Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Moderator

Dátum: 2011.05.29. 14:14:45
OFF
Riszpekt! Ment a 10es!

Csak nezzetek ra a szavazasokra, h hanyan erdeklodnek meg annyira, h vegyek a faradtsagot, h felnezzenek ide, es nyomjanak egy igen/nem valaszt!
Telnek a napok, hetek, evek, a jatek az en velemenyem szerint helyben toporog, mikozben a jatekosallomany fogy. Ujdonsag nincs, az eventek teszteletlenek, hibakkal teliek. Marad a monotonitas, ami az ido haladtaval sorban oli meg a jatekosok kedvet.
Jatekelmeny? Ugyanmar... az egyetlen dolog, ami valtozatossagot jelenthet a fix terkapuzas/vadaszas melle a portya lenne, de ott a sorozatos nerfekkel elertek, h ne igazan erje meg LE miatt portyazni, mert az ami nincs benne! Az EHval csak egy ujabb fix LE-s dolgot hoztak a jatekba. Izgalmas ugy utni, h pontosan tudod, h mennyi LE beveteled lesz?
Mostanra ott tartunk, h szinte elore kiszamolhato, h adott szinten mekkora LE beveteled lesz!
Es igen, baromira igazad van, par eve meg en is figyeltem a forumot, hozzaszoltam, remenykedtem, de aztan nekem is az jott le, h teljesen felesleges irogatni akar ide, akar levelben a jvnek. Nem teszem. Elnyomkodom meg x ideig a gombokat, de aztan en is beallok a sorba...

ON
Dátum: 2011.05.06. 11:52:57
Melyik fejlesztesre gondolsz?


Egyebkent en is figyelem a szamokat, es teljesen rendben van az allatelfogas minden vilagon, ahol jatszom.
Dátum: 2011.04.26. 11:10:11
Ez rendben is lenne, ha egy frissites utan ugyanugy nem figyelne ott a listaban az illeto. Ismet katt a tamadasra, ismet nem tamadhato, a listaban pedig tovabbra is szerepel. Tehat imho nem az tortenik, amit leirtal, szimplan hibanak gondolom, de majd az illetekes gondolom ugyis fixal, vagy cafol.
Dátum: 2011.04.26. 10:46:57
A portyalistabol (kufarportya) valasztva, rendre a kovetkezo uzenetet kapom:
Nem támadhatod a karaktert, mert túl kevés az életpontja!

Ha keves, akkor miert lathato a listaban, ha pedig nem keves, akkor miert nem tamadhato?

Keretik fixalni!
Dátum: 2011.04.11. 14:40:03
Hogy mi? Orulni?
Az ilyen mentalitas miatt tartunk, ott ahol. Es nem csak jatek szintjen!
Vannak a szabalyok, ezek pedig nem azert vannak, h megszegjuk Oket. Ha megszegjuk, es elkapnak, akkor vannak kovetkezmenyek, amiket bizony le kell nyeljunk!
Szerintem pont h kemenyen oda kellett volna mar figyelni az elso naptol erre, es kigyomlalni minden olyan kezdemenyt, aminel a gyanu arnyeka felvetodik, mert akkor bizonyosan nem multizott volna Crux se, ha latja, h a csaloknak torles a jutalma!
Ehelyett latta amit latott, es h ne maradjon le a szovetsege, illetve a karaktere bevetette a multizast.
Eleve nevetseges, h vannak kiskapuk. Jatszom en, anyukam, apukam, 15 kistesom, kiscicam, kiskutyam, es a muskatli az erkelyrol. A beholder meg elhiszi, hiszen bevetel.
Dátum: 2011.04.06. 19:05:47
A toppereknel mar hozzaszoktam, h npck a bajnokok, de h alul is, ez nekem uj
Dátum: 2011.04.06. 18:37:48
V2

