Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Drakoon

Oldal: 12
Dátum: 2009.04.01. 22:46:49
3-4 szintel lefele támadni? 20 PP? jobb vadászni mint portyázni?
remek, tényleg jobb a pasziánsz itt pár embernek ,de sebaj legalább lesz kit támadnom
30PP/nap, Krat aff turbóval maxolva...de minek is mondom, fentebb már kifejtettem.
nem baj hogy sokan nem portyáznak, nekem úgy is kell a LE. és való igaz, a TÖ nem minden, abból elég annyi hogy sokat üss és keeset kapj. a szakira érdemes ráfeküdni és a játékstílusodnak megfelelőket húzni.
Bandula..írok bent játékban.
ide ne rakd ki semmiképp.
Dátum: 2009.03.31. 04:06:01
Panaszokat hallottam a magasabb szintű LE lopásra.
Én már jó ideje csak portyából élek, és nem panaszkodom. csatánként a 1.000 - 4.000 LE megvan, persze változó arányban, de folyamatosan. értem ezt persze hogy hogy a Krat Aff turbóval együtt kifullozva 50re ami megduplázza a szerzett LE mennyiséget.
Egy Portya karakternél (újabb néven Pók karik ...elég lol oltás) alapok a következő dolgok:
- 0 vadászat (max csak küldetésekkor szabad vadászni, akkor is a lehető legkevesebbet, mivel túl nagy TP-t ad, ami köztudottan hátrány a portyakariknak.
- a TÖ folyamatos növelése, kiemelt helyen a Tám-Véd-IQ triász. (21. szintre 475-s TÖ ajánlott a stabil győzelemhez, így kapsz egy olyan védelmet hogy a portyákat 99.99%ban nyered. az a 0.01% az ha vmi űber kari unalomból betámad. Mezei vadász karik 100%ban esélytelenek, és itt a szerencse és a random sem segít.
- 30 PP/nap beállítás
- (lehetőség szerint prémium tárgyak, de a regeneráció miatt Prémium tagság)
- Kreatív Affinitás 30+20 (20 itt a Turbó)
- állat esetén (ami a sebzésfelfogás és + sebzés miatt igen csak jól jön) legalább 2 állat ill. a dinamikus haladásuk miatt 15-20s Inteligens Kedvenc
- Kritikus ütés ill kritikus varázslat 10-15 mind2re (több egyenlőre felesleges mert a magas TÖ miatt így is aláz az ember)
- Tanulás min. 40 lehetőleg 50
- Kereskedelem 20 + 20 (így 4 szinttel magasabb cuccokat tudsz megvenni, ami baráti előnyt ad
- Tudatturbó 40 (ebből ez a max. amit érdemes kihozni, a további emelés felesleges)
- továbbá a Transzpalántáció ami segít a LE igényt csökkenteni
- végül de nem utolsó sorban az Ultraspecializáció amit érdemes folyamotaos növelve kifullozni.
A specializációt havi forgásban érdemes nyomatni Védekezés - Támadás - IQ sorrendben.

egy átlagos portya alatt így nem gond kiosztani 500-600 dmg-t és a kapott sebzés is ritkán karcolja a 100t.
(persze itt nem említettük meg a klán adta + értlékeket ami jobb klán esetén 20 feletti tám/véd.
Lehet hogy nagyon sokat utálják a portya karikat, de ők az igazi sikerkarakterek.
Kérés - óhaj - sóhaj esetén szívesen segítek ha tudok.
Dátum: 2009.02.20. 13:00:50
Melyik beszédhangjaink mindig zöngések?
horkolás.
magánhangzók
nem rezeg egyik sem.
mássalhangzók

Erről lakótársam esti fűrészelése ugrott be


Az Antarktisz melyik oldalán esznek több pingvint a jegesmedvék?
Déli partjainál
Ugyanakkora a mennyiség*
Északi parjainál
Keleti partjainál

Az hogy nyelvtanilag is hibás 1, de hogy ekkora egy hülye kérdést még nem hallottam



Ki halt meg Balatonszárszón?
Ady Endre, egy szanatóriumban.
Csáth Géza, megszökött az idegiszanatóriumból és öngyilkos lett.
József Attila, elütötte egy vonat.
Móricz Zsigmond, lányának gyermeke született, meghatottságtól agyvérzést kap.

