Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Petyb

Oldal: 1234
Dátum: 2009.05.04. 14:07:33
Őszintén nem értem miért kell, hogy folyamatosan nőjön az ősköves ár. elérhetne egy maximumot ahonnan kezdve minden tárgy őskő része állandó lenne. Ezzel már meg is oldódna a drága a játék probléma, és talán kevesebb lenne a törlés is, a magas költségek miatt.
Ezt sosem értettem, egy csomó olyan hülye szolgáltató van a világban, aki azokat szivatja akik már jó ideje ügyfelek, pedig igazán azokat kéne megbecsülni.
Dátum: 2009.05.04. 13:56:17
Pedig, ez már, egyre ritkuló jelenség, régen milyen sok ilyen volt!
Dátum: 2009.05.03. 12:59:42
Melyik cég gyárt a személyi számítógépekhez videókártyát?
Microsoft
Transmeta
IBM
AMD

Rossz kérdés törölni kéne:
Indoklás:
Az AMD nem gyárt videokártyát, maximum a tulajdonában lévő ATI gyárt GPUkat de nem videokártyát ezek csak chipeket gyártanak!
Dátum: 2009.05.03. 12:56:17
Melyik a világ legveszélyesebb kígyója?
Boa
Kobra
Vipera
Anakonda

Egyik sem, teljesen rossz a kérdés itt az indoklás:

Mi alapján mondja bárki azt egy kígyóra, hogy legveszélyesebb?
A legerősebb méreggel a tengeri kígyók rendelkeznek, de szárazon, általánosságban az ausztráliai kispikkelyű tajpánt tartják a legmérgesebbnek, a világon legtöbb áldozatot követelő kígyómarások elkövetői mégis a puffogó vipera (Vipera arietans) és az efa (Echis carinatus).

Egy kígyó mérgessége ugyanis több dologtól függ: az állat viselkedésétől (agresszijától), elterjedési területétől (emberek által ritkán/sűrűn lakott helyen él), a mérgfogától (vannak olyan kígyók, melyeknek igen erős a mérge, de a méregfoguk nem alklamas arra, hogy az embert megharapja), sebességétől és persze a méreg hatásától, összetételétől. Ha mindezeket számba veszed, akkor nehéz egy lege kihozni.
Dátum: 2009.05.01. 18:22:08
Mondjuk, háború esetén igazán feloldhatná a rendszer ezt a korlátozást, a szemben álló felekre vonatkozóan.
Dátum: 2009.05.01. 18:19:28
Azt hiszem találtam egy hibát.

Felvettem a lépjen állatod 10 szintet küldetést. Volt 2 állatom. mindegyiknek kellet 10 TP elküldtem őket gyakorolni, Szintett is léptek. Megadta küldetés a 2 szintlépést, utána kisajtoltam azt az állatot mert már túl magas szintű volt , erre elvette az egyik szintlépést
Dátum: 2009.04.30. 15:57:29
Pont ezért kellet volna erre gondolni mikor kitalálták ezt a szakértelmet.

A felejtés tök jó 10. szintig, na de 30-ra nem fogja senki felvinni, mert iszonyat drága. Ha csak önmagához képest nőne az ára és nem befolyásolná a többi szaki, a fejlesztésének az árát, azt mondom még használható is lenne magasabb szinteken is, de így.
Dátum: 2009.04.30. 13:40:35
Erre csak azt tudom mondani !+%"%+"
50 őskőért igazán járhatna ez a kis plusz!
Dátum: 2009.04.30. 12:40:25
Hordaváltásnál mi lesz a gyűlöletemmel?

Piros vagyok zöld gyűlölettel, mi lesz ha átmegyek zöldnek, csak ne utálhassam már magam.
Ez le van kezelve? Váltásnál felajánlja, hogy átrakhassam a gyűlöletet 1-1be másikra?
Dátum: 2009.04.27. 17:22:47
Hibás a válasz.

http://hu.wikipedia.org/wiki/SI-alapegys%C3%A9g
kandela

Mi a fényerősség SI-alapegysége?
cancel
canderel
candela
canberra
Dátum: 2009.04.24. 13:20:45
Jó ötlet a PPből való nullázás, de semmikép az 1 pontért nullázás! Be kell lőni 2-4PP közé a dolgot.
Dátum: 2009.03.25. 18:09:47
Nem tudom mások tapasztalják-e, de nekem folyamatosan adatbázis hibát dob az oldal, mire ide eljutottam legalább 20* kellet újra kérnem a lapot, 2 kijelző bekerülése óta vacakol az egész
Dátum: 2009.03.18. 16:17:35
A vastag bőr, hogy működik, mert nekem x, de még így is mindig beszednek 1pontnyi sebzést az állataim, nehogy már mindenkinek x+1-es legyen a másodlagos sebzése, mert eldobom az agyam! Vagy van valami titkos információ amiről megint elfelejtettek a fejlesztők szólni, (pl. csökkenti a sebzést 1ig, de 0ra nem!)
Közben kiderítettem, az egyik srácnak aki 1-eket sebzett az állatomba, 1-es volt a másodlagos támadása. Nekem nem 1-es a vastag bőr.

