Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dr_Faktor

én meg már azt se tudom miről vitatkozunk...aszittem a cél az volt hogy az odavissza léétápolást illegálissá minősítsék(ez megtörtént) aztán plusszba buheráltak valamit a kreatívval ez nem mindnekinek teccett...de a békát néha le kell nyelni...

más egyébb dolgot meg neakarjunk itten elkövetni az ember ember elleni harcok kárára...azt ennyi...a Végzetúr soha nem volt egy pvp játék a szó szoros értelmében...bár én azt továbbra is fenntartom hogy a dolgok igazi pikantériája a portyában kéne hogy legyen...ez itt nemígyvan ám ettöl még el lehett szösszögni...
ottvoltaz mindig még a szakértelm leírásában is benne van hogy növeli a szerzett léét...az más tészta hogy a hatásfokra és arra hogy mennyivle is növeli arra most kezdünk rájönni ahogy magasabb szinten szépen megszaladnak a léé zsákmányok akivégzéssel...
jóvan Reiren...akkor várjukmég meg mások reakcióját...látom nekm nagyon nemakarod elhinni hogy ez nemtúl nyerű elképzelés =)

az 1est nem én adtam...a félreértések elkerülése végett...
Reiren hát te mondtad hogy a kis elképzelésed úgyműködne hogy mittomén mennyi lééért plusz időt nyer a karakter aki áldoz rá...ez számomra már a ráköltést jelenti...

aztán most úgymondod nekm a dolgokat mintha én követletem volna ki sőőt én változtattam volna meg a kreatív dolgot...

Jómagam csak arra probálta flehívni a figyelmedet hogy bár értem én hogy a jóakarat vezérelt amikor kifundáltad eme elképzelésed ám ettöl függetlenül az elképzelés megvalósítása csak aztszülné hogy mindenki inkább költene rá hogy órákon keresztül védve lehessen(15% fölött is)...aztánmeg ebböl megint csak azlenne hogy nem volna pénz sehol...bár nem mintha most annyira dúskálnának a népek odafönt...

a Kivégzés meg nagydurvaság...hehe...amióta tolom..sokesetben kiverkedem magam a nagyobbak kamráiból is...igaz eléggé Kamikaze akcióban...de van abban valmi báj amikor 1400 sebzést bekapsz kiosztasz 400at mégis nyered a csatát és tied a szabdság =)
igazán rendes tőled hogy szíveden viseled felebarátaid sorsát...

"Áldott legyen az ki az irgalmasság és a jóakarat nevében átvezeti a gyöngéket a sötétség völgyén mer Ő valóban testvérének örizője és az elveszett gyermekek meglelője"

ám ettöl függetlenül megleeht itt oldani a dolgokat túl kényelemsen is...nincs szükség iylen dolgora ami csak mégtöbb pénzt vesz ki a játékból és mégjobban levédi a már amúgyis csak nehzen megkaparintható játékosoknál lévő léékészleteket...
szerintem...és bocs Reiren...de az ötleted nonszensz és igen erősen butaság is...van ittmár annyi védelem(projekció beépitett 15% láthatlanság)...ha neekd plussz idő kell veressed lefele magadat mindig a határon...

én ennyit tudok mondani...
Dátum: 2009.05.25. 10:37:08
akkor ma korfordító eseményeknek lehetünk szemtanui...de legalábbis frissítés jön...juhhej...nah majd minden kiderül =)
Dátum: 2009.05.23. 21:01:24
ezaz Viszok Forgassad csak bennem a kést banyek...háde áhhh...nyugtass meghogy ezt a rnegteg pézt gyémántoktól szedted...

amugymeg iylen nemlétezik...én is portyakari vagyok nem is túl szar...de pff...há ha ennek a töredékét fognám már örülnék...
Dátum: 2009.05.23. 20:11:24
erröl beszélek...van a klánban egy srác(20as szintű)...kb 1 hónapja neki is volt 1 millio 400 000 rabolt lééje meg nekm is...azóta eltelt kb 1 hónap neki van 2 millio 400 000 most...nekm meg 1 millio 500 000 pedig banyek én is portyázgatok...keresgélek támadok gynegét erőset szintfölé alá midnenhogy...de semmi értelme...

és tudjátok ez szégyen...ezé töröl mindneki...nem azé mer megunják mer maga játék jó csak eccerűen mindki inkább eldobja a régi kariját és ujjat kezd hogy újra legyen egy kis akció egy kis nyereség...háde basszus...én jáccani akarok...nem csak portyázni nem csak vadászni hanem jáccani...de eccerűen kihazsnálva minden lehetőséget ami adott...

és nejöjjön senki nekm azzal hogy kreatív meg kivégzés mer fejelsztttem mindkettőt de a 0 az akkrois nulla ha a 100 000szeresét vesszük...
Dátum: 2009.05.23. 19:49:16
áhh szégyen ez a játék egy nagy szégyen...

én látom basszus hoyg a klánomban ahol vagyok a 10-20 szintű karakterek naponta miylen összegeket sápolnak össze énmeg faszom áhhh csak arra való a fosos portyám hoyg a tpt szívjam magamba...ócskaság...ócska fostosság...bocsánat ezé a kirohanásé de ez akkoris egy nagy büdös kurva lófasszáság...

felbasz...csak a tpt szopom és szitnről szintre egyre cska értéktlenedik a karakterem...áhhh...szégyen...

