Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - BKay

Oldal: 123
Dátum: 2009.08.09. 18:29:56
Idézet: Baraty - 2009.08.06. 10:52:16
A pilon aktiválásánál a TP-re most már hat a visszafogott fejlődés.


Hmm örültem is neki, és egy darabig így is volt, DE

Augusztus 07. 20:01 Bkay Viskóti Dán Te nyerted a csatát.
A jutalmad 836 lélekenergia és 30 TP. Csata leírása
Augusztus 07. 19:44 Bkay Látondi Zan Te nyerted a csatát.
A jutalmad 1197 lélekenergia és 15 TP. Csata leírása

Na itt valami történt és mivel 16 perc alatt nem léptem egy szintet sem arra tippelek ez ismét megváltozott Mindegy.
Dátum: 2009.08.08. 04:26:42
Idézet: Szabinho - 2009.08.07. 20:42:15
Ha jóltudom 10 térkapus fókuszkristályod lehet "kézben"...


Igaz, de egy volt , de most az sincs. Eltűnnie akkor se kellene.
Dátum: 2009.08.07. 20:36:36
Volt egy epikus fókuszkristályom, térkapuból esett. Most nincs.

- Nem emlékszem hogy tárgyba raktam volna (ellenőriztem nincs egyikben sem)
- Nem emlékszem hogy eladtam volna.

Kérdéseim:

- Lopható a fókuszkristály (mint pl. kiégett őskő)? Végig néztem a portyacsatákat nem találtam erre utaló nyomot de hátha...
- Van-e tárgy maximum? Sok tárgyam van a varázslataimat pl. nem adtam el, a sok térkapus cucc (majd csak jó lesz valamire )
- Van-e tárgytípus maximum? Most kaptam Zarknod költögetés közben egy relikviát, lehet hogy amiatt csordult valami túl?

Mind észrevételt szívesen várok, nem csak Beholderes dolgozótól.

Szenilitással és a kóros gyűjtögetéssel kapcsolatos megjegyzést, jó tanácsot szeretném ha magánban küldené(te)k el.
Lakásbiztosítás. Ez az, ami a legkevesebb embernek van. érthető okokból rengeteg a mendemonda, hogy betörés esetén a biztosító ilyen vagy olyan magyarázattal nem fizet, leégni meg... ugyan, soha senki ismerősnek nem égett még le a lakása.l...


Érdekelne a forrásod. Akinek lakáshitele van, avval általában köttetnek lakásbiztosítást is. Sőt van olyan, hogy amid van az nem felel meg a banknak, de persze semmi gond mert már akár nála is megkötheted a partnercégek egyikével, fizetni persze oda kell, az alacsonyabb THM-ért ezt igazán nem probléma vállalni... Az ideológia az alacsonyabb THM-t a (a lakás értékvesztésének) kisebb kockázat(a) teszi lehetővé

Ha már mendemonda, többször hallottam már, hogy ha meg van a tettes, akkor a biztosító nem fizet, mondván a károdat polgári peres eljárásban hajtsd be a bűnözőn. Ezt meg-erősítené/cáfolná valaki?

Utasbiztosítást nem láttam a felsorolásban, pedig napi mint nap milliók kötnek. Mindig nagy élvezettel olvasom 2 megálló között, hogy ha a kiváló személyzettel és műszaki állapottal rendelkező tömegközlekedési eszközökön bármi történne (és nem teljesül néhány kizáró ok) mekkora összegeket akaszthatok le, feltéve ha érvényes bérletemet/jegyemet bemutatom. Csavar, persze lehet rosszul értelmezem, ha idős diák vagy (26 fölött) akkor nem kapsz semmit, örülj hogy ó'csón utazhattál...

Egyébként, ha külföldre mentek eszetekbe jut kötni utasbiztosítást?
Dátum: 2009.03.12. 20:12:49
Eddig nem találtam képletet (lehet hogy már van), de az általam begyűjtött adatokhoz jó közelítést ad:

Elnyelés=(szint*2+alapszint)/3+1

(értelemszerűen tárgyakat nem vesz figyelembe)

Mi a gond?

Mindenki alapszint/2-vel arányos tagról beszél...

Tihor M. bejegyzése alapján a képlet tartalmaz egy logaritmikus tagot ami nem az állat, ha nem a karakter szintjétől függ.

Kevés és a karakter adatait nem tartalmazó állat adatom van (na jó a sajátom azért meg van).

Annyira nem érdekel hogy sokkal több időt öljek bele
Dátum: 2009.02.24. 06:50:02
Vadászat közben megöltem Drakint, igaz orgling varázslóként csaptam le rá, de amikor elszállt az agyamról a vörös köd, láttam hogy ő az...

Komolyra fordítva a szót, a Legenda 7.fejezet és az orgling varázsló képe (méretet nem számítva) ugyanaz. Kérjük cseréjét!

Módosítás:

Az előbb rosszul kerestem rá, most látom hogy többször szerepelt már a fórumon, ilyen kevés HKK meg egyéb illusztráció jogait sikerült megszerezni?

A lélekkut még mindig lelekkut egyes helyeken, milyen küldetést kell teljesítenem hogy megváltozzon?
Dátum: 2009.02.15. 11:24:42
Probléma : 1 bejegyzéses topic, a bejegyzést én írtam, topicot törölni nincs jogom, de mivel érdektelen volt (senki nem reagált rá ) a bejegyzést töröltem. A fórumon most a következő látható:

Fertőzés leküzdése Bkay 1 1970.01.01. 01:00:00

Azt hiszem ez egy elég erős bizonyíték arra, hogy én játszok legrégebben a Végzetúrral. (Elég szégyen hogy ennek ellenére nem vagyok a TOP10-ben).
Dátum: 2009.01.21. 16:56:38
Portyázás, keresés leszűkítve arra a klánra, akivel hadban állunk.

1 név, támadást nyomok
Nem támadhatod a karaktert, mert túl kevés az életpontja!

Hát balszerencse, biztos valaki pont most ütötte meg. De a listán még mindig szerepel, újra töltöm a lapot megint felhozza, támadás ismét sikertelen. Kémgömb 146 életpont a 656-ból, hát ezt még lehetne, újra felhozom, portyázást, támadhatóként feljön, persze a támadás sikertelen.

Kérem a jelenség ellenőrzését, a hiba javítását.
Dátum: 2008.12.13. 09:53:01
A lelekkutat csak prémium tagok aktiválhatják.

Kérjük a lélekkutat.

Egyéb->Lélekkút kisütése

http://vilag2.vegzetur.hu/index.php?m=lelekkut_kisutese
Oldal: 123