Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lira94

Oldal: 123
Dátum: 2021.12.07. 19:59:23
Igaz már kicsit késő, de nem lenne rossz egy adventi kalendárium
2 ötlet a megvalósításhoz:
Naponta nyitogatni egy ablakot amik kisebb/nagyobb nyereményeket tartalmaznak vagy a sisakszilánkos feladatokhoz hasonlóan kis feladatokért lehetne kapni 1-1 sorsjegyet (mondjuk max 5 sorsjegy 1 számlára) és napi szinten kisorolni az aznapi nyereményt a résztvevők között, mint egy lottón (így mondjuk az aktívabbaknak kicsit több esélye lenne).
Dátum: 2021.11.08. 15:34:55
Igen, a korábbi feladatokat azzal csináltam meg. Most csak kicsit sóher vagyok kisajtolni egy beidomított állatot, elnyomni pár talizmánt és utána megint beidomítani egyet.
Holnap így is, úgy is meg lesz a fétis
Dátum: 2021.11.08. 12:54:49
Miklós jelezte korábban, hogy vannak jutalmak 40. szint felett is, de ezeknek inkább csak szimbólikus jelentésük van.
A játékosok végső célja a 40. szinten lévő fétis

Nekem ma nem volt kedvem befogni 3 állatot, de holnap biztos meg lesz a maradék 220 pont a fétishez
Dátum: 2021.11.07. 14:43:28
Még megszerezhető.
Én jelenleg 37980-nál állok és végeztem mára. Úgy számolom a következő 2 napban jön még minimum 3600 pontnyi feladat.

Aki nem nyitott építészpontot kincsből azoknak csak a végén, az utolsó napokban lesz meg. Ha jól emlékszem az egész eventen csak 42,9k pontot lehet szerezni.
Dátum: 2021.11.05. 19:10:35
Talán nem lenne egy utolsó gondolat az elveszett kincset alternatív droppként berakni - persze hozzáigazított dropeséllyel - mivel ha nem fizetsz be a prémium oszlopra csak 1 db elveszett kincset szerezhetsz. Vagy mondjuk ha valaki elvégezte az összes napi feladatot, az kap pl 20% eséllyel egy kincset. Ha minden nap kész az összes az is kb 4 kincsre jönne ki egész eventen szerencsétől függően (21 nap * 20% esély).

Nyilván nem kellene, hogy event végére mindenki tele legyen tapasztalat itallal, de az építész tp (akár csak 500-1000) biztos jól jön azoknak, akik kihagytak pár feladatot és izgulni kell a fétisért.
Dátum: 2021.11.01. 01:05:45
Ajaj, a szövi bajnokságos feladat pont egy hétfön.
Igyekezzetek 12:00 elött lezárni a feladatot, ne ez a 300 pont hiányozzon a végén a fétishez.
Dátum: 2021.10.20. 23:20:40
Helló, leírnám én is a véleményem

Igaz, még relatíven új játékos vagyok és még nincs egy éves a karakter, így az én véleményem talán eltér másokétól akik több éve játszanak.
Én örülök minden újításnak, eventnek amiből tud a karim profitálni. Az eventek feldobják a játékélményt, szerintem mások is vannak úgy vele, hogy ha épp 2 event között vagyunk akkor éppen csak a minimális napi teendőket elvégzik és off.
A mai 5 feladat egy lvl100-as alattinak is könnyen elvégezhető volt. Kérdés: hányféle feladat van? Meg van adva egy előre leírt rendszer, melyik nap mi jön vagy random kiválaszt a gép 5 darabot és azt adja be?
Az mennyiben megoldható, hogy egy feladat cserélhető legyen? Pl. egy kisebb szintű nem boldogul egy feladattal vagy valakinek pont arra a feladatra nincs kedve és napi 1 db feladatot kiválasztani és feladni, cserébe lehívni egy másikat. És akkor mégsem az van, hogy az embernek rossz szájíze marad, mert egy napi feladatot nem sikerült megcsinálni.

Tetszik, hogy akkor is jár pont egy feladatért, ha csak részben kész Így azok is jól járnak, akik elkezdték, de valamiért nem sikerült befejezniük. Idegörlő tud lenni, hogy sok energiát beleöltél és éppcsak nem sikerül megoldani egy feladatot.

