Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dr_Faktor

Dátum: 2009.04.06. 12:28:57
ezt azé írhattad volna privátban is neki...

aztán meg még annyit hogy én internetes pályafutásom alatt ennyire demokratikus userközpontú játékkal még sehol nem találkoztam...ez jódolog egy bizonyos fokig uyganakkor rossz is mert azé azt beláthatja mindneki hogyha pl magyarországon is azvolna mindig ami az eccerű népnek izlik akkor bár lehet nem vernék a falat de hosszútávon nem volna túlságosan is jó és eléggé sok gubanc lenne...

megaztán a játékot a Vezetőség vezeti mi felhasználók vagyunk véleményezünk észrevételezünk de követelőzni és szemrehányni nemigazán illendő...ahogy számonkérni sem =)

mér mindig azlegyen ami a felsőháznak jó? ők mindig a saját bajukat nézik nem a komplett játékét...(nahjó van hogy a játékét is)

de ebbe nem megyek bele mer megint nekmesnek majd aztán én leszek a hibás ha halomra oltok mindenkit =)

egy a lényeg...szerintem ez a szavazásosdi nemfeltétlen tükrözni a teljes nép akaratát csak egy kis belső hangos magét leginkább...
az a baj hogy nemigazán tudom...tisztában vagyok azzal hogy sok a hülye idióta 2 forintot nemérő kérdés...ugyanakkor a saját bőrömön tapsztalom a túlzott szigort is már ami a kérdések értékelését illeti...

elhiszem hogy sok fölösleges kérdést kiszűrnek azok akik ezt teszik de ugyanakkor mivel ők si emberek hajlamosak lehetnek elhamarkodottan ítélni pillanatnyi hangulatuknak engedve...

viszont azt tudom hogy régen ha rossz kérdést vagy valmi miatt nem megfelelőt tettem föl megmaradt a lehetőségem újat írni mostanság ezmár nemígyvan...
azé ez eléggé szomorú statisztikai adat ha teszem azt 100 kérdésből 80-85 megy a levesbe...mer akkor ezzel az erővel fölös hogy a játékosok tegyenek föl kérdést...lehet én vagyok túl optimista és vagy bizakodó de nemhiszem hogy ennyire idióta emberek jáccanának a játékkal hogy iylen fokú szarkérdés és visszadobott kérdés dömpingnek kéne hogy legyen...
az nevetséges hogy elöbb utobb elekrülhetetlen hogy bizonyos kérdések előkerüljenek megint(nagyszámok törvénye) 3 lehetőség van leginkább...vagy annyira eccerű a kérdés hogy azé dobják vissza vagy annyira nehéz hogy azé vagy pedig már szerepelt és azé...néha megha szerncséd van akkor átcsússzansz...persze az is idegsítő tud lenni amikor 2 napos várakozás után derül ki hogy a kérdésed rossz...

Nemtom Zoltán...Szerepel?

midnestre az is biztos hogy vannak kérdések amik még akkor is többet érnek ha már van bent a rendszerben több példányuk mint egy vadi új ámde bőven lényegtelenebb dologról szóló...mert pl az effajta magyarországgal kacsolatos kérdések amellett hogy kapcsolódnak hozzánk(jobban mint hogy hanyadik évad lesz a mittomén Szökésben) amellett még oylan ahsznos információkat is tartalmaznak ami sneki kárára nem válik...

de nembaj...majd meglátjátok hogy mihez fog vezetni ez...

nekem világ életemben normális minőségi szinvonalas kérdéseim voltak...az új rendszer óta azonban sorra visszadobálják...és nemondja nekm senki hogy ennyiszer rosszat teszek föl mert azé az első második viszsadobálás után már az ember tényleg probál odafigyelni...