Ma, 14:13 A bajnoki viadal 29. kategóriájának győztese: Táncos Vozálk
Ma, 14:13 A bajnoki viadal 28. kategóriájának győztese: Coronita
Ma, 14:13 A bajnoki viadal 27. kategóriájának győztese: Viktor Meran
Ma, 14:13 A bajnoki viadal 26. kategóriájának győztese: Malazár
Ma, 14:13 A bajnoki viadal 25. kategóriájának győztese: Aknitak
Ma, 14:13 A bajnoki viadal 24. kategóriájának győztese: ZsiVi
Ma, 14:13 A bajnoki viadal 23. kategóriájának győztese: Bottom
Ma, 14:13 A bajnoki viadal 22. kategóriájának győztese: Sturnus
Ma, 14:13 A bajnoki viadal 21. kategóriájának győztese: Traktor
Ma, 14:13 A bajnoki viadal 20. kategóriájának győztese: Moderator
Ma, 14:13 A bajnoki viadal 19. kategóriájának győztese: BLACKMAMBO
Ma, 14:13 A bajnoki viadal 18. kategóriájának győztese: Marshall
Ma, 14:13 A bajnoki viadal 17. kategóriájának győztese: Halfdan
Ma, 14:13 A bajnoki viadal 16. kategóriájának győztese: Vadállat
Ma, 14:13 A bajnoki viadal 15. kategóriájának győztese: Teufel
Ma, 14:13 A bajnoki viadal 14. kategóriájának győztese: Energiser
Ma, 14:13 A bajnoki viadal 13. kategóriájának győztese: Anuket
Ma, 14:13 A bajnoki viadal 12. kategóriájának győztese: Phobos
Ma, 14:13 A bajnoki viadal 11. kategóriájának győztese: Kohinoor
Ma, 14:13 A bajnoki viadal 10. kategóriájának győztese: Hancurka
Ma, 14:13 A bajnoki viadal 9. kategóriájának győztese: Red Demon
Ma, 14:13 A bajnoki viadal 8. kategóriájának győztese: Erő110
Ma, 14:13 A bajnoki viadal 7. kategóriájának győztese: Merlin666
Ma, 14:13 A bajnoki viadal 6. kategóriájának győztese: Kolumbiai döngölő
Ma, 14:13 A bajnoki viadal 5. kategóriájának győztese: Elyra
Ma, 14:13 A bajnoki viadal 4. kategóriájának győztese: Klesa
Ma, 14:13 A bajnoki viadal 3. kategóriájának győztese: Pokol Pingvin
Ma, 14:13 A bajnoki viadal 2. kategóriájának győztese: Dolores Haze
Ma, 14:13 A bajnoki viadal 1. kategóriájának győztese: Alzanni Mátka


Ha jol latom, akkor az elso kategoriat mar npc nyerte...
Dátum: 2011.03.17. 15:59:10
Idézet: Birka - 2011.03.16. 12:09:56
Idézet: Hauer92 - 2011.03.15. 23:09:59
csak a baj hogy a rendszer még mindig inkább a lefelé ütést favorizálja...


A rendszer soha nem fogja támogatni a felfelé ütést...
Anno rengeteget beszélgettünk róla, és egyértelmű miért nem:
-Mindenki a biztos "nyert" csatákra hajt, azaz a gyengébbeket keresi
-Aki a szintjén, vagy magasabb szinten talál "fixet", az erős a szintjén
-Aki erős játékos, azt minek támogassa még inkább a rendszer, hogy még erősebb legyen?

Ergó a rendszer az "egészséges" harci viselkedést támogatja, éppen ezért fölösleges erről vitázni


Amig a rendszer nem jo, addig mindig erdemes vitatkozni a teman. Marpedig a rendszer nem jo!
En kizarolag azert nem kardoskodok a temaban, mert meg ha valtozna is valami, azt a beta szerverekre mar nem fogjak ennyi ido utan felrakni, uj szerverre meg mar tuti nem fogok regelni.
Dátum: 2011.02.14. 17:31:24
Nem olyan biztos, h megfelelsz a kovetelmenyeknek
Dátum: 2011.02.04. 11:18:53
Idézet: Morzkod - 2011.02.04. 07:00:48

A kuldetesbonusz jarhatna MINDEN kuldetesre batran.
Fokusz mindenkinek jo minimum terkapuban.
Fertozes tipikusan kiskarinak valo.

De emellett meg egy kifejezetten kiskariknak kedvezo jutalom is bekerulhetne. Pl. +5, +10, +15, +20 sajtolas, ami nem visz maximum fole, vagy akar ugyanez SPM-ben. +10-40 kereskedelem, ami nem visz maximum fole.



LVL20 alatt nincs fertozes, tehat nem motivalo egy uj jatekosnak, h valaszthatja, mert azt se tudja, h mi az! Hogy valasztana csokkentes/noveles kozott?
A fokusz pedig nem tul hasznos, mivel lvl15tol eri meg terkapuzni, es ott is max 1-2LEre lehet szamitani utesenkent.
Ezek a jutalmak alacsony szinten hasznalhatatlanok, bar ahogy hallom, nem igazan lesz szukseg a jelenlegi allapotok mellett 2 maxos jutalom adasara alacsony szinten...
Dátum: 2011.01.26. 15:19:04
Idézet: Morzkod - 2011.01.26. 15:14:39
Idézet: Moderator - 2011.01.26. 15:11:59
Idézet: Morzkod - 2011.01.26. 15:05:10
Márpedig, ha több a bevétel, akkor nőhet a fejlesztések mértéke is.



Meg szerencse, h felteteles modban irtad, maskulonben korberohogtelek volna az 5 magyar szerver utan...


