Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mortimer

"Hehe, a 14-16. szint az nem jó startégaság, hanem non-stop vadászat. "

Hülyeséget írsz. 16. szintű vagyok, 396 CSP-vel léptem át, mert muszáj volt.
Dátum: 2008.11.18. 11:58:37
"Oké, de ha valaki most regelt, elment 5 percre vadászni és megkapja ezt a kérdést, az hol nézzen utána?"

Ha ebből indulunk ki, akkor rakat kérdést alapból ki kellene dobni. Valóban így lenne jó szerinted?
Dátum: 2008.11.18. 11:36:53
Mindezekhez hozzátenném, hogy a Végzetúrral kapcsolatos kérdéseket semmiképp nem venném ki. A játék alapszintű ismerete bőven elvárható bármelyik játékostól. Igen, az alacsony szintűektől is. Nézzen utána! Az ő saját érdeke, hogy megismerje ezekre a helyes válaszokat, jobban játszon, és így több sikerélménye legyen. Ez alapján érthető lesz miért írom ezt:

Hány őskőbe kerül a lélekkút kisütése?
Nem kerül semmibe
Nem őskőbe, hanem lélekenergiába kerül
10
50
A kérdésre eddig 10 jó és 20 rossz válasz érkezett.

Szerintem ez szánalmas, főleg hogy küldetés is kapcsolódik hozzá.
Dátum: 2008.11.18. 11:19:59
"Csak az ÉP töltödik vissza maxra 8 óra alatt, a VP nem." Legalábbis tapasztalatom szerint.

Én erre már rég felfigyeltem, mert a Villámcsapás napi 30 portyánál borzasztóan zabálja a VP-t, rendszeresen gyógyítalokat vagyok kénytelen inni, annak ellenére, hogy raktam rendesen a mágiára. Belegondolni sem merek mi lesz, a 23. szintű újabb ősköves varázslatnál, az már 100 VP-be fog kerülni.

Merem remélni hogy hibás a regereneráció, de kétlem, mert ez borzasztó nagy bug lenne, kétlem hogy ilyen bennemaradhat.
Dátum: 2008.11.18. 10:38:17
Én elolvastam amit írt, kérdés te elolvastad-e, hogy én mit irtam.
Mindez hányadik szinten van? Észvesztő, kérdés hogy ezek a karakterek minek játszanak...
Dátum: 2008.11.18. 10:16:56
És egyben megnyitná az utat a rabszolgázás felé - most is vannak tizenx szintű buzogányos, 140-es tulajdonságösszegű karakterek, ezután ők majd nem építenének, hanem megvennék a cuccokat az egész szövetségnek a lélekkufártól, majd átadnák a tagoknak szinte ingyen.
Dátum: 2008.11.18. 10:12:57
Jerikó, jó az úgy, én is hasonlóképp vagyok, smaragdként. Csak az ÉP töltödik vissza maxra 8 óra alatt, a VP nem.

http://vegzetur.wikidot.com/varazspont
Dátum: 2008.11.18. 00:46:12
Teljesen normális. Az elnyelésnél sem a teljes összeget írja (pl. nem veszi bele sem az állat bőrpáncélját, sem a szintjét).
Dátum: 2008.11.17. 22:14:30
Alacsony szinten még nagyon erős a random szerepe, később csökken.
Dátum: 2008.11.17. 22:01:51
Melyik a legújabb FIFA PC játék?

FIFA 08
FIFA 06
FIFA 09
FIFA 07

Évente kettő jön ki ebből is...
Én nem írtam hogy csalók vagytok. Egyértelműen a rendszer rossz, hogy ilyen mértékű aránytalanságot megenged. Ha objektíven állsz hozzá, neked is el kell ismerned, hogy ez nem normális helyzet, és játéktechnikailag is rossz. Valamilyen korlát biztosan kell.
Nyilván ha így bejelented, biztosan nem vagytok hibásak, de azért azt is ismerd el, hogy a hozzátok hasonló LE statisztikával bíró karakterek teljesen esélytelenné teszik a versengést, és így a játék egész értelmét is megkérdőjelezik. Ugyan futhat még a játék akár két további évig, de a lapok leosztása már megtörtént, és ti csak még erősebbek lesztek.
Dátum: 2008.11.17. 15:44:35
Nyilván véletlenszerűen. Ha azonos világon azonosak, akkor is almás lenne: szövetségi fórumba beírja vki, többiek kikeresik a bonyolultabb válaszokat, és már meg is van a nyertes.
Dátum: 2008.11.17. 13:58:47
Átlagot kell nézni. Én 11-esével indítom a vadászatokat (55 perc két portyázás között), és a végén mindig összeadom, átlagolom a nyereséget. Tapasztalatom szerint nem sok eltérés van ezek között a sorozatok között.
Dátum: 2008.11.16. 22:28:26
Feltettem egy kérdést, hogy hány őskőbe kerül a lélekkút kisütése. "A kérdésre eddig 7 jó és 14 rossz válasz érkezett." Valahol azért szánalmas, hogy a legalapvetőbb játékszabályokkal sincsenek tisztában a játékosok.
Dátum: 2008.11.16. 17:25:57
Írj üzenetet privát üzenetet Miklósnak, biztosan utánanéz.
Dátum: 2008.11.16. 12:20:25
Milyen állatnév szerepel egy híres magyar matematikus nevében?
őz
róka
medve
farkas

Röhejes kérdés... Sokszáz magyar matematikus van, szerintem mindegyik választható.
"Ha a toplistából támadsz, ott nem látszik a segitségnyújtás, az alacsony életpont és egy csomó más minden, könnyen lehet, hogy 10 embert kell végignyomkodnod, amig ellenfelet találsz."

Megjegyezném, hogy ha a portyalistából támadok, akkor is számtalan olyan ellenfélbe szaladok bele, akit nem támadhatok, mert "nincs elég életpontja". Ha toplistában ugyanígy előfordulhat, de ott látom sorbarendezve + szakértelmek számát is, miért használnám a portyalistát?
Dátum: 2008.11.15. 14:26:45
Én is gondolkodtam vagy egy hete ezen a taktikán. Egy exceltáblában gondosan végigszámoltam, hogy mennyi LE-t kell befektetni a 26os szintre fejlesztéshez, azt 10-re vinni, megturbozni, kb. hány lény jön egy szinten stb. Nem az a legfőbb baj vele, hogy nagyon hosszú távon hozza vissza a befektetést (mert visszahozza), hanem hogy egy másik útvonal olcsóbban, gyorsabban nagyobb nyereséget hoz.