Ez akkor BUG vagy feature?
Dátum: 2009.03.18. 11:07:01
A vastag bőr, hogy működik, mert nekem x, de még így is mindig beszednek 1pontnyi sebzést az állataim, nehogy már mindenkinek x+1-es legyen a másodlagos sebzése, mert eldobom az agyam! Vagy van valami titkos információ amiről megint elfelejtettek a fejlesztők szólni, (pl. csökkenti a sebzést 1ig, de 0ra nem!)
Dátum: 2009.02.19. 16:12:08
Jaja van is hiba benne, itt egy:
Valamint egy lény esetén lehetne egyesszámban is a szöveg

Ilyet se láttam még minden körben elájult a lénye.

Mivel támadtál már az elmúlt 57 percben, fáradtan indulsz csatába. Erre a harcra tulajdonságaid 20 százalékkal kevesebbnek számítanak. Ellenfeled épp pihent. Ez kemény csata lesz! Idomított állatod, egy 41. szintű elmanakh is részt vesz a csatában. Vedekező idomított állata, egy 10. szintű zertax is részt vesz a csatában. Őrjöngve vetitek magatokat a harcba.

Mormolsz, kezedből kirepül egy villámcsapás. (-40 VP). 75 sebzést okoztál.
Vedekező feléd dob egy villámcsapás varázslatot. Futás közben szaltózol, hogy kikerüld a varázslatot. Csak 10 pontnyit sérültél.

Egy gyors csel után a Trollagyarral Vedekező védtelen felsőtestére támadsz. Talált, 27 sebzést okoztál. Ellenfeled állata 1 életpontot sebződött. Veszedelmes pörgentyü elájult. Elmanakh is támad. 5 sebzés!
Egy gyors csel után Vedekező a hasadat támadja. Melléütött! Zertax is támadnak. Nem találtak.

Erősen markolva fegyveredet, elsöprő erejű támadást indítasz. Vedekező 26 pontnyit sérült. Ellenfeled állata 2 életpontot sebződött. Veszedelmes pörgentyü elájult. Elmanakh acsarogva támad. 5 sebzést okozott.
Vedekező lesújt rád az Enyészmesterrel. Talált, 15 ép-t sebződsz. Az állatod 1 életpontot sebződött. Zertax is rádtámadnak. Nem találtak.

Minden erődet az ütésbe adod, ahogy lecsapsz a Trollagyarral. Talált, 29 sebzést okoztál. Kritikus sebzés! Ellenfeled állata 2 életpontot sebződött. Veszedelmes pörgentyü elájult. Elmanakh az oldaladon harcol. Mellé!
Vedekező rád veti magát, az Enyészmesterrel sebezhető pontot keres. Melléütött! Zertax is rádtámadnak. Nem találtak.

Egy gyors támadást indítasz a Trollagyarral Vedekező lába felé. Talált, 48 sebzést okoztál. Ellenfeled állata 2 életpontot sebződött. Veszedelmes pörgentyü elájult. Elmanakh is támad. 10 sebzés!

Ellenfelednek egy gyors mozdulattal megadod a kegyelemdöfést.
Ellenfeled ájultan esik össze.
A csatában összesen 225 sebzést okoztál, és 25 sebzést kaptál.
Dátum: 2009.01.22. 13:12:54
Találtam egy hibát, lehet már szóltak ez ügyben.

Portyázás és a kronokompenzáció együttes használata meglehetősen bugos.

5 ös kronoval 55 percenként támadhatok ugye?
támadok 4*, ahogy eltelik 55 perc támadok azonnal 2* és kiírja, hogy a következő támadásomnál már fáradt vagyok -20%.
Úgy vélem itt a krono-t nem veszi figyelembe a rendszer.

Üdv,
I.
Dátum: 2009.01.09. 15:37:27
Én azt szeretném javasolni, hogy legyen moderálás a játékban, csak egy jelentem gomb kéne a levelezéshez.
Sok más játékban van ilyen és egyáltalán nem válik a játék rovására.
Dátum: 2008.12.12. 10:56:34
Démoni karácsony írója
A helyes válasz: Paksi Endre (aki csak fordította)


Lothringer Miklós (Szerkesztő)
Paksi Endre (Fordító)
Paul Trent (Szerző)
Dátum: 2008.12.11. 10:14:24
Hány évig tartott a 100 éves háború? kérdésre a helyes válasz 100. Ahi természetesen rossz!
A Százéves háború (1337-1453) egy Anglia és Franciaország közt dúló, 116 évig tartó háború volt.

Egyébként hol kell a hibás kvízeket lejelenteni?
Oldal: 1234