Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Zsolesz

Csatlakozom AranyAlmához. Aki esetleg jogtalannak érezte a vádaskodást attól elnézést kérek, és lesz aki eldöntse, hogy mi a helyzet ezekkel a karakterekkel. Téma mellőzve. Üdv.
Bocs. A top50 nagy része biztosan becsületesen játszik, de aki nem, az igenis vegye magára!
Már csak a szerencse miatt is sokat fordítok építésre én is, de azt ne akarjátok bemagyarázni, hogy valaki azt élvezi a játékban, hogy a leg-alapabb fegyverrel rohangál, semmit nem költ a karaktere fejlesztésére, csak épít, és épít és épít, mert ez olyan élvezetes! Biztosan van olyan is a top50-ben aki becsületesen játszik, és itt nem róla van szó, úgyhogy az olyan ne vegye magára, csak annyit tegyen meg, hogy belenéz a lista elejébe!
Dátum: 2008.10.04. 17:03:58
"A matematika területén prímszámnak, törzsszámnak vagy röviden prímnek nevezzük azokat a természetes számokat, amelynek pontosan két osztójuk van (maga a szám és 1). A többi egynél nagyobb természetes számot összetett számnak nevezzük. Magát az 1-et egyik kategóriába sem soroljuk bele (csak egy osztója van)"
Idézet: AranyAlma - 2008.10.04. 16:33:49
Nem tudom volt-e mar. De engem kicsit zavarnak az epito rabszolgak. Nem sokan vannak, de eleg sokat tudnak lenditeni egy-egy szovetsegen. Jo volna ezeket kizarni es a szovetseget megbuntetni, mert valoszinu nem egy mazochista jatekos iranyitja oket.....

Hogy kik ok? Konnyu rajonni: rendezni epitett LE szerint a toplistat. Es latni 6.szintu karaktereket minimalis (szerintem csak szerencsebol adodo) tulajdonsagosszeggel es egyszal buzogannyal, vagy nagyon minimalis felszerelessel.


A KONKRÉT NEVEKET TÖRÖLTEM! MOSTANTÓL AZ VEGYE MAGÁRA AKIRE VONATKOZIK!

Csak hirtelenjében a legelmésebb bemutatkozások. Hát hajrá! Jó építgetést!
Dátum: 2008.10.04. 16:41:11
Most, hogy így megnéztem, legalább tudom, hogy kiket fogok támadni
Hogyan gyógyul meg a kis kedvencem? Én is pihenésben vagyok, azon kívül őt is pihenni küldtem, mégse akarja összekapni magát. Többet kell várni? Előre is köszi a választ.
Dátum: 2008.10.04. 16:01:37
"A tigris korábban a Közel-Kelettől a Távol-Keletig Ázsia jelentős részén előfordult. Mára szabadon csak Kínában, Tibetben, Szibériában, Mongóliában, Malajziában, Thaiföldön, Nepálban és Indiában lelhető fel."

Persze állatkertben biztos. Szerintem ez jó kérdés, csak lehetne mondjuk így:
Az alábbiak közül melyik állat nem őshonos afrikában?
Dátum: 2008.10.04. 15:19:13
Szerintem csak úgy a néphiedelem szerint gondolta. Az úgy tartja, hogy a vámpíroknak nincs tükörképe. Csak azt tudnám, akkor hogy lehetett Brad Pitt olyan jól fésült az Interjú a vámpírral-ban? Az árnyék szerintem mindenképpen hülyeség.
Dátum: 2008.10.04. 14:12:54
Akkor miről beszélünk? Minek fejlesztek, ha úgyis a gyengébb nyer? Azóta történt: 36 pontos különbséggel sikerült kikapni! Nem volt szövetségben, nincsenek épületei, nem voltak prémium tárgyai! Ez az egész úgy sz*r, ahogy van! Nagyon tetszett a játék, de így semmi értelme. Olyan mintha Lennox Lewis-t kiütné egy óvodás.
Dátum: 2008.10.04. 13:02:59
Van egy "Probléma az idomított állatokkal" című topic a panaszokon belül. Ott nagyjából mindent megtalálsz a témában. Amúgy sajnos csak egy állat harcolhat veled
Dátum: 2008.10.04. 11:08:02
Azért az mégse teljesen normális, hogy 188-as tulajdonságösszeggel megtámadok egy 156-ost, és még csak megkarcolni se tudom! A felszerelésem is jobb. Egyszer még aláírom, hogy véletlen, de 10-ből 6-szor én bukom!!!
Dátum: 2008.10.03. 12:14:59
Zajlott A Fekete Gyöngy átkában egy beszélgetés Jack Sparrow és az Interceptor őrei között, ahol is azon vitatkoztak, hogy létezik-e a Gyöngy, mert ha igen, akkor az a leggyorsabb. És létezett! Amúgy tényleg gáz így belekérdezni minden támpont nélkül. A hivatkozásod: "...Will Turnerrel a brit flotta leggyorsabb hajóján, az Interceptoron ..." A Gyöngy nem volt a britt flotta hajója.
Dátum: 2008.10.03. 11:11:58
Híres lengyel sci-fi író, később megtagadja sci-fi írásait!
Kir. Bulicsov
S. Lem
A.Tarkovszkij
I. Jefremov.

Ez se volt éppen fair kérdés. Addig még OK, hogy lengyel sci-fi író, de azt honnan lehetne tudni, hogy megtagadta? Egyébként S. Lem-ről van szó. Kérdezze valamelyik művét, vagy ilyesmi! Én se azt kérdezem, hogy milyen mintás boxerben írta a műveit ez meg ez az író.
Dátum: 2008.10.03. 10:54:20
"Vannak küldetések, melyeket csak akkor teljesíthetsz, ha elérsz egy bizonyos szintet, és a legendában olvasol róla." Ez is ilyen. Hatodik szinten még nincs Drakin, ha ez segít. Üdv
Dátum: 2008.10.03. 09:18:16
Köszönöm. Én voltam a bal...! Nem vártam annyit, hogy kiírja.
Dátum: 2008.10.03. 09:15:51
Idézet: Zsolesz - 2008.10.02. 09:08:26
Biztos valamilyen formában már szerepel a kérdés. Ezzel kapcsolatban az az ígéret, hogy bevezetik a "már szerepel" értékelést is. Remélem mielőbb, mert egyre többen fogják feltenni ezt a kérdést.
Dátum: 2008.10.03. 08:16:18
Van arra valami pontos szám, hogy mennyi építésre fordított LE, mennyivel növeli a szerencsét? Ha nincs állandó érték, mert gondolom ebből is egyre több kell minden újabb ponthoz, akkor jó lenne ha a szerencse mellett láthatnánk, hogy mennyi építés kell még a következő pont megszerzéséhez.
Dátum: 2008.10.03. 00:18:01
A helyes kvíz válaszok számát mikor frissítitek a toplistában? Mert én már 90 helyes válasz mínuszban vagyok az aktuálishoz képest. Az nem egy nap termése. Előre is köszi a segítséget.
Dátum: 2008.10.02. 23:48:11
Lehet, hogy már szerepel a kérdés hasonló formában. Amúgy nem hiszem, hogy rosszat kaphatott volna.