Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Sznoopy

Dátum: 2009.11.29. 14:41:47
sziasztok,

az előbb megjelent nálam egy halom levél amit nem nekem címeztek, kb 10 perc volt az esemény, utána rendeződött a dolog szerencsésen

P
Dátum: 2009.11.27. 17:42:31
más apróság ( szint x 2 ) + 27 a szerencsém, és a térkapu a tárgyakat tekintve szinte nulla, más aki épp szint x 2-es meg mondja hogy minden második térkapu tárgyat ad...
vadászatnál maxos csapdakészítéssel, mostanában állatot sem nagyon fogok, eddig 10 vadászatból 1 simán volt, tegnap 50-ből 1
Dátum: 2009.11.26. 12:38:23
ha lesz v5 akkor teljesen megölitek a játékot a többi világon...

a v2 így is halott a többihez képest, és túl sok őskő kell a talpon maradáshoz is, még szerencse hogy ingyenes a játék
Dátum: 2009.11.26. 11:28:19
hát hogy megint észrevételezzem az irányított vadászat semmit érőségét:

most fogtam, ugyanaz mint az előbb

Az itt-ott felbukkanó növényzet mindig vonzza az állatokat, ezért egy ilyen oázist cserkészel be vadászatod során.
Egy nagyobb nasothin nagyúr pihen a napon, jóllakott lustasággal. A támadásod meglepetésként éri, védekezni sem nagyon tud.
A zsákmányod 1368 lélekenergia. +17 TP

ez már -15% az előző ugyanilyen szörnyhöz képest, ez is belefér vajon?
Dátum: 2009.11.26. 10:52:33
ok
Dátum: 2009.11.26. 10:03:21
sziasztok, ez nem hiszem hogy hiba csak érdekesség, fel sem tűnt volna ha nem közvetlen egymás után vannak

irányított vadászatom 30as most 49es szintű a karakterem

Hatalmas ugrásokkal, futva indulsz zsákmányod után. Egy kiszáradt folyómederben mozgást észlelsz - valami épp víz után kutat. Egy nagyobb nasothin nagyúr. Nem tudod meglepni az óvatos lényt, de amúgy is jobban kedveled a szemtől szembe csatát. A harcban végül te győzedelmeskedsz, zsákmányod
--- 1505 lélekenergia. +17 TP A szerzett lélekenergiából 137 a helyes válaszért kapott LE.

Lélekenergiára éhesen indulsz útnak. A Győzelem óta egyre több, és egyre veszedelmesebb szörny veszi birtokba a felszínt. Most is, a síkság közepén, a rejtőzködést meg se fontolva közeledik feléd egy nagyobb nasothin nagyúr, ki akar hívni. Mindjárt eldől, ki lesz a zsákmányállat! A lény nem adja olcsón életét, de végül győzedelmeskedsz, szerzeményed
---1569 lélekenergia. +17 TP A szerzett lélekenergiából 143 a helyes válaszért kapott LE.

elfelejteni nem fogom az irányított vadászatot, de szerintem nem sokat ér sajnos
Dátum: 2009.11.03. 16:54:49
volt nálam is egy hibás kaland, egyszer csak végetért, se szó se beszéd kilépett és ha rámegyek az utolsó kalandra akkor az előzőt adja be mi a teendő?
Dátum: 2009.11.03. 07:13:00
Kaland szakértelmek
csapdaészlelés 10
mászás 10
zárnyitás 10

pl ezek k-ra nem tetszenek, hogy ekkora szakértelmekkel még a legelején kapott kalandokban örökké kudarcot vallok... ennyire szerencsétlen lennék??
Dátum: 2009.11.02. 20:10:29
sziasztok,

egy észrevétel, ami elég hibagyanús... de legalábbis furcsa és nem logikus

aukciós házban nyertem egy gyűrűt, mint relikviát, de amikor a tárgylistámba került, akkor ugyan relikvia, de a gyűrűk közé került, pedig relikvia a titulusa...

lehet ezen változtatni, vagy törődjek bele, hogy vettem egy 10 dukátot érő sima gyűrűt 422dukátért?

