Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mortimer

Dátum: 2009.03.05. 20:14:31
Végülis nem rossz ötlet. Én azon gondolkodtam, hogy kimaxolom a sajtolást, ugyanis a jelenlegi helyzet elég borzasztó, de ha lesz ilyen küldetés, akkor meggondolom. Mindenesetre, a mostani "Lépj öt szintet küldetésnél" finoman szólva is jobb lenne
Dátum: 2009.03.05. 13:53:01
A kábítás/bénítás teljes keveredéséről tudsz? Még ugyanazon tárgy leírásában is változik, attól függően, hogy be van készítve, vagy csak a felugró ablakban jelenik meg. Fórumban is rendszeresen kérdezik hogy kell megcsinálni az ilyen küldetést.
Dátum: 2009.03.05. 13:29:11
Nemár Én legalábbis borzasztó sokszor nézem vissza a te és Miklós régebbi beírásait, hiszen az az egyetlen támaszunk kitalálni a játékot mozgató szabályokat. Így is elég nagy csapás volt a levelezésem teljes törlése.
Dátum: 2009.03.05. 12:45:24
Te komolyan elmentél vadászni, és 3 óráig otthagytad? Ezek után ne csodálkozz, ha simán lerabolnak.
Dátum: 2009.03.05. 12:38:44
"de a sok sebződés amúgy sem a legtáposabbak problémája volt"

Ez nem igaz. Engem kb. csak a toplista első fele üt, egy kezemen meg tudom számolni hány ember. Viszont ugyanúgy 1500-akat sebződőm, mint amikor én ütök le 3-4 szintet. Két támadás, és konyec. Egyetlen védekezési módom, hogy nem kerülök 35-40% életpont fölé, mert akkor szinte azonnal automatikusan nullázódom. Nem kárhoztatom őket, hiszen 46-48. szintről biztos vagyok benne, hogy nem tudnak napi 15-öt támadni, mert egyszerűen nincs kit, így logikus, ha feltűnök a portyázási listában, egyből kattintanak.

Ja, és nekem 86. szintű állatom van - még ennél is nehezebb lesz játszanom, ha ez a felére csökken, mert akkor már 25% fölé nem szabad majd mennem.
Dátum: 2009.03.05. 12:04:14
Gondold át még egyszer, mert hülyeség.

1. Ez csak és akkor igaz, ha sikerül a vakító fény. Ha nem, akkor szinte biztosan vesztesz. Ha pedig igen, akkor a magasabb szintű, erősebb varázslat is sikerülne, azaz ennyivel kevesebbet kell ütnöd közelharcban.
2. Az állatokra nem hat, és az ellenfél 2-3 állata simán sebezhet annyit, mint te közelharcban.
3. Mindezek mellé jön az ő sebző varázslata, azaz neked többször biztosan találnod kell, hiszen be kell hoznod az ellenfél varázslata okozhat hátrányt.
Dátum: 2009.03.05. 11:29:49
Ha több hónapig nem fog belépni, akkor ha eddig nem épített extrém sokat, szinte biztosan töltenie kell. De ti meg közben épitkeztek, szóval így igazságos.
Dátum: 2009.03.05. 10:56:03
Egyértelműen, ha azt nézzük, hogy még egy fizetős itallal sem valósítható meg az, hogy 5-6 csatát kibírjon az ember max. ÉP-ről. Ital nélkül ez 2, vagy max. 3 lett volna.
Dátum: 2009.03.05. 02:54:04
AKár a kapituláció előtt 1 perccel is felhúzhatjátok, számítani fog.

