Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Hlegba

Oldal: 123456789101112
Dátum: 2009.11.11. 11:42:17
Üdv!
Mitől lehet az, hogy minél kevesebb ép-vel megyek neki az entitásnak annál többet sebzek rajta és ő keveset rajtam, ha max ép-vel megyek akkor pedig elver?
Ez mostanában igen gyakori.
Ha 2000 ép környékén megyek neki akkor kb 400-at sebez rajtam, ha fullos ép-vel akkor átlag 1500 körül sebez.
Nincs értelme lötyit inni, mert csak erősebb lesz a drágaszág.
Dátum: 2009.11.10. 08:54:17
Idézet: Rokamoka - 2009.11.07. 00:52:42
Kirúgtaaak? Lol. Megkérdezném erről az egyik nyulacskát!


Nyugodtan klérdezd meg őket..
Ők írták a levelünkre, hogy kitették őket, mert nem vették fel a tempót.
Azóta vége a harcnak és már vissza lett véve. Constantin.
Nem szabálytalan, csak érdekes volt.
Dátum: 2009.11.06. 21:49:28
5.99! Köszönöm! Jól fogok aludni!
Még egy adatot azért leírnék ide aKh-hoz kapcsolódva.
Mielőtt bekerültek a játékba a top 25-ben az első oldalon talán 1! kari volt akinek +1m volt a le diff-je. Ez most jelenleg úgy néz ki, hogy 6 karinak van 1m alatt.
Azért ez már igen jelentős változás nem?
Dátum: 2009.11.06. 21:39:32
Csak egyszer érjem meg, hogy egy hozzászólásom 5 pont felett legyen.
Dátum: 2009.11.06. 21:25:48
Winnie!
Egyszerű: 50. szinten vagyok.
Engem is már támadtak 57. szintről, de nem vitt semmit, van szakim + relikvia.
Ha mégis vinne, egészségére, benne van a játékban és játék nélkül nincs kockázat.
Én látva dolgokat, hogy mennyit tápolnak belőlük, ez miatt vetettem fel(sajna rossz helyre) ezt.
Nem kell lehurrogni ez miatt, de én is szeretnék kristályos ellen harcolni, de alacsony a szintem hozzá, előrerohanni pedig nem akarok érthető módon.
Ha levernek akkor levernek, ez van. Akkor sem sírtam amikor 6 szinttel fenntebbről +300 Tö-vel lenézett és agyonvert v.ki.
Ha bekerűlnének, mégnagyobb kihívást jelentene a játék. Nem?
Dátum: 2009.11.06. 20:37:27
Mi V1-en elég sokat harcolunk a klánnal(Pagony) és a BCS eléggé leredukálta a vitt lét sajna, már annyira, hogy egyszerűen nincs értelme háborúzni és nem ellenzi a HCS.
Most éppen betámadtak a Nyuszik és jelenleg 24-25 az állás nekik és már kirúgtak 2 tagot is akik "gyengék" voltak és nem vették fel a tempót. Kicsit ferde szemmel vettük ezt észre.
Mindez azért azt is bizonyítja, hogy egy jó taktikával is fellehet venni a harcot egy erősebb ellenféllel szemben is. Próbáljatok ti is v.mi taktikát kitalálni a támadók ellen.
Ki tudja, még az is lehet, hogy meglepődnek.
Dátum: 2009.11.06. 19:05:07
Köszi.
Dátum: 2009.11.06. 17:54:07
Üdv!
Tudom, kicsit abszurd az ötletem, de nem lehetne betenni még egy kristályhordát kb az 50-55. szint környékére?
Fájó szívvel nézegetem, hogy a "nagyok"
mennyi lét nyertek tőlük és ezzel ők elég durván tápoltak, a most ott lévő kariknak is jöhetne v.mi, hagy lehessen ott is szórakozni, ne csak a nagyok kiváltsága legyen.
Egyébként a kalandok nekem tetszenek és jól megvannak írva is.

Hlegba
Dátum: 2009.11.04. 18:50:42
Üdv.
V1-en módosítva lett az, hogy mekkora szintkülönbséggel lehet portyázni?
Most 50. szintű vagyok és már 57. szintűeket ajánl fel a gép.
Nem durva egy kicsit?
Vagy ez eddig is így volt?
Én csak 6 szintre emlékszem.
Dátum: 2009.10.29. 12:42:02
Üdv.
A szimuláció jó valamire, vagy csak van?
Szimuláltattam v.ki ellen, 18-2-re nyertem.
Azóta volt 3 csatánk és mind a 3-at ő nyerte?
Ha nem működik akkor most miért is fizetünk érte őskővel?

