Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fubujoci

Dátum: 2010.12.14. 12:52:34
már kezdtem csodálkozni, hogy ezen az oldalon nem lesz Smaragd Farkas.
Dátum: 2010.12.14. 12:40:02
Én 2008 óta játszok a játékkal és azt vettem észre, hogy egyesek nem lépnek föl erre a fórumra, nem mernek tanácsot kérni más játékosoktól, egyedül alakítanak ki szövetséget de senki nem csatlakozik hozzájuk. Nem csak a régi társakkal beszélgetek, hanem toborzok és "ismerkedek" (játékkal kapcsolatban) sokszor kapok olyan üzenet vissza, hogy én voltam az első aki írt nekik és akkor elkezdtünk beszélgetni, tanácsokat adni nekik. Sajnos naponta többször is ezért óráig kell várni, hogy vissza írjak nekik. (meló és család mellett). ezzel kapcsolatban jutott eszembe, hogy lehetne minden új jelentkezőnek egy üzit küldeni, hogy ki vállalná el esetleg számára a "mentori" cimet. Tudom, hogy van egy mentor aki leírja mit, hogy kell csinálni az elején. De sajnos sokan még a wiki-t se tudják vagy nem értik és nem mernek tanácsot kérni, mert nem tudják, kitől, vagy mennyire "égő" a kérdésük. Esetleg lenne ilyen jó pár segítő kész kari mindegyik világon az jó lenne. Esetleg valamilyen kis jutalmazás (+1 építés szaki vagy medál) adni a mentoroknak. Meg lenne valamilyen szabály, hogy ki lehet. például: szaki, tulajdonság esetleg bajnoki függő. Meg az is jó lenne ha azonos hordában lenne a mentor is. Remélem nem rossz ötlet ez. Mert sajnos sok ember megunja ez véget a játékot, hogy mindig csak támadják és nem tudják hogy miért és esetleg segíthetnénk neki toborozni...

u.i.: Remélem mindenki belátja, hogy nem szabad elveszíteni sok embert a játékban. Vissza kell csalogatni. talál ez lehetne egyik megoldás, de ha nem próbáljuk meg akkor nem is fogjuk megtudni.
Dátum: 2010.12.14. 11:45:47
Lehet, hogy kárt okoz nekik azzal, hogy a többiekhez is be-be néznek. Mert ha multizik látják, hogy mikor vannak fent. De ez csak feltevés Szerintem is rúgjátok ki.
Dátum: 2010.12.14. 11:43:07
szerintem addig fog támadni míg rabol tőled Le-t. Az előttem szólóhoz csatlakozom a kereskedelem szakértelem véget vehet magasabb tárgyakat. Meg minél magasabb egy végzetúr annál lejjebb és feljebb is tud ütni. Ha még van kérdésed vagy még mindig nem érted, akkor írhatsz nekem nyugodtan. V2-ön és v3-on biztos meg találsz.
Dátum: 2010.12.11. 10:26:40
Köszönöm a választ. És ez átgondolt jó válasz volt szerintem.
Dátum: 2010.12.11. 10:01:19
örülök, hogy lepontoztátok a hozzászólásomat. Habár azt se tudom miért? Gondolom a relikviások és nagy szintűek akik nem őrölnének ha másnak is jó lenne. Köszönöm azt a egy hozzászólást amit kaptam. Én csak azért gondoltam volna, hogy szakit is lehessen, hogy lássuk a harci szakikat. De elég lenne ha csak azt látnánk. De ezt csak vélemény volt és nem tény. Többet inkább nem írok a fórumra mert nem kulturált. Tisztelet a kivételnek. Én csak azoknak írtam, akik aljas sunyi módon lepontozzák. Általában kérdésre válaszolni szoktak. Gondolom ezt is lepontozzátok.

u.i.: köszi a hozzászólást Tpe71
Dátum: 2010.12.10. 13:56:49
én azon gondolkodtam mi lenne ha a kémgömbnek is több szintje lenne. Például 1-től 20-ig csökkentené a vp-t minden szintje eggyel. 20-tól 40-ig meg az időt például szintenként egy perccel. Ha pedig 20. szintű megnézhetnéd az ellen fél szakértelmét. 40. szintnél nem látná az ellen feled az ép és vp-edet csak akkor ha a nekik is 40. szintű. A végén kb 10 vp és 30perc lenne a kémkedés. tudom van ilyen relikvia, ezért gondoltam, hogy maximum ennyit adjon vagy kevesebbet. Mit szólnátok ehhez?
Dátum: 2010.11.29. 09:39:48
hátrány közé írd be még, hogy később kapod meg az épületeket és az azzal járó bónuszt.
elsők vagyunk. remélem így is marad.
Dátum: 2010.11.28. 18:07:19
lehet, hogy van rá esély, hogy még egyszer megkérdezik a játékosokat, hogy legyen-e alacsonyabb szintű is a kristályhorda. Mit szólnátok hozzá?
Dátum: 2010.11.23. 18:31:03
én vettem egy paklit még régebben, de nem volt benne kód. Többször biztos nem veszek. Jó a kártyák, de ismeretségemben nincsen aki tud játszani és sajnos nincs időm elmenni a versenyekre főleg innen észak-borsodból.
Dátum: 2010.11.20. 17:55:38
szerintem itt lenne az ideje, hogy döntsetek a kristály hordával kapcsolatban. Mert a térképnél is a Lady Alvariel medáljai-nál is a nagyokat segítitek. Vagy töröljétek őket vagy tegyetek be minimum 2-vel többet. Sajnálom, hogy hangnemben írok, de nagyon bosszant, hogy semmilyen medált nem tudok nyerni. De azt hittem, hogy ebben a játék minden játékos fontos. Nem csak az erőseket kellene segíteni.

