Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Bazzi77

Oldal: 12
Dátum: 2012.11.11. 20:45:01
Sziasztok!

Már régóta bántja a szemem az a kvízkérdés, miszerint az emberi szem nem nő az ember élete során.
Ez az állítás valótlan!
Dátum: 2012.05.03. 19:10:25
Császári tekercset csak 2X lehet venni?
Azaz ha van 3 db ősköves feladatom, akkor mindenképpen kellene vennem őskövet a templom teljesítéséhez?

Köszönöm a választ.
Dátum: 2012.04.17. 23:12:02
Sziasztok!

Arról nem lehetne szó esetleg, hogy az összes feladatot ki lehessen most az egyszer (az első templomnál) dekrétummal váltani?
Szerintem bizti nem járna jól az, aki becsenget 36 X sokezer LE -t, viszont nem esne el az ismeretlen bónusz megszerzésének
lehetőségétől. Aki pedig kicsengeti a 15 X 36 őskövet, nos neki jár a bónusz.

Üdv:
Dolgos
Dátum: 2012.04.17. 09:15:27
Nekem is lenne számlálóhiba bejelentésem a Templommal kapcsolatban a 2. világról.
Szóval a kb 6000 tp szerzés / nap számomra (VF) elég komoly küldi, főleg, ha csak a tp
töredékét számolja. A 10 sajtolás / nappal is gondban leszek, főleg ha az eddigi
8 helyett 4 -et fogadott el. Mi lehet a megoldás? Az őskőbe kerülő tárgyak
számolása is ilyen közelítően működik? Van rá esély, hogy idővel visszamenőleg
korrigálva lesznek ezek a "küldik" ?

Üdv:
Dolgos
Dátum: 2012.02.06. 10:11:31
Megvan nekem a fejlődés platina öve. Most a kufáros event után felajánlja a nyereményeknél a fejlődés arany övét is!
Ha ezt választanám, akkor kapnék rá bónuszt, vagy ha véletlenül ezt választanám, akkor nem kapnék semmit?
A Landragóros event -nél korábban nem is engedte kiválasztani azt a bónuszt, amiből a lehető legjobb már a user birtokában
volt! De néhány jó karakternél láttam, hogy pl ebből a tárgyból az arany és a platina verzió is megvan nekik.

De nyilván az túl erős kedvezmény lenne, ha a -3.5% és a -3% is élne !!

Köszönöm, ha valaki tud válaszolni.
Dátum: 2011.02.04. 12:23:11
69. szintű vagyok és már csak 50% eséllyel tudom legyőzni a 115. szintű Xenót. A saját szintűm ellen lazán ment a küzdelem (a +20 -as ellen is, de a +40 már sok), de jelenleg nem nagyon éri meg a küzdelem. A vesztett csata nem is számít sehova? Az ment a kukába?
129 db
100 db
83 db
53 db
40 db
Te eddig 29 térképdarabot találtál.

Lassan gyűlnek a darabkák, ha nem igyexünk utolsók leszünk.
Na, mégtöbb ilyet:

A szerzett lélekenergiából 346 a helyes válaszért kapott LE.
A vadászat során találtál egy térképrészletet!
A vadászat során találtál egy kiégett őskövet!

A vadászat során egy kalandra bukkantál: Vadászat!

A szépséghiba, hogy az elmúlt 100 csp+pp -ből ez az egy db térkép esett.
Na hajrá hajrá, mert lassan az utolsók leszünk.
Ha mindenki ~4 db -nál tartana, akkor menők lennénk.
Azért annyit össze lehetett volna gyűjteni 2 nap alatt.
Sziasztok!

Szerintem nem sok esélyünk van elöl végezni, remélem a bronzot elhozzuk. (erre tippelek)
Meglepően jól állunk az első óra után.
Ne csüggedjetek, ha a nap végére visszaesünk, én majd holnap kezdem meg a gyűjtögetést nagyobb erőkkel.
És utána meglátjuk, mi lesz.
Dátum: 2010.11.11. 23:45:53
Fura ez az egész.

