Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dr_Faktor

Dátum: 2009.04.15. 12:21:30
olyan kérdésem lenne hogy van a Végzetúrnak valmi hivatalos chatje vagy egyébb iylemije ahol a játékosok társaloghatnak egymással? ha van hol? ha nincs ménincs?
Dátum: 2009.04.15. 11:23:16
olyanra gondoltam mivel sokan panaszkodnak hogy nincs léé a játékban magsabb szinten(ileltve nem tudnak rabolni)

hogy egyrészt a tárgyak árát kicsit feldrágitanák hogy nehlehessen egyik óráról a másikra kigyüjteni...

a másik pedig a 15% alatti életdolgot konkretizálni szal mittomén 50 életpont alatt nemlehet támadni a karit...egyébként igen...ez azé lenne jó merígy nem lenne az hogy leüttetik magukat aztán élnek mitn marci hevesen és órákig védve vannak

tudom tudom sokak szerint ez kiszúrás volna viszont talál nagyobb léémozgást biztosítana a karakterekközött magasabb und alacsonyabb szinten is
Dátum: 2009.04.15. 10:43:49
hát én aztudom hoyg egyelőre a játék totálisan elegendő élmáényt nyujt ahoz hogy neérezzem a szükségességét valmi kis itt megsimert barátikörnek...persze azé probálok kommunikálni a többi játékossal meraz ember társaslény még a neten is de ettöl független én még megtalálom a magam kihívását a gameban =)

az jóvolna és eztmár többször si elírtam ha lenne egy amoylan kis város beépitíve ajátékba ahol az arra késztetést érző végzetúrak és végzetúrnők összejöhetnének kicsit szerepjáccani(tudom iylen van a forumon is) de áhhh azé a játékban jobb volna...egyébként ezen város megvalósítása már csak azért is jóvolna mer így hosszútávra adna az emebrkenek játékélményt és uyge itt nem lehtne oylan hogy áhh már eztis kimaxioltam nincs több cél
Dátum: 2009.04.15. 10:34:21
minnél elöbb kezded el tölteni annál hamarabb fejzed be...nyoamssad föl az épitésed meg a turbódat azt kész...

Hát Cirip én elsődlegesen jáccani szeretnék...barátaim vannak a valóságban is így anynira nemérzek rá késztetést hogy csupa jófejfazonnal dumálgassak klánforumon miközben az épitkezések meg az egyebek nem haaldnak sehova...

számomra első a játék cska aztán jön a társaság...

hát ha azt nem számoljuk hogy alélekkút töltés akkro igazadvan valóban nem kerül semmibe a kibe lépkedés =)
Dátum: 2009.04.15. 10:29:27
odavissza lépkedni hüyleség ha jókari vagy akkor menni kell erős jólfejlődő szövetségbe nem szabd hagyni hogy csak azé sorvadj el 1 klánban merhogy haverok...a legnagyobb fostosság ami történhet egy karakterrel ha bekerül egy szarszövibe ami nemhalad sehova

hálistennek az én szövetségem ahol vagyok az egy jólfejlődő ksi hely így én elégedett vok...
Dátum: 2009.04.14. 15:08:28
olyat találtam ki hogy milenne ha a kiégett őskönek lenne még egyébb szerepe is azon túl hogy őskövásárlásnál jóljön és hogy lehet épiteni a kristályosítót...

hogy mit lehetne kihozni belőle azt nemtom...de hátha lehetne találni valmi egyébb dolgot neki mer az az igazság hogy dugig vok kővel és annyi őskövet nem rendleek a kristályosítót meg nem kell a végsőkig épiteni...
Dátum: 2009.04.14. 14:03:05
ez nem villogás volt csak vázoltam neked a dolgokat ha már érdklődtél =)

én se pontozok le senkit merő passzióból de tény ha valki megsért esetleg lekzelő velem flegma rosszindulatú satöbbi satöbbi akkor méne pontozzam le...aztánmeg örülök hogy ígylátod a dolgokat Viszok...egy tökéletes világban ez ígyműködne csak sajnos ez itt korántsem egy tökéletes világ...

pont ezé rossz ez a pontozósdi és hidd el én még a gerincesebb tisztességesebb gonoszok közé tartozok heheh...vannak tőlem ezreszer rosszabbak is...

pl engem az utiobbi időkben lépten nyomon felpontoznak csak azé mer tudják közellenség akarok lenni...mijez ha nem szintiszta rosszindulat? nah mind1...
Dátum: 2009.04.14. 13:49:39
én sokat pontoztam le egy időben =) mostanában már ritkásabban...egyébként ez a forum egy nagy hibája...ez a pontozósdi rengeteg visszaélésre adhat okot...ha szólnék pl 4 haveromnak hogy szisztematikusan menjünk végig és adott emberekt értékeljünk le igencsak lelehtne húzni a dolgokat...de áhhh...már kinőttem ebböl...