az pedig továbbra is akérdésértékelőket minősíti hogy feszt úgydobálják vissza a kérdést hogy ne lehessen újat írni...pitiáner banda...
nem foglakozok ezzel =)

ez egy olyan kaja amit fözzön az aki elvállalta...momentán az utobbi 4 kvízem mind vissza lett dobatva ráadásul úgy hogy a feltevés jogom is elszállt ezek után én úgyvagyok vele hogy tisztogassa az a kvízrendszert aki enynire tudja hogy mi a jó és rossz kérdés =)

világ életemben igyekeztem normális szép kérdéseket feltenni és ha nem is mindig ment át egyből a detektorokon legalább nem veszett el a feltevés joga de mostanában feszt úgydobáltatják vissza hogy nehogy feltehessek megint egy kérdést...
pedig sok iylen kérdés kering a rendzserben hogy ez meg az hanyas szinten érhető el meg satöbbi...az a baj hogy attol mer most szigorú az ellenőrzés attol függetlenül még sok kretén együgyű kérdés kering a játékban...egy átlagos user meg azthiszi hogy há a más iylen debil akkor ő is lehet az vagy nemistom...midnenestere az a lényeg ez a kvízelősdi nagyon kezd kicsúszni...

már én is inkább takarékoskodok amióta visszadobták a ki írta a himnusz zenéjét című kérdésemet...mer hogy már létezik iylen...há lol...nevetséges...aki akar midnenben talál kivetnivalót...

nemjó ez így...
Dátum: 2009.04.06. 10:55:35
Zoknihóód vagy hogyan is hínak...szóval...drága Felebarátom felvetésed értelmetlen nonszensz és ha ez nem volna elég még hülyeség is...

amikor álltalános iskolából mondjuk átmentél középsuliba elfelejtettél írni olvasni és újra kellett tanulnod hogy szebben tudd görbíteni a B betű pocakját? vagy most hogyvanez...

pontosan az ilyen dolgokra van bevezteve a felejtés szakértelem a játékba...igaz nem könnyű elérni és nem sikerülhet mindenkinek csak akik amegfelelő szövetségben tartózkodnak...merazé az akadémiát már nem a legyek hordják össze...

tehát aztjavaslom hogy bár szép és becsülendő hogy megprobálod szinvonalasabbá érdekesebbé jobban élvezhetővé tenni a játékot azért az iylenkor agyad egy eldugott zugából előpattanó ötleteid probáljanak megmaradni a realitás és ésszerűség talaján =)
Dátum: 2009.04.05. 21:40:37
fontosak az építészek...ebben a játékban megaztán pláne...biztos sok tisztességes ember van köztük akik tudják hogy a legnagyobb áldozatokat hozzák meg amit a játékban meglehet hozni egy klánért hisz azért ez jókora áldozatokat kíván az embertől hogy önzőségét legyőzve a klánközösségért tegyen nap napután lééenergiáit inkább dobva a közösbe minthogy magára költse...

másrészről azonban az is biztos hogy ha mittomén megvizsgálnának 100 hasrütészserűen kiválaszott épitész karaktert biztos lenne jópár köztük ami ezért vagy azért nem teljesen volna legállis...nahde hát ezvan...

Aztán meg az is biztos hogy egy időután eljön majd minden karakter életében az a pillanat amikor már jobban kifizetődő lesz épitenie mintsem sajátmagára költeni igaz ez nemfeltétlen 20as szinten van még de hosszútávon mindnekiből épitész lesz végül...talán...
"mert amit fel lehetett tenni sport témakörben jó kérdésként, azt már feltették"

hát ez mekkora hüyleség...

ezzel az erővel akkor jóformán már kérdést se lehet majd feltenni mert vagy tökeccerű és azé utasítják vissza vagy túl nehéz és azé utasítják vissza vagy tökjó meg szép csak annyira álltalános hogy már más is feltette...