Ahogy elnézem, hogy ők Irodalmunk nagyja, kezdek félni, néha eszembe jut pár rím....nem akarok így meghalni
Dátum: 2009.02.07. 07:53:11
Mennyi (5!-119)*3?
2
4
1
3

Szedjétek már ki az ilyen hülye kérdéseket!!!
Dátum: 2009.02.02. 14:27:37
Idézet: Roseprincess - 2009.02.02. 09:01:42
Melyik részvények határozzák meg alapvetően (legnagyobb súllyal szerepelnek benne) a BUX Index értékét?
OTP, MOL, Richter, MTelekom
AIG, Nokia, ING, General Elektric
Rába, TVK, Fotex, Egis
Vodafone, Audi, Suzuki

Biztos, hogy ennyire toppon kell lenni a tőzsdén is?


Sztem ha vki kicsit is érdeklődik a közélet iránt és néha megnézi a Híradót akkor akarata ellenére is ráragad ez az infó. (bármely kisebb-nagyobb pénzpiaci mozgás akár a MOL-nál, akár az OPT-nél hírverés lesz 1ből). Lehet hogy én vagyok túl érdeklődő ilyen témák iránt (akkor bocs), de szerintem ez egy jó kérdés. Bár az is biztos hogy erősen korhatáros kérdés. Viszont ha azt vesszük hogy van pár mesefilmes kérdés amit igazából csak a 8-10 évesek néznek akkor kiegyenlített a dolog.
nem oltás, csak szimpla vélemény
Dátum: 2009.02.01. 19:11:58
Idézet: Sir Ny - 2009.02.01. 16:00:38
Idézet: Drakoon - 2009.02.01. 15:47:27
Na most durrant be végleg az agyam. Lesz@rom ha ebből kitiltás lesz v. bármi, de azért a primitívség és a butaság látom a tizenévesek közt is tombol. Nagybetűs GRATULA...ezért tartunk ott ahol tartunk.
Kvízkérdésem a következő volt:
A 2008-s adatok szerint mennyi Budapest lakossága?

1.904 millió
1.702 millió*
2.110 millió
1.854 millió

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.

Hát ha ez a kérdés Érdektelen lexikális tudás, akkor az összes focibuzi, mesetakonykóros retardált gyerek ócska kérdései meg átmennek, akkor kezd nagyon negatív véleményem lenni erről a játékról.
Mi lenne ha olyan emberek értékelnék a kérdéseket akik nem csak a hülyeséget tudják nyomatni, hanem a realitások területén is ott vannak!
SZÁNALMAS!!!!
piszok jó a helyesírásod, mondták már? tudod a kérdő mondatok végére az emberek kérdőjelet szoktak tenni...

a kérdéseddel meg az a baj, hogy egyrészt senkit nem érdekel, másrészt a válasz, amit helyesnek jelöltél meg, az hibás.



Na egy újabb okoska.
ad1.) Ha szerinted helytelen a válaszom írj a Wikipédia-ra...bár te biztos okosabb vagy.
ad2.) Nyisd ki azt a csipás szemedet, ugyanis a feltett kérdés utána VAN kérdőjel!
és nem utolsó sorban ad.3) Másrészt meg ha a te érdeklődésed csak addig terjed hogy érdektelen vagy fővárosos lakossága iránt akkor szánalmasabb vagy mint gondollak. De tudod mit? Ülj be vmi baromarcú meccs elé, üvöltsd a kedvenc játékosod nevét, és álmodj a kedvenc képregényeddel. Többre úgy sem alkalmas az ilyen genetikai zsákutca!
Dátum: 2009.02.01. 15:47:27
Na most durrant be végleg az agyam. Lesz@rom ha ebből kitiltás lesz v. bármi, de azért a primitívség és a butaság látom a tizenévesek közt is tombol. Nagybetűs GRATULA...ezért tartunk ott ahol tartunk.
Kvízkérdésem a következő volt:
A 2008-s adatok szerint mennyi Budapest lakossága?