Vagy ismét csak a kedves random?
Dátum: 2009.10.29. 12:41:06
OK.
Dátum: 2009.10.29. 12:35:16
A szimuláció jó valamire, vagy csak van?
Szimuláltattam v.ki ellen, 18-2-re nyertem.
Azóta volt 3 csatánk és mind a 3-at ő nyerte?
Ha nem működik akkor most miért is fizetünk érte őskővel?
Dátum: 2009.10.27. 16:14:45
Üdv!
Mennyi a portypont max száma ha megvan a gyorsítás és prémes vagyok?
Mert nekem 150-től nem megy feljebb(ennyi a max?).
Mi lehet a gond?
V1-es kari.
Dátum: 2009.10.21. 16:51:12
Ez mi akar lenni?
Közvélemnykutatás?

Melyiket kéne elfogadni jó kvízkérdésként?

Mikor halt meg II. Károly?
Mennyi 3*4-5^2?
Hány éves lenne Szent István király, ha még élne?
Mi volt Liszt Ferenc foglalkozása?
Dátum: 2009.10.09. 15:57:42
Hlegba vagyok, V1.
Vadászat közben jött:
Ma, 15:49:51
Vadászni indulsz, és a szimatod ezúttal nem csal: egy élőlény nyomaira bukkansz! Becserkészed, és hamarosan már látod is, hogy ez egy sziklarovar. Felméred a helyzetet, és úgy ítéled meg, hogy az állat befogható. Csapdát állítasz, és ahelyett, hogy lélekenergiáját vennéd a lénynek, léprecsalod, és foglyul ejted! A teremtmény vadul tombol, nem örül a fogságnak. Be kell idomítanod!
Ma, 15:49:51
Egy kisebb tóra bukkansz. A száraz felszínnek mindig megváltást jelentenek a szórványos esők, és patakot, vagy esetleg tavat találni igazi csodaszámba megy, nem is hosszú életűek. Vízkészleteidet itt majd feltöltöd - de először lesben állsz, hogy lecsapj az állatokra, amik inni járnak ide. Nem kell sokáig várakoznod, egy hatalmas tüskés ktoraid közelít az apró tavacskához. Megvárod, amíg inni kezd, és akkor támadsz rá (+2090 lélekenergia). Nem volt egy fair küzdelem, de a túlélésért folytatott harcban nem is lenne sok értelme az ilyennek. A csata után csillapítod szomjodat, és vizestömlőidet is csurig töltöd. +16 TP A szerzett lélekenergiából 190 a helyes válaszért kapott LE.

Az időpontokat nézzétek.

