Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Tier

Oldal: 123
Dátum: 2008.11.20. 13:26:53
Melyik nem Rejtő Jenő könyve ?

Bejelölöm a Monte Cristo-t nem is néztem mik vannak utána írva erre kiírja nem jó hanem a Conan
Dátum: 2008.11.19. 17:59:25
Ki fedezte föl a röntgensugárzást ? Szerinte Tesla szerintem meg nem olvassátok el ezt itt :

http://www.mindentudas.hu/mindentudasegyeteme/20050204arontgensugarzas.html
Dátum: 2008.11.18. 23:37:46
Hány csillag van az USA zászlaján ?

Új kérdés és hülye fejemmel leokéztam hogy jó mert nem tudtam hogy szerinte 52 tehát rossz a válasz javítsátok lécci.
Dátum: 2008.11.18. 22:57:37
Milyen mély a Mariana-árok?

Erre beírja 9 méter különbséggel a jó meg a rossz választ ennyiből már centis eltéréseket is írhatna pl. 11034 és 35 centi stb. Azért kicsit nagyságrenddel eltérőt lehetne ha már tipp legyen esélyünk.
Dátum: 2008.11.15. 17:47:49
Ki fejlesztette ki a Chrome nevű böngészőt vagy valami hasonló volt kérem törölni ha az Apple-t nem írta volna közé még jó lenne de így vitatott mert az Apple adta az alapját.

Idézet:
A Google Chrome nevű webböngészője, amelynek alapját az Apple Safari WebKit adta, két napja került napvilágra, egyelőre teljesen béta állapotú, de már így is veri néhány konkurens cég alkotását.
Dátum: 2008.11.15. 14:02:53
Hát erre már nem tudok mit mondani eddig is szar volt a portyázás gomb most meg már teljesen használhatatlan lett. Mert ki az a süsüke aki a szintjének legerősebbjét támadja. Mindenki győzni akar. Megértem mit akar Miklós de ennél már egyszerűbb ha a portyázás gombot teljesen megszüntetni nem még inkább nehezíteni és felesleges dolgot hozzárakni a jókat meg kiszedni ami eddig még használhatóvá tette.
Megyek inkább lottózni eddig is a véletlen döntötte el a csaták eredményét most meg már a kiválasztás is teljesen random egyre jobb lesz ez a játék grat csak így tovább de az biztos hogy tőlem több köves csekket nem fogtok látni...
Dátum: 2008.11.15. 13:15:41
Melyik a föld legnagyobb szárazföldi állata ?

Erre a hülegyerek halakat is ír be úgy tudom a szándékos megtévesztésre irányuló kérdések is tilosak. Legalább arra vegye a fáradtságot hogy nem vizi élőlényeket rak be.
Dátum: 2008.11.13. 18:46:20
Pont ezt akartam írni én is délelőtt még jó volt most meg mintha mindig random lenne összevissza nem sorba rendezi mi gárgyult meg ?
Dátum: 2008.11.09. 19:20:57
Melyik nem az usa nyugati partján van ?

A válaszok közt volt Washington így írva meg Washington, D.C. Szerinte az utóbbi. A kettő közti különbséget talán hagyjuk de nem értem mire akart kilyukadni a kérdésfeltevő. De hát egyik sincsen a nyugati parton a keletin van vagy talán valamelyik nyugati parti nagyvárosnak van Washington nevű kerülete !?
Dátum: 2008.10.28. 00:51:40
Komolyan mondom néha elgondolkodom minek is irogatom be...

Mi ért jó ha rád hivatkozva regisztrálnak volt a kérdés. Én azt válaszoltam hogy az LE 1 %-át kapja meg mire ő hogy az őskő 1%-át. Rossz a kérdés mivel 10 őskő után jár egy és 10-nek az 1 nem az 1 %-a szerény tudomásom szerint!
"Helytelen válasz! A helyes válasz a következő lett volna: Minden általuk szerzett őskő 1%-at Te is megkapod."


A másik mikor voltak az első ókori olimpiai játékok ?

Helytelen válasz! A helyes válasz a következő lett volna: i.e. 393 - ban

Én meg ezeket találtam 3-ikra már nem kerestem rá...

Az ókori Görögországban, azaz a Peloponnészoszi-félszigeten található Olümpia városában (innen ered az esemény neve) rendezték az első olimpiai játékot Kr. e. 776-ban, vagyis több mint 2500 évvel ezelőtt.