P
Dátum: 2009.11.02. 17:18:57
sziasztok,

egy észrevétel, ami elég hibagyanús...

aukciós házban nyertem egy gyűrűt, mint relikviát, de amikor a tárgylistámba került, akkor ugyan relikvia, de a gyűrűk közé került, pedig relikvia a titulusa...

lehet ezen változtatni, vagy törődjek bele, hogy vettem egy 10 dukátot érő sima gyűrűt 422dukátért?

P
Dátum: 2009.10.30. 15:12:00
KALANDOK

Nagy nehézségek árán, de legyőzted a szellemet, és azonnal odébbálltál a kihalt faluból. Egy kisebb erdőben elkap egy erős vihar. Az erős szél neked sodor egy fáról letörő ágat. Erős ütést érzel a mellkasodon, majd minden elsötétül előtted. Később felébredve erős fájdalmaid miatt el kell fogyasztanod egy gyógyitalt.
Nincs nálad gyógyital, kudarcot vallottál.

csak 7db torta
Dátum: 2009.10.28. 13:05:24
Mit kapott el Harry az első repülés órán?

semmit, nem is repült
egy madarat
Neville nefeledd-gömbjét
varázspálcát
Dátum: 2009.10.28. 12:31:34
Mi nincsen a Big Mac-ben?
saláta
paradicsom
hagyma
uborka

ezt a kérdést hogy lehetett elfogadni és honnan kellene tudnom, átlag magyar emberként, mikor elveim is vannak

töröljétek ha lehet...
hát igen én igazán szerencsés vagyok, de a most indított 2 vadászatomból 2 apró lett... mondjuk a szintlépés volt a célom

visszatérve az eredeti témához, a közepes karaktereknek nagy érvágás lesz, és időt is sokat rabol... ha tényleg jó akarok lenni, akkor a játékhoz kell igazodnom, olyan mint amikor a nyúl viszi a puskát... remélem kicserélik majd a vegzetur.hu oldalon is az idővel kapcsolatos "reklám" szöveget is

Ez a játék Neked készült: könnyen megtanulható, rengeteg célt és sikerélményt ad, mégsem vesz el túl sok szabadidőt!
Az ötlet tényleg jó, de nézz rá a TOP elején levő szövetségekre, akik eddig is mannából erősödtek és nézz rá a 3-4-ik oldalon levő szövetségekre, esélyük sem lenne...
Főleg amilyen nagy összefogás van a zafír horda szövetségei közt.... no comment...
jah, még az időről, most akkor ha nem akarom hogy kárba menjen a VP-m, pl este 8kor kötelezően be kell lépnem, még hogy nem vesz el sok időt... ezek szerint minden este 8ra legyen fullos a VP-m és se előtte se utána ne pazaroljam... hát komolyan ez erőteljes visszaesés... Egész nap stresszeljek, hogy jajj, hogy jön össze a VP...
Hát ez szép, ha ilyen kretén gondolatok fogalmazódtak meg, akkor az erősek akik eddig is erősek voltak, ugye már elértek sok mindent, ultraerősek lesznek, a gyengék akik meg most haladnak az úton le lesznek maradva, de nagyon... gratulálok a visszaeséshez...
Dátum: 2009.10.21. 10:33:43
Nem hiszem hogy hiba, de mégis érdekes hogy ilyen szerencsétlen vagyok

szint x 2 +12 a szerencsém és egymás után dobálja az apró dögöket vadászatkor, epikusnál 10ből 1-nél talán tárgy is akad... van akinek minden második tárgyat dob és a szerencséje is kisebb arányaiban mint az enyém
Dátum: 2009.10.19. 19:49:23
Így már érthető
Azért kíváncsi leszek milyen kemény ellenfelek lesznek a nagyobb szörnyek...
Dátum: 2009.10.19. 16:22:26
Köszi a táblázatot, én egy régebbit láttam, de itt felmerült bennem a kétely, miért jobb egy Zafír ősgyűrű, mint egy Zafír csillag?
A wiki szerint mindkettő "csak" 5% kedvezményt ad... és akkor már jobban jár az ember ha elsőnek azt szerzi inkább meg, nem túl nagy erőfeszítéssel, mint majd később...
Elég durva lesz azért már a 30-ik ellenfelet ütni szerintem...