Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Zsolesz

Dátum: 2008.12.09. 20:26:04
7 lett nekem is, de excelben szépen kiszínezgetve nem biztos, hogy belefértem az öt percbe. Mindenesetre jobban tetszik a kérdés, mint azok amiknél 5 perc alatt 25 oldalt kell végigböngésznem, hogy valami elképzelésem legyen legalább.
Dátum: 2008.12.09. 16:55:37
Már csak félve kérdem , ezt is biztos tudni kéne? Azt se tudom hol keressem!

Hány foga van a lónak?
36-44
32-36
28-36
28-32

Hihetetlen, de megtaláltam: Lófogászati útmutató. Ilyen is van.
Dátum: 2008.12.09. 16:34:04
Mondjuk ha egy hajó rakományában megtalálható, és kiesik és elsüllyed. Ennyire rosszat szóltam, hogy így nekem kell ugrani? Páncélos katonát és rendszámtáblákat is viszonylag ritkán látni a tengerben úszkálni.
Ha jól látom megtörtént a változtatás. Jó lenne, ha a játékon belüli üzenetben el lenne küldve mindenkinek, hogy mi is lett a végső megoldás. Ha tervben van már, akkor nem szóltam.
Dátum: 2008.12.09. 16:24:25
Idézet: Konky - 2008.12.09. 12:06:40
Az alábbiak közül mit nem találtak még cápa gyomrában?
Páncélruhát
Dinoszaurusz csontot *
Hajóhorgonyt
Rendszámtáblát

Először rossz kérdésként akartam betenni, de közben rájöttem, hogy mennyire jó! Cápák már bőven a dinoszauruszok előtt is voltak, tehát előfordulhatott volna. DE: Az ember a dinoszauruszok kihalása után 60 millió évvel jelent csak meg, és valószínűleg nem a cápák gyomortartalmának vizsgálata volt az első dolga...
Tényleg jó, érdekes kérdés, csak így tovább!


Azért én nem biztatnám. Bár a dinoszauruszok kihaltak, a csontjaik ma is megtalálhatók, és szerintem simán elképzelhető, hogy benyel egyet valamelyik falánk jószág. Szerintem rossz kérdés, de vannak rosszabbak is.
Dátum: 2008.12.07. 16:50:26
Nekem tetszene, mert én se használom el a PP-t, de az inkább portyázó játékosok kedvéért ennek visszafelé is működni kéne. De ezt csak egyszintes épületnek tudnám elképzelni, ahol minden irányba 2 pontot kell minimum áldozni, hogy egyet kapjunk, mert ha pozitívba lehetne vinni az arányt az épületszintek növelésével, tehát egy pontért kapnánk kettőt, akkor oda-vissza váltogatva gyűjtögethetnénk a csp-t és pp-t. Ezenkívül manapontba is kerülhetne a váltás, de nem lenne butaság, mert amennyi időt megspórolok a portyázáson, azt elkölthetném vadászatra. Csak a TP-ket valahogy közelíteni kéne egymás felé, mert a vadászat annyival többet ér, hogy egyszerűen nem érné meg portyázni.
Dátum: 2008.12.07. 09:01:29
Egy tégla tömege 1 kg és egy fél tégla. Mekkora a tégla tömege?
1 kg
2 kg
10 t
1.5 kg

Tessék?

Közben megértettem.
Dátum: 2008.12.06. 17:08:49
Sziasztok. Az érdekelne, hogy a bajnoki viadalon ellopott kiégett ősköveimet visszakaptam-e, mert nem tudom, hogy mennyinek kéne lenni. Mivel a TP és ÉP vesztés nem valós, az se lenne éppen igazságos, ha megrövidítettek volna két őskővel.
Dátum: 2008.12.05. 10:57:13
Semmi baj, ha reklámozzák, akkor tényleg nem speciális, bár akkor meg reklám , de én egyáltalán nem találkoztam vele. Bár van TV-m, bekapcsolva csak akkor van, ha hétvégén hazajön a barátnőm , és én akkor is inkább itt vagyok, háttal a TV-nek.

