Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fubujoci

Dátum: 2011.07.14. 11:37:45
Nem azzal van itt a próbléma, hogy nem csinálnak semmit, mert igen is elégé foglalkoznak vele nem egyszer este is fönt vannak. Az itt a próbléma, hogy amit ide leírunk azt nem fogják elolvasni vagy nem mindent mert képtelenség. Egyedül úgy lehetne amit a pontozás takarna, hogy játékosok megszavaznak valamit és arra mondják hogy igen vagy nem. Ha igen akkor tovább gondolkoznánk rajta. Sajnos most úgy megy, hogy írni kell e-mail-t mint egyesek és akkor vissza írnak, hogy rakjál ki szavazást, mint Birka (ha jól tudom) De ha mindenki ír e-mail-t akkor azokat se fogják tudni elolvasni.
Dátum: 2011.07.14. 11:26:45
Igen mert nem vagy gép előtt mindig.
Dátum: 2011.07.14. 11:24:47
Erre meg annyit tudok mondani, hogy mindenki csak egyszer válthat csapatot és kész.
Dátum: 2011.07.14. 11:16:08
Vagy úgy kellett volna csinálni az átlépést, mint az aukciós háznál a licitálást. Tehát ha valaki átlép az utolsó órában ónnétól indul megint el az utolsó 1 óra, hogy aki akar még tudjon reagálni rá.
Dátum: 2011.07.14. 11:04:13
Szerintem aki részt vett az eventbe kapja meg amiért indult és kész, mert megdolgozott érte. Ezzel megdobnátok a játékosok morálját. Máskor meg jobban oda kellene figyelni az ilyenekre.
Dátum: 2011.07.14. 11:00:59
De akkor ne segít az ellenfélnek most az utolsó napon.
Dátum: 2011.07.14. 10:32:02
Igen. Csak Annyi a vigasz, hogy nem egyedül búkul hanem minden világon 100-nál több karinak elrontották a játék élményét, az eventet. A múltkori térképnél is voltak olyanok akiknek nem tetszett a térkép most már ez a szám jócskán felugrott. Én biztos nem fogok a legközelebbi ilyen eventre jelentkezni. Be kell látni ezek az eventek nem jók, hiszen míg a xénónál, Zernod, Langadornál a karakter teljesítménye számít ezeknél semmi.
Dátum: 2011.07.14. 10:12:17
V2.
Marietta, az elbűvölő
194 követő

Eddig összesen 3515 térképdarabot találtatok.
Te eddig 34 térképdarabot találtál.
Eddig 0 eseménypontot gyűjtöttél
A többi lélekkufár eredményei
Katherin, a káprázatos
161 követő

Eddig összesen 3569 térképdarabot találtak.
Agnaesh, a csábító
158 követő

Eddig összesen 3615 térképdarabot találtak.
Ericath, az elragadó
136 követő

Eddig összesen 3627 térképdarabot találtak.

eddig az elsők voltunk az utolsó 5 perc alatt 14-en jöttek át, most a 4.-ek vagyunk. Hát egy nap alatt, hogy fogunk több mint 100 térképet össze kaparni. Gratulálok Végzetúr.
Dátum: 2011.07.04. 13:22:04
meddig tart az 5% plusz a vadászatra még?
Dátum: 2011.06.28. 21:14:43
A feleség a tükör előtt illegeti magát, és a férjét nyaggatja:
- Ugye, drágám, sokkal fiatalabbnak látszom a koromnál?
A férj leteszi az újságot, szemügyre veszi az asszonyt:
- Nos, a bőröd olyan húsz évesé. A hajad, akár egy tizennyolcasé. Az alakod meg... olyan 25 évesnek tippelem.
A feleség teljesen elolvad:
- Jaj, olyan kedves vagy.
A férj azonban lehűti:
- Várj egy kicsit, mindjárt összeadom...
Dátum: 2011.06.28. 20:46:48
egy kis nevetés.

http://www.youtube.com/watch?v=n7VP9xEGfrg
Dátum: 2011.06.28. 15:12:36
Valaki észre vette már, hogy Marietta, az elbűvölő-nél 5 ember ki be ugrál. Egyszer hol lemegyünk 178-ra utána meg föl? V2-ön.
Dátum: 2011.06.21. 16:40:04
Nem kaptam meg az ajánlásom után az őskövet csak az LE-t pedig tudom, hogy ketten Vu-n vettek őskővet akiknek én ajánlatom a játékot.

