Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Bottom30

Dátum: 2010.10.14. 16:57:11
Hűség
12 db sebgyógyítás (+10)
10 db idomítás (+10)
13 db intelligens kedvenc (+5)
15 db vastagbőr (+10)

így állok a hűség kategóriából. Sosem lesz már 5-ik fajta esszenciám ebből a kategóriából?
Miklós: Az esszenciakonvertellel miért csak katalizátort lehet csinálni?
Dátum: 2010.10.12. 23:46:21
Kijavították a gyakorlótér feltételt 30-ra
Dátum: 2010.10.12. 17:56:34
Ez mi ez? :

A dicsőség piramisa

A dicsőség piramisa egy gigantikus emlék az örökkévalóságnak. Az 50. szinttől kezdve minden 25 szint után újabb, különleges, megkülönböztetett rangok közül választhat a karaktered, amely megjelenik a toplistán is. Az elnevezést a beállításoknál változtathatod. A dicsőség piramisának maximális szintje 200.
Előfeltétel: Alkimista labor 50, Térkapu 50, Kennel 49, Gyakorlótér 35
Dátum: 2010.10.11. 16:55:55
Szeretnék kérni egy gombot, vagy valami hasonlót, hogy ne kelljen már végiggörgetni a kalandok szövegét, mert már régóta nem vagyok rá kiváncsi. Több mint 1500 kalandot megcsináltam, már nagyon unalmas, hogy görgetni kell, meg nyomkodni a gombokat. Ha lehetne valami olyan megoldás, hogy csak a kvíznél akadjon meg a kaland lefutása. A többi úgyis megvan, de csomó időt megsporólhatnék vele. Gondolom ezt hasonlóképp meg lehet oldani, mint a maximális állat, vagy maximális kalandszámot.

(A vadászat szövegét se olvassom már jó ideje, ott is lehetne olyan megoldás, hogy kiírja milyen állat volt a megfelelő jelzőjével, s mennyi LE-t adott.)
Dátum: 2010.10.11. 09:41:38
Épp azt akarom kideríteni, hogy mennyi támadásnál van a határ.
Dátum: 2010.10.11. 09:26:47
Mennyi támadás számít zaklatásnak? Van egy karakter aki rendszeresen betámad. Valahol olvastam, hogy mi minősül zaklatásnak, csak most nem találom.
Dátum: 2010.10.06. 13:00:35
Lesz külön lista a verseny állásáról?
Dátum: 2010.09.16. 13:28:01
Tehát akinek van aukciós bérlete az aukciós házból, az kap lélekkút katalizátort. Mi lesz azzal, aki most szerzi meg az aukciós bérletet a V2-n, s neki megvan már a féléves bérlete. A féléves bérlet automatikusan át fog változni?
Dátum: 2010.09.14. 17:33:44
Kinek van féléves inspirátora?
Dátum: 2010.09.14. 11:22:23
V2-n nem műxik a félorás frissités.
Dátum: 2010.09.13. 14:03:38
Reflexek könyve relikvia licit alapján volt szerezhető, tehát bárki megszerezhette volna. Az, hogy ez Charon-nak sikerült, az szerintem a jó játékának következménye. Ez előnyt ad neki, de minden relikvia erre való. Tehát akinél relikvia van, akkor az ne induljon, vagy kapjon büntetést az esemény időtartamára? Szerintem ne kapjon büntetést! Mert mint írtam, bárki megszerezhette volna. Miért nem voltatok ügyesebbek nála!
Dátum: 2010.09.13. 13:54:26
Igazán belelkesültek egy páran aktivitás mérő alapötletemre. Igaz én csak CSP-t írtam, de ez természetesen attól függ milyen a természete az eseménynek, melyiket használja majd el. Ha térképszerű, akkor mindkettőt figyelembe kell venni. Ha Zarknodszerű, akkor elég a CSP-t figyelembe venni. A TKP-t nem kellene belevenni, hisz arra esély sincs, hogy arra legyen kihegyezve egy esemény. (OFF: majd 1 pontot emelkedett a népszerűségi indexem, ettől az egy ötlettől, ez szerintem azt mutatja, hogy sokaknak bejött az ötletem.)
Dátum: 2010.09.12. 23:11:58
Most merült fenn bennem, hogy az aktivitást lehetne mérni, a hordák által összeségében elvadászott CSP-k száma alapján. Így a manakonstruálni fellépők nem lennének számítva. Mit szóltok hozzá?
Dátum: 2010.08.31. 15:27:25
A 3 alapszín: piros, sárga, kék.
A monitorok, TV-k esetében a 3 alapszín úgy módosul, hogy a sárga helyett a zöld kerül be.
Mindkettő helyes szerintem.
Dátum: 2010.08.30. 10:56:22
Találtam egy kreatív affinitás esszenciát vadászat során. Nagyon megörültem neki, mert pont ez kellett az tér-idő ultraesszenciához.
Erre belépek az alkimista laborba, s nincs sehol a krer.aff. esszencia. Ki tudja hányat bukhattam már el így. Ezt is csak véletlenül vettem észre.

