Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Haltintop

Oldal: 1
Dátum: 2009.05.17. 15:14:00
Az állatreform szemét munka volt azokkal, akik állatfejlesztéssel akartak érvényesülni. Hátrányba kerültek azokkal szemben, akik más úton törtek előre. Ezt egy módon lehetne igazságosan "visszaegyensúlyozni": A kisajtolt állat szintje
szerint járna emelkedő mértékű LE, a befektetett energia kárpótlásául.
A zsákutcába terelt játékosokat nem visszafordítani kell, hanem megnyitni a lehetőséget az eredeti erőviszonyok helyreállítására.
Dátum: 2009.03.15. 09:24:21
Bonca, mégegyszer köszönöm a segítségedet. Azt hiszem kevesen vagyunk, akiknek nem tetszik az átalakítás, úgyhogy belenyugszom.
Dátum: 2009.03.14. 22:48:42
Bonca! 23-as szinten vagyok, és 33-as az elnyelése az állatnak. Az alapszintje 7-es.
Köszönöm a hozzászólásodat!
Dátum: 2009.03.14. 16:20:07
A gátfutók elindulnak a pályán. Nagy a küzdelem, kitűnő a verseny.
De mit csinálnak a szervezők? A 6-os pályán az utolsó gátakat lecserélik 30 cm-rel magasabb gátakra. El is bukott a versenyző, és nem érti, hogy ez miért történt vele? A többiek persze okosabbak, tudják a választ: rossz pályát választott. Nem a szervezők a hibásak, a gátakat ezután is lehet manipulálni.
Válaszom a kérdésedre: 59-es állatom volt, 39-es lett. Intelligens kedvencem 30-as, tudatturbót folyamatosan nyomtam bele. Most a meggyőzőkészséget töltöm fel. Hétközben nem tudok annyit portyázni, hogy életben tartsam, és a tulajdonságokban sem tudok fejlődni. Amúgy semmi vész, jó a játék, további jó játékot mindenkinek!
Dátum: 2009.03.14. 12:20:09
Neked lehet, mert nem fejlesztettél állatot. A szabályok felrúgása, ami egyeseknek különös hátrányt jelent, sérti az egyenlő esélyek elvét. Az állatreformot úgy is meg lehetett volna alkotni, hogy igazságos legyen.
Az erős szövetségek most különös előnyhöz jutnak, 2, vagy nemtudom hány 20-as állattal támadhatnak. Nekem csak egy állatom lehet, azt is elveszik tőlem. Kurva jó! Erre tényleg szükség volt.
Dátum: 2009.03.14. 07:55:06
Összefoglalom a véleményem az állatreformról egy hasonlattal. Elképzelek egy futóversenyt, ahol három kör megtétele után az élen futókat elkezdik kővel dobálni a versenyszervezők. Ha még akkor is vezetnek, akkor jöhet a távcsöves puska. Ez kommunista munka.
Jó ötlet volt, hogy nehezebben lehessen szintet lépni, de hogy valakinek a befektetett munkáját visszamenőleg leírjátok, az igazságtalan.
Nem fogom kisajtolni az állatomat, inkább befejezem a játékot.
Én védelemre és elnyelésre építettem a stratégiámat. Úgy akartam érvényesülni, hogy ne gyalázzam le a játékostársaimat. Most lerúgjátok a fél lábamat. Kedveztek azoknak, akik támadásból és kritikus ütésből 3 körben szarrá vertek eddig is.
Nem sírok, átmehetnék én is brutálba, de ez nem a stílusom.
Ez maradjon meg azoknak, akiket eddig is támogattatok. Előre a kommunizmus és a brutalitás útján!
Ha ezt így visszamenőleg meg lehet csinálni, akkor visszamenőleg adjátok vissza a LE-t, amit az intelligens kedvenc szakértelembe öltem bele. Ha az volt a cél, hogy a legerősebbek még erősebbek legyenek, az sikerült. A napokban támadott meg egy bajnok két állattal. Az egyik 90, a másik 20-as szintű volt. Most lett neki egy 20-as, meg egy 60-as állata. Tehát ő csak 35%-ot veszített, és nem 50%-ot. Van mégegy erősségem, a védekezés, amibe rengeteg LE-t költöttem. Megköszönném, ha azt is feleznétek, legalább könnyebben válnék meg a játéktól.
A mai napon az állatom 59-es szintről visszaminősült 39-esre. Azzal egy időben, hogy az elnyelés szintje megjelent. A másik világban is kijelzi az elnyelést, de megmaradt az állatom szintje. Ha ez valami szerkesztői hiba, kérem korrigáljátok! Milorium
Korábbi felszólalásomban (3. világ) igyekeztem feltárni a játék (szerintem) legnagyobb hiányosságát. A lényeg: a játék nem eléggé ösztönzi a tudást, és tudásvágyat. 9-es indexet kapott, ezért bátorkodom megosztani veletek további tapasztalataimat.
Az alsóházban a listavezetők már nem is kvízelnek, csak zsákmányolnak. Tehát a játék üzenete: vedd el a másét, ne tanulj, mert az csak hátráltat.
Nagyon ötletes kérdésekkel találkoztam, köszönet az alkotóknak. Őket újabb lehetőségekkel kellene jutalmazni, ez is emelné a kvíz színvonalát.
A játék készítőinek a legnemesebb stratégiája pedig az kellene hogy legyen, hogy művelődésre ösztönözze a fiatalságot, játékos keretek között.
A "harcosok", és a "nagyokosok" között legalább ki kellene egyenlíteni az esélyeket, így több játékos maradhatna a felsőházban is.
A megoldás az lehetne, hogy emelni kellene a jó kvízválaszért járó jutalmat.
További jó játékot mindenkinek!
Dátum: 2008.12.24. 17:27:17
Én egy nagy hiányosságot érzek a játékban.
Nagyon kevésnek tartom a jó válaszokra adott 10% jutalmat. Úgy is mondhatnám, hogy sokallom a rossz válaszra kapott 100% potyapremizálást. A tudást, és tudásvágyat
jobban kellene ösztönözni. Esélyt kellene adni az agresszív, de sötét harcosok ellen. Az intelligensebb és korrektebb stratégákat kellene hagyni jobban érvényesülni. A többiek tanuljanak (vagy áldozzanak).
Oldal: 1