Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Gdd808

Oldal: 123
Dátum: 2008.12.16. 23:14:37
Az "Okozz ellenfelednek kritikus ütést, amikor megtámadod!" küldinél csak kritikus ütés számít, vagy kritikus varázslat sebzés esetén is megoldottnak fogja venni?
Dátum: 2008.12.16. 20:04:58
Áldom az eszem, hogy tegnap este elmentem berúgni... pont fél 12 körül léptem be legutóbb, úgyhogy nem történt semmi a karival

Úgy látszik, az ivás egészséges
A Smaragd Forrás szövetség is csatlakozik a karácsonyi fegyverszünethez.
Kellemes Ünnepeket Mindenkinek!
Dátum: 2008.12.15. 13:51:57
Jah, hát ha le akarod beszélni...
Ilyen alapon az 5, 10, ill. a 20 TP-s is az, X támadásért cserébe próbálkozz a legyengítetten, stb...
Nem tudom, a játékosok hány százaléka csinálja ilyen módon a küldijeit, én a magam részéről maradok nyögvenyelősebb változatnál, és próbálkozom. Igaz, nem is járok még csak a 27-nél , úgyhogy könnyen ugatok
Dátum: 2008.12.15. 13:05:47
Kicsit a WoW-os rész jutott eszembe a South Parkból... hehe.
Majd Stan apja ideér az epik karddal, és minden rendbe jön, ne izguljatok.
Dátum: 2008.12.15. 12:01:39
Miért, azzal aztán tényleg nem sok mindent kell csinálni, csak ülsz, és vársz
LE-befektetést meg aztán pláne nem igényel (igaz, addig más küldetésből sem szerzel... )
Dátum: 2008.12.14. 16:45:38
Idézet: winnie - 2008.12.14. 09:08:47
Idézet: Mortimer - 2008.12.14. 01:39:06
Miklós már foglalkozik vele.



remélem kiderül, hogy pontosan, mi is történt.


Csak egy ötlet: valakitől, aki nagy szinten volt, elkérte a legendából a linket. Nem tudom, működik-e az úgy, kipróbálni nem merem
Dátum: 2008.12.12. 06:07:47
Én 16. szintűként indultam a viadalon, és nekem nem Hollaa-t írja a kategóriám győztesének...
Dátum: 2008.12.09. 17:19:41
A Smaragd Forrás szövetségben két hely megüresedett.
Várunk minden smaragd végzeturat 15. TSz fölött, aki csapatjátékos, nem riad vissza az építésektől, és egy jól fejlődő szövetség aktív tagja szeretne lenni.
Dátum: 2008.12.09. 15:42:53
Mi volt helyes válasznak jelölve? Dr. Martens ugyanis valóban orvos volt. Szeretett sportolni, de egy síbalesetben eltörte (avagy kificamította, már nem emlékszem) a bokáját, és akkor alkotta meg a híres lábbelit, hogy kocogás közben a magas szár megfogja a bokát. Gondolom House-ra gondolt a kérdésfeltevő jó válaszként, és bevallom őszintén, szerintem a játékosok 99%-a is azt jelöli, mivel a Martens az cipő-/bakancsmárkaként él mindenkiben. Mint pl. a ping-pong, ami egy sportszermárka, ma már az asztalitenisz szinonímája.
Dátum: 2008.12.08. 13:12:09
Nekem pl. kimondottan tetszik a 10 döntetlenes küldetés, igaz, még messze vagyok attól, hogy felvegyem (23-nál járok). Tipikusan olyan, amit nem lehet csak úgy pikk-pakk megcsinálni, nagyon hosszú idő alatt van meg, de akkor abszolút sikerélmény (ha jól emlékszem szept. 22. óta kb. 5 döntetlenem volt...)
Idővel egyik sem lesz durva. Emlékszem, az 5 TP-s küldi milyen nehéz volt, most meg tizenakárhanyakat kapok egy-egy csatáért. Majd lesz gondolom olyan is, hogy vadászott dögök 1000 körül adnak LE-t, legfeljebb majd akkor veszi föl az ember a 40,000-es küldit. Mint a lélekkútkisütés/20,000 kombót.
Dátum: 2008.12.05. 14:55:26
CaveMan: Én szívesen elküdeném, de nem tudom, hogy hívnak a játékban, és a mélcímedet sem látom az adatlapodon...
Ez ugyan off-topic, de látom ráállt a téma a "hogyan üttessük le magunkat vadászat előtt" témára.
Én is lecsapatom magam erősebbel ájultra, utána pedig felveszem a régi cuccaimat, amik meg vannak tömve egészséget növelő kristályokkal. Mivel úgyse üthetnek, tök mindegy, hogy mi van rajtad, és az a plusz maxÉP kitolja a 15%-ra gyógyulást még jópár vadászatra. Egyébként meg az, hogy visszagyógyulva leüthetnek rögtön, és elvisznak az LE-dből, az csak színesíti a játékot. Nem értem, miért kéne olyan változtatásokat hozni, ami bárkit is bebiztosítana bármiben. Kérjetek karácsonyra Simset, ha ilyen játékot akartok. Szerintem.
OFF ismét: az én karim bemutatkozásában is benne van, hogy kimondottan építek, meg egy nagy smile, öniróniának van szánva. Szerintem másnál is.
OFF: Kezd úgy tűnni ez a fórumtopik, hogy kialakulóban van a régirégi rpg.hu-s átok: offtopik izomból, majd ezen egymással veszekedés (és akkor jön valaki hozzám hasonló, aki -szintén offban- leedukál mindenkit erről)
Felesleges dolog ez gyerekek. Mindegyikőtök elmondta már a véleményét a témával kapcsolatban, nem kell felváltva ismételgetni. Azért Bufkának köcce, hogy megvédte a karimat
Dátum: 2008.09.24. 15:23:35
Kaptam egy kvízkérdést, miszerint Steve Harris melyik együttes frontembere. Nyílván a Maiden a helyes válasz, de ott Harris nem frontember, hanem az alapító/dalszerző/szövegíró/basszeros. A frontember Bruce Dickinson. Szerintem.
Dátum: 2008.09.23. 21:01:16
Az élet értelméről jut eszembe, szintén kvízkérdés formájában jött elő, hogy a Galaxis útikalauz... szerint mi az élet értelme? (Vagy valami hasonló, a pontos kérdésre nem emlékszem) A válasz ugye 42, viszont emlékeim szerint ez nem az élet értelme, hanem a végső válasz, de javítson ki valaki, aki nem olyan régen olvasta...
Dátum: 2008.09.22. 13:16:59
Zoli: Egyéb Témák/Véktelen Mágia Temploma.
Hirtelen ezt láttam. Bár a HSZ-ekben jobban zavar a sok elírás, de hát arra mindenkinek magának kéne figyelni.
Egyébként ide írjam, vagy PM-be kellett volna?
Dátum: 2008.09.22. 09:46:09
Úgy látom, ez a javaslatok rész... Mit szólnának a Moderátor/Admin urak egy lazább helyesírás-ellenőrzés bevezetéséhez? Ha már a hozzászólásoknál nem is oldható meg egykönnyen, legalább a topic-címekben, mert rettenetesen bántja az ember szemét. Az enyémet legalábbis.
Oldal: 123