Indithatsz te meg 20 szervert is, az nem növeli a játékosállományt, hanem max megtartja. Röhögés előtt gondolkodást, ha kérhetem.



Akkor itt az ido elinditani azt a 20 szervert Bar lehet mar keso...
Dátum: 2011.01.26. 15:11:59
Idézet: Morzkod - 2011.01.26. 15:05:10
Márpedig, ha több a bevétel, akkor nőhet a fejlesztések mértéke is.



Meg szerencse, h felteteles modban irtad, maskulonben korberohogtelek volna az 5 magyar szerver utan...
Dátum: 2011.01.26. 10:06:30
De felfoghatjuk ugy is, h a vadasz karakterek kaptak jatekelmenyt
Dátum: 2011.01.26. 09:49:09
Atolvasva az eddigieket nekem a kovetkezo jott le:
Inditok egy karaktert, aminel soha nem figyelek a LE elkoltesere. Jodarabig szetrabolnak, azonban elerve egy szamunkra ismeretlen - LE diffet rabolhatatlanna valok. Innentol tovabbra sem kell figyelnem a LEre, viszont semmit nem visznek tolem. Transz projekcio? Minek?
Azt hiszem jopar jatekostarsam szeretne ilyen vedelmet, amit jelen szabalyok szerint kizarolagosan a rossz jatekosoknak jar!
Ideje lesz megvenni a kristalygombot, mert at kell allni a vadasz karakterek terrorjara.
Dátum: 2010.11.24. 21:57:31
المشروعة!
Dátum: 2010.11.23. 16:33:25
Pontosan!
...

4 the Jatekelmeny!
Nalam mar kaphato a kod 5555 forintert akciosan, tovabba elado 70 pakli kartya 100 forint/pakli aron (nyitott paklik, ellenoriztem, h valoban minden lap benne van-e!).
Dátum: 2010.11.16. 00:15:35
Idézet: Craslorg - 2010.11.15. 11:59:49
Bár nem nagyon szóltam bele a vitába itt, de ahogy látom Miklós elképzelését, pont az a célja ezzel, amit már nagyon sokan kértek nagyon hosszú ideje, hogy több út lehessen. Az egyik valamilyen szinten kilövi a másikat, azaz ne lehessen minden meg mindenkinek, hanem kelljen választani.
Ez lett volna a játék elejétől is a karakterfejlődés sava-borsa, de sajnos eddig elmaradt.
Ezt csak a kizáró képességekkel, esetleg képességfákkal lehet megoldani, illetve jelen esetben a VF-es egy kemény döntés előtt áll. Vállalja, hogy a vadászati LE/TP aránya igen jó lesz, cserébe kevesebb AF/TP aránya lesz vagy vállalja, hogy az LE/TP aránya vadászat esetén csökken, cserébe több AF/TP aránya lesz.
Ez a jó egy játékban, amikor dönteni kell. Ezt eddig nagyon hiányoltam én is.
Hogy melyik a jobb vagy rosszabb fejlődési mód, ezt jelenleg senki nem tudja. Azaz, hogy az AF képességek kompenzálhatják-e a VF bónuszát, az kérdéses. Ha nem, akkor az AF-eseknek megmarad, hogy legalább ebben a VF-esek fölé kerülhetnek. Ha kompenzálja, akkor a VF-esek áttérhetnek az EH-ra.
A kizáró vagy féle választás jó!



Lehet teljesen alaptalan, de en mar most felek tole, h a jatekosok valasztanak, ki ezt, ki azt, szepen kinyomjak az adott verzionak a speckoit, majd eltelik X ido, es Miklos fejleszt egy olyat, ami teljesen felboritja az addigi eroviszonyokat!
Dátum: 2010.10.06. 19:21:57
Ez egy nagyon rossz otlet.
Egyreszt volt h mar estem ki az elso korben eros ellenfellel szemben (maskor total gyenge ellenfel vert ki a random miatt), masreszt nem feltetlenul a "legerosebb" felszerelest preferalom indulaskor. Bajnokit is 20 szinttel kisebb fegyverrel nyertem, a nagyobbikkal nem jott volna ossze.
Dátum: 2010.10.06. 15:12:35
Az egyik csataban bejott a varazslatod, a masikban nem. Ez 60+ sebzest jelentett a gyoztes csataban szamodra, aminek a hianya a masodikban mar azt eredmenyezte, h vesztettel. A varazslatod barki ellen befuccsolhat, meg ha joval nagyobb az iq-d, akkor is!
Dátum: 2010.10.05. 15:36:31
A hasonlatodat nem ertem.
Es igen, igy jartam... sokadszorra mondjak mar, h nem muszaj jatszani!