1.904 millió
1.702 millió*
2.110 millió
1.854 millió

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.

Hát ha ez a kérdés Érdektelen lexikális tudás, akkor az összes focibuzi, mesetakonykóros retardált gyerek ócska kérdései meg átmennek, akkor kezd nagyon negatív véleményem lenni erről a játékról.
Mi lenne ha olyan emberek értékelnék a kérdéseket akik nem csak a hülyeséget tudják nyomatni, hanem a realitások területén is ott vannak!
SZÁNALMAS!!!!
Dátum: 2009.02.01. 10:49:11
Hány ország van Dél-Amerikában?
12*
13
10
11

Dél-Amerikának 12 független országa és 1 egyéb területe van. Falkland-szigetek jelenleg függő terület, de akkor is D-Amerikához kapcsolódó ország. Javítsatok a kérdésen. Összesen mennyi van v. hány független van?



Ha helyessen sorrendbe rakod a SSÉTER szó betűit akkor minek a nevét kapod?
Állatét*
Országét
Városét
Tengerét

Ezen a kérdésen már csak nevetni tudtam. Ha vki tudja az állat nevét írja már meg. De "helyessen" írja ám
Dátum: 2009.02.01. 08:59:14
Az alábbiak közül melyik termel boldogsághormont?
Atombomba
Víz
Mindhárom
Csokoládé*

Kívánok atombomba általi boldogsághormon termelődést annak aki ezt beírta.
Dátum: 2009.01.29. 16:20:29
Hány szénatomot tartalmaz a glükózmolekula?
9
3
12
6*

A kérdés pontatlan és félrevezető.
A glükóznak nyílt láncú és gyűrűs alakja is létezik. A nyílt láncú alakjának lánca hatszénatomos, elágazás nélküli lánc. Az 1-es szénatom egy formilcsoport része, a többi öt szénatomhoz egy-egy hidroxilcsoport kapcsolódik. A nyílt láncú alak 4 aszimmetriás szénatomot tartalmaz.
Dátum: 2009.01.29. 15:58:21
A kérdést csak emlékezetből írom:

Hány köbméter levegőt lélegzik ki az ember évente?
20000
5642
7000*
15000

Na elmegy ám a p....ba. még ha azt kérdezi hogy 1 nap mennyi arra azt mondom hogy ok, elfogadható kérdés, de hogy ÉVENTE???
Mi a f@...t kell átengedni az ilyen barom kérdéseket??
Am meg megszámolta az illető hogy ilyen rohadt pontosan tudja??? A google kiröhögött mikor beírtam a kérdést értelmezhető formában.
Dátum: 2009.01.28. 19:23:26
Javítanom kell a hsz-d.
A ló utóda a csikó.
a szamár és a ló kereszteződése az öszvér ami egy meddő állat.
igazából a kérdés a félrevezető, de ha az utódlást nézzük akkor az Öszvér a helyes válasz.
Dátum: 2009.01.28. 17:59:11
Nem kötözködöm csak mondom amit tudok....említetted hogy Cavinton-t kell szedni feledékenységre.
Mivel szakmabeli a kérdés nem tudtam megállni hogy ne commenteljem.
Tudományos tesztek bizonyítják hogy a Cavinton hatása még a Placebo (hatóanyagot nem tartalmazó, főleg pszichés eredetű betegségekben alkalmazott gyógyhatású készítmény) hatását nem éri el. Ezért is vonták ki a forgalomból, helyette Nitrát tartalmúakat hoztak be, amik az agyi erek tágítása során javítják a memóriát!
Szval többé nem aktuális a Cavinton hatásával érvelni.
Visszatérve egy pillanatra az SW gépekre, Akk. Bocsánat, nem tudtam hogy vannak A ill B megjelölésű gépek.
További jókat
Dátum: 2009.01.28. 15:07:31
Egy gyors osztás és megyek leugrok a 6. emeleti erkélyről.
Ennyire szánalmas, ostoba és buta kérdéseket feltenni kvízolimpián még nem láttam. Legnagyobb sárkány meg a hasonló baromságok??? mi van??? eredetileg azért regeltem be ebbe a játékba mert tatszett hogy sok jó kérdés van és növelik az általános műveltséget. De ami már itt megy az a SZÁNALMAS kategóriát erősen súrolja.
Minden 2. kérdés a hülye fociról, a speces fantáziaregényekről, lökött 8 éveseknek készült rajzfilmekről, és olyanokról szól hogy azt se tom eszik-e vagy isszák (és nem azért mert szűk látókörű vagyok).
MIKLÓS: Kérem hogy vegyetek fel pár józan ítélőképességű embert akik kiszedik azt a sok szemetet a kérdések közül, mert nagyon rontják a játék élményét és megítélését.

