Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Petyus75

Oldal: 12
Szia!
Köszönöm válaszod. A Vertu a Nokia prémium márkája, ugyanúgy, ahogyan a Toyotának a Lexus, a Nissannak az Infinity. Szerintem igenis érdekesek ezek a dolgok. Az embereket sem csak a Suzuki, Skoda, Fiat márkák érdeklik az autók közül. Legalább is szerintem. Mindegy, ha nem, akkor nem, bár a válaszoddal nem győztél meg, de azért köszönöm.

Síva
Sziasztok!

Újra én. , s a szokásos kérdéssel fordulnék Hozzátok. Ezzel mi a baj? Az, hogy nem a legismertebb mobiltelefon márkákat soroltam fel? Szerintem, pont ezért érdekes a kérdés. Mobilja szinte mindenkinek van, ezek szerint ez érdekli az embereket. Vagy az már senkit sem érdekel, hogy milyen mobilok léteznek?
Köszi a segítséget!

Az alábbiak közül, melyik nem egy mobil telefonmárka?

Vertu
Tag Heuer
Mobiado
Man *


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.
Sziasztok!

A szokásos kérdéssel fordulnék Hozzátok.
Ezzel a kérdéssel mi a gond?

Mennyi fahrenheit a víz forráspontja (100 'celsius)?

100
112
200
212 *


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaznak.
Köszi.
Legalább beláttad.
Szerintem itt zárjuk is le a témát.
Szia!
Ezt a választ elfogadom, köszönöm.
Köszönöm szépen.
Kielemeznéd nekem, ha megkérhetnélek, ezek miért nem káros dolgok?
Mit jelentenek ezek a kifejezések?
Szia!
Köszönöm válaszod, egyet is értek Veled.
Tudsz nekem 5 olyan dolgot mondani, mely nem káros, s nem is lehet összehozni semmilyen káros dologgal?
Sziasztok!Mi az ami az alábbiak közül nincs feltüntetve a Magyarországon is kapható cigarettás dobozokon?

Kátrány
Nikotin
Gyártó/forgalmazó
Dohány fajta összetétel *


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

Válaszokat előre is köszönöm.



Mi a gond ezzel a kérdéssel?
Sziasztok!
Köszönöm a gyors válaszokat. Javítok, s újra megpróbálom.
A helyesírással kapcsolatban nagyon nehéz eldönteni. Szkanda-Szkánda? Síva-Siva-Shíva-Shiva? Utánanéztem, s ahány ház, annyi szokás. Tudtátok, hogy a Himalája szó az valójában Himálaja? Rosszul terjedt el a magyar nyelvben.

Mégegyszer köszi

Síva
A helyes válasz : Ganésa
Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni, hogy az alábbi kérdésben mi a helyesírási hiba.Hogy hívják Úr Síva (indiai főisten) fiát, aki elefántfejű-embertestű ?

Szkánda
Buddha
Ganésa
Krisna


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.

Válaszotokat előre is köszönöm.

Síva
Szia !
Köszönöm a válaszokat!
Megpróbáltam indiai vallási kérdéseket feltenni, s kellemesen csalódtam, ugyanis javarészt elfogadtátok a kérdéseimet, sőt, ami nagyobb örömmel töltött el, hogy sok a helyes válasz a kérdéseimre! Nem mertem mélyebbre menni a saivitizmus terén, bár van még néhány ötletem.
Köszi
Síva
Sziasztok !
Segítségeteket szeretném kérni, hogy miért kapott rossz értékelést az alábbi kérdésem:Melyik évszakhoz köthető Magyarországon július hónap ?

tavasz
nyár *
ősz
tél


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed kiértékelésre került.
A "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapta.

Bízom benne, hogy nem a könnyűséggel próbáljátok megmagyarázni, ugyanis próbálkoztam nehezebb kérdésekkel, de azokat szinte azonnal, ugyanezzel a végeredménnyel kaptam vissza.

Segítségeteket előre is köszönöm.

Síva
Szia!
Neked is köszi.
Sziasztok!
Köszönöm a válaszokat, illetve a segítséget!
Javítok, s újra próbálom.
További szép estét !
Sziasztok !
Újra a segítségeteket szeretném kérni ! Ezzel a kérdéssel mi a gond ?

Melyik város, nem Magyarországgal szomszédos ország városa ?

Pozsony ( Bratislava )
Bécs ( Wien )
Prága ( Praha ) *
Bukarest ( Bucuresti )


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.
Szia !

Köszönöm válaszod. Azzal a résszel egyetértek, hogy pontatlan volt a kérdés. Igazad van. Mivel én egy teljesen átlagos ember vagyok, s nem autóbuzi, ezért az utolsó modellekre gondoltam, melyek a garázsomban állnak - Infiniti már nem, de az is megvolt . Ezért gondoltam, hogy ez egyértelmű kérdés. Tévedtem, legközelebb pontosan teszem fel a kérdésemet, s megpróbálok valami egyszerűt feltenni.

Köszönöm
Sziasztok !

Tudna Valaki nekem segíteni, hogy miért kaptam " Rossz, hibás kérdés, érdektelen lexikális tudás " értékelést?

Az alábbiak közül, melyik autó a "legerősebb", ami a Lóerőt illeti ?

Mini Cooper S
Nissan 350 Z
BMW M5 *
Infiniti FX 35

Válaszokat előre is köszönöm!

További szép estét.
Dátum: 2009.01.18. 00:38:47
Sziasztok !
Tudna nekem Valaki segíteni, hogy az alábbi kérdés miért igényel érdektelen lexikális tudást ?
Miért rossz a kérdés?
Az alábbiak közül melyik autó a "legerősebb", ami a Lóerőt illeti ?
Mini Cooper S
Nissan 350 Z
BMW M5 *
Infiniti fx 35

Milyen kérdést kellene feltennem, hogy mennyi 2*2 ? lehetséges válaszoknak,meg a 10.000.000,- 565.789.132,- 987.102.589,- 4

Kíváncsi lennék, mit szólna az értékelő a kvíz-oimpiai kérdések némelyikére.
Dátum: 2009.01.13. 23:48:02
Köszönöm !

Legközelebb egyértelműen fogok fogalmazni !
Oldal: 12