Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Zsolesz

Dátum: 2008.10.02. 11:41:16
Darvas Iván volt, de amikor én találkoztam vele, akkor még volt vége is a kérdésnek. Richard Burton...azt mondta, hogy jobb színész mint ő? Vagy valami ilyesmi volt. Persze ebben a formában tényleg nehéz megválaszolni
Dátum: 2008.10.02. 09:17:26
Tettek már erre vonatkozó ígéretet az adminok. Fejlesztés alatt áll a "már szerepel" értékelés.
Dátum: 2008.10.02. 09:14:11
Hogyan folytatódik Arany János költeménye? Edward király, angol király léptet fakó lován: Hadd látom , úgymond, … 92.16%

Három lehetséges folytatást én írtam. Közel 8% szerint valamelyik jobb lett mint Aranyé. Nem is rossz arány!
Dátum: 2008.10.02. 09:08:26
Biztos valamilyen formában már szerepel a kérdés. Ezzel kapcsolatban az az ígéret, hogy bevezetik a "már szerepel" értékelést is. Remélem mielőbb, mert egyre többen fogják feltenni ezt a kérdést.
Dátum: 2008.10.02. 09:04:57
Mert már szerepelt a kérdésed. Napokkal ezelőtt találkoztam ilyen kérdéssel.
Dátum: 2008.10.01. 11:42:52
Azért olvasd át még egyszer! A csalás szó szerintem nem szerepelt sehol. Figyeltem rá, hogy ne tűnjön vádaskodásnak a hozzászólásom.
Dátum: 2008.10.01. 11:38:29
A kérdésben az állt, hogy Watto milyen nyelven beszélt Anakin Skywalker-el?

Lehetséges válaszok: hutt; tatooine; nem tudom; magyar

Idézek: "Watto, a toydari, egy kereskedő volt a Tatooine bolygóról."

A megoldás persze hutt volt. Mondjuk tőlem lehet az is, mert nem épp az én filmem, de elég idióta kérdés volt, idióta válaszokkal! A "nem tudom" részemről igaz lett volna, a "magyar" meg ugye, ha valaki szinkronnal nézi. Na mindegy.
1500-at lehet itt konkrétan. Akkor még egy darabig otthon marad. Köszönöm a segítséget.
Az idomítottsággal el kell érnem a maximumot, hogy betehessem az állatot harcolni?
Dátum: 2008.10.01. 10:44:39
Köszi. Szándékosan nem használtam nevet, bár tény, hogy nem volt nehéz kitalálni. Ez alapján viszont tényleg az építés a legjobb fejlesztés! Amúgy láttam a szakértelem különbséget, csak a mellett is jelentős volt a tul. különbség. Azt nem tudtam, hogy a szerencsét is egy az egyben hozzáadja az összeghez. Köszi még egyszer. Remélem nem gond, hogy megkérdeztem!
Dátum: 2008.10.01. 10:10:26
Legtöbb okozott sebzés: 34
Tulajdonságösszeg: 190
Szakértelemösszeg: 9
Teljesített küldetés: 7
Összes építés: 11.331
Zsákmányolt lélekenergia:12.748
Elvesztett lélekenergia: 1.380
Helyes kvíz-válaszok: 246

Legtöbb okozott sebzés: 39
Tulajdonságösszeg: 178
Szakértelemösszeg: 11
Teljesített küldetés: 7
Összes építés: 1.600
Zsákmányolt lélekenergia:5.419
Elvesztett lélekenergia: 1.257
Helyes kvíz-válaszok: 293

Az első táblázat egy másik játékosé, a második az enyém. Az érdekelne, hogy hogyan tehet szert valaki ekkora előnyre a tulajdonságösszegben? A zsákmányolt lélekenergiát elhasználta építésre, mégis 12 pontos a különbség!!! Valakinek ennyivel több LE-t hoz a vadászat? Én is az első pillanattól bent vagyok a játékban prémium tagként, tehát nagyjából ugyanannyit vadásztunk. Senkit nem akarok megsérteni, és nem akarom kétségbe vonni a becsületes játékát, de tudni szeretném, hogy mi indokolja ezt a különbséget, mert ha csak a szerencse, akkor mostantól csak építésre megyek, hogy azt növeljem, mert ezek szerint minden más elhanyagolható!
Dátum: 2008.10.01. 09:42:01
Milyen előjegyzés van a g-moll hangnemben?
#1#b
2 b
1 b
2

