Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Moderator

Dátum: 2010.01.13. 15:30:02
Huh, anno en is rengeteget toltam a d2-t.
Rengeteg karaktert hoztam ossze, rengeteg ido alatt
Aztan bnen bebuktam a lvl97es hc trapassamat (igen, enigma, meg amit akarsz ) egy lag miatt, es utana mar nem jatszottam komolyabban.
Ertelmetlen a hszed.
A szinte mindenkiben pl en nem vagyok benne (lehet rajtam kivul meg mas is 30ppvel megy, nem tudom, de elkepzelheto), igy a sajat hszem megallja a helyet, mig a Tied teljesen felesleges.
Ugyhogy a tovabbiakban ha lehet nekem ne segits, mert nincs ertelme.
Koszi!
Dátum: 2010.01.12. 13:42:52
Nem tartozom a beholder kft csapataba, jatekos vagyok, mint Te.
A karakterem egy olyan klanban van, amelyik a citadella egyezmeny tagja.
A csapasokat azert kapjatok, mert az Iyanden klanra pc csapast mertetek, a logbol jol latszodik, h az egyezmeny tagok valaszcsapast kuldtek a klanodra. Tehat az SM nem kezdemenyezett, csupan az egyezmeny szabalyainak megfeleloen jart el. Az SMnek valoban 11es a PCjuk, de azert nezzel korbe meg az egyezmeny klanjai kozott, mert ha meg nem erkezett 20as csapas, az nem jelenti azt, h nem fogtok 20ast kapni a PC csapasert a kozeljovoben.
Lenyegtelen, h honnan fedezitek a pc semlegesiteset, ha az ellenfel klanja erosebb, akkor aranyaiban mindenkeppen Ti jartok rosszabbul ezzel a LE kidobassal.

Innen veszem, h a pc-t haboru eseten hasznaljatok:

(Anti Citadella Egyezmény)
Amely szövetség csatlakozik hozzánk, és a békés fejlődésük érdekében a saját védelmükre használják a Pusztítás Citadelláját, számíthatnak a segítségünkre, és mi is számítunk az övékre. A nekik hadat üzenő szövetségre mi is csapást mérünk, és azokra is, akik az Ő egyezményük értelmében beszállnak a harcba!


Hivatalos tagjaink akiktől csapást kap az aki támad s viszont segítjük őket!

Szivesen segitek kiszamolni, h mekkora veszteseg er Benneteket, es mekkora az SMet. Ha erdekel a dolog, akkor keress meg levelben!
Tehat akkor ezekszerint mindenki valtson at 15 ppre, es kezdjen el meszarolni lefele. Hurra!
Idézet: Prisma - 2010.01.11. 20:51:59
Leírom még egyszer:
1. A felvetés abból az állításból indult ki, hogy a VF-esek kevés TP-t szeretnének. Nos, ez bődületes ostobaság.
2. A bődületesen ostoba feltételezésből azt vezette le, hogy a VF-esek legyenek úgy megszopatva, hogy nekik csak felfelé érje meg ütni. Tehát nem általában mindenkinek felfelé érje meg ütni, hanem a VF-eseknek.


Szerintem nem haragszik meg Koc, ha egy kicsit atirom az otletet:

Egy nyers otlet, nem gondoltam teljesen vegig, hogy mit ront el, es mit javit meg.

Az alapotlet:
VF-es jo LE/TP aranyt szeretne
Szinglis: sok TP-t szeretne
Akinek egyik sincs vagy mindketto van(???) annal ezt nem lehet eldonteni.

A javaslat:
VF-eseknek fordulojon meg a TP osztas. Alacsony szintu kari sok TP, magas szintu: keves TP. Keves TP kell neki, ezert megprobalja az erosebbet utni.

Szingliseknek marad ahogy van, sok TP kell, ezert megprobalja az erosebbet utni.

Akik sehova sem alltak, azoknak a TP minden szinten azonos legyen azzal, mintha a sajat szintjuket utottek volna, de a LE persze azonos szinten tobb => feltehetoleg nekik is elonyosebb minel kevesbe lefele tamadni.

...