javaslom inkább csak arra fiygeljenek az ellenőrök hogy a kérdés amit értékelnek ne tartalmazzon helyesírási hibákat és ne legyen valóban komplikált mer ez így hosszútávon egyre több elégedetlenséget fog szülni...hogy mindent viszsadobatnak
Dátum: 2009.04.05. 18:57:29
lol...észresevettem de tényleg már Tehetsg vok =)

a Tehetség után jön majd akkor a Mester? nah nem mintha valóban sokat számítana én sima Végzetúrként is elégedett voltam egyedül anno a poronty frusztrált de azon már túl vok =)

max annyiban számít hogy azé Státuszszimbolum a rang...vagy mifene
Dátum: 2009.04.05. 18:52:34
én sejtettem hogy 18 alatt van...azé láccik az írásaiból...báár nah mind1 nem mondok semmit...max annyit hogy ez a 102eik postom és kalkulációs számításokkal kikalkuláltam hogy még kb 98ra lesz szükségem hogy Végzetúr Tehetség legyek...
Dátum: 2009.04.05. 18:27:57
akkor már értek mindent =)
Dátum: 2009.04.05. 18:20:59
Dávid te fogadjunk hogy max 15 éves lehetsz...

egy jó vezető céltudatos karizmatikus szeméyliség...nem árt ha az emberei feltudnak rá nézni tehát egy jó vezető mindig törekszik jópéldát mutatni és nem éreztetni embereivel állandóan hogy ki a főnök...a tiszteletet nem fogja kivivni pusztán az ha az embernek hatalma van mások felett...azért még a vezetőknek is megkell dolgozniuk hogy emberei tiszteljék becsüljék

aztán van még pár apróság...

úgy mint Lojalitás Büszkeség Határozottság Erény Megbízhatóság Igazságosság Bajtársiasság Komunikáció...satöbbi satöbbi...

egy jó vezetőnek sokkal jobban kell fiygelnie a csapatára mint saját magára ha az emberei érzik hogy fontosak számára és hogy kölcsönösen számíthatnak vezérükre akkor a pokol bugyraiba is követik őt...

szal iylesmi lehet egy jó vezető...

csak azért írtam ezt mert ez a 100ik postom...asszem

Köszönöm köszönöm
Dátum: 2009.04.05. 16:34:02
nekm nicns panaszom...csupáncsak annyi hogy nekem se kéne ide írkálnom ha nem folyton nekem címeznétek a szösszeneteiteket...(tehát jó hogy olvasnotok kell ha mindig hozzámszóltok...idióta...

nah mind1 igazából egy picsit már kezd idegsíteni hogy amióta visszajöttem a bannból 85%ban csak kreténekbe botlok itt...úgyhogy Viszok maradjunk annyiban hogy szerintem megköszöntem azt hogy jöttél döntetlenezni..tehát nemtom mit jáccod itt az agyad totál nem a témába írva...ez nagyfokú retardáltságra vall...

egyébkéntpedig Winnienek igaza van nagyon jól látja a helyzetet(tudom ezzel most hogy neki adok igazat sokan azthiszik majd hogy biztos rosszul gondolja)...mert mindig a felsőház sírdogál az a felsőház akiknek nagyrészétől eddig csak kritikán aluli 1 soros hozzászólást vagy semmitmondó provokálást olvashattam...ígyaztán engedjétek meg hogy annyit mondjak...lol

szóval Máté én aztjavaslom hogy ne jáccad elöttem az agyadat...a jó isten áldjon meg...természetesen a dönrtetlenes küldiben továbbra is számítok rád =) de ha nem az se baj...
Dátum: 2009.04.05. 14:45:57
kvízolimpia 2 hetente van és minden esetben kapsz róla értesítőt asszem az értesítés után van 2 napod hogy jelntkezz(illetve hogy elvégezzed a tesztet)
Dátum: 2009.04.05. 14:36:48
engem érdekel a karakterem talán azért is jobb mint a tied =)

Otoaak vérforraló arroganciád kedvemre való de akkor mégjobb lesz amikor porbahullik karaktered Sharab Shaktor csapásaitól...hamarosan találkozunk neaggódj...de azt sose feledd ezt a háborút nem hetekben hanem hónapokban jáccák...

az épités jódolog és nagyon hasznos...mindazonáltal ez eléggé hülyekifogás illetve ürügy vagy magyarázkodás Dávidka...nah mind1...mér kell nektek folyton kötekedni illetve aztnemértem mér nincs valmi értelmesnek nevezhető emberi lény aki meglátja végtelen nagy bölcsességem és talentumom...kezdem magam úgyérezni mint Van Gogh nahde semmibaj...

