Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Tezuman

Oldal: 1234567
Dátum: 2023.09.13. 20:05:01
Egyszerre kell levadászni a 100-at vagy ha megállítom és új kört indítok az nem jó?
Nem nagyon akar tojást adni..
Dátum: 2022.10.12. 20:06:33
Lenne egy olyan javaslatom az eszenciákkal kapcsolatban hogy a katalizátor eszenciát is lehessen átváltani másik eszenciára vagy smaragdszelencére vagy bármire...
Dátum: 2021.08.03. 10:44:49
Olyan kérdésem lenne hogy a templomi pálca bekerül esetleg a jutalmak közé vagy már ne számoljunk vele?
Dátum: 2021.01.24. 10:27:36
Baraty amit korábban írtam azt megtudtad nézni? Megoldható majd hogy betegyétek a játékba?
Üdv:Tezu
Dátum: 2021.01.09. 10:43:09
Sziasztok! Elképzelhető hogy jeleztem ezt már a játékvezetés felé de megint megtenném.
A csatlósoknál a Diránium elosztásával kapcsolatban javasolnám vagy inkább kérném hogy vmit fejleszteni kellene hogy mondjuk legalább 10 ponttal lehessen növelni a tulajdonságaikat. Biztos vagyok benne hogy sokan vagyunk így hogy nagyon sok Diránium illetve barna mytokronit van egy adott játokosnál de nincs kedve elosztogatni mert rengeteg időbe telne pláne hogy már 7 csatlós is van aki harcol.
Előre is megköszönném ha ránéznétek
Dátum: 2020.03.03. 14:43:56
Üdv! Én még egy olyan fejlesztést kérnék még mindig lehet korábban is írtam már hogy a csatlósoknál a harci erőt ne egyenként lehessen növelni hanem mondjuk 10 -el legalább ahogyan a mytokronit képességet lehet rengetek + klikkeléstől lehetne megkímélni a végzeturakat.
Kérlek titeket nézzetek ennek utána előre is köszönöm.
Dátum: 2019.09.20. 17:27:00
Lenne nekem is egy javaslatom a csatlós képességeknél a harci erő növelését be lehetne állítani hogy ne egyesével növeljük meg mert rengeteg kattintás és idő, egy gombnyomással el lehetne ezt is intézni.
Úgy ahogyan mytokronit képességnél hogy lehet maxot vagy 10-el megnövelni.
Előre is köszi.
Dátum: 2018.09.24. 13:59:16
Igen müködik köszi.
Dátum: 2018.09.24. 13:14:34
Fel lehet már használni az időutazó pálcát? Csak mert arról volt szó hogy hétfőre lesz beáálítva a müködése.
Dátum: 2018.09.22. 12:53:42
Megoldodott jóváírták. Köszönöm Baraty.
A'Tuin
Dátum: 2018.09.22. 12:43:04
Üdv! Tudja vki ma van ügyfélszolgálat? Mert befizettem paypal-el a speciális ajánlatra de nem kaptam meg azóta se ennek kb. 3 órája.
Írtam de nem reagáltak azóta bízom benne esetleg a fórumot olvassák.
A'Tuin
V3
Dátum: 2018.02.15. 17:00:24
Köszi a javaslatot az sem rossz ötlet. Írtam is nekik remélem beállítanak vmit erre.
Dátum: 2018.02.14. 17:25:53
Igen arra gondoltam hogy aki eddig bronzzal ruházta fel a csatlósait de szeretne váltani ezüst vagy aranyra akkor eladásnál sok bronz jön vissza és azzal lehetne kezdeni azt hogy kheszon törmeléket visszakapni érte. Én erre gondoltam.
De ez inkább a vezetőség felé lenne egy kérés hogy ha betudnák ezt állítani az jó lenne megköszönném és gondolom másoknak is jól jönne.
Dátum: 2018.02.14. 15:52:05
Üdv! Én egy olyat szeretnék kérdezni vagy kérni hogy be lehetne-e állítani hogy a bronz lélekfókuszt el lehessen adni kheszon törmelékké?
Hogy ha esetleg vki ezüstöt vagy aranyat szeretne akkor ne legyen feleslegesen bronz az eladásnál.
Dátum: 2014.10.06. 14:22:54
Én is hasonlóképpen jártam elvesztettem az összes eseménypontomat mert nem tudtam még erről a nagyobb térkifordító cuccról és a simát használtam fel. Ez így nagyon gáz
Dátum: 2013.09.03. 08:54:57
A kristály horda tagjait mért nem bírom támadni kufár csatában nekem csak a portya listámon jelennnek meg?
Csak pár klónt bírok meg akik beneveztek.
Mi lehet a baj?
Dátum: 2012.03.22. 16:05:38
V2: A sötét mágusoktól Nekem8 és Lord Zero
Kár értük. Én nagyon sajnálom mindkettőt.
Dátum: 2011.12.15. 15:09:10
Jól van nagyon ügyes vagy! Tudjuk jól, hisz számtalanszor leírtad már ugyan ezt.
Eddig azt hittem hogy óvodás vagy, de lassan kezdek rájönni, hogy tévedtem.
Ne haragudj! Nem tudtam hogy autista vagy.
Dátum: 2011.12.13. 11:14:17
Persze, mert rajtatok kívül senki sem csinál semmit. Mindenkinek minden ingyen van, ellentétben veletek akik ugye mindenért keményen megdolgoztok.
Ha 4 kattintás lenne az egész akkor nyugodj meg hogy mindenki így rohangálna. A segítő kéz pedig nagyon is aktív karaktertől származik.

Egyébként a bérletet valóban nem tartottam fontosnak. Pont azért mert ekkora előnyt biztosít. Más világokon volt szkarabeuszom (kiherélték), kéngömböm amit szintén kiheréltek. A Xena által oly annyira magasztalt PVP rendszert pedig folyamatosan herélik.
Biztos voltam benne hogy a bérlet lesz a következő. Tévedtem, mert nem kalkuláltam bele hogy szép lassan az összes rinyagép beszerzi így ilyen téren semmi sem fog történni.
Megjegyzem nagyon helyes, hogy nem nyúltak hozzá hisz pontosan tudom hogy milyen "játékélményt" ad az utólagos belepiszkálás.

Továbbá csatlakozom az előttem szólóhoz. Én játszani szeretek. Ezért is lépek be nap mint nap. A "fejlesztéseknek" köszönhetően a játékélményt viszont csak a karakterem rombolásával kaptam meg.
Ennek egyenes következménye az, hogy a folyamatos önrombolás után elgondolkozik az ember azon hogy mivel tudná mindezt kopmenzálni. Ha nem így alakítják a játékot ahogy akkor nekem az életben nem kellett volna összeakadnom Xenával és akkor nem tudna miről rinyálni.
Dátum: 2011.12.13. 02:49:53
Itt egyedül csak te játszod az eszed.
Hosszú távon az aukciós bérlet, a tudás könyve (és még sorolhatnám) szintén irreális előnyhöz juttat, mégsem sírok emiatt.
Neked pl van aukciós bérleted, úgyhogy gyanítom, hogy a bérlet által adott irreális előny miatt nem aggódsz ennyire. Több tárgy mellett a reflex könyvét már beszerezted, most pedig a tudás könyvére licitálgatsz, úgyhogy lassan abba kéne hagyni a rinyálást...
Oldal: 1234567