Ha lebontjátok, akkor már nem fog érvényesülni a hatása.
Dátum: 2009.03.05. 00:44:22
Szerintem csak idomítottnál veszti el. De végülis ilyen random mellett, amikor vadászatnál ugyanabból a lényből jöhet 500 és 3000 is, ráadásul ezt 60-as sajtolás szakértelemnél egy 12-es szorzó még tovább növeli, végülis lényegtelen.
Dátum: 2009.03.05. 00:41:13
Ariel szerintem hiteles forrás.

http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,33.400#hsz409

De itt egy másik, Dark Mongoose:

http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,33.360#hsz370

(Ehhez képest olvass vissza két hozzászólást - ugyanezeket a köröket már január 22-én lefutottuk.)
Dátum: 2009.03.05. 00:34:13
"Sajtolásnál jelenleg hasonló szintű állatok között is 3800 - 6400-ig terjed az LE"

Ugyanúgy, ahogy vadászatnál is... Szerintem ez úgy zajlik, hogy amikor elindulsz vadászni, választ a gép egy szörnyet szinthez képest -2/+2 sávban, 20 lényből. Ezután szerencsétől függően dob, hogy apró vagy hatalmas legyen, és ezután, hogy befogod vagy nem.
Dátum: 2009.03.04. 23:52:34
Ha ez így lenne, akkor a vadászós küldetéseknél, ahol bizonyos tipust kell levadászni nem számítana egy ilyen befogott állat is. Fórumban volt is rá megerősítés, miszerint az apró lényes küldetésnél nőtt a küldetésszámláló, majd ezután sajtoláskor nagyon keveset kapott a delikvens.
Dátum: 2009.03.04. 23:49:35
Vissza akartam keresni egy régen írt üzenetem, de a február előtti üzeneteim törlődtek, mind az elküldött, mind a fogadott mappából. Mi ennek az oka? Nem lehet képet, vagy fájlt csatolni, nem hiszem hogy pár kbyte tárolása akkora nagy terhelés lenne a gépnek.
Dátum: 2009.03.04. 23:20:40
Attól még, hogy csapdába ejted, ugyanúgy rajta van a módosító, csak nem írja ki, mint vadászatnál.
"Ezek költségét fedezte volna a vizitdíj, mivel az Egészségügyi Minisztérium nem nagyon bírja állni a "cehhet". "

Ettől függetlenül emlékszem én arra, hogy a kórházakban a vizitdíj automatákra rárakták a miniszter fényképét, és alá nagybetükkel a feliratot, hogy MIATTA KELL FIZETNI. Hogy az orvosi kamara hevesen tiltakozott a bevezetése ellen. Hogy _háziorvosok_ közösen kampányoltak, hogy el kell törölni. Vissza lehet nézni, internetes kereséssel gyorsan jön tucatnyi ilyen ujságcikk. (Pl.: http://www.orientpress.hu/portal.php?ReszletesHir=1&HirID=21572&ajanlo=RSS) De a legszánalmasabb tényleg az, hogy amikor eltörölték, akkor meg azért pattogtak, hogy "Az állami kasszából kell pótolni az emiatt kieső bevételt."
Szánalmas ország vagyunk.
"nemhiszem hogy mindenkinek van türelme hogy minden alkalommal plussz billentyűket nyomjon meg hogy nagy betűt irjon!"



Ezen jót nevettem, tényleg
Dátum: 2009.03.04. 12:41:22
És még így is kimaradtak olyan, jelenleg csak fókuszkristállyal elérhető dolgok, mint a bénítás, vagy a lélekenergia szívás. Egyébként előbbit nem is értem hogy lehet, hiszen több küldetés épül rá, és elméletben az olyan küldetések ki is vannak zárva, amiket csak őskővel lehet megoldani. Ezért is kapott a Lélekkút kisütése alternatívát. A bénításos küldetés miért nem kap? (Mellesleg a rendszer teljesen félreérthetően csomó helyen kábításnak nevezi.)
Dátum: 2009.03.04. 12:20:10
Ha a saját építésed 80 százaléka meghaladja az új szövetség lélekkútját, nem kell töltened semmit.
Dátum: 2009.03.04. 12:16:00
Mennyi az idő délben?

13:00
12:00
10:00
11:00

Törölhető.

Mennyi 24 szorozva 10?

230
240
250
255

Törölhető.