Kérdés: Hány építészpontot lehet az egész során szerezni? Hány pont szükséges a 40. szint eléréséhez? Úgy olvastam ki a hsz-ekből, nem kell minden pontot megszerezni az utolsó szinthez. Az érdekelne hány feladatot lehet útközben elhanyagolni, úgyhogy az event végére meglegyen a fétis.

Újabb fétis, nekem még olyan sok nincs, örülök neki és tetszik, hogy olyanoknak is megszerezhető, akik nem tudnak költeni a játékra.
Amikor megláttam a jutalmakat a 2. oszlopban egyből fel keltette az érdeklődésemet. Először azt hittem ehhez valami extra feladatot kell teljesíteni ezekhez, aztán kapcsoltam, hogy az oszlop tetején ott a link.
Az alapjáraton megszerezhető jutalmaknak örülök, de itt az a véleményem, hogy a különbség ami a játékben megszerezhető jutalmak és a fizetett jutalmak között brutálisan nagy eltérés van. Nyilván aki költ a játékra, jusson előnyhöz, de ha az ember összehasonlítja a 2 oszlopot, rájön, hogy a pénzes oszlop értéke a sima oszlop sokszorosa. Nem 2-3x-osa, hanem jóval többszöröse. Én itt ezt kicsit soknak érzem, mert ez a része csak befizetés mellett érhető el.
Írták már korábban, de ezzel egyetértek, hogy nemrég volt befizetési akció (ha jól emlékszem kb 2 hete ért véget) és ha jól sejtem a többség azt használta ki és nem tervezett újabb kiadást.
Én nagyon örülnék, ha sikerülne valami köztes megoldást találni. Talán a megmaradt építészpontokból amik a 40. szint után bentmaradtak, lehetne választani a másik oszlopból is? Egyrészt díjazva lenne, ha valaki tényleg aktív, másrészt nem lenne az, hogy a 15. nap után elértem az utolsó szintet, több értelme nincs csinálni. Emellett aki fizet az mindet megkapja egyből, a szegény de szorgalmas pedig a megmaradt pontokért választhat.


Összességében nekem tetszik, de a prémium oszlop el lett túlozva, emellett a sima jutalmak szinte apróságoknak tűnnek. Mert ugye mindenki napi szinten teker le átvenni a jutalmakat és csak ácsingózik pl. a pálcákra miközben átveszi az ugyanazon szinten lévő 3-3 orksörét/sorsjegyét.
Dátum: 2021.09.20. 17:09:00
Idézet: Naron - 2021.09.20. 10:29:58
Igen jól mondod Unr34l és Elvileg ma kellene lennie az akció kezdetének hiszen ahogy mondtad is holnapután szülinapja lesz a Végzetúrnak ha jól számolok.

Ti mit gondoltok erről?

Mindenkit kérdezek!

Elvileg ma kellene kezdődnie a költési akciónak azaz ma kellene kirakni a Fórumra!



Megérkezett az infó
https://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,1043.0

Én úgy olvasom a költési akció szept. 22.-től (holnapután) indul.
Dátum: 2021.03.17. 10:58:57
Sziasztok, első Xeno eventesként kérdezném, hogy éri meg legjobban résztvenni az eventen?
Minden CSP-t, PP-t elkölteni és támadni az anyakirálynőt és mellette építeni a csapdát?
Itt is jönnek a harcok után relikviák, mint a Landragór eventnél?

A végső jutalom pedig a harcok/építések számának megfelelő listából 1db tárgy kiválasztása?
Dátum: 2021.02.25. 12:28:01
Lenne egy javaslatom az állatok menüponthoz.

Lehessen az állatokat sorrendbe rendezni (pl. drag and drop). Könnyebb lenne kiválasztani melyiket viszed harcba (mert akkor nyilván az első 1-2-3-4 helyre ezeket lehetne húzni) és nem mindig letekerni és kikeresgetni a listából főleg ha a név és kép is azonos.
Dátum: 2021.02.24. 12:31:20
Rendben, köszönöm a választ!