Most aztán nyugodtan lehet leszavazni, de az is csak a low embereket minősítené....fáj az igazság!
Dátum: 2009.01.28. 14:40:00
Mikor élt II. Ferenc Habsburg király?
1770-1780
1820-1850
1568-1610
1780-1790*

A gép (azaz a kérdés írója) szerint 10 évet élt. LOL
nos nyomozzunk kicsit:
II. Ferenc német-római császár (1768–1835), 1804 után I. Ferenc néven osztrák császár, magyar és cseh király...azt hiszem ez így pontos és részletes.

Szedjétek már ki a hülye kérdéseket!!!
Dátum: 2009.01.27. 20:11:57
Hol lehet télen "melegbe" focizni?
Jégen
Terembe*
Vizen
Levegőben

na mentek ám a.....
milyen hülye kérdés ez????
Dátum: 2009.01.26. 10:14:27
Milyen vadászgép nincs a "Csillagok háborújában"?
C szárnyú
X szárnyú
A szárnyú
B szárnyú

Helyes válasznak a "C szárnyú" elfogadható a gép szerint.
Namost, nem vagyok egy SW fan, de X az tuti hogy van. viszont A és B szárny szinte esküdnék hogy nincs. Kérem már hogy az ilyen hülye kérdéseket mellékeljük a játékból. Azt is meg kellene dorgálni aki ezt elfogadta.
Dátum: 2009.01.23. 11:38:52
Melyik város környékén található Magyarország tengerszint szerinti legmélyebb pontja?
Mátraszentlászló
Budapest
Pilisvörösvár
Szeged*

A gép Szegedet jelöli meg.
Valóságban a helyes válasz Tiszasziget. (75,8 méter)
Namost, a valóságban a 2 település nincs messze egymástól, de ezt én is csak nyomozás után tudtam meg.
Ha már vki kérdést ír akkor pontosan írja, és legyen már aki javítja is őket.

Egy kérdés a végére:
Valóban javítva lesznek azok a hibák amiket mi beírunk??
Dátum: 2009.01.20. 09:43:36
Ki Vaskezű Alex?

Ranagol pap
Parlamenti képviselő
Dartonita lovag*
Középkori király


MAGUS-t nyomattam pár évet, de nem is találkoztam ezzel a fazonnal.
am meg túl Spec kérdés...!

Am a Zöld Tündér valóban az Absinthe (egy 70% körüli igen erős alkoholfajta) ha emlékezetem nem csal Romániából eredeztethető vissza. fogyasztásához van egy különleges alakú pohár és egy hozzá való kanál is.
Dátum: 2009.01.15. 00:39:53
Melyik kerékpárváz svéd származású?
Wenson
Leader Fox
Alpha
Kona

...na most ugye vicceltek?
nem vagyok egy bringaspeckós
Oldal: 12