Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dr_Faktor

Dátum: 2009.04.30. 16:27:24
Hűség Záloga furfangos egy turpisság...meg az a fertőzésfelező se rossz...

a Kőműveskanál meg nagyon lol...heheh...jópofa...remélem oylan karakterhez kerül aki méltólesz rá ill hozzá...az egy Szabadkőműves ereklye szal becsüljétek meg xD
Dátum: 2009.04.30. 15:59:48
Rájöttél, hogy egy szakértelemre mégsincs szükséged többé? Mostantól végleg megszabadulhatsz tőle! Legfeljebb olyan szakértelmet felejthetsz el, amelyiknek a szintje nem nagyobb a felejtés szakértelmednél. A felejtés szakértelem - a többitől eltérően - nem növeli a szakértelmek fejlesztési költségét.
Dátum: 2009.04.30. 15:27:56
a fertőzésnek nicns köze ahot hogy hányszor győznek le vagy mennyire vagy erős...azé győznek le a portyában mert valószinüleg nem erős a karaktered...vagy nagyon nem fejlesztetted a harci szakértelmeidet...növeld a támadásodat védekezésedet...az majd talán segít...

én meg oylat akarnék kérdezni hogy miylenek az ujra pörgethető küldetések...sajnos nekm még nem siekrült 100 küldit tlejesíteni így nem is látom..viszont kiváncsi volnék =)
Dátum: 2009.04.30. 13:50:29
jók ezekek a mostaniak is ha meg túl durva stuffok jönnének azvolna a baj hogy huuu ez mekkora tááp...meg áhhh indokolatlanul nagy erőfölény...satöbbi...

örüljetek inkább neki hogy nem minden aukciós tárgy oylan amire csorog a nyálad mer így legalább kalkulálhatsz nézelődhetsz és hagyhatod hogy a kevésbé jó stuffokra mások verjék el a dukátot...

ami neked bizsu az másnak még lehet kincs és uyganígy fordítva...tehát nicns itt semmi gixi...

apróságokon pörlekedtek mostan...bár az tény jómagam is aztmondom hoyg a második széria talán kicsit gyengusabb mint az első...de a kis zsákocska nekm továbbra is teccik...egy szinthuszár 6os kristályosítóval lazán kitermelheti magának belőle hogy többé ne keljen prémiumra költenie =) ahogy arra Winnie is rávilágitott volt vala...szóval a dolgok értéke pusztán csak nézőpont kérdése...
Dátum: 2009.04.30. 10:24:13
Winnie volt már olyan hogy te mosolyogtál valmikor is valakire valmiért? =)

báár tény hogy a feltámadás lehetőségével a halál többé már nem a végső kaland...jómagam is akképp vélem hogy Trueeblood visszavonulásának sokkal inkább taktikai szempontjai voltak hisz ha úgyvan valóban visszatérhet 1 nahjó 2 hónap max legkésőbb nyár végén...ha elöbb az akkor viszont valóban a segget csináltam a számból hattyú halál közben...vagy valami iylesmi...

számomra az a konzekvencia és engedjétek meg hogy ezt itt vonjam le...jobb ma egy törlés mint holnap 80 tp vagy 120...márha értitek...sok kisértéstől kíméli meg magát az ember ha eztválasztja mert így valszeg tényleg nem az lesz már jövőhéten hogy meggondolta magát(vagy közben lenyom 10-20vadászatot megtámad pár embert kisajtol állatokat satöbi)...

aztán meg most megint Sharpa a legnagyobb...

báár én megint nemtom mit dumálok meregy kumma szót nem váltottam TrueeBloodal így nemtom szeméyle mennyire is fog hiányozni...amit tudok hogy gyémánt volt a legnegyobb szintű elsőgenerációs lééérablós portyás a TGy szövetség(klánvezére?) számos Bajnoki viadal győztese szóval valóban meg kell hagyni nagymultú karakterről van azé itten szó...és ha úgygondolja hogy eccer megondolja magát akkor jár majd neki is a Resurrection...
Dátum: 2009.04.29. 14:28:26
ez egy nagyon bölcs és okos meglátás Crimson...ha eccer hatalomra jutok majd beveszlek az Uralkodói testőrgárdámba...