2011.06.21. Jóváírtunk részedre 10095 lélekenergiát ajánlásaid alapján.
Ne aggódjatok visszahívják őket dolgozni utána meg hátsón rúgják őket az orvosi vizsgálaton és pszichológiai vizsgálaton mehetnek ők is az utcára és így több 10 ezer embernek 100 ezer nyugdíj helyett 25 ezer segély fizet és kész. 2002-ben egy Közgazdász professzor megmondta 2015-re el kell dönteni vagy a nyugdíj vagy a segélyt fizetnek mind kettő nem fog menni. Azt, hogy ki fogja megkeresni a nyugdíjat majd azt meg megtudjátok akkor amikor munkahelyről fognak minket elvinni a temetőbe, mert a Bm dolgozok korengedményes nyugdíj visszavétele csak a kezdet és messze van a jéghegy csúcsa. Nem baj dolgozunk. Ma reggel felszállt két gyerekkel egy anya (kis lány) buszra diák jegyet kért magának a karon ülő-nek és testvérének még nem kell jegy. De már terhes volt kis csaj tehát ha elmúlik diák jegyre jogosultsága jön a 3. gyerek és akkor kész a nagycsaládos és nekik alanyi jogon fog járni egy ház mert hátrányos helyzetű. Többen nem mondok, mert akkor rasszista leszek mint a tanárok az iskolában, a rendőrök az utcán, orvos a kórházba, mert már nálunk ez megy csak nem írják meg a újságok és a nem mondja meg a Tv. 50 ezer forintokat követelnek, mert lelki trauma érte őket egy kijelentésért. Vöröskeresztes segély csomagból 30 forintért adták a lisztet. A magyar emberek meg alig tudnak megélni a hitel véget, de ők nem hátrányos helyzetűek. De nem hibáztatom egy bizonyos népcsoportot, mert ők csak kihasználják a rendszer amit oda fönt csináltak nekik. Addig míg nem lesz magyar szívű ember többségben a parlamentben addig így is lesz. Eladják az országot ezek az Orsós Viktorék és a Ferenc haverja. Mert csak ez színjáték és kész folytatják egymás munkáját és kész csak nézzétek meg, hogy mikor csináltak olyat, hogy vissza fordították a menetet. Soha
Dátum: 2011.06.20. 15:25:11
köszi. igazad van. észre se vettem, hogy van 1 kvíz medálom. így már tényleg jó. ma kaptam, mert most értem el 250 kvíz besorolás.
Dátum: 2011.06.20. 14:41:30
Még nincs a 5%-ék, de én észre vettem, hogy a gép se számolja normális a százalékokat a kvíz kérdéseknél. pl.

Döngő léptek remegtetik meg a földet: egy kisebb hegy méretű titán keres élelmet. Bátor, sőt vakmerő vagy: nem futamodsz meg, inkább elébe kerülsz a titán elől menekülő lényeknek, és elejtesz egyet. 440 lélekenergiát ad neked egy apró nekropoid, ami az utadba kerül. De közben a titán már tényleg nagyon közel került, futsz, ahogy a lábad bírja. Már alig várod a napot, amikor elintézheted ezt a szörnyet is! +14 TP A szerzett lélekenergiából 44 a helyes válaszért kapott LE.

ez jó 440 10%-ka 44

a következő már nem:
Ezúttal nem kell messze menned a táborodtól: a legközelebbi domb tetejéről egy hatalmas ragálymester rohamoz meg. Eddig is a táborodat figyelte, épp lecsapni készült rád! Nos, így lesz a vadászból vad... végül persze te győzöl (+1265 lélekenergia). +13 TP A szerzett lélekenergiából 125 a helyes válaszért kapott LE.