40edik szintű vagyok...és ma 30 portyából összesen ha összebogaráésztam 2000 léét de cserébe magamba szívtam legalább 300 tpt...pfff...
úgylenne léé a játékban ha a 15%kos cuccot megkurdítanák...ehez nem kell nagy matek...ehez csak egy radikális határozott lépés kell...persze tudom ha a 15% beszüntetik az sok karakternek lesz a veszte...

nahde jáccunk el a gondolattal...a projekciót fleturbozzák...cserébe elveszik a 15%ot...az olyan adunk is veszünk is kapsz is meg nem is megoldás nem? és ha nagyon korrektek akrunk lenni beveztnek egy oylat hogy támadások után a megtámadott karakter 1 órára védve van...

a probléma nemaz hogy nincs lééé hanem az hogy nagyon sokat kell vele vacakolni hogy kibogarászhasd...tehát van kb kétfajta játékos...az egyik fossa magából a léét akármikor mész felé...a másik egy kumma léét nem ad...és magasabb szinten a mérleg elbillen a smucigok felééé mer a jól adókat kizsigerelik...
én nemtom..be vok baszva...puszilok mindenkit...most kikapcsolom a gépet...holnap jövök...

Edit:

nem holnap hanem ma...nah jóvan...jók legyetek...


egyébkéntmeg...Mindenki monnyon le...jah és...LOL...
ohh a Katakomba oylan mint egy szanatorium ha túlnagy a stressz bevonulsz azt éldegélsz csendesen...nuku vadászat nuku portya nuku epikus és háború nahmeg térkapu...de konstruktálhatsz arénázhatsz idomíthatsz kennelztethetsz...

én most is lent lebzselek a hűvosben közben jófajta pincehideg predoci óborral oltom szomjamat...a héten már tán ki se dugom az orromat =)
bizony velem is van olyan hogy perceken múlik...az a baj hogy a Végzetúr egy oylan pályán mozog ami az erősnek eséylt ad mégerősebbnek lenni(minimális játszással is) a gyengébb viszont pusztul(még akkor is ha 8 órát tötyörög a játék elött)...minden az első 10 szinten dől el..aki ott jólcsinálja az kemény lesz...de egy átlagos játékos nem hiszem hogy 10 szint latt kitpazstalná a léyneget

néha amikor engem si lehúznak 4000 lééből 2000el átfut az agyamon hoyg banyek már a legolcsobb statom is 10 000 körül van...és ha annyiból húzna le a tag akkor azmár 5000 plusz még rá a kreatív legalább 3000nyi léé...

nah mind1...én nemadom fel csak szólok hogy maximálisan megértem azokat akik bedobják a kulcsot...kikapcsolódni szeretnének nem pedig terror alatt élni és az itt felgyülemlett stresszt a családon kitölteni...

ha valki orbitálisan már már inkorrekten erős akkor meg legyen annyi vér a pucájában hoyg felfele támad...mer ez a minimum...
Dátum: 2009.05.22. 13:41:41
az jólenne...de ahoz is szűkiteni kell a szinteket merugye egy kategoria magsabban átfed 4-5 szintet annyit meg nemfeltételen lép az ember 2 viadal között...

bááár...felőlem induljon nyugodtan én továbbra is a kategoriák szűkítésében látom a megoldást...
Dátum: 2009.05.21. 21:02:17
a Kristályhorda pont ezen célt fogja szolgálni asszem...
pedig Crimson nagy jövőd lehetne a testőrségemben nekem meg békés öregkorom há mijez ha nem mindkettőnknek megtérülő kölcsönös egyezség...

nekem van sok ellenségem akiket te majd jól kettétörhetsz...aztán majd ha átvesszük a végső hatalmat és kikiáltatom végzetúrbéli királyságom akkor majd kerítünk neked valami tisztességes faros bögyös menyecskét és sarjakat nemzhetsz kiket majd gondosan kitaníttunk Uradalmam védelmére =)

amugy fölöslegesen kattogtok egyelőre nincs lelimitálva a rabláslehetőségetek...de tömjétek a zsebeteket szorgosan...10 szintenként legalább egy milla kerüljön a tarsolyba akkor nagy gond már nemlehet =)
jaj elnézést nemtudtam hogy ez ilyen kollektív pókpityergés xD

mind1...én csak annyit mondok akinek megvan a 3-4 milla rabolt lééje annak már sinen van az élete...idővel úgyis ti is vadászok lesztek de egy 3-4 milla azmár van akkora összeg hogy örökre átlagfölöttiek legyetek...

ittvan Crimson is...igazából bele se merek gondolni hogy ő miket művelhet az áldozataival...én csak Meszyt érzem a bőrömőön demár az is brutális...szóval a pókok csak ne sírjanak...

jaj ez lemaradt...LOL...
naggyon loloztok...

hehe ami nektek 3 csata az nekm egy átlagon felüli nap...igen a 13 k lééé...LOL...de sajnos tényleg ígyvan =(
nahakkor ezt is megebszéltük...a határozat megtörtént...a létápolás illegális...bár midnenől iylen gyorsan sikerülne döntésthozni...bár a gyorsan az relatív viszont látjátok felebareátaim kedves testvéreim milyen is az amikor egy egész közösség eccerre szólal fel egyazon problémáért...hangunkat akkor még maguk az égiek is meghallják s hozzálátnak hogy orvosolják a dolgokat...

legalább már ezen is túlvagyunk és msot akkro mehet mindnen tovább a régi medrében a következő botrányig =)