Szeretek Közellenség lenni...inkább mint hazug lopott megvásárolt kikunyerált felértékelések árán népszerű =)

Edit:

ismét egy szinvonalas többrészre tagolt a problémák fonákjára rámutató hozzászolást olvashattunk Dávidtól...tapsoljuk meg...
Dátum: 2009.04.05. 14:00:32
végülis te nem vagy ezen képes túllépni...most is még én vagyok a téma és csak azért írok mert igazából ráérek hogy írjak...

ha középiskolás fokon tenném már rég túlléptetek volna rajtam amugy nemmegelpő hogy támadtok mert tudjátok hogy jobb vagyok a karakterem is fullos saját stilusom egyéniségem és egy átlagostól azé bőven élvezhetőbb szinvonalam van...szal az a helyzet kicsit talán több tisztelettel lehetnétek felém...nemazé mer nekm annyira kéne a tiszteletetek de egy alapfokú minimálisat azért megkövetelek ahogy mindenki más is...és amig ti erre fittyet hánytok addig nemhiszem hogy eltudnátok dönteni kinek milyen is a szinvonala...

aztán meg Valmont aki így címezni nekem a privát üzenetet hogy Kazincy nos az inkább ne utaljon és ne használja Kazinczy Ferenc nevét mert ez az égő..nem az hogy én felcserélem néha a betűket...

kapszkodtok ebbe a helyesírásosdi dolgoba de annyira már nemterjed a kapacitásotok hogy megtudjátok különböztetni a félreütést a helyesírási hibáktól...szomorú vagyok...

Edit:

az 5 hónapos küldetés meg úgyjó ahogy van már csak azért is mert méne...de ha rövidítik akkor se 1-2 legyen mer az továbbra is vicc...
Dátum: 2009.04.04. 20:47:45
igen igen minnél magasabb szinten fogod be valszeg annál tápabb a lény =) bár az se jó ha az ember túlgyorsan cserélgeti az állatait olyan állatot kezdj el nevelni akinek teccik a képe...legalábbis én ígycsináltam =)

Mormond...igen igen az nagyon jó lenne ha beajánlanál...és kösz =)
Dátum: 2009.04.04. 20:21:40
nem kell ide világ4 szerintem annyian azé nemjáccanak még a játékkal...vagy igen? mind1 Világ1 a tuti az az első az ősiföld mindenki odajöjjön xD

nahde én mást szeretnék kérdezni...szal van itt olyan aki volna olyan áldott jó lélek hogy ha világ1en van és nem gyémánt hordás az reklámozná a klánjában hogy Sharab Shaktor (ez vagyok Én) döntetlenes küldivel szöszmötöl és hogy jöjjenek bátran?
Dátum: 2009.04.04. 19:39:42
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...

és döntetlenes küldire keresek vállakozó partnereket...szintem 32...világom 1...hordám gyémán tde csak felfele tudok támadni...viszont aki döntetlenezik az jöjjön bátran...állandóan bevagyok öltözve ha nem az azt jelenti éppen jáccok tehát ha írsz öltözök...

eccer már nekikezdtem ennek a küdletésnek akkor 2 hét alatt mindössze csak 1 sikerült...remélem ezuttal gyorsabban fognak növekedni a döntetlenek...

mindenkinek Kösz aki jön és akihez majd mehetek...további kellemes napot