Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Tolkien

Oldal: 1
Mijük van a jukkáknak?

szarvuk
bozontos farkuk
levelük
erszényük


Na ezzel a kérdéssel most mi a búbánat baja volt annak akinek joga elfogadni a kérdéseket?
Mellesleg csak hozzá tenném hogy általános kvízkérdések közül szedtem össze,és nyelvtanilag se kifogásolható.
Máán' nagyon belefáradtam ebbe a szelektálási módszerbe,még dühöngeni sem tudok.
A "nyuszó-muszó" melyik bank szlogenjében található meg??

FHB Bank
Erste Bank
K&H Bank
Budapest Bank

Ezzel a "gyöngyszemmel" most találkoztam.

Mi ez ha nem reklám?

Én ezt törölném,nem a maorikra vonatkozó kérdésem.
Awenhai kajakra igazad van!
És mindent úgy csinálok-legalábbis próbálok-ahogy tanácsoltad!
Awenhai elfogadom érveid,még ha fent tartással is,de mit tudok csinálni?
Azért írtam a Csárdást a lehetséges válaszok közé,hogy ilyen blőd választási lehetőségekkel is úgymond rávezessem a válasz adót a helyes válaszra.

A napokban olvastam a kérdések között egy olyat,hogy hány oxigén atomos deutérium kötésű a nehéz víz!

Na már most,ha az én kérdésemet azért nem fogadta el az illető akinek a dolga mérlegelni ezt,arra hivatkozva hogy: "Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ",akkor ezt miért fogadta el?
Akkor most kérdem én,milyen érdeklődésű kör van itt,hogy a nehézvíz molekuláris szerkezetét kapásból vágja,de azt,hogy Új-Zélandon mi a stájsz halvány lila fingja sincs!Bár bocs.

És Graslorg,azért másoltam be egy pár helyre akaratlanul az erről szóló bejegyzésem,mert mint láthatod,nem vagyok aktív,gyakorlott Fórumozó.
Így elég hiányos az ezzel kapcsolatos tapasztalatom,mit hogyan,hová,hányszor,stb,stb
Ezért engem leminősíteni miért kell?Már nem pontszámilag értem,hanem általad bejegyzett hozzászólásban.Túl hamar alkotsz véleményt,gondolom ez a való életben is elkísér Téged.Hiba.

Ja,és a lepontozóknak: pontozd csak le ezt a bejegyzést is kajakra nem izgat!Sőőt!!
Dátum: 2009.12.14. 18:53:12
Már sokszor agyaltam azon,mi lenne ha ezeket az elérhetőségeket amin lehet reggelni itt a Végzetúron,-természetesen azzal a kóddal együtt,amivel jóvá írják az ajánló karakter részére-megcsinálnák autókra kirakható matricákban is.Na persze ez pluszokat jelentene a saját autóján reklámozónak.


Most nézem,mennyire le lett pontozva ez az ötletem!!
Ez csak azt jelentheti,hogy az ötlet maga kiváló,-mondhatnám:briliáns!-csak sok itt az ötletlopó lepontozó okos Tóni!
Na ezt pontozd le Latabár!!
Hmmm.
Ha Te voltál aki elutasította ezeket a kérdéseket,akkor gratulálok a szelektivitásodhoz,ez sajnos egyénenként más és más.
Háborgásomról meg annyit,nem tudom Te mit szolnál fordított helyzetben.
Most erre biztos valami frappáns válaszod lesz.
A helyesírásommal kapcsolatban pedig,valóban van kivetni való benne,de láttam már ennél ordítóbb hibákkal elfogadott kérdéseket is.
A lényeg,nem írok több kérdést.
Csak egyszerűen azért lázadok,mert sok tartalmilag "hengerfejes"kérdést elemi helyesírási hibákkal elfogadnak,elfogadtok,elfogadsz.
Kb ilyeneket,hogy milyen színű a Barna medve?
Ezeket a kérdéseket egymás után írtam:


Mi a neve a maori népcsoport köszöntő táncának?

Haka
Twist
Salsa
Csárdás

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.
Kérdésed kiértékelésre került.
A "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapta.
Melyik két dél-amerikai ország határán terül el a Ttiticaca-tó?

Peru és Chile
Peru és Bolivia
Brazilia és Venezuela
Argentina és Brazilia

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.
Melyik Európa legmagasabb működő vulkánja?

Vezúv
Etna
Stromboli
Hekla

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Ez a kérdés már szerepelt az adatbázisban.