Ránéztem mégegyszer 5! vadászatom van ezzel az időponttal.
Dátum: 2009.10.08. 22:05:40
Egy tipikus csata, ezuttal egy Rubin ellen, V1:
Idomított állataid, Carnage, egy 54. szintű ifjú morf, Kraven, egy 48. szintű szárnyas bolhedor, Rengető, egy 41. szintű ősbolhedor és Vermin, egy 5. szintű irtóztató fatty is részt vesznek a csatában. Chaos666 idomított állatai, Weelu, egy 36. szintű kyorg, Frostfobo, egy 29. szintű moa hatalmasság és Ethernal, egy 29. szintű nasothin nagyúr is részt vesznek a csatában. Ahogy meglátjátok egymást, rohanni kezdtek.
Chaos666 egy thrax halálcsapás igéjét mormolja, ahogy feléd fut. 616 pontnyit sebzett.
Mormolsz, kezedből kirepül egy negatív csapás. (-180 VP). Chaos666 félrevetődik. Csak 345 életpontot vesztett. Ellenfeled állatai 36 életpontot sebződtek.
Oldalt gurulva majd gyorsan felpattanva Chaos666 megpróbál oldalról támadni. Eltalált, sérültél 86 pontnyit. Az állataid 4 életpontot sebződtek. Weelu, Frostfobo és Ethernal is rádtámadnak. Mellé!
Lesújtasz ellenfeledre. Nem találtál! Carnage, Kraven, Rengető és Vermin is támadnak. 2 támadással 36 életpontot sebeztek.
Chaos666 vicsorogva sújt rád a Szent ősi karddal. 166 életpontot vesztettél. Kritikus sebzés! Az állataid 13 életpontot sebződtek. Weelu, Frostfobo és Ethernal is támadnak. 2 támadással 57 sebzés!
Egy gyors támadást indítasz a Gramagan csontpálcájával Chaos666 lába felé. Ellenfeled kivédte a csapást. Carnage, Kraven, Rengető és Vermin is ellenfeledre vetik magukat. 2 támadással 32 sebzés!
Chaos666 a Szent ősi karddal a felsőtestedet célozza! Ütése célt téveszt! Weelu, Frostfobo és Ethernal is támadnak. 1 támadással 6 sebzést okoztak.
Egy gyors támadást intézel ellenfeled irányába. Chaos666 az utolsó pillanatban félreugrik. Carnage, Kraven, Rengető és Vermin acsarogva támadnak. 4 támadással 56 életpontot sebeztek.
Chaos666 egy gyors támadást intéz feléd. 264 pontnyit sebzett rajtad. Kritikus sebzés! Az állataid 23 életpontot sebződtek. Weelu, Frostfobo és Ethernal acsarogva támadnak. 1 támadással 52 sebzést okoztak.
Erősen markolva fegyveredet, elsöprő erejű támadást indítasz. Ellenfeled kivédte a csapást. Carnage, Kraven, Rengető és Vermin acsarogva támadnak. 4 támadással 52 életpontot sebeztek.
Chaos666 egy gyors támadást intéz feléd. Melléütött! Weelu, Frostfobo és Ethernal is rádtámadnak. 3 támadással 43 életpontot sebeztek.
A csata teljesen kifárasztott, már csak arra maradt erőd, hogy valahogyan megpróbáld kivédeni ellenfeled csapásait.A csatában összesen 521 sebzést okoztál, és 1290 sebzést kaptál.
Ellenfeled nyerte a csatát, elrabolt tőled 168 lélekenergiát.

Így legalább látjátok miről beszélek.
Dátum: 2009.10.08. 21:49:21
Üdv!
Tudom előre, le fognak pontozni, de ez van.
V1-en nem lehet gáz a harcrendszerrel?
Érdekes módon a gyémántok simán levernek minket smaragdokat és ami még kicsit durvább, esélyünk sincs varival, még többet is varázsolnak mint mi.
Ez mitől lehet?
Az IQ és a Tau legalább 20-al nagyobb, a varázslat negatív csapás a kinetikus det ellen(nálunk van a negatív csapás), a szerencse is a nálunk lévő karakternél a nagyobb, állatok száma ugyanaz, nálunk még pluszban van mágiaelnyelő is, és a szövetségi épületek is nálunk erősebbek.
Mégis simán vernek, még varival is többet sebez. Vannak nagyon radikális esetek is, Smaragd az erősebb varival sebez 400-at, gyémánt a gyengébbel 1000! felett. Miért?
Ja a krit vari nálunk 60+40.
Idegesítő már a dolog és ez tudom, már lerágott csont, de a legutóbbi fejlesztés óta érezhető(bár állítólag csak 60 felett jön be).

Üdv: Hlegba.
Dátum: 2009.10.05. 19:58:35
Üdv!
Olvasgattam a fórumot és lehet,hogy a kérdésem nem pont ide tartozik, de sorry.
Annyi lenne csak, hogy kb mikor fog a kalandokhoz tartozó fejlesztés készen lenni?
Nagyon várom már.
Dátum: 2009.09.21. 15:29:19
Ok!
Ai Iq-mal semmi baj(legalábbis a játékban ), inkább kicsit több az átlagnál. A taum is fenn van.
Akkor már csak a szerencse lehet, mert az csak 90-es. Kicsit tolok majd rajta.
Dátum: 2009.09.21. 09:55:30
Csőlátás? Az mi?
Egyébként ha nem érte hátrány sok karit akkor előnyük lett belőle?
Mióta ezek bekerültek elég gyakran jön a "csak" szócska a varázslat sebzés elé.
Pedig a TÖ nem csökkent.
Egyébként sem akartam kötődni, csak a véleményemet írtam le normális hangnemben és nem sértődötten.
Azért kíváncsi leszek, hogy mi jön még.
Oldal: 123456789101112