A görögök őstörténetének az alapos vizsgálata arra a következtetésre enged jutni, miszerint az első olimpiai játékokat i.e. 7.320-ban rendezték meg. Azt már mi, mai emberek is tudjuk, hogy a versenyek modern formájukban i.e. 776-tól minden 4. évben ismétlődtek Olimpia városában.
Én hagynám az egészet így egy kiegészítéssel ha 1 hétig nem jut dülőre a két háborúzó fél egymással - értsd nincs meg a 2x győzelmi arány - automatikusan békeszerződés lépne életbe a két fél között.
Aki a háborút elkezdte és egy hét alatt nem tudta elérni ezt az arányt az igencsak benézte a dolgot a védekező meg megérdemli ha ennyi ideig kitartott.
A mostani rendszerben az lesz így hogy az erősebbek ledarálják a gyengébbeket aztán ha letellik az egy hét újból.
Sőt én még egy hadüzenet korlátot bevezetnék nehogy már az élbolyba tartozó elit klán azzal élvezze ki a hajlamait hogy egy feleakkora szövit támad sorozatban.
Dátum: 2008.10.23. 14:49:13
Michael Faraday nem csak kémikus volt illetve nem csak fizikus hanem mindkettő ezért 2 válasz is helyes kérem javítani vagy törölni a kérdést.
Dátum: 2008.10.16. 21:44:57
A levelezésbe nem akartok betteni egy olyat hogy letiltottak ? Lehet olyan akitől nem szeretnék többet egy levelet sem fogadni.
Dátum: 2008.10.14. 20:11:21
Hát attól függ kifogja értékelni ha amúgy jó a kérdés nálam még elmegy ...
Dátum: 2008.10.13. 19:15:57
A Smaragdurak Rendje felvételt hirdet 3 fő részére. A követelmények legalább 5. szint vagy aközeli állapot mindennapi rendszeres belépés minimum. A többit megbeszéljük ha bennt vagy. Nem a legjobbak akarunk lenni nem fennt a topon nem pénzes kőgyűjtők vagyunk csak jót szeretnénk játszani.
Dátum: 2008.10.13. 18:44:16
Idézet: Gagabol - 2008.10.13. 16:03:00
Melyiket nem R.A.Salvatore írta?
Árnyasvölgy
A Kristályszilánk
Örökség
A negyedikre nem emlékszem pontosan("Nyugalom",vagy valami ilyesmi),de biztos,hogy nem Salvi írta.A baj az,hogy az Árnyasvölgy sem az ő irománya,ezért két lehetséges válasz is van!


Huu tényleg elnéztem az Árnyasvölgy és a Kristályszilánk sorozatot összekevertem én írtam hamu fejemre...
Megnéztem ennek ellenére elég jó a válaszarány :-)

Melyiket nem R. A. Salvatore regény ? 43.86% a jó válaszok aránya
Dátum: 2008.10.13. 12:47:13
Lehet hogy csak én nem látom ha igen akkor bocs. Ha lehetne valahol feltüntetni az állatoknál az általános leírásban vagy a gyógyítás szövegében hogy amíg az állatot gyógyítod addig NEM vesz részt a harcban. Kösz.
Dátum: 2008.10.13. 10:22:55
Arra gondolsz hogy 5 percen belül támadták vagy 15% alatt van az élete ?
Mert ezek nem lesznek bennt a portyalistában mivel nem támadhatóak.
Dátum: 2008.10.13. 10:01:57
Nem ide tartozik de mivel írod hogy csüt. óta nem jó a mail szerveretek a KF se megy már napok óta várható hogy visszatér ?
Dátum: 2008.10.13. 09:55:11
Nem is tudom hol kezdjem talán hogy nem ebben a topicban kellene ezeket megkérdezni de válaszolok. Ezt egy toplistás karakter adatlapjáról ollóztam ki ő írta de mivel nem akarok neki ingyenreklámot nem írom le a nevét :-)

200 LE veszítése küldi:
Sajnos a nem prémiumosok valamiért kevesebb LE-t veszítenek.
Vedd meg a legkisebb fegyvert.
Gyűjts össze 2200 Lélekenergiát, ha gyémánt vagy, akkor 2500-at. Ennél kevesebbel ne támadj, mert NEM LESZ ELEGENDŐ 200 LE vesztéshez.
Beszéld meg 4 karakterrel (akárkiknek írhatsz, de lehetőleg gyengébbek legyenek nálad), hogy 2 órán belül megtámadod őket, és adsz nekik 2 TP-t ajándékba, csak annyit kérj cserébe, hogy költsék el az ÖSSZES LE-jüket, és 0 LE-vel várjanak téged.
Nyújts segítő kezet az egyik szövi társadnak (ettől is jelentősen gyengülsz csatában, ezt ha kész a küldi, majd egyből visszavonhatod)
Támad meg EGYMÁS UTÁN a 4 karaktert, akik 0 LE-vel várják a támadásodat, így -30%-kal tudsz majd utána támadni.
Ha közben mégis vesztettél LE-t, akkor azt vadászattal pótold ki 2200-2500-ra. (csak vigyázz, mert a -30% gyengülés csak egy óráig tart!)

Darkin küldit a 8. szinttől tudod csak megcsinálni azt meg ne kérdezd hogy akkor mi a f.. engedi felvenni....
Oldal: 123