engem az zavar hogy van egy téma...leírják az emberek(nem csak én) a kis véleményüket...befut a szokásos 3-4 arc és elkzdik megbeszélni a dolgokat...megszünik körülöttük a világ és csak mondják mondják egymásnak...amikormegmár nem tudnak érdemben megszólalni akkor elkezdenek cseverészni léynegtelen idióta dolgokról...erröl persze Miklósék tehtnek hoyg nem verték bele a népekbe az alapvető normákat és szabályokat...

de ez úgy zavar...mert mindki tévedhet...én is te is ők is ő is meg más is...de az a baj hogy amig csak 3-4 ember eszmefuttatása az ami teret és reakciót kap addig ez szar...nem objektív és messzemenőkig nem normális...

ittvan pl ez a gondozásos ügy...ezzel tényleg kéne kezdeni valmit...ötletek érvek pro és kontra mehetne...ehelyett megint elkezdőtött az ujjal mutogatás a habiszti félsorban megmagyarázás...és nemtörtént semmi...

ez meg engem zavar...mer nemcsak itt hanem sokesetben megy ez az offoljuk szét a halálfaszára a topikot 4-5en(bár most én is offolok) nahde az én összetett mondataimból álló írásaim amik amellett hogy szinvonalasak és léynegi dolgokra rávilágítóak szal emellett még pusztán pöpecek is...

de amiket itt néhányan már megengednek maguknak az nem forumkultura hanem egy nagy kondér fos...és ahonnét én jövök ott az iylenek a hierarchia legalján vannak...sőt sokesetben már halottak...öhöhö...nah mind1...örülök azonban annak hogy te legalább szóra méltattál...
Dátum: 2009.04.29. 14:02:53
áhh Crimson elvtárs...ez a baj hogy az én szösszögésemet akkor is lefosikáljátok amikor nagy titkokat és bölcsességeket mondok ezérthát aztán bizony aztmondom tenéked...hogy...Fuck...nahde ne szívd mellre...

örüljetek inkább hogy Miklósék ennyire rendesek hogy ezen forumon nicns se off se duplapost se semmi szabály...ez meg is láccik abbol ahogy páran itt elparoláznak meg pipogyáskodnak egymással mások meg levannak kakikálva...

ez viszont szar...nah mind1...elmorgok én egyedül is meg írogatom a kis írásaimat azt majd találok pár derék embert akik nem néznek át rajtam és velük új Babilont fogok itten emelni..a sok hitehagyott nem hozzámhű tetvet meg fellógattatom majd egy fára =)
Dátum: 2009.04.29. 13:36:10
a szar gyenge életképtelen fisfos karakterek elött két lehetőség áll...vagy törli magát vagy beáll épitésznek és csinál valmi hasznosat egy közösségnek...

ennyi a szitu...vannak emberek akikben megvan ez a fajta önzetlen csaptjátékra való hajlam...másokban nincs...

csak aztnemtom minek kell mindig paroláznotok itt egymásnak..ezt ménem leeht megbeszélni privátban pl én lefosikálom a kis okoskodós lényegtelen szöszsögésetek...de az érdekelne hogy mi lesz most akkor ezzel a gondozásos dologgal...
Dátum: 2009.04.29. 11:51:19
ami jólenne ha lenne az egy topik ahol beleht az ideilgens karaktergondozásokat jelnteni hogy mindneki láthassa mivan...(és fiygelhessék a bejelentett gondozott karikat és azt hogy betartjáke a dolgokat)

és kikötni hogy mi megengedett és mi nem...

én pl más karijával a portyázást egyből tiltólistára tenném...sőőt pont a portyázás miatt vannak ezek a kis beugrok a volánmögé mert uyge a vadászat az szépen gyűlik és nem oszt nem szoroz ha 4 órával később vadászgatol...

aztán én oylat is csinálnék hogy ha valki gondozott egy karaktert akkor ugynaz a személy a gondozás után cska 1 hét elteltével gondozhatná ugyanzt a karit és 1 személy max csak egy karaktert gondozhatna plusszban...nemaz hogy 4-5 ember rábizza egyvalkire...nahmeg a gondozás időtartalma minimálisan si legyen 3 nap annál kevesebb ideig sneki semmit semmikor...

szóval kéne iylen dolog...
Dátum: 2009.04.29. 11:33:53
az nem multizás hanem számlamegosztás...

nem azzal van itt baj hogy segítenek neki..de igenis huzzanak meg egy határt és nem minden szaré hugyé lépkedjenek be egymáshoz mer pár óráig dolgozik a tag és akkor már azér is helyettesítik...há lol...