Azért ez is rezgeti a lécet szerintem!
Dátum: 2008.10.01. 09:20:43
A Végzetúr fórum -> Végzetúr -> Panaszok -> Kvíz topicban beírod, hogy melyik kérdéssel volt gond, és kijavítják! Egyébként én sokszor azért nyomok rá, hogy "jó kérdés", mert nem akarok átesni a ló túloldalára. Nehogy az legyen, hogyha nem tudom, akkor "törölni". Próbálom megtartani a határvonalat, feltételezem mások is, és ezért csúszik át néhány hibás kérdés.
Dátum: 2008.10.01. 09:07:22
Valahol aktivizálni kell a szakértelmeket? Mert már nem hiszem el el, hogy ennyire nincs szerencsém az állatbefogással! A nagy számok törvénye alapján is be kellett volna jönnie már.
Dátum: 2008.10.01. 08:45:34
Nálam ez az érdekes:

Ki írta a Rettenthetetlen-t, az öt Oscar-díjjal kitüntetett film alapjául szolgáló regényt?

Mel Gibson
William Wallace
Walter Scott
Randall Wallace

A kérdésre eddig 8 jó és 22 rossz válasz érkezett.

Nem gondoltam, hogy ez ilyen nehéz. Valószínű, hogy nehéz megtalálni, mert a google a filmet dobálja ki. Egyébként ugyanaz írta a forgatókönyvet is.
Dátum: 2008.10.01. 08:41:37
Melyik a Naprendszer 7. bolygója?

Ez már csak szőrszálhasogatás, de úgy szokás, hogy "Naptól számított...". Legyünk egyértelműek!
Dátum: 2008.10.01. 08:32:39
Előre bocsátom, nem tudom a helyes választ, de színtisztán wikipédiából:

Christopher "Kit" Marlowe (1564. február 26-án keresztelték meg; 1593. május 30.) angol drámaíró, költő, és fordító I. Erzsébet korából. William Shakespeare előtt ő volt a legkimagaslóbb drámaíró.

Thomas Kyd (1558. november 3. – 1594. július 16.) angol drámaíró, a Spanyol tragédia (The Spanish Tragedy) szerzője, az I. Erzsébet-kori dráma fejlődésének egyik legkiválóbb alakja.

A másik kettőt nem részletezem, lévén egy filozófus, és egy költő. A fent említett adatok alapján bármelyik lehetett, csak választanom kell a „legkimagaslóbb” és a „legkiválóbb” jelzők közül. Én Christopher "Kit" Marlowe mellett döntenék, de szerintem ezt nem is lehet ilyen egyértelműen kijelenteni.
Én speciel már egy állatnak is nagyon örülnék. 4-es csapdakészítéssel, kb. 50 vadászatból még nem sikerült befognom semmit. Már egy tengerimalac is jó lenne! Légyszi apuuu!
Dátum: 2008.09.30. 23:36:48
Én is megpróbálom megjegyezni a választ, mert ezt magamtól biztosan nem találnám meg. Viszont a Wikipedia tényleg rengeteg kérdésnél segít.
Dátum: 2008.09.30. 23:33:26
Idézet: tramenes - 2008.09.30. 14:21:13
Teljesen igaz; idáig úgyis csak a pocsék/nem egyértelmű/hejjesírásos kérdéseket szapultuk; ha valaki találkozott pozitív szempontból kiemelkedő kérdéssel akkor az is jöhetne ide.


Igen. Azért a kezdeti kérdésekhez képest, bár még mindig előfordulnak ínyencségek, szerintem sokat javult a helyzet. Sokaknak valószínű, hogy jót tett a pihenő, amíg nem kellett újabb kérdést feltenni.