Szerk.: 7 perc múlva találtam egy sebgyógyítás esszenciát. Az sem került beírásra.
Dátum: 2010.08.29. 17:17:47
Mi a Dream Team?
Afrikai nemzeti válogatott
Amerikai kosárlabda-válogatott
Minden verseny dobogósait nevezik így
Legjobb kanadai jégkorongozók csapata

Törlésre javaslom!
1. Afrika nem egy ország, hogy nemzeti válogatottja legyen.
2. Amerikai kosárlabda válogatott? Amerika egy kontinens!
3. Férfi vagy női, esetleg vegyes válogatottakról van szó?

Dream Team-ből több is létezett. Az első, a klasszikus Dream Team: az Amerikai Egyesült Államok 1992-es barcelonai olimpián részt vevő férfi kosárlabda válogatottja.
Dátum: 2010.08.29. 11:18:05
Miről híres Hajós Alfréd?
A magyar szoftveripar megalapítója.
Ő szerezte meg az első magyar olimpiai aranyérmeket.
Úttörő hadihajó-meghajtásokat tervezett.
Zseniális építészmérnök volt.

A 2-ik és a 4-ik válasz is helyes.
Dátum: 2010.08.27. 17:43:16
SPÓJLER!!!Nagyon tutkó a HP. A főgenya benne dundus prof. Mindig beszivatja HP-t, hisz nem adja meg neki az infot amit kell. Szegény HP mit gondol? Hát persze, hogy pitonra gyanakszik végig, mert unszimpi neki. És ez így megy a 6-ik részig, amikor piton csak megnyekkenti dundust. És ezt akarják kötelezőnek? Egyébként pont a hetediket nem olvastam el, csak a végét. Kiakasztó, hogy mindegyikben ugyanaz az alapséma.SPÓJLER VÉGE!!!
Dátum: 2010.08.24. 17:59:53
A Harry Potter Bolyhoska nevű háromfejű kutyája mitől alszik el?
a napfénytől
Zenétől
altatotól
semmitől

Milyen kérdésfeltevés ez? Talán: A Harry Potter regényekből ismert Bolyhoska...
Dátum: 2010.08.22. 15:13:05
Meg irja itt vki hogy a 20 szintü állat sajtolásakor kevesebb LE-t kap, mint amennyi az idomitás költsége volt. ez is mekkora csusztatás, anyám...


Csak annyit, hogy velem gyakran előfordul, hogy 72-75-ös alapszintű 20-as lépett szintű állataim sajtolásakor kevesebbet kapok, mint az idomítási költsége. Úgy 10 esetből 2-3 alkalommal kapok kevesebbet.

Nem tudok érdemben beleszólni, hogy mi, s hogyan lesz reformálva. A lényeg az, ha változtatás lesz, akkor majd alkalmazkodnunk kell hozzá.