Tele van már a hócipőm a sok okostojással,aki a feltett kérdésre mivel nem tudja a választ,nyom egy alibi gombot,amivel megnyugtatja a sivár gyöpös agyát.
Komolyan mondom háborog a lelkem,milyen gyökér kérdések vannak,és azt elfogadják.
Ezzel szemben egy olyan hétköznapi tudást nem igénylő kérdést elutasítanak légből kapott indokokkal.
Na persze sok csikó csákó játszik ezen az oldalon,nincs még kellő rálátásuk a világra,de könyörgöm,az milyen dolog,hogy egy bizonyos Emós együttes énekesét nekem kellene tudnom a feltett és sajnos elfogadott kérdések csoportjában,és az én maorikra vonatkozó kérdésemre azt írja a sivár gyöpös agyú,hogy ezt nem kell tudni mindenkinek.
Ja,és az ilyen barom szaporodik.
Bocs a kirohanásomért,de sorozatban ez már a harmadik kérdés amit felteszek és nem fogadnak el,többet nem fogok.
Maximum olyat,hogy hány orra van az embernek.
Ezeket a kérdéseket egymás után írtam:


Mi a neve a maori népcsoport köszöntő táncának?

Haka
Twist
Salsa
Csárdás

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.
Kérdésed kiértékelésre került.
A "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapta.
Melyik két dél-amerikai ország határán terül el a Ttiticaca-tó?

Peru és Chile
Peru és Bolivia
Brazilia és Venezuela
Argentina és Brazilia

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.
Melyik Európa legmagasabb működő vulkánja?

Vezúv
Etna
Stromboli
Hekla

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Ez a kérdés már szerepelt az adatbázisban.



Tele van már a hócipőm a sok okostojással,aki a feltett kérdésre mivel nem tudja a választ,nyom egy alibi gombot,amivel megnyugtatja a sivár gyöpös agyát.
Komolyan mondom háborog a lelkem,milyen gyökér kérdések vannak,és azt elfogadják.
Ezzel szemben egy olyan hétköznapi tudást nem igénylő kérdést elutasítanak légből kapott indokokkal.
Na persze sok csikó csákó játszi ezen az oldalon,nincs még kellő rálátásuk a világra,de könyörgöm,az milyen dolog,hogy egy bizonyos Emós együttes énekesét nekem kellene tudnom a feltett és sajnos elfogadott kérdések csoportjában,és az én maorikra vonatkozó kérdésemre azt írja a sivár gyöpös agyú,hogy ezt nem kell tudni mindenkinek.
Ja,és az ilyen barom szaporodik.
Bocs a kirohanásomért,de sorozatban ez már a harmadik kérdés amit felteszek és nem fogadnak el,többet nem fogok.
Maximum olyat,hogy hány orra van az embernek.
Dátum: 2008.12.19. 18:17:01
Bocsesz,deeee még ezt a levelezési témát nem vágom!!
Mindenesetre aki tud,az segithetne!!!Ígérem,meghálálom!!
Dátum: 2008.12.19. 18:15:22
Szevasztok!!
Egy hete nyomom ezt a játékot.Baromira tetszik,és gratula mindenkinek,aki ezt csinálta.
De szükségem lenne egy két infóra.
Például amikor elmegyek vadászni-már 4-es szinten "vaok"-mindig csak 1,vagy 2 cselekvés pontot kapok,utána meg kell várnom 30,40 percet.Miért?(Pedig már Prémium tag vaok!!)
Ha ajánlok valakit,azt ti honnan tudjátok,hogy én ajánlottam,egy szóval azt nem értem,hogy hogyan kell ezt csinálni?
Egyenlőre ennyi,de szerintem még tuti hogy vissza sassintok!!
Dátum: 2008.12.19. 18:13:49
Szevasztok!!
Egy hete nyomom ezt a játékot.Baromira tetszik,és gratula mindenkinek,aki ezt csinálta.
De szükségem lenne egy két infóra.
Például amikor elmegyek vadászni-már 4-es szinten "vaok"-mindig csak 1,vagy 2 cselekvés pontot kapok,utána meg kell várnom 30,40 percet.Miért?(Pedig már Prémium tag vaok!!)
Ha ajánlok valakit,azt ti honnan tudjátok,hogy én ajánlottam,egy szóval azt nem értem,hogy hogyan kell ezt csinálni?
Egyenlőre ennyi,de szerintem még tuti hogy vissza sassintok!!!
Oldal: 1