Magas szintű karakterrel mindent sokkal könnyebb fejleszteni, mint kicsi karakterrel. Megint megy a sírás - rívás és szabálymódosítás azok után, hogy a mezőny fele már regisztrált az eseményre. Szerintem mind a négy kufárnő kapjon +1 térkép / belépett nap / 21. szint alatti nevező, mert hátrányos helyzetű karaktert alkalmazott, valamint -1 térkép / belépett nap / 45. - 60. szint közötti prémium tag valamint minden 60. szint feletti végzetúr, csak hogy egy kicsit érdekesebb legyen.

De egyszerűbb, ha a prémiumos nagyoknak egyszerűen odaadjuk az aranymedálokat. (Bár a prémiumos tagság leírásánál ezek a tárgyak nem szerepelnek.) Nem értem miért kell ehhez 30 napos körítés.

Egyre kevésbé tetszik, hogy mindent olyanra alakítanak, hogy ugyanaz a réteg járjon jól.

65. szintről mondom ezt, max pp és csp bónusszal.
Szóval nekem jó a térképészetre a szint/3, de 40. szint alattiak megint csak tippelhetnek, az eventre nem lesz nagy befolyásuk.
Már így is tök uncsi a felső szinteken (mindig ugyanazok az arcok), és megint csak azt erősítjük a feltörekvő rétegben, hogy nem érdemes ebbe a játékba sok időt ölni. De gondolom Barrique sem fogja már magát szanaszéjjelélvezni, ha csak a kristály hordával tud harcolni és a tizedik helyezett 33 szinttel lesz alatta. (nem mellesleg: ki fogja szájtátva nézni a dicső karakterek, ha eltűnnek a nem elit karakterek? Azt kéne erősíteni aki béna, és nem azt, aki erős. Igy legalabb nem lennének egyformák a karakterek, csak közel hasonlóan erősek /legalább hihetnék/.

De ti értetek a játékhoz + a marketinghez is.

Valahogyan meg kellene teremteni a lehetőségét, hogy a nagyok is versenyezzenek egymással.
Pl: ha 10 db végzetúr van 70 -es szinten, akkor ők 3-3-2-2 arányban kénytelenek nevezni, és a nevezésnél lenne valamilyen licit eszközük (továbbiakban zseton), amit valamikor bónuszként szereznek. Minden kufárnál látszana, hogy ki ajánlotta a legnagyobb téteket (legtöbb zsetont), aki kiesik a háromból, visszakapja a licitjét, és ha nem bírja a versenyt 1 zsetont rak oda, ahol nem akart indulni senki közülük. Ezen az event -en pórul járt, de a legközelebbire neki lesz sok zsetonja és indul ott, ahol tetszik neki.
(Térkép event kezdetekor a helyfoglalásra elköltött zsetonok természetesen elvesznek.)

Félek tőle, hogy nagyon egyenlőtlen lesz a végzeturak eloszlása számban is és szintben is a kufárnők között most.
Dátum: 2010.11.11. 00:09:27
Azt vetném fel, hogy ha valaki 2X szerez azonos típusú medált, akkor a gyengébbet (vagy ugyanolyan szintűt) legyen lehetősége értékesíteni a kufárnál. Pl kaphatna érte valamennyi (kiégett)őskövet is.

Ennek a kérdésnek az 5. térképezésnél mindenképpen jelentősége lesz.
Dátum: 2010.10.21. 11:28:08
Köszi, közben már sikerült magamtól is kitapasztalnom.
Akkor nem dobtam ki több ezer LE -t az ablakon. Yuppiii!
Dátum: 2010.10.14. 14:00:07
26 / 2 = 13 TP és 46 TP!

Jól értem, hogy te ~50 szint különbségű állatokat akarsz összehasonlítani??
Dátum: 2010.10.14. 13:25:52
Nem, hanem ahogy a tul összeged nő, szépen lemegy 8-8 -ra 7-7 -re 6-6 -ra stb.
A lényeg, hogy a nem kívánt tuli kevésbé fejlődik, és a kívánt tuli -ra sokkal több LE jut, hiszen nem mindegy, hogy a tulit 48 -ról kell 54 -re, vagy 133 -ról 139 -re kell fejleszteni.
Oldal: 12