A csillagos feladatokkal megpróbálok várni, hogy könnyebb legyen, a maradékot amivel pedig nem tudok mit kezdeni kiváltom dekrétummal.
Dátum: 2021.02.23. 10:43:35
Sziasztok, mint első piramisos az lenne a kérdésem, hogy a dekrétumok költsége növekedik-e mint a végzet templomában vagy mindegyik ugyanannyiba fog kerülni?
Kisebbeknek (lvl50 alatt) van azért pár feladat, ahol csak kiváltással lehet továbbjutni.
Dátum: 2021.02.04. 21:44:56
Nem nagyon olvastam bele, de mennyire legális skripteket, bővítményeket használni a játékban?
Dátum: 2021.01.27. 23:12:14
Köszönöm szépen a tippeket, sikerült megcsinálni az állatölős küldit!
Az egyik kis szintű állatot csak landragór és térkapu harc alatt használtam (portyában nem, hogy ne lépjen szintet) és így sikerült a hp-ját levinni 100 alá. És megkapta a pontokat az acsarkodásra.
Tudatturbózva a másodlagos támadást sikerült megölni az ellenfél állatát a szövi bajnokságon.
Dátum: 2021.01.21. 22:52:54
Az ultraspecializációt és a transzplantációt rögtön kimaxoltam amikor megkaptam, gondoltam hosszú távon kifizetődő.
A karácsonyi event alatt sikerült pár relikviakupont beváltani de gyűrűm még nincs, ha jól olvastam mintha epikus szörnyből esne magasabb szinten.

A saját statisztikát legyőzött sárkányok/beletöltött LÉ szerint nem lehet megnézni vagy csak vaksi vagyok?
Dátum: 2021.01.21. 22:36:00
Uh köszi, tényleg akkora lesz az ellenfél állatának a szintje, mint az enyém.
Rádobom majd az acsarkodást, de előbb még pakolni kell a 2 állatsebzős szakira (köszi a tudatturbós tippet is).

Az jól hangzik ha az ellenfél állatának is annyi lesz az életpontja, mint az enyémnek! Megnézem mit tudok majd ennek érdekében tenni, csak mire eljutok addig, hogy lemenjen a hp-jük már szintet is léptek (na ez nem mintha panasz lenne )

Köszi még egyszer a tippeket.
Dátum: 2021.01.20. 13:28:23
Korábban kérdeztem, hogy van-e tippetek kis szintűeknek az állatölős küldire.
Most már sikerült a kis szövinknek is résztvenni a szöv. bajnokságban és az ottani ellenfeleknek tényleg vannak állataik!

Viszont az lenne a kérdésem, hogy mennyi pont az ideális másodlagos támadáson/varázslaton, hogy egy lvl34-38 állatot meg lehessen ölni a szöv. bajnokságon? Ha abból indulok ki, hogy az én 36-os állatomnak jelenleg 1440 ÉP-ja van, akkor nagyon sok pont kell még rá.
Dátum: 2021.01.20. 13:21:14
A tulajdonságok amit a landragór event végén kapsz hogy lesznek átruházva a karakterre?
Simán az eredeti TÖ mögé odaírja a + számot vagy ez úgy értendő, hogy a végén a beinvesztált összeget a tulajdonságokra fejleszteni (azaz olyan, mintha te fejlesztetted volna őket és egyre drágább a fejlesztésük).
Azért érdekel, hogy tudjam és ne lepődjek meg ha az event után egy fejlesztés már a duplájába kerül (amennyiben ezt így számolja rendszer hozzá).


Amúgy köszi a tippet a vakításra! Ha vakító fénnyel vagyok felszerelve, akkor tényleg csak a sárkányok varázslata sebez. (és meg lett a 3. relikvia is )
Dátum: 2021.01.18. 02:03:11
Köszi szépen az ismertetőt, a tulajdonságnövelőt még aznap meg is találtam, tényleg nem rossz amennyit adna (a mágiát választottam, hogy arra ne adjon).

A 2. relikvia a 100. csatából esett ki (féléves aukciós bérlet + transzc fókusz).
Dátum: 2021.01.12. 14:35:48
Köszi az eddig infókat.

2. Ha jól értem, akkor addig érdemes ölni a sárkányfattyakat minden fázisban amíg kiesik a 2 speciális relikvia? Tehát ha az első 2 csata után ezek meg vannak, utána már nem is érdemes napi egynél többször harcolni?
Illetve ha azt veszem alapul, hogy a minimális LÉ befektetéssel is lehet harcolni, megéri több LÉ-t belerakni, mint a minimum? Mert a minimum LÉ-ért is ugyanúgy 1 csatát vívsz.
Oldal: 123