és ha már helyettesíti akkor is max csak vadásszon...majd kérek kölcsön durva karikat és egyetlen délelött leforgása alatt rommátámadok mindenkit velük aki nem szimpaikus nekem...majd vigyorogva írogatom hogy én vagyok a robot bilóta biiip...hadjá üzenetet...eleve üzenetet se írhasson más karakterével még akkor se ha aztírja hogy ő nem az akijé a kari...
Dátum: 2009.04.29. 11:21:30
bannolni kell az iyleneket szarakodás nélkül...

Természetesen az sem ártana ha végre születne konkrét szabály és a vezetőség fogná magát és nem hunyna szemet az iylen csiki csuki ideodabelépkedek dolgok felett..
Dátum: 2009.04.29. 11:15:10
tökmind1 mit írt Solina...a léyneg hogy amit csinál az erőssen visszás dolog...ha pl a kari amit gondoz azáé gondozza mer a tag nem tud belépni 1 hétig akkor oké érthető...de az hogy egy délelőtt miatt belépked az nonszensz és biztos vagyok benne ahol már ennyi dolog kiderült ott bőven találnánk még érdekes eseteket ha kicst méllyebre ásnánk...

aztán meg mindneki annyi időt fordít a karakterére amennyit tud és vagy nem szégyell...de ez fosság hogy azzal takaroznak ill védekeznek mer hogy nicns ideje rá...há lol...

ha nincs rá időd ne jáccá...csá

de ha ez korrekt hogy pár órák okán is belépünk mások karijába akkro majd megkérem a nagyszintű klántársaimat hogy adják má oda a jelszavukat azt mire hazaérnek már le is verem velük az epikust...lol...idiótaság...
Dátum: 2009.04.29. 10:59:14
inflálódás ide vagy oda az se jobb ha mindig ugyanazon karakterek nyernek érmeket...

igenis lenne haszna akategoriák szűkítésének...nem az erőkülömbségek elsusmusolása a cél hanem hogy több lehetőség legyen...több kategoriában több a lehetőség több a nyertes több a vígaszág...több ember probálkozna...

2 szint az még ami belefér...de az iylen 5 szintes kategoriák erősen lol és nc esetek...asszem...
Dátum: 2009.04.28. 14:26:07
ha több kategoria volna több vígaszág is indulhatna...így megnő mind a prémesek mind a nemprémesek eséyle a sikerélmény megízlelésére...

mondjuk az tényleg vicces hogyha egy kari kiesik a döntőben nemkap semmit csak az érzést hogy megint csak egy hajszálonmúlt...ám egy gynegébb karakter(vagy egy erősebb balszernecsés aki kiesett az elején) sanszos lehet rá hogy bár semmi köze nem volt a viadlon semmihez a végén mégis jutalommal távozik mer leverte a gyengéket...

plusz mivel a jelenlgei kategoriában már mindhol megvan a potenciális győztes..az emberke hajlamosak lehetnek majd vígaszágra jáccani magukat...bár ez kétélű fegyver(mer ha gynegíted magad a vígasz ágban is elbukhatsz) dehát akkor is...
Dátum: 2009.04.28. 13:07:08
jók lesznek csak épp egy kanyi szerpjátékosi ambicióknak lehetőséget és teret engedő fejelsztés nicns közte =\ nahmajd talán pár hónap múlva...hátha =)
Dátum: 2009.04.28. 12:55:03
jódolgok jódolgok...

2 észrevételem volna...

az egyik az epikus újboli megölése...szeritnem ez nemtom...szal azé epikus ez a tag mer nevesített szal nem szaldgáál mondjuk Daegmon, a kyr orgyilkosból 14 hisz cska 1 van belőle...akkor már inkább új epikusok gyüjjenek...

