Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fubujoci

Dátum: 2009.09.27. 21:42:56
ha valaki meg szólna, azért hogy biztos csak vadászok és nem értek a játékhoz. Elmondom, hogy pók vagyok mind a négy világon játszok. Tavaly november óta napi 1-2 alkalommal. És szerintem nem az a fontos, hogy ki tud Többet vadászni és ki tud többet portyázni. Hanem ki tudja maga mellé állítani a többieket. Sokan csak azért váltanak szövit, hogy erősebbek legyenek. sokan azért hagyják abba a játékot, mert szét esett a szövi.... Ha valaki Lepontoz írja meg nyugodtan Dark Knuth vagyok és szívesen válaszolok. Együtt jobb.
Dátum: 2009.09.27. 21:32:54
Hello mindenkinek.
Van egy pár téma amit mihamarabb meg kell oldani.
1. Nagyok kezdik megunni a dolgokat. Kezd szívás lenni a játék. Hogy miért?
- A pusztítás citadella valaki csak azért lövöldöz vele, hogy a másiknak rossz legyen. Vannak anti és sima rács tagok. Kezd elfajulni a dolog. inkább helyette olyan épület kellett volna, hogy ne lehessen megtámadni a szövit. De pár millio Le-be.
- Másik dolog fertőzés, manok stb... Tp.
Az a baj a játékkal, hogy hogy mindenki többet akar. Top lenni. Tehát arra gondoltam és előbb is leírtam közös ellenség kell. Ki kell olyat találni amivel dicsekedhetnek egymás felett. Például: Valaki a történetben kiválasztja az elit végzeturakat. és aki elit végzet úr lesz annak kell harcolni az ősi ellenséggel.
Fontos: elit végzetúr az lehet aki erős. Nem szint. Hanem egy bizonyos tul. és szak össz után. De ne számítson bele az épületek. Mert akkor egy épitő is többet kap. Tehát lehet pók vagy vadászos az elit harcos. Aki elit harcos legyen feltüntetve. Hogy tudja mutogatni. És mivel ő védi meg a többieket ezért ameddig az elitbe tartozik nem portyázhat. Tehát ő dönti el, hogy portyáz vagy inkább az ősi ellenséget üti. De úgy kell csinálni, hogy az utóbbi érje meg jobban.
Ősi ellenség: Meg érje ütni őket. Ne tp-t kapjon az ember hanem Le-t, dukátot, vagy tárgyat... Nagyon erősek legyenek.
üdv: Dark Knuth
Dátum: 2009.09.25. 08:25:55
Elhiszem, hogy jót akartatok ezzel a szülinapos dologgal. De szerintem sokkal jobban jártatok volna ha fizetés környékérre csináljátok. Nem a hónap Második felében. Meg ha tortát el lehetne adni. De ne sokkért 1-2 ezer Le-ért, mint egy gyógyitalt. mert lehet, hogy valaki soha nem fogja felhasználni. Mert vannak olyan játékosok is akik annyit játszanak a játékkal ami a pihenés simán áthidal.
Dátum: 2009.09.21. 11:52:14
Szerintem olyan közös ellenfeleket kellene behozni, amikért a szerezhető LE a kreatívval lehetne növelni. Mert se a térkapu, se a manók, se milyen más dolgot nem növel a kreativ csak az egymás ellen. És amiért lecsökken a belőle származható LE. Egy olyan szörnyek kellenek akik felérnek egy jó végzetúrhoz. Ugyan úgy csökkentenék a portyapontot. De legalább egy kisebb lenne a vita a pókok és a vadászosok között. Mert ezeket a manókhoz is kellett Le egy vadászos pedig elment vadászni, hogy tudjon manók ellen harcolni, közben jött a pók. És így a pók eltudott menni manózni.
Dátum: 2009.09.17. 09:56:40
úgy látszik, hogy csak én írok. Még lenne egy javaslatom. Mind a 3 világban láttam, hogy szövetségek segítik egymást és békében vannak. Miért nem lehet egy olyan épület ami a szövetségek beléphetnének. Annak is lenne több szintje. Például olyan előnyei lennének, Ha valamelyik szövetséget megtámadják a többiek is kapnak az eseményekben levelet. Akkor támadhatnák meg egymást a különböző horda tagok, ha a másik bele egyezik ez miért fontos: a küldi véget, mind a ketten ott legyenek akkor és így esetleg meggátolná az egymás püfölését véletlenül.). Esetleg ha van rá kapacitás egy kisebb fórumja is lehet. Közös épületek. erősebb szörnyek ellen harcolni.
Dátum: 2009.09.16. 10:46:22
Én szerintem elég sokan abba hagyták a játékot, ami nagy kár. Gondolom ti is észre vettétek. Szerintem küldeni kellene egy e-mailt mindenkinek a fontosabb eseményekről. Például zarknod felébredt, bajnoki, kvíz. Vagy olyan dolgokat ki találni mint például, 1 napig a vadászatból szerzett Le dupláját kapod. Vagy 1 napig a portyáknak LE-t a dupláját kapod. Esetleg, hogy ne legyen vita legyen fordított, pl. aki 60 szintű annak 1 vadászat ad dupla LE-ét ezen a napon az 1 szintűeknek pedig 60. Hiszen aki 60 szintű annak elég sok szaki van. 1 szintűnek meg már azon a napon szintet fog lépni. Ezekről tájékoztatni őket.
Dátum: 2009.09.16. 10:32:43
ÁLLAT PIAC
az állat neve mellett megjelenne egy ujabb gomb, mondjuk eladás. az állat bekerülne a piacra mondjuk épület szintx6 órára. attól kezdve az állat megvásárolható lenne a szövetség oldalán. a befolyó LE a szövetségé lenne, a kútba kerülne és nem a játékoshoz. a megépítéshez kellhetne bűvös kunyhó, a használathoz pedig magas kereskedelem.