u
Dátum: 2010.10.19. 22:58:54
Amúgy ezzel a script-es és farmos dolgokkal csak annyit, hogy a legjobb dolog az lenne ha mínusz 1 millió Le diff. után ne lehessen senkitől rabolni. Tehát nem lenne veszteség a játékban ezzel. Nem lennének szomszéd karik, mert:
-1 millió Le vesztés után nem lesz jó soha a karakter. Ráadásul akkor, ha ugyan úgy folytatja a játékot, mint addig.
-Ha a karakter mögött valós személy van akkor nem éri csalódás többet ilyen téren. Ami volt bőven eddig neki.
-Tudják kivel kell elhitetni hogy 60. szinten 3 küldetés csinált, 40-es tárgyak és ...
Nem lenne veszteség, mert aki eddig is játszott ezután is fog. Aki végett meg bevezetnék az törli magát (már mint a farmos kari) a pókos karija meg nem lenne pokolian erős és ezért többen is feltudnák venni vele a versenyt. Tehát itt sokan azért elég durva karakterek és nem hiszem, hogy mindenki becsületes. akinek nem inge

u.i.:Ja és még valami. Ha valaki lepontoz, mert ezt csinálja. Azt sajnálni tudom és azt tanácsolom neki, hogy kis testvérével jászon inkább az talán nem veszi észre ha csal. Aki meg azért pontoz le mert elveszíti a jó farmjait. Az úgy is fog találni máshol.

üdv: A kaszáspók
Dátum: 2010.10.19. 14:30:38
Peacemaker

Hidd el, hogy nem éri meg 500k Le kút magasabb szinten. Semmi értelme. Pár 100k Le ha nyersz velük szemben és amikor bele építed a 8m LE kennelbe. Ne mondjam mit érzek. olyan mit ha nem is változna. De sajnos ezzel már nem fognak foglalkozni a Miklósék. Ők egyszer megkérdezték és sajnos sok tudatlan (a játékkal kapcsolatban) azt hitte, hogy majd egy újabb erős karik fogják őket ütni. De sajnos azóta rengetegen vannak akik befejezték és alig van pár új tag.
Dátum: 2010.10.09. 09:00:41
főleg azért, mert így eloszlana a portyázgatások és talán így kisebb lenne a feszültség, mert többen is őket ütnék.
Dátum: 2010.10.09. 08:58:08
csak egy példát írtam. De jó lenne így is 60, 80, 100.
Dátum: 2010.10.08. 23:03:46
Szerintem is kell egy új szavazás. Csak az a baj, hogy múltkor mindenki az hitte, hogy a kristályhordások majd mindenki elvernek alacsonyabb szinten. Le kell irni nekik milyen előnyökkel jár, ha le tudják őket győzni. Szerintem indulhatna 90, 60 és 30 szintűek. A lélekút meg lenne Minimum 2m, 1m és 500 ezer Le-s. De szerintem hiába írom le. Elolvassa valaki?
Dátum: 2010.10.08. 21:15:10
Sziasztok
Végzeturak és végzetúrnők

Ha akarsz egy erős és aktív szövetséghez tartozni jelentkezz a Halál Angyalai szövetséghez a világ 2-ön. Jelenleg 3 hely szabad. Szeretettel varunk mindenkit.

Követelmények: Aktív játékos (2 naponta 1-2 alakalommal játssz minimum). Kút feltöltése után, mana építés amikor tudsz.

Előnyök: A kút mérete miatt naponta 1 milliót építünk. Így nem sokára az alkimista labor is meg lesz. Állatoknak szaki. Még az idén mesteri építészet. Sorolhatnám, de ha megnézzél minket látod magad is.

A szövetségről: A szövetség 2008. Dec. 10. alakult. Dinamikusan fejlődő szövetség vagyunk. Tapasztalt játékosaink is bőven vannak, talán ezt a 15 bajnokunk is bizonyítja, de nem ezt tesz egy szövetséget naggyá, hanem a létszám. De nem vagyok egy dicsekvő fajta. Tehát ha akarsz csatlakozni jelentkezz Dark Knuth-nál.

u.i: Ha meg ijedsz a kút nagyságától és nem hiszed, hogy fel lehet tölteni a mi segítségünkkel. Amit sokan első szintűként bele vágnak és befejezik. Akkor inkább azt mondom várj és fejlődj. Utána amikor elég erős vagy és szeretnél hozzánk jönni majd az akkori több milliós kutat töltsd fel. Persze ha lesz hely jelentkezz és felveszünk.
Dátum: 2010.10.06. 18:33:40
Tudja valaki mikor lesz a végzetúr találkozó? Mert a héten le kell adnom a szabadság kérelmet következő hónapra.
Dátum: 2010.09.16. 13:56:28
Felhasznált LE: 673
Effektív töltés: 1.096


Legyőzött sárkányfattyak:
zafír drakón 2 db
bíbor drakón 3 db
smaragd drakón 4 db
rubin drakón 1 db
fehér drakón 4 db
gyémánt drakón 2 db
fekete drakón 5 db
Összesen 21 db

és még mindig semmi Egyedül egy Goblin nektár 20 szintű. én 35. Sajnos többet nem tudok ütni mert kevés időm van játszani.