1265= 126 nem 125 és így jön folyamatosan. minden kb. 4.-nél ellop 1 Le-t. Miért van ez?
Dátum: 2011.06.09. 20:55:56
Én is támogatom. Ahogyan írtam egy pár oldallal előrébb is.
Dátum: 2011.06.09. 11:15:40
Köszi szépen. Nagyon örültem amikor a hozzászólásom elérte a 9,26 pontozás. Ennek ellenére most 8,44-en áll. Habár nem látom olyan hozzászólást, hogy valaki nem tetszését írta volna a dologhoz, de elfogadom, hogy valakinek nem tetszik az, hogy mást is lehessen kérni az eventből, ami szerintem jó dolog lett volna, mivel egyedi karikat lehetett volna csinálni. Csak jó lett volna tudni esetleg mi nem tetszett és megvitatni.

Másik dolog:
Ahogy a hozzászólásoknál is látom, minél több szervert indítotok annál több elnézést sikerül kimondanotok. Ne akarjatok erőtökön túl csinálni dolgotokat, mert nem jó dologhoz vezet. Attól, hogy más országokban jelen lesztek nem biztos, hogy több játékos lesz, mert lehet, hogy itt fogják többen abba hagyni. Én tisztelem és becsülöm a munkátokat, de együtt kellene működni jobban a játékosokkal, mert lehet, hogy nem mondanak hülyeséget. Például játék javaslatoknál hozzászólhatnátok, hogy érdekes vagy esetleg megvalósítható egy dolog és arról beszélgetni. Mert sok játékossal társalogva jöttem rá, hogy sokan már a befejezésen gondolkodnak V2-ön 100-nál több szövetség inaktív és ez csak nőni fog, ha így folytatjátok. Birka is írta, hogy sok egyeztetés után sikerült elérni, hogy feltegyen nekünk egy játék változás megszavazását. Aminek örülök, mert lehet, hogy jó, de az is lehet, hogy nem. A játékosok egyik felének tetszik a másiknak nem. Nem az a lényeg, hogy meg lesz szavazva a dolog hanem az, hogy hány olyan játékos lesz akinek nem tetszik és utolsó csepp lesz a pohárba. Mert a régi szakikon változtatni nem újítás, hanem módosítás.

De ez ugyan úgy vonatkozik a játékosokra fogadjuk el, hogy VU azt akarja, hogy élvezetesebb legyen a játék de ehhez idő kell és nem fognak minden hozzászólásunkra válaszolni, mert lehetetlen.

összességében: változás kell. nem kicsi hanem nagyobb. Mert ezeket a játékosok nem veszik észre, hogy például a térképnél átlehet menni egy másik csapathoz, mert lehet, hogy mivel 3 arany relike van nem is tud.

Tehát nem kicsi, hanem nagy pl. több épület, változatosabb eventek, kristály hordások, Chaos hordások vagy sok más ilyen dolog. pörögjünk!
Dátum: 2011.06.08. 20:20:04
Köszi szépen. Próbáltam minden igényt kielégíteni vele, hogy a nagyoknak, kicsiknek, portyásoknak, vadászoknak, prémiumosoknak és nem prémeseknek is jó legyen. Ha így valósulna meg egyedi karikat lehetne csinálni. Mert valaki lehet, hogy csak állandóan tul. összeget növelné vagy olyan szakikat aminek nincs max-a vagy azokat szerezné meg amit csak egyszer kell. Így egy jó darabig nem kellene variálgatni az eventen csak annyit kellene vele csinálni, hogy elindítani .

Még egy jutalmazás: összes állat szintje emelkedne 5, 10, 15 pl. Így már tényleg minden igény szerintem meg lenne.
Dátum: 2011.06.08. 19:41:50
Nem rossz ötlet, hogy például dukátért el lehessen adni a relikviákat ami nem kell, mint a gyűrűket és nyakláncokat.