én vezetem akarakterlapon kiket cspatunk le és furi lenne meg izé ha egy idő után ismétlődnének a nevek...szerintem...báér ez apróság...

a másik amit kissé szomorúan konstatáltam hoyg se aközeli se a távoli fejlsztésekben nicns betervezve egy amoylan kis városka ahol a végzetúrak összegyülhetnénk szerpjáccani...klántól független...

de egyébként jóötletek...és nem cska korrigációk de sok valóban új opció és lehetőség van köztük
Dátum: 2009.04.28. 12:42:38
igen igen és igen...valóban nem volna rossz ötlet a vezetőség részéről ha kicst rágyurnának a szerepjáték nyujtotta lehetőségekre is...van nekm sok csodás ötletem de msot nem kezdem el ragozni csak aztatmondom el hogy hosszútávon meghálálná magát a szerpejáték játékbaépitése...

egyrészt sok játékost jobban lekötne(ebben biztos vok) másrészt kevesebb és kissebb frissítáésekkel is hosszabbtávú szorkozást nyujtana mint a jelnlegi játék maga...

és nem menne egyik se a másik rovására...aki cspzgetni akar az cspzhet aki szerpjáccani az jácchat aki pedig midnkettőt az midnkettőt csinálhatja...

Mási Testvér igazat szólt szájával mert vele van az Úr...(bár lehet hogy csak gúnyosan irónikus volt) mindenesetre én szivesen mászkálnék egy kis városkában elidőznék a kocsmában...másokkal torzsalkodnék és széphölgyeknek udvarolnék =)
Dátum: 2009.04.28. 12:13:27
én csak aztnemértem...mitöbb ez egyre magasabb nekm...hogy vígaszágazni ráérnek meg iylet bütykölni de a kategoriákat nem nagyon látom hogy jobban szét akarnák szedni...

ha van teszemazt 10 kategoria abból 7et oylanok nyernek akik már nyertek régebben is...

nahde lesz madj a vígaszág...ígyekszek majd úgybeöltözni hogy lehetőleg kiessek a viadalok elején és utána veszettül vetem majd a kersztet hogy a vígaszágon bizonyíthassak...
Dátum: 2009.04.28. 10:11:00
kissebb szinten nagyon gyakran kaphatsz ki láccolag érthetetlen okokból...sajnos ezen midnenki átesik az első szinteken volt 25 győzelmem és 70en vereségem mára jópár szintel később az aráény átfordult 2700 győzelemre és 330 verségre...tehát idővel ha jólfejleszted a karkatered sikerülhet kiküszöbölni a dolgokat ám addig is csak óvatosan a portyákkal =)

nekem az a kérdésem hogy láttam egy karinál olyat hogy ideiglenesen zárolva? nah ez mit jelent? meg azt akarom kérdezni hogy minden bannolt karinál felvan tüntetve ha bannolták? (igazából csak 1 karakternél láttam iylen kiírást) viszont ez lehet jóvolna ha kilenne írva az iylen karakterek adatlapjára hogy bannolva vannak...így midnki betudja kalkulálni hogy péz nemjön belőlük már ha támadják sőt lehet ppt se pazaolnának rájuk így sokan...
Dátum: 2009.04.27. 23:26:05
igazából az a baj hogy mindenki rászokott arra hogy spórol és számol...a játék elején jellemző játékstilus teljesen kiveszett mára már mindki full optimalizálni akar...kevés tp lassú fejlődés őskövezés satöbbi...közben a felsőház meg még a falakt is rúgdossa mer őkmeg haladni akarnak...szal van egy bazinagy szakadék és akik átkelnek a szakadékon azok szépen belerohannak a 6szintes vendégvárókba...

ha mégkevésbé érné meg lentre ütni akkro kevesebben probálnának a kisebbekből nyerészkedni...ez is egy lehetéges megközelítése volan a dolgoknak...

bár igazából szerintemmár van egy A és B megoldás a problémára amit majd bedobnak nekünk és akkro kezdődhet majd midnen előről hogy A megoldás lesz-e a jobb vagy a B...aztán mire megszavazzuk hogy mittomén a B utána kéthétrá rá valki felveti hogy áhhh az A jobb lett volna...

nah mind1 a léyneg az hogy a 6 szint az sok...még egy erősebb karakternek is hátmég egy gyengébbnek...a 4 azonban már sokkal emberbarátibb...