Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Bkitten

Oldal: 123
Dátum: 2009.06.06. 18:47:41
18:45 csak egy pillanatra..
szövetségi fórum frissítésekor.
De csatlakoznék egy előttem szólóhoz,pl. nálam nagyon gyakran megesik, nem is figyelem és nem számolom, annyira gyakran. Van amikor naponta többször is, teljesen más időpontokban és más-más helyen fordul elő.
Gondolom, túlterhelt ilyenkor a szerver.


ja igen, Világ 1-en
Dátum: 2009.06.05. 14:30:40
14:29-14:30
bajnoki viadalról vissza szövetségi oldalra V1
V3-on feltett kérdésemre köszönöm az értékelés...ezennel közlöm, igen speciális az érdeklődési körünk!

egyébként igaza van, tényleg nem kellett volna Végzeturas kérdést feltenni, tehát valóban rossz volt..csak azért csatoltam, mert enyhén viccesnek hatott így az értékelés.
Elnézést tőle, majd legközelebb másféle kérdést írok...

Hová nem tudod beilleszteni a fókuszkristályokat?

fegyver
pajzs
csizma
páncél

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.
igen érzem..
már előre gondolkodtam, a szigorúság enyhítését a mostani kérdésfeltevéssel kívánnám, a kipucolást a régiekre értettem.
De mindegy, azért remélem érhető volt a célzás..
köszönöm!
Nem tudom, ki írhatta, én nem láttam az enyémben szóköz hibát.
Igazad van az indoklásoddal, de mint említettem, a szótár így dobta ki:
muszkli: felkar izom
tehát én néztem vmi rossz progit, elnézést!
köszi szépen, erre nem is gondoltam. Bár hozzáteszem, a válaszokat is ellenőriztem, sajna a szótárprogram is így írta, ezért írtam a választ is így.
Miután én is kaptam figyelmeztetést, nem is tudom, talán 5-6 kérdésem volt rossz, abból is néhány már szerepelt - így most egy ideig nem fogok kérdéseket írni...
Sajnos elvette a kedvemet, h folyamatosan olyan kérdések jönnek elő az adatbázisból, amik durva helyesírási hibákkal van tele, vagy számomra érdektelen focista/autós/matek kérdések.
Talán később folytatom, ha a szigorúság kisebb lesz ill. a régi kérdések közül "kipucolódnak" az ilyenek.

sziasztok
Kérném szépen az értékelést javítani,mert ezt így kell írni, szótárban ellenőriztem.
Másik dolog,amit javításra kérünk és csatolom is a bizonyítást, miért nem javítják az értékelést? Már betettem egy szintén helyesírási hibaként értékelt, egyébként jól írt kérdést. Azóta sincs javítva.
Egyébként már nem is mondom, gondolom sokaknak okoz bosszúságot, h aki értékel még utána sem néz a magyar helyesírásnak, szomorú csak ismétlem önmagam..
köszönöm


Mi az a muszkli?

rovarfajta
orosz nemzeti étel
felkar izom
arab női ruházat

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.
Dátum: 2009.05.08. 09:46:39
Kedves Dzseff,
ne háborodj fel,ha rosszra értékelik,inkább javítsd ha lehet! Helyesírás ált.iskola: a tojás pontos jé.
Egyébként a kérdésed túl speckó is.
Dátum: 2009.05.07. 12:40:17
Én veled is egyetértek és együtt is érzek veled , a hozzád hasonlóakkal is. De akkor is eljön majd az életedben az az idő,amikor megtalálod azt a partnert,akitől gyereket szeretnél és akkor már más kérdéseket fogsz fontosnak találni.A gyermeknevelés alapesetben 2 szülő felelősség kell,hogy legyen.Természetesen olyan munka mellett kell vállalni,ha szeretne az ember gyereket,ami mellett el is tudja tartani. Sajnos a nők biológiai órája ketyeg és nem biztos,h jó ha az első babád 35 évesen szülöd meg.Senki nem született jövőbelátónak és nem tudhatjuk sohasem,mit hoz a jövő közhely,de igaz. Ha úgy állunk hozzá mi nők,hogy majd akkor szülök ha jók lesznek a körülményeim,mindig lesz vmi kifogás,akkor kihalna az emberiség. Túlzásnak hangzik,de aki tényleg nem akar az inkább ne vállalja be,ennyi.
Sok szép babát kívánok nektek.
Dátum: 2009.05.01. 11:13:48
köszi, 10-est adtam...
tényleg akkor nincs sok eszem...ki is modta? ja igen,akit lepontoztam!
Dátum: 2009.04.29. 19:36:17
segitsetek már légyszi,
én próbáltam beregisztrálni de sehol nem kérte a drakin jelszót. Tehát saját névvel regeltem és telepítettem is ,ma megnéztem ,megtaláltam a szobát de azt láttam h kiírta már regisztráció lezárult a játék 01-én kezdődik.Akkor most hülyeséget csináltam? hová kell beírni a drakint?
bocs
Sorozatfüggőknek(beleértve magamat is), ajánlom a tilott t.o.r.r.e.n.t.-ezést...aki tudja,tudja aki nem az nem...
Tv-t már csak hírekre kapcsolom be..

