Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Zsolesz

Dátum: 2008.11.14. 10:04:11
Idézet: Awenhai - 2008.11.14. 06:21:24
Szervusztok!

Ariel: Mindkét erősebb horda általi támadásnál a két hetes háborúhossz miatt vesztettünk. Remélem, érted, hogy ez mit jelent. A nagyobb szövetségek nem tudtak győzni, csak a minimális feltételekkel. Ezzel együtt ők jól járnak, a védekező meg szinte csak rosszul járhat jelenleg. Ezzel van a bajom, mert hiába vesszük fel a kesztyűt, ha a türelmünk és a taktikánk nem vezethet semmiképp győzelemre. Ráadásnak nincs is lehetőség a taktikázásra, mert a láthatatlanság megöli a fejlődést, anélkül meg három szint, és a felszerelés, meg a pénz biztosítja a győzelmet. A pénz persze nem feltétlenül, de elég sok esetben.


Én sem érzem igazságosnak, hogy két hét elteltével már ilyen minimális feltételekkel is meg lehet nyerni egy háborút. Valószínű, hogy mi is így fogunk nyerni lassan, de nagyon szívesen kikiáltanám a döntetlent, mert aki két héten belül nem tud 10-zel több győzelemnél többet produkálni, az meg sem érdemli a győzelmet. Érthető okokból kapitulálni persze nem fogunk de ha le lehetne zárni döntetlennel, akkor megtenném.
Dátum: 2008.11.13. 08:52:37
Hány őskő kell a kiégett rúnapajzshoz?
5
15
semennyi
10

Szerintem csak kiégett rúnapáncél van! Meglepődtem, hogy nem találom a lélekkufárnál.
Dátum: 2008.11.13. 00:35:00
Milyen állampolgárságú Michael Schumacher?

Szerintem német, de svájcit írt a kérdező. Sajnos már jó kérdésre értékeltem.
Ezt én is kipróbáltam(a csp halmozást), de nincs annyi haszna, mint első számolásra. Jobban jártam volna ha vadászok és szakértelemre költöm, de utólag könnyű okosnak lenni. Bár ha le tudja győzni az azonos szintűeket akkor jó a visszatartás, csak amilyen az én szerencsém... Bárkitől képes vagyok kikapni
Nem tudom. Az a tapasztalatom, hogy akitől egyszer nagyot szakítok, az utána megtanul vigyázni az LE-re. Az elől lévőkről meg csak annyit, hogy ismerjük már Ravenwood módszereit. Hadd ne részletezzem!
Csak egy példa: Ha valaki tudja szűrni a helyes kvíz-válaszok számát, máris látja, hogy ki kezdett épp vadászatba. A toplistában nem frissül azonnal, de a karakterlapon igen. Ha ezt levennék, vagy tényleg csak napi egyszer frissítenék, akkor talán meg lehetne nehezíteni a dolgukat. Kérdés csak az, hogy van-e értelme? Olyan előnyt szereztek, hogy teljesen aránytalanná tették a játékot. A portyával megszerzett napi 5-10k LE-t visszaforgatják szakértelmekbe, így hatványosan nő az előnyük. Csak találomra portyázgatva ezt nem lehet megtenni, az tény. Ha a fent említett módszer szabályos, akkor mondjuk ki, hogy szabályos, és más is használni fog ilyen programokat, de ha nem az, akkor tegyünk már ellene!
Dátum: 2008.11.07. 08:01:45
Hány bolygója van a Naprendszernek?
8
7
10
9

A legutóbb nyolcat jelöltem, akkor hét volt. Most hetet jelöltem...
Dátum: 2008.11.06. 18:40:08
Te tudod
Dátum: 2008.11.06. 17:11:07
Az nagy kár. Először engem is kiakasztott ez a háborúsdi, de meg lehet szokni. Továbbra is elszomorít, hogy "lefelé tipor" rendszer lett beiktatva, merthogy a nagyobbak jönnek, győznek visznek, mi meg rá vagyunk kényszerítve, hogy előteremtsük a nálunk kisebbektől amit ők elvisznek, és csak remélni tudom, hogy ezzel nem vesszük el senkinek a kedvét a játéktól.
Dátum: 2008.11.06. 16:22:00
Deutsch: Ludwik Lejzer Zamenhof
English: Ludovic Lazarus
Esperanto: Lejzer Ludwik ZAMENHOF
Español: Lázaro Ludovico ZAMENHOF
Français : Ludwik Lejzer Zamenhof
Polski: Ludwik Łazarz Zamenhof

Ez mind ő . Azért megtisztelhetnénk annyival, hogy a teljes nevét használjuk, szerintem. Egyébként ő saját magát nem tartotta a nyelv feltalálójának, csak az elindítójának(wiki).
Dátum: 2008.11.04. 18:50:00
Hányszor fordul körbe az óra kismutatója 1 nap alatt?
1
24
2
12

Ötletes kérdés. Majdnem be is ugrottam Grat!
Dátum: 2008.11.03. 08:07:20
Idézet: Pocok az okos - 2008.10.30. 16:55:40
Ki hal meg minden rész végén a South Parkban?