A fenti verzioval elerheto, h a VFesnek ne erje meg lefele tamadni, mert rossz lesz a LE/TP arany.
Remelem igy mar nem "boduletes ostobasag", es tudsz a lenyegi reszre koncentralni.
Ugyanis azt nem latod meg a dologban, h pont a lefele tamadast probalja az otlet szabalyozni.
Persze mondhatta volna Koc, h ne lehessen csak 1 szintet lefele tamadni, de akkor arra milyen reakcio erkezett volna?? Igy a lehetoseg tovabbra is megmarad a sokszintre lefele tamadni, de Te dontheted el, h VFeskent akarod-e magadat rossz LE/TP aranyba sodorni, vagy sem.
Egyebkent pedig a javaslat hatasara mindenkinek szintjen, illetve felfele eri meg utni, ha a LE/TP aranyt nezem, vagy csak szimplan a TP-t. Kinek hogy tetszik.
Dátum: 2010.01.11. 20:55:31
ACE tagkent nem fogtok jol jarni, ez biztos.
Ha lenne legalabb 1 ember az ACEban, aki utanaszamolna annak, h mostanaig mennyi csapast kellett semlegesiteni, es mit is nyert ezzel a klanotok, akkor rajonne, h semmit nem nyert, sot!
Azert pcztek, mert haborut kezdemenyez ellenetek egy klan. Elbukjatok a haborut, buktok egy kis LE-t. Ha nem pcznetek, akkor ezzel veget is erne a tortenet, de Ti nem elegedtek meg ezzel, meg akartok haborun kivul is LE-t bukni. Elnyomjatok a PC-t, amire repkednek vissza a 20as csapasok, mikozben a Ti 11es csapasotokat a Sotet Magusok cirka 2 oran belul a lelekkutbol semlegesitik.
Ezzel szemben a 20as csapast Nektek 1 napi lelekkut termesetek. Tehat tulajdonkeppen ki akadalyoz kicsodat? Mert en ugy latom, h Ti akadalyozzatok sajat magatokat...
Merthogy a Ti pc csapasotokon csak nevet az SM, es nem fognak egy ilyen miatt leallni, sot, verszemet kapnak, es addig mennek, mig a klanotokat olyan szinten tonkre vagjatok sajat magatok, h mas mar nem is marad, csak a pc nyomkodasa!
Idézet: Prisma - 2010.01.11. 19:41:49

Ez akkora ostobaság, hogy csodálkozok, hogy a szerver nem uninstallálta magát azonnal, mikor el lett postolva. Remélem, csak viccből írtad, annak viszont durva volt. Mikor fogjátok már megérteni végre, hogy a VF-es nem akar kevés TP-t, és nem akar sokat sem. LESZARJA a TP-t, egy dolog érdekli: a LE/TP arány. Egyetlen VF-es sem tehet arról, hogy egy olyan balfasz szakértelem lett kitalálva, ami nem a számlálót módosítja, hanem a nevezőt.


Tehat ha lefele tamadva tobb tpt kap, az rossz neki, mivel romlik a le/tp arany. Ezert nem fog 7-8 szinteket lefele tamadni, hanem megprobalja a le/tp aranyt a sajat szintjen, vagy minimalisabban lefele tamadva megoldani.


Miért pont a VF-eseket kell már megint szopatni, azt magyarázzátok meg? Miért kelljen csak a VF-esnek felfelé ütni, és a többieknek nem? Ez egyszerűen nevetséges.


En is vfes vagyok, es abszolut nem ereznem hatranynak, ha a tp novekedese miatt kevesebb magas szintu tamadast kapnek.
Lehet lvl40en meg nem erzed problemanak azt, h 6 szintrol tudnak utni, de hidd el, h ezen fogsz meg gondolkodni lvl60 kornyeken, mikor mar 8 szintrol utnek, es az addig osszeszedett LEdiffed mar nem ved meg. De ha nem 60on, akkor lvl200on lesz majd problema, ahol mar 30 szintet lehet majd lefele tamadni, vagy lvl1000en, ahol mar 200 szintet.
Dátum: 2010.01.11. 19:42:27
Beleszamoltad azt is, h Miklos 15:50kor azt irta, h ha "jelentősen alacsonyabb szintű karaktert üt, akkor a LE és a Tp is kap egy 1-nél kisebb szorzót?"
Mert ha igen, akkor engem erdekelne a jelentosen alacsonyabb szint definicioja, es az is, h mennyi az az 1nel kisebb szorzo?
Elore is kosz a valaszt!
Nem a VFesek szopatasa a cel (en is az vagyok).
Leirta Koc, h ha valaki vfes, akkor keves tp-t szeretne, ami igaz. Az O otletevel ugy szabalyozodna a lefele utes, h senki nem utasitana ra, h mostantol csak 1 szintet tamadhatsz lefele. Annyit tamadsz, amennyit akarsz, eldontheted ezaltal, h kell a tobb tp, vagy sem. Ha vfezel, akkor csak abban az esetben fogsz lefele utni, ha erdeked fuzodik hozza (bosszu, haboru), mert egyebkent kerulod a lefele tamadast, mivel az neked "rossz" (a vfesek altalaban nem orulnek a tpnek).
Elegge write only vagy... olvass, aztan ha megvilagosodtal, akkor terjunk mar vissza erre, ocsi