mire kell vigyázni. Valaki felhúzza a sajtolást maximumra és a többiek eladják neki. tényleg magas ár kell neki, mert ha valakinek kell hat befogott állat és 1M fölött van a lélek diff.-je. Annak pár 10 ezer LE nem sok. Főleg akkor ha utána kisajtolhatja a küldi után és a fele vissza jön. Én csak párat vadászok akkor is láthatatlanba. De a csapdakészítésem és sajtolásom elég nagy.
Dátum: 2009.09.16. 10:25:03
Jó lenne egy olyan szakértelem, vagy épületbónusz, vagy kristály, ami lehetővé tenné, hogy ugrálhass a küldetések között, ne kelljen sorrendben megcsinálni őket.


Eléggé megkönnyítőné a dolgot. A vadászosok a vadászást, a pókok meg Le szerzés másiktól. Ráadásul ott vannak a Többször teljesíthető küldetések. Akkor rágyurok valamire és csak azt csinálom.
Dátum: 2009.09.09. 20:09:51
Én szeretném látni a karimat, de könyvet írok és lehet, hogy fordítva sülne el a dolog. Nekem kell majd fizetni a végzet úrnak.
Dátum: 2009.07.10. 23:12:57
Hello mindenkinek.
Csak azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek aki nem minden nap tud fellépni annak van esélye?
Dátum: 2009.06.04. 22:13:50
köszi szépen
Dátum: 2009.05.29. 22:39:57
Ha tudom, hogy ez rosszul hangzik. De én ezen már két hónapja gondolkoztam. amit ti most a kristályhordával csináltatok. Én arra gondoltam, hogy ugye bár valahonnét jöttek az ellenség. Mit szólnátok ahhoz, hogy időközönként vissza akarnák foglalni a bolygót és megtámadnának mindenkit. Persze lenne ott is erős és gyenge katona. A gép véletlenül szét szórná. És plusz kapnánk érte Tp-t és LE-t. Vagy esetleg tárgyat. . Tehát nem mi döntenénk el kit támadjunk, hanem a gép. Lehetne olyan is aki mindenkit legyőzne és lehetne olyan is akit mindenki legyőzne.
Dátum: 2009.05.29. 21:01:17
Hello mindenkinek
Dark Knuth vagyok a világokon.
Ha igazi erős szövetségbe akarsz lenni. Ahol állandóan pezseg az élet. Ahol nincs kötelező építés. Ahol tapasztalt játékosok segítenek. Mi egyek vagyunk és nem hagyjuk ott az embert, mert jobb szövetség hívott. Csak annyit a szövetségünkről, hogy már le is vagyunk koppintva.


U.I.:Keress engem és meg beszéljük a dolgot.

Üdv: Dark Knuth
Dátum: 2009.05.29. 20:51:24
Hello mi9ndenkinek.
Nekem nagyon tetszik a játék. Dark Knuth vagyok mindegyik világon. Lenne pár ötletem is mivel lehetne jobb. De ezt most hagyjuk. Azt szeretném kérdezni, hogy tényleg korlátozták a Kreatívot és a kivégzéssel szerezhető LE-t. És ha igen, hogy? Köszi a választ előre is.
Dátum: 2009.04.07. 16:39:56
Ez volt a kérdésem, amikor 20 helyes választ kellet egymás után hiba nélkül kitölteni. (küldetés). Utolsó kérdésnek megkaptam ezt a kérdést: Hány újju a lajhár? válaszok: 2, 5, 6, 3. Én a kettes jelöltem. Hármas volt. Ezzel csak az a baj, hogy van 2-es és van 3-as. (Megalonychidae)-kétujjú lajhár, (Badypodidae)-három ujjú lajhár. Úgy hogy jó lenne ha kezdenétek valamit ezzel. Mert nagyon felbosszantanak, amikor ilyen kérdésekkel találkozok.
Üdv: Dark Knuth