák, kvízmedálszerűség vagy nem tudom valami.) Páran írták, hogy hiányzik számukra a háttértörténet bővebb leírása, ez nekem is hiányzik remélem végén jön valami komolyabb szöveg.
Dátum: 2009.09.02. 22:05:57
Persze tippelted. Te ezt Excel-lel kikalkuláltad már.
Dátum: 2009.09.02. 21:55:15
Az 35 db 50-es karinál fog jönni. Most van 21, még egy kis időbe beletelik. Reméljük hoz egy kis színt a dolgokba.
Dátum: 2009.09.02. 21:41:00
Zarknod témáról már többször leírtam véleményem, nem ismétlem magam.

Viszont jó lenne ha tárgyilagosak maradnátok és nem kezdenétek el minden topicban személyeskedni és csak a magatokét szajkózni. Rossz benézni pár helyre mert a témával kapcsolatban egy db hsz-t nem lehet találni. Intézzétek privátban ezeket a dolgokat mert senki nem kíváncsi az egész agymenésetekre!

Edit: Tudom, hogy az igazság fizikai fájdalmat okoz, és ezért kell lepontozni a hozzászólásomat, de ezzel csak a saját szegénységi bizonyítványotokat mutatjátok be.
Dátum: 2009.09.01. 18:06:33
Birka nekem azzal, hogy 3 részes az esemény semmi bajom, sőt szerintem is jó megoldás.

Viktor azért vannak ilyen számok, mert nézd meg a világonkénti aktívan játszó karakterek átlagszintjét. Ezt igazából ki se kell számolni, mert a sorrend: V1,V2,V3. Magyarul ez azt jelenti, hogy V1 bírja a legtöbb LE-t kitermelni erre az eseményre és így tovább.

Jah és nem tudom ki vagy kik csinálják, de mindenhol mindenkit lepontoznak idegesítő.

Blacksheep jelenleg csak én sántítok, a mondandóm nem. Szóval se mondtam, hogy csak V2-őt fogja érinteni. V3-om módosítás után is 1millánál volt vagy kicsit több. V2-ő meg most 700k körül áll és valaki írta, hogy 2 fázis óta 70k ment le kb.( Ha ez nem így van javítsatok nem nézem mindig V2-őt). Egyébként meg, mint írtam a Ricardo féle ötlet jó megoldás lenne.
Dátum: 2009.09.01. 17:32:20
Köszönjük! Jó tudni milyen gyakran is ismétlődnek pontosan.
Dátum: 2009.09.01. 17:20:43
Amikor vége van valamelyik világon az eseménynek kapják meg a jutalmat és kész. Egyébként második fázisban V2-nek kevesebbet kell tölteni, mint V3-nak. Ricardo ötlete meg passzol erre a problémára. Nem tudom honnan veszitek az ötleteket egyébként, hogy amit a másik világ játékosai megszereznek az majd az öletekbe pottyan ez nonszensz.
Dátum: 2009.08.31. 22:15:23
Miklós írta, a töltés sebessége mértékében számolta ki a második fázis töltésmennyiségét. Így második fázisra egy általuk tervezetnél jóval nagyobb összeg jött ki. Mivel azt hitték, lassabban megy az egész, és normális érték jön ki második fázisra. Nem fogom kikeresni a hozzászólását, amiben ezt leírta. Hanyagolhatod a cool arcos megjegyzéseket, főleg ha szimpla kötözködés.
Dátum: 2009.08.31. 19:03:35
Ki kell ábrándítsalak a kasza nem kétjelentésű szó. Az a bemelegítő gyakorlat pedig eleve a kaszálás mozdulataihoz hasonló, tehát nem lehet kaszának hívni.
Dátum: 2009.08.31. 18:39:07
Ehhez annyit tennék hozzá, hogy azért lett csökkentve a második fázis költsége mert az algoritmus számolta túl, semmi köze nem volt hozzá a játékosok "sírásának".

A bicikliversenyes hasonlatod ott bukik el, hogy ott van mögöttük a kocsi biciklit bármikor cserélhetnek. Egyébként ott nincs gumiprobléma mindenki ugyanazzal megy...

Sokan csak az érem egyik oldalát látják, voltak jó és rossz megoldások is, ezek már százszor ki lettek elemezve, majd a végén jöhetnek a panaszok kontra jól megérdemelted hozzászólások. (Ezt általánosságban írtam, nem neked.)
Dátum: 2009.08.30. 09:43:22
Most ez komoly? V3 se fejezte be, még kell 360k a második fázisból. Szerintem V1 alapból hibás, hogy hamarabb ugrál be a fázisokba. Érdekes, hogy ezt még mindig nem javították.
Dátum: 2009.08.24. 12:44:21
Nem a wiki alapján írtam. Meg van szinte mindegyik aukciós licitsorozat. Nem jönnek jó sorrendben, máskor se jöttek jól. Nem ismétlem magamat.
Bár ha nem, hiszel nekem itt a puszta tény:
Ebből a két sorozatból áll össze a mostani V3-as sorozat:

Kristálygömb
A mágus köve
Rekesznyi védőital
Kiégett őskövek
Beholder ajándékcsomag
200 őskő

Gyógyító mester
Zu'lit könyve
A végzet medálja
Lélekkút katalizátor
Beholder kártyacsomag
HKK Junior
HKK - Zén 2. expedíciója: Buja dzsungel

Ez a mostani V3-as sorozat (Protectornak nem találtam semmi nyomát, nem tudom honnan vették):

Lélekkút katalizátor
Protector
Rekesznyi védőital
Kiégett őskövek
Beholder kártyacsomag
Dátum: 2009.08.23. 12:32:26
Egyébként mért van az, hogy V3-on össze-vissza jönnek a tárgyak? A mostani aukciós licitet 2 V1-es licitből mazsoláztam ki, és még 1 tárgyat így se tudok hova tenni, hogy most az honnan jött.
Már régebben is a kimaradt tárgyakért, úgy kellett szólni. Szerintem nem, olyan nehéz dolog megtartani ugyanazt a licitsort, mint a másik világokban. Szóval, jó lenne ha ugyanúgy kerülnének be a tárgyak, nem pedig hetekkel később, vagy hamarabb.
Dátum: 2009.08.22. 11:12:00
Kristályhorda 35 db legalább 50-es szintű karinál fog bejönni.
Oldal: 12345