különbséget tennék előzőeket átolvasva(bocs így utólag), a szappanoperák és sorozatok között. Talán annak idején, aki kitalálta az igényességet is szem előtt tartotta a sorozatoknál. Aztán alakult ahogy alakult néhánynál.
Nem minősítenék,azt már többen megtették előttem ,jó a topic nagyon!
Dátum: 2009.04.24. 10:43:02
Sziasztok,
szeretnék csatlakozni a témához. Ellyvel egyetértve, szeretnék én is optimista lenni.Sajnos nem megy. Rossz tapasztalataim szerint a fiatal nők, lányok már nem annyira család, inkább diploma és pénzközpontúak, jelszavuk lehetne: jó anyagiakkal rendelkező férfiak előnyben! Tisztelet a kivételnek, ritkán látok 20- 30 közötti házaspárt aki gyereket is vállal. Nem árulok el nagy titkot, nekem 15 éves fiam van, 36 vagyok de mindent megadnék azért,h lehessen még egy gyerekem!Sajnos ez nem kívánságműsor, hozzátéve egy olyan partner kellene hozzá aki szintén ezt akarja, munka is hogy el tudjam tartani. Ezek a fontosak, nem kell a luxus,"csak" a szeretet és normális életkörülmények. Ezek most és nem tudom meddig, nincsenek meg. Ezért vagyok szomorú bár sokan bíztatnak, h még az én korosztályomnak is van jövője. Remélem igazuk van, ebben az országban még lesz időm érvényesülni, a fiamat útjára indítani Európa színvonalú értékrenddel és felkészültséggel a világban.
Dátum: 2009.04.23. 14:32:22
de átment jónak... ezt színvakoknak tökéletes!
Dátum: 2009.04.23. 13:29:16
köszönöm az építő kritikát , nem vagyok már türelmem teljében kedves winnie...
köszi Soulnak a bíztatást, már kb. 30 csata után kaptam is cuccokat...
De winnie visszatérve azért az durvának találom, h hónapok óta nem értem el döntetlent, a küldetést pedig ahogy olvastam az odaillő topicban, valaki 2 nap alatt megcsinálta!
Azért erre nem jön a százalékos számolgatásod. Nem vagyok matekos én sem,bár felsőfokúm van belőle.
kösz azért a választ.
ui,.
és mindenkinek a pontozást,nem akarok népszerű lenni csak tényszerű.
Szeretlek Végzetúr játék!
Dátum: 2009.04.23. 13:19:28
Én nagyon jó ötletnek tartom! Bár igaz,nem ez a játék fő "célja",de nálam és más szöviknél is láttam olyan békeszerződést ,ahol kölcsönösen segítjük egymást ellentétes hordaszínekben. A házassággal erősíthetnék e köteléket, persze mindkét fél beleegyezésével.
A viadalt is jó ötletnek tartom ,a hölgy kezéért vagy becsületének megvédéséért.
Komolyabb fejlesztéseket nem érdemes ebbe ölni szerintem sem, csak a játék kedvéért lehetne megcsinálni, mondjuk pl. jegygyűrűt venni, esküvőt tartani stb. A gyerekeket túlzásnak tartom,de lehet h később meg lehetne csinálni.
Dátum: 2009.04.21. 20:05:57
Kérném szépen az értékelést javítani! Aki értékelte, valószínű,h nem ismerte ezt a szót...
szomorú

Mit jelent a pikírt kifejezés?

unatkozó
csípős,ingerült megjegyzés
vidám
vicces

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.


pikírt
éles, csípős ( megjegyzés )
Forrás: Magyar Értelmező Kéziszótár
Dátum: 2009.04.21. 16:37:49
köszönöm!
még annyi jutott a kis eszembe, h ezeket akkor lehetne felvenni, ha egy másikat mondjuk eldobunk olyan 'abandoned' kategóriával v.gombbal,tehát választási lehetőséget betennétek -, amit lehetetlen feladatnak ítélünk meg és ekkor helyette választhatnánk egy ilyen bünti-küldit! /negatívot/
kösz

a választási lehetőséget/abandoned/ lehetne CSP -ért vagy természetesen őskőért aktiválni.
Dátum: 2009.04.20. 13:01:08
Negatív küldetéses tippek:

- ne szerezz 15 portyában semmit, amikor te támadsz! Vagyis 0 LE -t kapj..
- ne sebezzen szerencsétlen mulya állatod semmit amikor te támadsz!:)
- nehogymár aktiváld 30 nap alatt az átokpiramist/süsd ki a lélekkutat/használd a citadellát! /alternatívák lehetnek/
- ne nyújts segítő kezet a szövetségi társadnak,hadd szívjon ő is ha ütik!
- ne nyerjen szövetséged háborút, ha ti támadtatok!
stb.stb.stb...
Dátum: 2009.04.19. 22:54:18
Sziasztok,
megint egy panasz..a mi szövetségünk eléggé sokára tudta felépíteni a térkaput, konkrétan 2 napja..namost én már 35.szintű vagyok, eddig az összes térkapus csatát 1 kivétellel megnyertem.Miért van az mégis, h a 2.legtöbb szerencsével ,a szövimben mégsem kaptam semmit?!? a fele csapatomnak ,a kisebbeknek is már van ilyen-olyan cucc,nekem bezzeg semmit!!!
hát ezért tényleg kár volt ennyit szenvedni és keményen gyűjteni az őskövet...
Megnézné vmelyik programozó, mért nincs nekem szerencsém egyáltalán? Másik dolog miatt is szívok,mert eldobtam a döntetlenes küldit, nem lehet megcsinálni. Jelezni szeretném, a játék folyamán kb.4-5 hónapja játszom! eddig 2 v 3 döntetlenem volt.tényleg,mert számoltam!!
Vagy azért mert nem vettem elég őskövet,már nem kaphatok térkapus relikviát sem? vagy már túl nagy a szintem ahhoz és csak a kisebbek kapnak? vagy miért ,kérnék szépen egy üzenetet legalább v választ erre,mert nagyon csalódtam az ún. random csatákban.
köszi
Oldal: 123