Sten
Kayl
Kenny
Cartmen

Ez a kérdés nagyon tetszett.De nem tudnak írni, mivel Stan, Kyle, Kenny, és Cartman

És Kenny nem minden rész végén hal meg.
3 részben nem hal meg.


És van, hogy már közben meghal, nem csak a végén.
Dátum: 2008.10.29. 19:11:40
Idézet: Hatsepsut - 2008.10.28. 20:30:10

Zsolesz: Korábban írtam, de ezek szerint kimaradtál. Már meg lehet kapni a saját kérdésedet, és ugyanazt többször is, mivel az ellenőrzés kezdte észrevehetően lelassítani a programot.
Túlléptük a 25.000 kérdést.


Köszönöm. Valóban nem volt időm mostanában a fórumot böngészni, és ahogy szaporodnak a hozzászólások, nem is hinném, hogy utolérem még magam. Úgyhogy előre is bocs, ha mást is felhoznék, ami már szerepel. Már ha újra ideérek, hogy tudjak írni.
Dátum: 2008.10.28. 20:06:20
Kinek a hőse az ilanori bárd, Tier Nan Gorduin?
Wayne Chapman
Alan O’Connor
Jan van den Boomen
Raul Renier

Ezt a kérdést én tettem fel, és most megkaptam. Tudom, hogy ez elvileg kizárt, de kicsi az esélye, hogy más is ugyanígy fogalmazná meg. Na mindegy. Legalább tudom a választ.
Dátum: 2008.10.26. 19:44:10
Miért érdemes helyes válaszokat ezekre a kérdésekre?
Mert okosabbak leszünk.
Semmi értelme az egésznek.
Kapunk 10% kal több LE t, ha helyesen válaszolunk.
Nemtudom.

Ez igen!
Dátum: 2008.10.25. 08:15:30
Milyen messze van Szeged Budapesttől?
kb 170 km
kb 320 km
kb 200 km
kb 130 km

A MÁV hivatalos menetrendje 191km-t írt ki. Gondoltam közúton kicsit több, úgyhogy a 200-at választottam. A kérdésfeltevő ismer egy rövidebb utat... . 170km volt. Biztos kertek alatt. Vagy légvonalban? Azt jó lenne tudni, hogy mi szerint gondolja.
Dátum: 2008.10.23. 11:38:00
Persze. Ha van "kreatív affinitás"-unk. De az bárkinek lehet. Többet kapsz, de az ellenfél nem veszít többet. Szerintem legalábbis alapból annyit kapunk, amennyit veszít a másik, de majd megkérdezem valakitől, ha nem túl dühös.
Dátum: 2008.10.22. 11:56:10
Ha legközelebb szükség lesz rá kipróbálom. Köszi.
Dátum: 2008.10.22. 11:41:12
"A szökőnap február 24. Ennek oka a római naptárban keresendő, amelyben Julius Caesar kihirdette, hogy „a március kalendasa előtti 6. nap kettőztessék meg”, mely a mai naptárunk szerint február 23. napjának felel meg, melyet a szökőnap követ."

"Február 24-e az a nap, amelyet a liturgikus naptárak szerint kétszer kell írni, és amelyrõl a régi, második vatikáni zsinat előtti liturgikus naptárban Mátyás napját február 25-re tették (ezt nevezik a Mátyás ugrásának). A mai liturgikus naptárban már nincs ilyen, a szökőnap továbbra is február 24., de már a Mátyás-nappal együtt, ezért az egyszerűbb egyházi naptárakban nem is jelzik. Talán éppen az a baj, hogy a zsinat itt egy meggondolatlan lépést tett: a Mátyás ugrásának elhagyása azt a látszatot kelti, hogy a szökőnapnak nincs igazi jelentősége. Ha ugyanarra a napra esik a Mátyás-nap, úgy talán nem is ez szökőnap, hanem a közönséges évekhez képest egy nappal meghosszabbított február utolsó napja. Így kerülhet még az egyházi kiadású kalendáriumokba is szökőnapként február 29."

Ez lehet a kavarodás oka.
Dátum: 2008.10.22. 11:10:04
Erre annyit, hogy 8 órán keresztül meg se jelent újra a Támadás ikon. Tehát nagyon elvileg. Persze engem ütött ugyanaz az ember óránként. Az meg a gyakorlat volt. Gondolom nem találjátok ki, hogy ki volt az ellenfél?