szerk: jah, es lattalak mar joparszor +4nel lentebb is utni Teged, ugyhogy nem kell a marketing
Szerinted normalis dolog az, h 8-10 szinteket utnek egyesek lefele? Jo ez igy?
Koc otlete teljesen jo arra, h a karaktereket ne azert ussek le ilyen nagy szintkulonbsegrol, mert keves tp-t kap, es kozben az allatai fejlodnek, moralt is kapnak, halleluja!
Ez tetszik!
Na ezt kellene kibulizni Miklosnal!
Birka?
Dátum: 2010.01.11. 15:33:50
Tomes vedelem? Hol?
Szamolgattam, es lvl53 korul olyan 20LE/TP arany erheto el vele, ami szerintem senkinek nem lesz a kedvence.
Ok, 0LE/TPnel nyilvan a 20 sokkal jobb, de ez kozel sem ved meg egy jo karaktert attol, h a jo LE/TP aranyat ne bukja be!
Es ha ezt a vedelmet akarja, akkor bizony vf nuku, amivel ez az aranyszam eleve tovabb romlik.
Dátum: 2010.01.11. 15:00:37
.
Az ember mindig jobbat var


Küldő:
Hulktwo
Üzenet címe:
Re: (nincs cím)
Dátum:
Ma, 19:56:05
Te gyökér faszopo kis geci nem tudsz mást támadni csak engem hogy esnél a buszelé!
te nyomoronc geci!
megbaszlak apád hátán te szopadék!
Dátum: 2010.01.07. 16:57:47
Mi kerul LEbe? A sebgyogyitas skillt elobb utobb kenytelen lesz az ember megvenni. Onnantol csak bokodni kell a gombot. Nem a pvp miatt kellett kifejlesztenem nekem sem.
Persze bekerulhet ilyen fejlesztes, de azert prioritasban ez nemhinnem, h az elsok kozott kellene szerepeljen, hiszen nem egy nagy problema ez, h tamadokent lovod az allat hpjat, es nem akarod
Dátum: 2010.01.07. 15:21:01
Ezt nem gondolod komolyan. Marmint, h azert nem fog tamadni, mert sebzed az allatot?
30as sebgyogyitas, valami targy, amivel az allatok gyogyitas kozben is harcolnak, es nem fogod tudni leloni az allatot.
Jelenleg 9 beidomitott allatom van, es nagyon nem hozna kellemetlen helyzetbe, ha a fele kidolne.

szerk: jobban orultem volna, ha a lepontozas helyett ervelt volna az illeto! Igy tovabbra is tartom, h nem visszatarto ero az allatok kilovese, mivel tobbfelekeppen lehet ellene vedekezni.
Dátum: 2010.01.07. 12:15:11
Idézet: Mortimer - 2010.01.06. 23:02:57

Nyilván egy frissen induló karakternél nem lehet cél feljutni a ritkább zónába, de régen, a szakértelem bevezetésekor nem is erről volt szó, hanem arról, hogy kifejlessze valaki vagy ne. Aki kifejlesztette az maradt lenn a darálóban, aki nem, az elhagyva a tömeget felfelé jóval kellemesebb játékhoz jutott. Ma pedig sajnos már nincs választása az újonnan indulóknak, muszáj kifejleszteniük a VF-et, különben teljesen életképtelenek lesznek.


Tehat gyakorlatilag elmondhato, h azok a jatekosok, akik nem esnek bele a topba, vagy kozvetlenul nincsenek kozel hozzajuk, azoknak nincs eselyuk felzarkozni a tophoz.
Elmondhato, h ezen jatekosoknak ezaltal marad a vf, kulonben teljesen eletkeptelenek lesznek.
Es ebben a topicban tobbek kozott arrol folyik a szo, h az uj skill mellett a vf NEM fer meg.
Akkor ezzel gyakorlatilag kizarjuk a jatekosok cirka 90%at (hasrautes) az uj skillbol!
Tehat akkor kinek is van szuksege az uj skillre???
Van itt olyan forumozo, aki tervezi a vf cserejet az uj skillre?
Nekem van egy olyan erzesem, h a jelenlegi formajaban nem nagyon tolonganak majd az emberek a skillert...
Dátum: 2010.01.06. 18:42:32
Idézet: pityu - 2010.01.06. 18:07:26

Miklós, nemtom olvastad-e, remélem most fogod. Erről mi a véleményed? Egyébként másolhattam volna még be pár kommentet, mert lassan minden oldalon elmondom 2-3-szor lényegében ugyanezt. Csak még nem kaptam rá semmilyen választ/reakciót irányodból. Ha ezek után sem fogok, kénytelen leszek azt feltételezni, hogy a hozzászólásaim nem is olvasod vagy egyszerűen nem tartasz annyira, hogy válaszolj nekem. Ami szerintem nem túl felhasználó barát dolog lenne pont tőled.


Lehetseges, h szuri a hszeket pontszam alapjan, es bizony nem vagy benne a szurt tartomanyban
Dátum: 2010.01.06. 17:42:20
"Emellett elkölthetsz 200 CSP-t arra, hogy az elementáris fúzió szakértelmed maximuma megnőjön 57-ről 111-re. "

Itt a hangsuly a maximumon van.
A 200 csptol a szakertelmed nem novekszik, csak 57 helyett 111ig novelheted.