Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mortimer

"Megcélzod ellenfeled felsőtestét a Végzetpengével. Eltaláltad, 573 sebzés! Kritikus sebzés! Ezékiel, Whooááá, Whuuíííí és Húúúdecsípős az oldaladon harcolnak. 3 támadással 227 életpontot sebeztek."

Amíg ilyeneket be lehet nyomni, és van, hogy a varázslat nem jön be, tárgytalan ez az egész topik.

NÖVELJÉTEK AZ EGÉSZSÉGET!
Szerintem sem lett jó.

1. nem kell sírni, jó a mostani rendszer.
2. Egészséget kell növelnie mindenkinek.
Dátum: 2009.07.20. 14:08:37
Szerintem pedig szimplán csak egy plusz küldetést kellene berakni. A karakter 50. szinten kapja meg, és a küldetés az, hogy legyen az egészséged a szinted háromszorosa.

A legnagyobb baj egyébként azoknál a szövetségeknél lesz, ahol nincs magas szintű tag, hogy szóljon a többieknek.
Dátum: 2009.07.20. 13:55:45
Én pár napja tudtam meg, hogy van ugyanolyan nevű karakter V3-mon, mint az enyém. Idézem Baraty válaszát:

----------------------------------

Hali!

Sajnos nem tudom, lehet-e és érdemes-e ez ellen tenni valamit. Ez alapján akkor az egész játékban csak 1 Géza nevű karakter lehetne, vagy egy Gandalf, stb. Nem tudom, korlátozni kell-e ennyire a játékosokat (attól eltekintve, hogy ezt leprogramozni sem kis idő, mert sok helyen figyelni kellene az egyezést). Esetleg írd meg az info@vegzetur.hu -ra, hátha ott van ötletük rá.

Baraty
Dátum: 2009.07.20. 13:53:39
"Egyszerűen az egészség extrém növelésével sem lehet majd fedezni, a megnövekedett ÉP igényt."

Mi az hogy "extrém" ? Én jelenleg azt látom, hogy a játékosok jórészének egészsége a szintje dupláját sem éri el, miközben a legmagasabb tulajdonságuk a négyszerese körül mozog. (Lefordítva: 60. szint, 120-as egészség, vagy még annyi se, miközben az IQ és/vagy támadás 240 felett van.)

Aki ilyen statokkal mászkál, az ne is reklamáljon.
Dátum: 2009.07.20. 13:29:49
"Kémleld már le az élmezőnyt mekkora a maxhp-juk, és arányaiban mekkora sebzést osztanak ki varázslatból hozzá!"

Eléggé az élmezőnybe tartozónak gondolom magam, 13ezer életpontom van, a varázslatok meg 1500 körül sebeznek. Naponta kémgömbözöm a többieket, és abban igazad van, hogy a többség 8-10e körül mozog, de azért ennyi, mert nincs többre szükségük. (Azúrnak és Elitnek nincs portyacélpontja, alig csatáznak, így az életpont sem számít náluk sokat.) Minimális befektetéssel növelhetnének sokezret rajta. Nem akarnak.

"ha 1200 sebzés beszalad már egy csatában, abból biztos hogy 600 legalább a spell, és újabb 200 a blöki, arányaiban teljesen korrekt mi?"
Ha fele-fele az arány, akkor tökéletes a rendszer. Nem értem mi a problémád.
Dátum: 2009.07.20. 13:11:48
Te a tudatturbó szabályát is átirnád, amihez a fertőzésnek semmi köze.
Dátum: 2009.07.20. 12:51:39
"Isteni ital
Jelenlegi licit: 60 aranydukát (Medvig)"

Na, ez pont olyan ital, aminél a hülyéknek is le kéne esnie, hogy nem stimmel valami, de mégse...

60 dukát minimális esetben is 120 CSP vagy 60 tárgy. A CSP-t el se kezdem elemezgetni; a legbénább térkapus tárgy pedig 250 LE-t ad, azaz 60 darab 15e LE-t ér a kufárnál. Ennyiből igen sok gyógyitalt és varázsitalt lehet venni, amikkel nem egyszer lehet felnövelni az életpontot és a varázspontot is maxra
Dátum: 2009.07.20. 12:46:01
"Én is csak világ életemben le akartam maradni tőlük."

Azaz feladtad.
Dátum: 2009.07.20. 12:43:23
(És közben lesebzi az állatot, égeti a manát.)

Mellesleg a KH-ból csak az profitál, aki erős. AKi gyenge, az szív, de nagyot. És a működésükből következően egyre többen szívnak. Pl. ha most jönne be, a 8. embert már a legfelső nem tudná ütni, mert 4 szint a távolság. Azaz már a toplista hetedik tagja is megtudja milyen az, ha 3 szinttel magasabbról ütik. Akár 15% alatt is.
Dátum: 2009.07.20. 12:40:02
"Már csak azt nem értem, hogy a Miklós mdoeljében hogy nem szúrt szemet előre a 4000-4500-as varázslat körös csata?"

Ne vakítsunk már, kérem. Alig 50 játékos sebzett valaha 2e életpont felett, és ők mind 60. szint környékén vannak.

Másrészt ha a csatában lévő rekordsebzéseket nézed, akkor a varázslat az összsebzés FELÉT SE teszi ki (pl. sebeztem 5600-at csatában, abból alig 2200 volt a varázslat).

"Miért nem derült ki az, hogy egy maxos csatában jó ha 2-3 alkalommal talál valaki közelharcban, és azt is csak szerencséből?"
A varázslat egy dobás. A csata utána 6. És ebben a hat körben négy állat brutális sebzést képes kiosztani, ami ellen se védelem, se elnyelés nem számít. ("4 támadással 353 életpontot sebeztek.")
Dátum: 2009.07.19. 20:55:55
Ez nálam még belefér, ez legyen a legkevesebb.
Dátum: 2009.07.19. 13:15:58
Mind katában van.

Egyébként neked kéne a legjobban örülnöd, ha nem mennek el, ugyanis ha maradtak volna, akkor szintben lassan beérsz hozzájuk, azaz igen jó győzelmi esélyekkel ütheted őket te is.

Most viszont pihiznek másfél hétig, majd utána 73. szintű lesz a legfelső, és 65 a legalsó.
Dátum: 2009.07.19. 12:44:51
Sikerült sok ezer karakteren leírnod, hogy szerinted aki a toplista első néhány oldalán szerepel az mind gonosz, a többiek játékát alattomos fúrásokkal tönkretenni akaró ember. Gratulálok. Az a baj, hogy ezt az egészet te magad el is hiszed, és mivel ez nálad már hitvitává alakult, nem is érdemes rá reagálni
Dátum: 2009.07.18. 23:30:27
Smaragd.

Lásd aláírásom.
Dátum: 2009.07.18. 15:48:11
Nem teljesen értem milyen buktáról beszélsz. Ha kevés LE-vel mész, kicsit bukhatsz.
Dátum: 2009.07.18. 15:32:36
Ha változtatnának a szingulárison, akkor a top lassabban húzna el a top alsó részétől, míg felzárkózni ugyanugy teljes sebességgel lehetne, aki akar, annak meglenne rá a lehetősége.
Dátum: 2009.07.18. 15:19:05
Hülyeség. A top inkább vásárolna szintet, minthogy veszítsen.
Dátum: 2009.07.18. 15:14:25
Én egyetértek veled, de ezt ne nekem, hanem Miklósnak mondd. Szerintem is jót tett volna a játéknak, ha nincsenek ennyire széthúzodva a játékosok.
Dátum: 2009.07.18. 15:11:44
Manakonstrukció óta a lélekkút nagysága érdektelen.