Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Noyo

Oldal: 123
Dátum: 2009.01.07. 23:03:28
Én is szeretnék egy példányt a Diablo 3-ból! Sőt szerintem a Blizzard is, biztos megnéznék milyenre sikerült...
Dátum: 2009.01.07. 21:41:06
Figyeljetek, lehetséges hogy az 5. szintű óriáslajhárom nagyobbakat sebez mint a 7. szintű wantu? Vagy csak a véletlen miatt úgy tűnik?
Dátum: 2009.01.07. 00:02:12
De Miklós, hol van még az én szintemen a térkapu? Egyenlőre közöm sincs hozzá. Jó,tudom, ez is egy cél, de elég távoli.
Dátum: 2009.01.04. 17:15:48
És mi lenne ha a saját hordámból is támadhatnék karaktereket? (Mármint gyémánt a gyémántot stb) Némileg nagyobb lenne a választék portyázáskor, nem? Attól még ugyanúgy köthetnénk velük megnemtámadási szerződést meg ilyesmi, csak mondjuk a szintemen nem 1272 ellenfél lenne hanem 1605.
Dátum: 2009.01.02. 19:04:20
Újabb "hülyeség" jutott az eszembe... Ahogy nő a szintem (13), tényleg elfogynak az ellenfelek, max. a klánok épületei döntenek a tudásról mint támadás, védelem stb. , és elég nehéz olyan karaktert találni, aki ellen biztosra megyek. Bevallom, én a portyázást az állataim fejlesztésére használom, ha csak tehetem. Nem lehetne "virtuális" ellenfeleket, mintegy küldetésformán beszerkeszteni? Lehetne szintenként is változó, ha meg tudom ütni, akkor oké, ha nem, akkor tudom hol a helyem, némi veszteség árán. (Kerüljön a dolog mondjuk 10 portyázásba.) Nyilván ha sokadszorra győzöm le, már ne kapjak ,csak töredékpontot (LE-re gondolok). Sokan nem is portyáznak, én azért próbálkozom, de nekem hiába sok a portyapontom, gyakorlatilag esélyem sincs elhasználni, tehát fejlesztem magam a kvízből, a küldetésekből és a vadászatból, és ennyi. Ahhoz nem fűlik a fogam,hogy 3-4-5 szinttel lejjebb támadjak valakit. Így viszont vagy építek a szövetségemben -és kapok szerencsét biztosan- vagy magamra költöm a pontokat és a szövetségem kiutál. Csak a vadászatból "túl gyorsan" lépek szintet, és nem lesz mögötte sem felszerelés, sem tudás. Tehát a következő szinten megint belép pár karakter, aki engem pécéz ki "felülről". De ez csak javaslat, még ha sokaknak nem is tetszik, ne vesszetek belém, plíz!
(Miklós,elsősorban a Te véleményed érdekelne.)
Dátum: 2008.12.30. 23:53:57
Na most elárulom saját butaságomat,de mint 3 évet fizika szakon végzett tanárképzős,nem tudom,hogy Keppler melyik törvénye foglalkozik a dühömben már nem is tudom milyen fény/hullám dologgal.Ráadásul azt hiszem Kepler.Valóban én vagyok a hülye?Hogy lehet ilyet feladni?
Dátum: 2008.12.30. 15:54:00
Na,pont most egy csatában 4-szer ütöttek meg,megszámoltam.Hol van ehhez az egy szem varázslatom?
Dátum: 2008.12.30. 15:51:15
Figyuzzatok,ezt a segítő kezet a gép írja ki mert szüksége van rá éppen valakinek,vagy egyszerűen csak ott van a lehetőség ha segíteni akarnék valakinek a szövetségemben?
Dátum: 2008.12.29. 11:00:31
Most nem emlékszem hirtelen,az állatomat el tudják pusztítani?
Dátum: 2008.12.29. 10:58:24
Nem lehet...
Dátum: 2008.12.27. 01:14:46
Idézet: Thyrly - 2008.12.26. 19:40:16
Üdv!

Kérlrk szépen a paprikás krumplit, ha beméssz egy étteremebe ami ad is magára (ehhez nem kell drágának lennie) akkor két néven találhatod meg. Natúran elkészítve: serpenyős rostélyos, amennyiben kolbász is van benne: debreceni serpenyős rostélyos.