nahde semmi gond...pl engem mindig lelehet értékelni és cserébe szivesen adok 10eseket...szertenék újra közellenség lenni de áhh már csak utált vok...ha nemfiygelek oda pár hónap múlva még kedvelt tag is lehetek...hajaj...sok a gond...
Mazlee nemnagyon tudom miről beszélsz...de biztos...
nem az NPC dolggal van bajom...az szerintem is nagyon jó ötlet...én konkrétan ezt a szintőrösdi dolgot kifogásoltam mer ez szerintem butaság volna és hosszútávon több hátránya mint előnye lenne...
ez a szintőrösdi egy orbitális hatalmas nagy kreténség...és akkor még finom voltam...

vagy túl gyengék lennének(ezesetben semmi értelmük) vagy túl erősek(így tovább nőne a szakadék erős és gyenge játékosok között) arrol nem is beszélve hogy én akkor jáccós ruciban(kispajzs buzogány bőrvért) mennék nekik merazé az jónagytáp volna ha vígan lebzselhetnék 1 szinten azt akkorára gyurnám a karakterem amekkorára nem szégyellem...

hát ennyit tudok ehez hozzáfűzni...kéremkapcsoljaki...
Dátum: 2009.04.14. 11:47:09
jóvolt ez a Húsvét...férfinap úgysincs nőnap viszont igen majd akkor legközelebb a csajok jobban járnak azt kész...kicsit most terror volt a lányoknak háde nahh eccer 1 évben a férfiaknak is lehet habzsolni a dolgokat...

akik meg lengették a véreskardot az elmult 2 nap alatt azoknak csak annyit szertnék modnani hogy...lol...

én kb 350 lélekenrgiát kaptam minden egyes nőtől és saccperkbra olyan 14 000 lléét profitáltam belőlük a 2 nap alatt azé ez egész szép kis összeg...úgyhogy én elégedetten dőlök hátra...

ám az tény hogy jövőre majd valmivel humánosabb megoldást kell kitalálni hogy a nőstények se húzzák a szájukat az iylenkor ugrásszerűen megszaporodó látogatók láttán...
Dátum: 2009.04.13. 17:54:22
viszont oylat lehetne hogy sima házasság ha két ember mondjuk tényleg egy pár a valóságban vagy tán itt ismerkedtek meg akkor méne lehetne egy kis opció amivel ezt más játékosok elött is felvállalhatnák...azt ennyi...nem kell semmi csiribiriség..max annyi hogy a jeggyürű kikovácsolása kerülne mittomén 20-30 kiégett ősköbe és akkor ha ezmegvan akkor jóvan...
Dátum: 2009.04.12. 20:32:48
túl könnyen lehet megszerzeni az új cuccokat...szal nemtúl drágák...némi odafigyeléssel lazán lehet gyüjteni úgy hogy lopni se nagyon tudjanak ha a cuccok bedrágulnának és nemlehetne 1 nap alatt összegyüjteni rájuk a léét akkor sanszosabb lenne magas szinten is a rablás...gondolom én...aztán lehet tévedek
Dátum: 2009.04.12. 19:18:32
hey ez a Vezetőség döntése volt odafent gondolom mérlegeltek pro és kontra azt ez lett a vége...én csak kihasználom a helyzetet illetve az alkalmat...

megjegyzem biztos vagyok benne hogy nőnapon majd legközelebb kedveskednek valmivel a lányoknak is...azt ennyi...akinek gyenge karaktere van azt ígyis ugyis agyonverik...mind1 hogy nő vagy férfi...ma és holnap talán kicsit többet kapnak a nők de hey a húsvét mindig is erröl szólt...a húsvét az jobban a fiúk mint a lányok ünnepe...oszt ennyi =)
Dátum: 2009.04.12. 19:06:58
Boldog Nyulat...öhhh pontozzátokmár le ezt a hozzászólásom pls...1eseket adjatok =) aki megteszi az megcselekedte a mai napi jócselekedetét
Dátum: 2009.04.12. 19:03:37
Serenity akkor meg talán tanulj meg külömbséget tenni játék és valóság között és a játékban lévő húsvétflesset ne keverd a vaóságbeli húsvéttal...ha meg nem megy akkor IJ =)

amugymeg szerintem a nők 85% nem rajjong a húsvétért...ezvan

még annyit hogy tudom ez hitványság de én egésznap ma is és holnap is női karaktereket fogok ütni mert a sok kicsi lééből ami plusszot adnak egész szép összegeket lehet gyüjteni...akinek ez nemteccik az jöhet...Sharab Shaktor néven a Világ1ben megtalál...
Dátum: 2009.04.12. 18:56:04
a nők sosem örülnek a húsvétnak és mindig minnél elöbb túl akarnak rajta lenni ezértaztán ez a kis poénfless ami a játékban van ha úgynézzük eléggé életszerű =)
Dátum: 2009.04.11. 22:51:47
annyit szertenék kérdezni hogy látjátok ezt amit írok?
Dátum: 2009.04.11. 22:46:52
ez nem tiltakozás ez eccerű kérés...pontozzatok le...de látom nem megy mer vannak akik direkt nem pontoznak le...nevetséges és gyerekes...

noh mind1 legalább lesz újra okom pontozgatni nekem is =)