"Már mi is csak 100 kérdésenként tudunk választ feltenni, ezért nem értjük, hogy miért akadsz ki ennyire. Ja, és míg 30 kérdésenként lehetett feltenni kérdéseket, én átlagban kb 100 LE-t kaptam egy kérdésért a szintem függvényében, tehát a mostani rendszerhez képest olyan hatalmas előnyöm sincs ebből."

Akkor elvileg egy átlag vadászatért járó LE-t kaptunk egy 30 jó válaszonként feltehető kérdésre, most 3 átlag vadászatért járó LE-t kapunk egy 100 jó válaszonként feltehető kérdésre. Szinte ugyanott vagyunk.
Dátum: 2008.12.05. 09:28:12
A sárkányt a legenda 19.fejezetében találod, az állatkivégzéshez meg csak növeled a másodlagos támadást, és bízol benne, hogy bejön. Vagy megpróbálod lebeszélni valakivel, hogy segítsen.
Dátum: 2008.12.05. 09:24:39
De volt valami 10 hibás kérdés után nem kérdezhetsz dolog is, nem? Ami persze hülyeség, mert előbb-utóbb mindenkinek összejön. Ebben nem vagyok biztos, csak itt olvastam egyszer a fórumon.
Dátum: 2008.12.05. 08:44:24
Valahogy nem igazán jegyzem meg a reklámokat, de akkor legyen. Úgy se írtam be semmit hetek óta, csak ezt merészeltem, mert a google abszolút semmit nem adott ki rá. És amúgy se ferrári, hanem Ferrari. De nekem aztán mindegy. Legközelebb már úgyis tudni fogom.
Nagyon szimpatikus a hozzáállásod. Szeretnék én is nyugodt és elnéző lenni! Sajnos nem vagyok.

Ha továbbra is megpróbál keresztbe tenni, akkor legyen ez a legnagyobb öröme az életben.
Dátum: 2008.12.05. 08:25:08
A ferrárinak melyik az üzemanyagpartnere az F1-ben?
Petronas
Shell
Elf
Mobil1

Ez szerintem tényleg speciális. Amit meg tudok találni öt perc alatt, azt már be se írom ide, de ezt képtelen voltam.
Dátum: 2008.12.04. 12:02:36
Idézet: Ricardo - 2008.12.04. 09:43:18
A képlet: aktív őskövek száma x karakter szint x 1.5

Ezt nem tudtam. Köszi.
Megnézem még egyszer, ha lesz LE-m, de nálam szerintem beleszámított. Nézd meg az előbbi hozzászólásomban lévő linken. Gondolom ők is saját tapasztalatból merítettek.
Dátum: 2008.12.04. 08:58:52
Egy másik topicban feltett kérdés juttatta eszembe, hogy a lélekkút kisütésről nincs infónk. Legalábbis én nem találok. Biztos kell lenni egy pontos képletnek. Legalábbis nagyon remélem, mert itt aztán tényleg nem lenne fair a random. Ha akartok adatot gyűjteni hozzá, akkor majd megírom, hogy milyen szinten, mennyi őskővel mennyit hozott. Az eddigiekre sajnos nem emlékszem pontosan, úgy meg nem sokat ér.
Dátum: 2008.12.04. 08:46:18
Az a szintedtől is függ, de nagyon keveset. Egyszer 110-el sütöttem ki, de még az se igazán érte meg. Nem tudom, mi lehet a pontos képlete.
Dátum: 2008.12.04. 08:11:26
Szerintem úgy már nagyon jó lenne. Köszi.
Dátum: 2008.12.04. 07:56:34
Azt én is nagyon megköszönném, mert sajnos nem tudom fejben tartani a sorrendet.