Thyrly


Na most a serpenyős rostélyos-ha már szakmázhatok-nevében a rostélyos eleve kifejezi,hogy akad benne némi hús,mégpedig marha,nem is nemtelen része...Az más kérdés,hogy burgonyával együtt pároljuk,ami a végén határozottan paprikás burgonya jelleget kell felvegyen-de ég és föld a kettő!Akkor a rántott csirkecomb is sült csirke és fordítva,csak van panír is rajta,és így tovább...
Dátum: 2008.12.27. 01:11:57
Nem azért mert szakács vagyok,de nem ugyanaz,az biztos.
Dátum: 2008.12.26. 11:12:09
Na,nekigyürkőzök,mert már egy ideje ezen gondolkodom,és ilyenfajta változtatási ötleteket nem nagyon találtam.

1.Fogalmam sincs,mennyire megvalósítható,de lehetne többféle fegyver,pajzs,páncél-de akár a hordák szerint is differenciáltan.Jelenleg gyakorlatilag szintenként megjelenik 2-3 cucc,és ennyi,mindenki ugyanazzal hadakozik.Valaki írta a fenőkövet,az sem butaság,én meg olyanokra gondolok,hogy tudhatna tűz/jég/akármilyen sebzést mondjuk egy kard,de csak bizonyos IQ esetén.Aki valamelyik tulajdonságát feltápolja x szintre,az tudjon használni annak megfelelő bónuszcuccost.

2.Nem nagyon érzem a hordák közti különbséget,de-kicsit magam felé hajlik a kezem-pl. aki smaragdos,az elég nagy hátrányban van.Miért?Ugye varázslatban vagyok jó.DE!Hányat is varázsolok egy portyában?Egyet.Közben mindenki üt rajtam kettőt-hármat.Pont olyanok,akik ugye a fegyveres dolgokat erősítik.Annyi előnyöm nincs a horda által,hogy én ezt egyetlen varázslattal kiegyenlítsem,főleg ha az el sem találja az ellent.

Talán értitek mikre gondolok,mert elég nehéz megfogalmazni.
Dátum: 2008.12.25. 22:44:52
Könyörgöm,ha elírás is,de a "Hányszoros olimpiai bajnok Egerszergi Krisztina?" kérdést írja már be valaki helyesen!Akik meg átengedték így,azoknak is gratulálok...Több tiszteletet és figyelmet érdemel ez a lány!
Dátum: 2008.12.25. 11:06:24
Írjátok hogy asztalitenisz,nem lesz vita
Dátum: 2008.12.25. 10:35:29
Mikor kezdték el visszafoglalni a hegyet a galetkik?
1999
2000
1998
2001


Mi van???
Dátum: 2008.12.24. 17:30:22
Lehet hogy belémköttök,de nálam okosabbak szerint csak 63 vármegye volt...
Dátum: 2008.12.20. 12:40:11
Azon gondolkodtam az imént,ha többször portyázok akkor ugye x százalékkal csökkennek a tulajdonságaim.De ha eközben-míg le nem telt az egy óra és újra teljes értékű leszek-valaki megtámad,akkor 100 százalékkal számol,vagy csak 90-80 vagy ahogy éppen állok?
Dátum: 2008.12.16. 20:04:33
A Klánháborús Veteránok Szövetsége tagokat keres.Mindent lehet de semmi sem kötelező!
Dátum: 2008.12.16. 18:31:51
No igen,tényleg vannak akik megtehetik hogy sztrájkolnak,és vannak akik nem.De én kétlem,hogy belegondolnak-e:hány embernek okoznak ezzel nem csak bosszúságot,kellemetlenséget,hanem ellenérzéseket is kiváltanak,nem is kicsit.Konkrétumok nélkül,én hiába dolgozok 320-330 órákat per hó,hiába is emelném fel a szavam,ha nincs szükség a munkámra,mehetek világgá,ha a főnöknek feszítek,felvesz mást,így az ember vagy kussol,vagy büszkén nem dolgozik,egyik sem jó.Persze,ki ne akarna több fizut,kevesebb munkaidőt,több juttatást,de egy nyugdíjas pl. hol sztrájkoljon?Én ha kis lakóhelyem főutcáján felvernék egy sátrat hogy tüntetek/sztrájkolok,tíz perc múlva el lennék takarítva,az biztos.Egységben az erő,valóban,de nehéz ezt tolerálni,ha meg elérik a céljukat,jön az irigység,bizony ilyenek vagyunk.
Szerintem nem kötelező a vasútnál dolgozni,tanárnak sem muszáj lenni,stb.mindent oldjon meg az állam bácsi?De hát az is a mi pénzünk,nem?
Oldal: 123