Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Psanyi

Oldal: 1
Dátum: 2012.01.21. 17:43:12
pffff azokat is akinek 1200 as kivégzése van te jó isten
Dátum: 2012.01.21. 15:02:00
de egy olyan karakternek akinek olyan alacsony a szakija ?
Dátum: 2012.01.21. 10:40:33
megtudhatnám hogy hol élsz te 1000 es kivégzés ????????
már csak azért is mert
Tulajdonságösszeg: 2206
Szakértelemösszeg: 1930
Dátum: 2012.01.20. 20:44:48
104 es szinten vagyok
egy hatalmas nagy hibát szeretnék bejelenteni, mert ez nem lehet igaz semmiképpen
ez már nem az első alkalom hogy 10000 ép nél 2000 sebződést kapok és meghalok, de ez a legfurább

Ellenfeled egy gyors mozdulattal megadja neked a kegyelemdöfést.
A csatában összesen 7460 sebzést okoztál, és 451 sebzést kaptál.
Ellenfeled nyerte a csatát, elrabolt tőled 0 lélekenergiát.
Bekötözöd a kritikus sebeket, megindul a regeneráció. Gyógyultál 190 életpontot.

hozzáteszem 100 as kivégzésem van

megnéztem utánna csak az 300 ép híja volt

ez kufár csatánál törént






más volt már egyszer az is hogy a gyógyitalt megittam és azt írta még mindig ki hogy 15% alatt vagyok nem támadhattam meg ilyenek, a második ital már azonban helyrehozta, és nem ütött le közben senki néztem 8000 ép és nem tudtam támadni a 15% miatt
Dátum: 2011.11.04. 20:59:30
már nemazért de scriptekkel tessék nagyon vigyázni, mert :
van egy játék Ikariam
vannak a játékban a játék készítői által is engedélyezett scriptek greasmonkey-hoz
de egy nap vhogy az egyik ilyen script (éppenséggel ami az üzeneteket szépíti meg meg ilyesmi) egyszercsak az összes játékosnak aki használta ezt a scriptet kitörölte az összes városát és eladta mindenét és törölte karakterjét


DE szerencsére a játék készítői visszaállították az egész szervert egy nappal korábbi állapotába és így megmenekült minden
tulajdonképpen minden speciális:
vagy több 100 kérdés ami ilyen (találkoztam egy olyannal is már amit még a google sem tudott, pedig nem is az egész kérdést másoltam be hanem csak a szót )
a végzetúr játékkal kapcsolatos kérdésemet elutasították mert specilális, (nem nehéz volt)
ugyebár aki nem néz tv-t nem tud hírt, filmet, aki nem olvas könyvet nem tud a könyvekről aki nem játszik más játékkal nem tud már játékot, aki nem tudja a törit az nem tud válaszolni, a föci kérdések azok meg senki se tudja nagyon hogy az egyenlítőn milyen városok vannak stb
tehát maradt a helyesírás és az összeadás kivonás ami kvízkérdés habár a helyesírásban is vannak olyan kérdések hogy ajjaj, szóval maradnak az alapműveletek a számokkal (de itt is csak egész számok)

annyi a véleményem a kvízkérdésekről, hogy amit a google kiad az 1. odlalon maradhat, amit nem az speciális, de nagyon

most is kaptam egy kérdést mi a biocönózis ??????? ilyet berakni ? de az én elvem szerint maradhat, mert 1. találat úgyh csak az én elvem működne
Dátum: 2011.07.01. 15:46:19
Melyik országot hívják "Dél-Afrika Svájcának"?
Lesotho(ez amúgy a válasz utólag)
Szomália
Szaúd-Arábia
Egyiptom


ezt honnan szüljem ki ?
még a google se tudja a választ 1 találatot ad ki az meg svájc és dél afrika mérkőzése
nem tudom honnan vette ezt aki írta nagyon törölni kéne azonnal
Dátum: 2011.06.16. 10:28:58
na de én már 40 pp ből a 33%os bónusszal se kaptam semmit ez már gyanús
Dátum: 2011.02.20. 19:32:52
Hát mondjuk mivel nem sikerült legyőzni őket, Zarknod megszán minket, ránéz a xenókra és elpusztulnak. Mást nem tudok kitalálni.
Dátum: 2010.09.11. 11:47:39
de ebben a témában nyilván csak ez az egy hsz van erről mert ez a téma nem erről szól
Dátum: 2010.09.10. 17:32:21
most majd én sem tétlenkedek mert már tudom hogyha le-t kell felhasználni lesz úgy is vmilyen visszatérítés
Dátum: 2010.09.10. 16:44:31
hol találom ezt a döntetlenezős topic-ot mert beírtam a keresőbe de nem adott ki semmi ilyet
Dátum: 2010.09.09. 20:40:54
hogyan lehet itt a fórumon topic-ot nyitni mert lenne egy ötletem ha csinálnánk itt a fórumon egy döntetlen topicot be lehetne oda másolni hogy ki döntetlenezik éppen és aki már nem az kitörli a hsz-ét
Dátum: 2010.05.14. 16:46:03
ha pl egy aktívan epikusozó erős karakter nem bírja az epikust befejelózni csak pl marad neki 10k hp-ja akkor nem lenne rossz ötlet helyettesíteni mert egy 100k hp-s epikust nem egy könnyű levinni ennyire vagy ha egy hétig nem tud gépközelben lenni vki mert pl eltiltották vagy elromlott a gép akkor sem egy rossz ötlet mert azért ha elvesztesz pl 400-cspt az nem előnyös
Dátum: 2010.05.14. 16:41:27
én arra gondoltam hogy lehetne egy olyat hogy döntetlen gomb a beállítások alatt és akkor ha bepipálod akkor a portyázás menüpont alatt kereshetsz más döntetleneseket akik be vannak pipálva és így megkönnyítené a döntetlenező játékosok keresését
és lehet mondjuk vmi feltétele hogy csak vakító fénnyel meg buzogánnyal lehetsz vagy pl 50 portyapont vagy akkor nem támadhatsz más 1 hétig csak döntetleneseket vagy csak 1 naponként támadhatsz vkit ha nem döntetlenes vagy vmi ilyesmi
Dátum: 2010.03.06. 20:13:13
ha aktiválom a citadellát a citadella visszavonásnál is van egy kis csúszás
Dátum: 2010.03.06. 20:10:23
sztem is sárgával kéne kiemelni mert úgy jobban észre lehet venni hogy melyik menüpontban vagyok meg hogyha aktív lesz egy menüpont pl elkapok egy állatot az is lehetne egy kicsit világosabb mert nagyon összemosódik alig észrevehető
Dátum: 2009.12.09. 19:51:12
sztem így el lehetne költeni a sok portyapontot mert nekem pl mindig van 100-97néha ha háború van 90 az(az egyik válaszolónak van 10 kelyhem ) állat morál is jó ötlet hogy növekszik mert egy bizonyos idő után már nem tudom tartani le -át sztem ne lehessen szerezni csak lélekgyémántot ez jó ötlet vagy lélekgyémántot vagy kiégett őskövet a szerencsétől függően de csak kiégett őskövet ne meg akkor ne legyen szerencse hozzáadva mert az úgy nem jó sztem
Oldal: 1